укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия) 
ПРАВИЛА безопасной эксплуатации тепломеханического оборудования электростанций и тепловых сетей  
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Типи сейфів та їх призначення 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
Информационная безопасность. Курс лекций. 
Характеристика каналів витоку інформації про підприємство 
Ответы на вопросы по информационной безопасности 
Договор охраны, обеспечения сохранности и хранения автомобилей  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
возмещения   государственный   наемными   А.Ю.,   воєнізованої   канали   бухгалтер   0.00-4.36-05   электрических   техники   Организация   особистості   какие-либо   вірус   шпигунство  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Все про сучасні сейфи
Якщо металева шафа це всього лише металева коробка із замком, то обладнання сейфа значно складніше. Насамперед, сейф це завжди багатошарова конструкція. Особливості цієї «багатошаровості» залежать від призначення кожної конкретної моделі.


Адже сейфи бувають вогнестійкі, зломостійкі, вогнезломостійкі, офісні, сейфи що вбудовуються, меблеві й, нарешті, збройові. Причому зломостійкі сейфи діляться на 6 класів від 0 до 5, що значно змінює їх конструкцію. Тому писати прийдеться один по одному про всі перераховані вище види сейфів.
   Вогнестійкі сейфи захищають вміст від вогню й тільки від вогню. У їх функції не входить захист від зломщиків. Тому при їхньому виробництві використовуються сталь товщиною 0,5-0,9 мм. У принципі їх зломостійкість рівна зломостійкісті консервної банки – товщина сталі та ж. Простір між двома шарами такого тонкого аркуша заповнюють спеціальним вогнетривким складом, пінобетоном. Нарубати й відштампувати тонкостінні сейфові корпуса зі сталі до 1 мм, це завдання нескладне. От наповнити такий корпус вогнетривким складом, причому наповнити рівномірно, без порожнин, от це завдання складне. Помітимо, при цьому,що сам склад вогнетривкого пінобетону не очевидний, технологія заповнення корпусу сейфа взагалі вкрай складна, а відомі фірми-виробники тримають і те, і інше в секреті. Зокрема, тому, при зовнішній простоті виготовлення таких сейфів, у даний момент усі вони виготовляються за кордоном, виробників вогнестійких сейфів в Україні та Росії немає. Як правило, усі вогнестійкі сейфи родом з Кореї й Китаю. Причому з Кореї вони краще й надійніше, там такі сейфи роблять із 70 років минулого століття. З Китаю такі сейфи зате трохи дешевше. Товщина стінки вогнестійкого сейфа, зазвичай, 30-70 мм. Повторимося, вогнестійкі сейфи врятують свій вміст від вогню 60-90 хв. Залежно від розміру й ваги. Зломщик, навіть просто хуліган зламає такий сейф за кілька секунд. Замки, відповідно, у таких сейфах прості й не мудрі – навіщо переплачувати, якщо ніхто підбирати відмичку не стане. Простіше при зломі діяти стамескою.
   Зломостійкі сейфи – це сейфи проти несанкціонованого доступу. Їх завдання своїх пускати, чужих не пускати. Такі сейфи діляться на класи від 0 ( найпростіші) до 5 класу зломостійкості (самі складні). Тут навпаки, товщина металу в ціні. Як правило, сейфи 0 і 1 класів мають корпус з сталі 5-10 мм, усередині залиту бетоном. Але не пінобетоном, як у вогнестійких сейфів, а міцним«звичайним» бетоном. Товщина стінки в сейфів нижчих класів 20-40 мм. Розміри таких сейфів можуть відрізнятися суттєво. Хуліганові прийдеться повозитися, а от досвідчений зломщик зможе впоратися з такими сейфами за 5-9 хвилин. Саме такий час визначений для проходження сертифікаційних випробувань при присвоєні класа сейфу.
   Сейфи 2 і 3 класів – це вироби зовсім іншого рівня.Тут товщина сталі досягає 15-20 мм, але не сталь створює основні проблеми зломщикові. Справа в тому, що сталь практично будь-якої марки легко ріжеться високотемпературним газовим пальником. Це швидко, негаласливо й зручно. Тому для створення сейфів від 2 класу зломостійкості й вище просто сталі недостатньо. Потрібний армований бетон. У сейфах 2 і 3 класів бетон товщиною 30-70 мм армують двома-трьома шарами арматури. Тут немає особливих хитрощів – просто якісний бетон, просто добре переварена арматурна сітка. Це дає можливість затримати зломщика з повним набором інструментів на 20-60 хв. У житті цей час зросте, тому що при випробуваннях сейф заздалегідь розбирають і вибирають самі слабкі місця. Замки на сейфах 2 і 3 класів встановлюють уже досить складні й дорогі. Мається на увазі захист від висвердлювання. Часто для підвищення надійності використовують два замка. Вага таких сейфів значна, від 150 кг. Ці сейфи використовуються й у домашніх умовах і в офісі.
   Сейфи 4 і 5 класів - це технічно дуже складні сейфи. Замки, при зовнішній схожості із замками сейфів 2 і 3 класів, будуть значно складніше й дорожче. Замків буде не менше двох. Товщина стінок зазвичай становить 80-200 мм. При цьому основний захист забезпечує шар спеціального бетону в 80-100мм. Коли ми говоримо «спеціальний високоміцний бетон», те мається на увазі, що це особлива марка бетону, яка в принципі використовується лише при виготовленні сейфів і особливо міцних конструкцій, типу оболонки ядерного реактора. Такий бетон не використовується в будівництві й коштує дуже дорого. Армування включає кілька шарів звареної арматур і спеціальні добавки в масі, як те волокна композитів: кевлару й тому подібних, які практично виключають свердління сейфа. Виготовлювачів таких сейфів небагато. Час злому становить від 10 годин, вага від 450 кг. Ціна відповідна. Часто такі сейфи оснащуються різними додатковими нестандартними пристроями, що суттєво утрудняють злом. Наприклад, при різких ударах або перекиданні сейфа розбивається скляна пластина внутрі дверцят сейфу й блокуються всі ригеля.
   Вогнезломостійкі сейфи – це продукт сучасних технологій, виготовляються вони порівняно недавно. Такі сейфи забезпечують і стійкість до злому й вогнестійкість. Досягти цього можливо лише сполучаючи технології виготовлення вогнестійких сейфів і зломостійких сейфів. Усередині зломостійкого сейфа як би перебуває вогнестійкий. Відповідно, стінки вогнезломостійких сейфів самі товсті ( до 150 мм), а вага більша. Рівень зломостійкості, зазвичай обмежен 0 або 1 класом, що достатньо для домашнього або офісного використання. Рівень вогнестійкості 60Б.
   Офісні сейфи – це просто сейфи розміром від 200 до 1000 мм по висоті для офісного використання. По класифікації сейфів це будуть зломостійкі сейфи 0 або 1 класу. Більше для офісу просто не потрібно. Іноді в офіси ставлять і вогнестійкі сейфи, але отут треба пам'ятати, що розкрити вогнестійкий сейф можна за 15-30 секунд. Гроші зберігати в них не треба.
   Сейфи, що вбудовуються, призначені для монтажу в стіну. В принципі, за умови якісного встановлення це взагалі ідеальний варіант сейфу. Його можна замаскувати, щоб ніхто не бачив. Такий сейф неможливо винести із собою. Мінуси теж є – глибина стін сучасних будинків невелика й сейф, відповідно, буде маленький. У сейфах, що вбудовуються, захищена тільки лицева сторона, де перебувають дверцята сейфа. Інші п'ять сторін повинні бути захищені стінами. Знову ж, якщо хто-небудь зможе вирвати сейф зі стіни, то розкрити його не складе ніякого труда. Якщо на лицьовій стороні сейфа використовується сталь в 8-20 мм плюс бетон, як у сейфах 1 класу зломостійкості, то бічні стінки виготовлені з аркуша сталі в 1,5-3 мм.Так що встановлюйте якісно й тільки в бетонну стіну.
   Меблеві сейфи. Особливість розкрита в назві, ці сейфи встановлюють у меблі, вони компактні – інакше не влізе в шафу - і легкі –інакше не витримає полку цієї самої шафи. Захист такого сейфа від своїх. Чужі можуть його просто винести із собою разом із вмістом. Але якщо Ви купуєте такий сейф для зберігання паперів, важливих тільки для Вас або основні підозри викликає нянька дитини, то це гарний вибір. Сталь 3-5 мм, зручний замок і якісне фарбування –от що таке меблевий сейф.
   Збройові сейфи. Збройові шафи - призначені для зберігання 2-х і більше рушниць. Дверна плита - 3мм, а стінки корпуса- 2 мм. Шафа має патронне відділення, що закривається на ключ і додаткові полички.
   Виключення становлять сейфи індивідуального виготовлення для колекціонерів зброї або просто забезпечених покупців. Тут збройові сейфи будуть виготовлятися на базі зломостійких сейфів 2-5 класів з обробкою деревом, використанням бронескла, оксамиту і т.д.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5066 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Сучасні сейфи
Вогнетривкі, непроникні для пилу й води стіни сучасних банківських сейфів здатні не тільки пручатися знаряддям зломщиків, але й витримати не один катаклізм.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4505 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Десять причин придбати сейф
Недавній неофіційний огляд, здійснений командою The Safe and Secure Store, показав, що 9 з 10 людей не мають власного сейфа. Після того, як їм пояснили переваги володіння сейфом, майже все відповіли, що найближчим часом серйозно розглянуть питання про його покупку.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4203 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа.
1. Розмір і обсяг сейфа.
   2. Тип і ступінь захисту сейфа.
   3. Тип замка сейфа.
   4. Ціна сейфа.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4610 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Типи сейфів та їх призначення
Сейфы призначені для захисту документів і матеріальних цінностей від стороннього доступу й ушкоджень. Існує три основні групи сейфів: и, вогнестійкі сейфи, сейфи, що поєднують вогнестійкість і зломостійкість (вогнезломостійкі сейфи).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6091 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися, вибираючи сейф
На думку фахівців, оптимальним варіантом схоронності ваших цінностей може стати комбінація гарного сейфа й наявності у квартирі залізних вхідних дверей з підключенням до пульта позавідомчої охорони. Адже сейф – не панацея, а лише один з елементів системи вашої безпеки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5966 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020