укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Служба персоналу і її шахрайства 
Реферат На тему: «Защита персональных данных в ИС» По дисциплине Информационная безопасность  
Политика безопасности на предприятии. 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Договор на охрану строительных лесов вокруг здания 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Служба безпеки агентство нерухомості 
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
Кілька порад по забезпеченню безпеки в Інтернеті 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
праці   дрібними   канали   Темп   відеосистем   Екзаменаційні   техническая   электрохозяйства,   СРЕДСТВА   действий   кондиціон   базы   схован   практикум   напа  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Безпека в магазині
У принципі існують і інші корисні бізнес-рішення в плані захисту від злодійства в магазинах. Зокрема, система контролю над результатом і технологія обмежувальних дій касира. У першому випадку мова йде про дещо змінену систему колективної й індивідуальної матеріальної відповідальності, що виражається в накладенні штрафів і видачі заохочень.


Звичайно кожна торгівельна мережа списує певний відсоток на втрати, пов'язані з нестачею продукції. Якщо нестача вище планової, колектив виплачує різницю. Якщо ж втрати, навпаки, менше – колектив нагороджується премією. У другому випадку використовується дотепний метод «немає чека – покупка безкоштовна» для попередження крадіжки касиром готівки від покупця, що заплатив за потрібний йому товар. Такий метод дуже надійний і фактично безкоштовен – контролером виступає мотивований покупець. Причому якщо він і одержить за не пробитий чек свій товар безкоштовно, те й у цьому випадку є раціональне зерно. Адже а якщо ні, то ці гроші однаково не дійшли б до власника й були б привласнені продавцем. А так вимоги покупця привернуть пильну увагу до діяльності даного працівника, що дозволить уберегти його від подальших «помилок», а головне, зберегти матеріальні активи конкретного магазину.
   
   І все-таки ефективні результати боротьби зі злодійством персоналу досягаються за допомогою найбільш очевидних і найпростіших засобів профілактики. Самими оптимальними з них є наступні:
   перекривання можливих місць розкрадання товару зі службових приміщень магазину (вікна, кватирки, невикористовувані двері і т.д.), у тому числі й здійснення контролю над вивозом сміття й відходів як одного із привабливих способів безпроблемного «виходу» товару з підприємства торгівлі;
   визначення порядку виносу товару з магазину й правил його придбання співробітниками;
   перевірка відповідності касових чеків покупців купленому товару ( з метою виявлення крадіжок, пов'язаних з обслуговуванням «знайомих», – свідомо невірне маркування товару, махінації з розрахунком за товар у касі);
   підконтрольність усіх операцій касирів по видаленню товарних позицій з касових чеків і по поверненню товару ( для виключення можливості злодійства на касах). Аналогічні дії слід поширити й на приймання товару (найчастіше несумлінні працівники складу входять у змову з експедиторами постачальника й фактично приймають меншу кількість, чим зазначено в накладній);
   спостереження за місцем виходу персоналу, встановлення відеокамер у технічних приміщеннях і проведення оглядів ( приміром, переважна більшість працівників магазину – це жінки, і охорона чоловічої статі не має права проводити особистий огляд; але якщо на службовому виході раптом з'являється жінка-охоронець, то в підсобках і інших затишних куточках торгівельного підприємства, як правило, виявляється неоплачений товар, від якого поспішили позбутися працівники, що злякалися обшуку).
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5115 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Крадіжки в магазинах на кассі
Масштаби зловживань несумлінних співробітників магазинів у кілька разів перевищують збиток від крадіжок, чинених покупцями. За даними експертів, у сукупних незапланованих втратах магазину на частку персоналу доводиться більш ніж 70%.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5547 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Запобігання крадіжок на складі
Злочин можна зробити поодинці, або в змові зі співробітниками компанії. При цьому способів крадіжки поодинці не так багато й усі вони досить примітивні. Злодій-Одинак – це типовий «несун». Він «бере те, що погано лежить», виносить товар на собі, якщо мова йде, наприклад, про склад з одягом або взуттям або «у собі», якщо «трудиться» на складі продовольства або фармацевтики.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4386 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7264 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Про використання систем відеоспостереження в роздрібній торгівлі
Сучасні технології відеоспостереження є обов'язковим елементом комплексної системи безпеки торгівельного підприємства, реальним інструментом у запобіганні протиправних дій і доказі фактів завдання збитків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4926 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Крадіжки в магазинах на складі
Наступна проблема – це передача товару від однієї матеріально відповідальної особи іншій. Безумовно, оформлення накладних на переміщення товару зі складу в торгівельний зал займає достатню кількість часу. Плюс час, витрачений при прийманні-передачі на перерахування товару.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4235 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020