укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ИНСТРУКЦИЯ по применению промышленных противогазов и респираторов 
Компоненти біометричних систем. Розпізнавання голосу 
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
Типи сейфів та їх призначення 
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки 
Служба безпеки агентство нерухомості 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Відеоспостереження по GSM 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорты 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
менеджер   канали   класу   работы   состав?ет?   какие-либо   Бабаш   купольні   вітер   лекций   организации   Атмосфера   защищать   видеонаблюдения  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в торгівлі
Безпека в магазині
У принципі існують і інші корисні бізнес-рішення в плані захисту від злодійства в магазинах. Зокрема, система контролю над результатом і технологія обмежувальних дій касира. У першому випадку мова йде про дещо змінену систему колективної й індивідуальної матеріальної відповідальності, що виражається в накладенні штрафів і видачі заохочень.


Звичайно кожна торгівельна мережа списує певний відсоток на втрати, пов'язані з нестачею продукції. Якщо нестача вище планової, колектив виплачує різницю. Якщо ж втрати, навпаки, менше – колектив нагороджується премією. У другому випадку використовується дотепний метод «немає чека – покупка безкоштовна» для попередження крадіжки касиром готівки від покупця, що заплатив за потрібний йому товар. Такий метод дуже надійний і фактично безкоштовен – контролером виступає мотивований покупець. Причому якщо він і одержить за не пробитий чек свій товар безкоштовно, те й у цьому випадку є раціональне зерно. Адже а якщо ні, то ці гроші однаково не дійшли б до власника й були б привласнені продавцем. А так вимоги покупця привернуть пильну увагу до діяльності даного працівника, що дозволить уберегти його від подальших «помилок», а головне, зберегти матеріальні активи конкретного магазину.
   
   І все-таки ефективні результати боротьби зі злодійством персоналу досягаються за допомогою найбільш очевидних і найпростіших засобів профілактики. Самими оптимальними з них є наступні:
   перекривання можливих місць розкрадання товару зі службових приміщень магазину (вікна, кватирки, невикористовувані двері і т.д.), у тому числі й здійснення контролю над вивозом сміття й відходів як одного із привабливих способів безпроблемного «виходу» товару з підприємства торгівлі;
   визначення порядку виносу товару з магазину й правил його придбання співробітниками;
   перевірка відповідності касових чеків покупців купленому товару ( з метою виявлення крадіжок, пов'язаних з обслуговуванням «знайомих», – свідомо невірне маркування товару, махінації з розрахунком за товар у касі);
   підконтрольність усіх операцій касирів по видаленню товарних позицій з касових чеків і по поверненню товару ( для виключення можливості злодійства на касах). Аналогічні дії слід поширити й на приймання товару (найчастіше несумлінні працівники складу входять у змову з експедиторами постачальника й фактично приймають меншу кількість, чим зазначено в накладній);
   спостереження за місцем виходу персоналу, встановлення відеокамер у технічних приміщеннях і проведення оглядів ( приміром, переважна більшість працівників магазину – це жінки, і охорона чоловічої статі не має права проводити особистий огляд; але якщо на службовому виході раптом з'являється жінка-охоронець, то в підсобках і інших затишних куточках торгівельного підприємства, як правило, виявляється неоплачений товар, від якого поспішили позбутися працівники, що злякалися обшуку).
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4150 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Крадіжки в магазинах на кассі
Масштаби зловживань несумлінних співробітників магазинів у кілька разів перевищують збиток від крадіжок, чинених покупцями. За даними експертів, у сукупних незапланованих втратах магазину на частку персоналу доводиться більш ніж 70%.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4648 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance)
Повсюдне використання протикрадіжкових систем обумовлене їхньою ефективністю – практично відразу після їх впровадження втрати від крадіжок знижуються на 40-60%, залежно від технічних характеристик системи й способу її встановлення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5521 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:7234 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Типовий варіант безпеки супермаркетів
Торгівля по праву вважається одним з найбільш успішних напрямків, що й швидко розвиваються, комерційної діяльності. Але, проте, у торгівельному бізнесі не так вуж і просто вести бізнес, у якому кількості розкрадань змушують серйозно замислюватися про їхню значимість і попередженні втрат як наслідок здійсненні розкрадань товарно-матеріальних цінностей не тільки серед покупців, але й серед обслуговуючого персоналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5278 | 06/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину
У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3486 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
HDD SATEL Монито? Купо? Симплекс Квадратор sts ВИП-2 магнитные Монито видеокамера видеокамер? режим видеопанель аудиопанел? Монитор -2 Каталог замк sts sdvr-1601 видеовво CA-64 -2.1 домофо DVR-16 Falcon аудиопанел плата NVB объектив
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011