укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Пожежа, як запобігти і як поводитися у випадку загоряння 
Як правильно вибрати вогнегасник? 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 4 
Положение о защите конфиденциальной информации на предприятии 
Інструкція з охорони праці при роботі на персональному компютері 
Типи сейфів та їх призначення 
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті 
Питання електробезпеки при пожежогасінні 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
СРЕДСТВА   договір   сигнализации   охраны   огневых   тушения,   Черкасов   эксплуатацией   бухгалтер   Цуо-0034   віру   пожежо   лица   нформационная   нева  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Особиста безпека
Стратегія особистої безпеки
Наше життя не стає спокійніше й безпечніше. Ми живемо серед багатьох небезпек, які підстерігають нас на кожному кроці: кримінальне свавілля, домашні насильства, переслідування на роботі й багато чого іншого.


Наше життя не стає спокійніше й безпечніше. Ми живемо серед багатьох небезпек, які підстерігають нас на кожному кроці: кримінальне свавілля, домашні насильства, переслідування на роботі й багато чого іншого. Нам здається, що це все може трапитися з ким завгодно, але тільки не із мною. І, як правило те що це омана ми часом розуміємо занадто пізно. Найчастіше ми схильні бачити причини наших нещасть скоріше непоясненому збігу обставин, ніж розцінювати їх як результат наших неправильних дій. Тим часом, реальні випадки говорять про зворотнє - ми самі винуваті у своїх нещастях. Імовірно, немає рації доводити, що розмах кримінального терору в Україні перейшов усі припустимі межі. Усе перемішалося в нашій країні: грубі вдачі американського Дикого Заходу, криваві бешкетування епохи самураїв, свавілля вітчизняних негідників. Рядовій людині, щоб зберегти своє майно, здоров'я й життя, треба постійно бути напоготові й додавати незвичайні зучилля. Сьогодні українець, як правило, не може забезпечити безпеку своїх дітей і близьких. Спеціальна воєнізована охорона, броньовані автомобілі, високі паркани, обладнання відеоспостереження, дозвіл і покупка зброї на жаль, занадто дорогі задоволення, що доступні не кожному громадянинові. Усе це посуває до думки, що раз усе це відбувається навколо Нас, нам не на кого сподіватися, крім як на саміх себе.
   
   У реальному житті практично кожна людина хоча б раз зустрічалася із проявом агресії стосовно себе, але більшість людей дуже мало роблять для того, що б захистити себе від злочинного зазіхання. Гарантовано захищеною від злочинного зазіхання не може бути жодна людина. Злочинці не роблять знижку ні на вік, ні на стать, ні на соціальний статус. Їхн не зупиняє ні популярність людини, ні її положення й соціальні зв'язки, ні погроза наступного покарання, жодна категорія громадян не залишається без уваги злочинців.
   
   Жертвою злочину може виявитися кожний!
   
   Багато фахівців в області особистої безпеки формулюють саму проблему безпеки, але жоден з них, на жаль, не вивів цю проблему на рівень концепції. В основному створюються величезні статті, що складаються із наставлянь і рекомендацій майже на всі випадки життя. Але людина не здатна запам'ятати всі інструкції й тим більше навчитися діяти по них при зустрічі з небезпекою. Навіть якщо за певних умов їй це вдалося то, як вона зможе виживати в незнайомій ситуації, яка не була передбачена в інструкціях наставників. Людину програмують моделями дій на певні екстремальні умови, повністю лишаю її інстинкту самозбереження. Напхана програмним продуктом людина мислить шаблонами й обмежений вибором алгоритмів дій. Виявившись у реальній екстремальній обстановці, де потрібно виживати інстинктами самозбереження, а не аналізом, обробкою й витягом з пам'яті необхідної інформації, людина не в змозі швидко й адекватно реагувати на будь-які зміни. Багато фахівців не забувають це згадати у своїх працях. Однак конкретних методів і способів підготовки не пропонують. Так само слід урахувати, що реальні екстремальні умови найчастіше являють собою синтез декількох видів небезпек. Який з них буде визначальним питання непередбачене. Інструкції, прописані для одних видів небезпек, просто можуть не враховувати загрозливу наявність інших небезпек.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5573 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Особиста стратегія безпеки
Усе передбачити й підготувати людину до всіх прогнозованих небезпек абсолютно неможливо. Необхідно виробити стратегію особистої безпеки, що забезпечує керування діями людини в екстремальній ситуації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4934 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Попередження небезпеки й самооборона
Уникайте по можливості небезпечних ситуацій. Не провокуйте агресію стосовно себе, якщо ви не впевнені, що зможете її нейтралізувати. Простіше обійти небезпечне місце, не залучаючи до себе уваги, чим вступати в єдиноборство з дуже сумнівним для вас результатом, навіть якщо ви й виявитеся переможцем, де гарантія того, що не прийдеться відповідати перед законом?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4119 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки
Фізична підготовка ніколи не буде зайвою. Якщо в спорті фізична підготовка відіграє головну розвиваючу роль, є основою профільних здатностей.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5647 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Психолгічні аспекти особистої безпеки
Психологічна установка. Від волі й уміння керувати своїм психологічним станом багато в чому залежить ефективність дій бійця в реальному вуличному бою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4019 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Информационная безопасность. Курс лекций.
Среди защитных механизмов в сетевых конфигурациях на первое место выдвигается криптография, помогающая поддерживать как конфиденциальность, так и целостность. Следствием использования криптографических методов является необходимость реализации механизмов управления ключами.
   В интерпретациях "Оранжевой книги" впервые систематически рассматривается вопрос обеспечения доступности информации.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4411 | 11/02/2012 Захист інформації - Інформаційна безпека
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011