укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Безпечне керування
Пасивна безпека
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Як боротися зі злодійством на складі? 
Перечень вопросов, с которыми необходимо ознакомить работников во время проведения противопожарных инструктажей 
Деякі технології боротьби з крадіжками на складі 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Крадіжки, чинені співробітниками 
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження 
Договор охраны экспоцентра 
Примерный перечень экзаменационных вопросов по курсу: КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ ИНФОРМАЦИИ 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
відеосистем   самооборона   формы   условий   должностная   техники   зако   составляется   шпигунство   КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ   Практическая   А.Ю.,   лица   тушения,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпечне керування
Особливості керування взимку
При русі в зимовий період важливо пам'ятати наступне: навіть якщо більшість доріг очищена від снігу й льоду, на окремих відрізках шляху можуть зберегтися небезпечні зледенілі ділянки. Так що манера водіння, незважаючи на сприятливі дорожні умови, повинна залишатися «зимовою».


Не можна робити різких поворотів, гальмувати потрібно плавно, не виключаючи зчеплення, не допускати швидкого розгону й рушання з місця. Необхідно зберігати дистанцію до ТЗ у розрахунку що швидкість один кілометр у годину рівняється одному метру дистанції. Приміром, якщо ви рухаєтеся зі швидкістю 30 км/год, то відстань до ТЗ поперед вас повинна бути приблизно 30 метрів. Не забувайте, що вантажівки, автобуси й інший важкий транспорт зупиняються набагато швидше легкових автомобілів через краще зчеплення з дорогою.
   
   Рух по глибокому снігові можливий тільки на зниженій передачі, без різких поворотів, без перемикання передач і зупинок. Невеликі замети краще долати по інерції під прямим кутом. Якщо автомобіль забуксував, не намагайтеся просуватися вперед. У таких випадках включайте поперемінно задній хід і першу передачу або розгойдуйте автомобіль включенням зчеплення в такт розгойдування. Якщо таким способом виїхати не вдається, підкладіть під колеса, що буксують підручний матеріал (хмиз, дошки, камені, брезент) або розчистите лопатою сніг по ходу руху коліс. До речі, невелика складна лопатка – один з самих потрібних інструментів у багажнику автомобіліста. До неї корисно прикупити й переносний ліхтар.
   
   На засніжених дорогах дотримуйте обережності при роз'їздах із зустрічними автомобілями щоб уникнути осідання коліс у пухкий сніг узбіччя. З'їжджати на узбіччя рекомендується заднім ходом, що полегшить наступний виїзд.
   
   При потраплянні на лід не сподівайтеся на свої, пускай і шиповані, зимові шини або антиблокувальну систему (АБС) автомобіля. Швидкість руху в таких випадках не повинна перевищувати 15 км/г. Пам’ятайте, що при русі по льоду краще взагалі не користуватися гальмами, щоб сповільнити рух, і задіяти їх лише в момент закінчення зупинки. Сповільнюють автомобіль зниженням передач. Виключення становить гальмування автомобіля з АБС. Щоб система спрацювала, слід активно натискати на педаль гальма.
   
   Якщо ви виявилися на зледенілому спуску й перед вами раптово виникла перешкода, то при малій дистанції гальмувати практично даремно. Щоб уникнути зіткнення краще рулити до узбіччя, щоб упертися в замет або огородження. Найчастіше вдається загальмувати завдяки наїзду одного або двох коліс на вузьку втрамбовану ділянку снігу біля узбіччя або плавному зсуву автомобіля на пару метрів убік, де немає льоду.
   
   Ще один спосіб екстреної зупинки полягає в переривчастому гальмуванні, коли водій сильно натискає на педаль гальма, а потім на грані юза миттєво відпускає її. Якщо навіть колеса при цьому й заблокувалися, то потім однаково знаходять зчеплення з дорогою. Після того як замет або юз припиниться, необхідно повторити натискання на педаль гальма, але вже дещо слабше, щоб не допустити блокування коліс. Слід зазначити, що при даному способі повертати кермо потрібно тільки на тому етапі, коли педаль гальм не натиснуте й колеса вільно обертаються. Це дозволяє ефективно сповільнювати рух і маневрувати.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4989 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Якщо машина опинилася у воді
Коли Ви зрозуміли, що машина занурюється в воду, перше правило, яке потрібно виконати — закрити всі вікна, це призведе до затримки процесу занурення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4543 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування
Основні поради при керування автомобілем у складних дорожніх умовах
Тримайте постійно в поле зору правий край дороги, тротуар, бордюр, лінію розмітки (край проїзної частини), узбіччя. Тримайтеся за цей край, не втрачайте його. Вибирайте на дорозі таку позицію, щоб бути на можливо більшій відстані від інших учасників руху, що рухаються назустріч, тобто забезпечте найбільший бічний інтервал.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5269 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування
Як вижити за кермом? Новітні засоби безпеки
Про безпеку за кермом замислюватися не дуже приємно. Багато хто і зовсім зневажають нею на дорозі. І проте, сідаючи за кермо, згадаєте, будь ласка, що дизайнери, інженери й медики подбали про те, щоб вам у машині було комфортно й безпечно.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4460 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування
Правила того, як узимку не розбитися на машині
Варто додати, що в цей час двигун, ходова, трансмісія, кузов та інші механізми авто випробовують збільшені навантаження. Звідси й перша рада – якщо вас сильно напружують зусилля, пов'язані із зимовою експлуатацією автомобіля, краще відправте транспортний засіб (ТЗ) в «спячку». Зробіть це, незважаючи на те, що надворі грудень. Як говориться, «краще пізно, чим занадто пізно». Якщо ж ви все-таки вирышили виїжджати взимку, вам допоможуть наступні рекомендації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4823 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування
Основні заходи безпеки при керуванні автомобілем
Для безпеки Вашого автомобіля необхідно, щоб у ньому було встановлено наступне устаткування:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5414 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Безпечне керування
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020