укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Стратегія особистої безпеки 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Все про сучасні сейфи 
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах 
Электронные ключи для защиты программ. Реферат 
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки 
ДОГОВОР субаренды нежилого помещения. 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
кому   применяемых   ответственност   підприємство   Информационн?   Часть   медичної   последовательность   взимку   Вступ   условий   Виды   норм   А.Ю.,   сертификат  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Поради при виборі сейфа
Визначьтеся з типом сейфа. Вам потрібно вирышити для себе, від якої потенційної небезпеки – крадіжки або пожежі – ви в першу чергу прагнете захистити своє майно. Це важливо тому, що всі сейфи діляться на дві основні категорії: зломостійкі й вогнестійкі. Є й сейфи, що одночасно захищають від цих небезпек, але вони коштують дуже дорого.   1. Перша порада – універсальна. Перш ніж купувати сейф, вивчите мат. частину, хоча б самі основні питання. Прочитайте пару статей, оглядів.
   2. Визначьтеся з типом сейфа. Вам потрібно вирышити для себе, від якої потенційної небезпеки – крадіжки або пожежі – ви в першу чергу прагнете захистити своє майно. Це важливо тому, що всі сейфи діляться на дві основні категорії: зломостійкі й вогнестійкі. Є й сейфи, що одночасно захищають від цих небезпек, але вони коштують дуже дорого.
   Усі інші види сейфів: сейфи, що вбудовуються, меблеві, збройові - належать до однієї із двох вищеописаних категорій. Так, наприклад сейфи, що вбудовуються, – це зломостійкі сейфи. При цьому вогнестійкі сейфи зазвичай нікуди не вбудовуються, тому їх використання у квартирі не дуже зручно.
   Нагадаємо, що по статистиці в дев'яти випадках з десяти вміст сейфів зазнає погрози знищення внаслідок впливу факторів пожежі, і лише в одному - у результаті несанкціонованого доступу, тобто розкрадання.
   3. Ступінь захисту. Міркуйте реально, не женіться за максимальними показниками й пам’ятайте, що чим вище ступінь захисту, тим сейф дорожче й важче. Відповідно до нашого ДСТР 50862-2005 сейфи й сховища цінностей розділяють на 13 класів зломостійкості (сейфи - до 10 класу включно), однак усе, що вище 5-го, на ринку практично не зустрічається, тому що це дуже коштовні вироби й виготовляються вони в основному по спецзамовленнях.
   4. Далі необхідно визначити цінову категорію сейфа. Є таке негласне правило, що вартість сейфа повинна бути приблизно в 10 разів менше вартості вмісту. Тобто сейф вартістю 1000 у.о. розумно купувати, якщо ціна майна, яке приблизно буде там зберігатися, рівна 10 000 у.о. Пам’ятайте, сейф – це одноразова річ, тобто він врятує ваші речі, але стане непридатним для подальшого використання, і вам доведеться його викинути й замінити на новий.
   5. Захист майна – це ціла система заходів. Сейф – не панацея від усіх напастей. Максимального ефекту можна досягти тільки використовуючи комплекс охоронних заходів, тобто сейф і сталеві двері; сейф і підключення до пульта позавідомчої охорони.
   6. Вибір замка. Наскільки часто ви збираєтеся відкривати двері? Якщо раз у кілька років – вибирайте механічний комбінаційний замок. Якщо багато разів на день, то оптимальним буде все-таки ключ, до того ж це найдешевший варіант. Хоча, з іншого боку, з нього можна зняти зліпок. Електроніка – це дорого й надійно. Тільки зверніть увагу, якщо електроніку дублюють ключі, задумайтеся, зазвичай це свідчить про ненадійність і низьку якість замка.
   7. Дуже важливо, щоб сейф був сертифікований. Інформацію про сертифікацію ви знайдете на внутрішній стороні дверцят сейфа. На сертифікаційних табличках вказуються країна-виробник; назва організації, що проводила сертифікацію; стандарт, по якому сертифікований конкретний сейф, а також може бути зазначена додаткова інформація.
   8. Зовнішній вигляд сейфа не повинен бути для вас визначальним критерієм. Багато високоякісних сейфів відомих марок мають не дуже гарний вигляд.
   9. Раз мова зайшла про марки, радимо вам не експериментувати й купувати сейфи відомих виробників у спеціалізованих магазинах.
   10. Не розповідайте нікому про факт придбання сейфа. При покупці сейфа, що вбудовується, було б оптимальним пристосувати його придбання до ремонту, тоді шум від пробивання стіни не залучив би сторонньої уваги. Тільки про всяк випадок підстрахуйтеся й беріть модель зі знімними дверми, щоб у робітників не було спокуси вивчити конструкцію замка.
   11. Сейф вагою менше 1 тонни обов'язково повинен бути прикріплений до стіни або підлоги анкерними болтами. Не зневажайте цим! Будьте впевнені, зловмисники винесуть ваш неприкріплений сейф і тоді вуж точно зламають його в спокійному місці, не боячись міліції й інших перешкод.
   12. Другий комплект ключів ( до сейфа додається 2 комплекту) потрібно при наявності банківського сейфу зберігати там, а при відсутності в іншому надійному й, бажане, далекому від сейфа місці. Не кладіть другий комплект ключів у сейф! Смішно, згодні, але знали б ви скільки вже було звернень із приводу втрати ключів, коли на запитання: «Де другий комплект?» фахівці сервісних центрів одержували відповідь: «У сейфі».
   13. Гарантія на сейф повинна бути не менше 1 року. Бажане також довідатися, чи буде здійснюватися постгарантийне обслуговування вашого сейфа.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3990 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вибір сейфів.
Щоб правильно вибрати сейф для себе необхідно відповісти на наступні питання:
   Що й у якому обсязі підлягає зберіганню в сейфі? ( Який обсяг сейфа і його вага?)
   Що найбільшою мірою може загрожувати вмісту сейфа?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4620 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Десять причин придбати сейф
Недавній неофіційний огляд, здійснений командою The Safe and Secure Store, показав, що 9 з 10 людей не мають власного сейфа. Після того, як їм пояснили переваги володіння сейфом, майже все відповіли, що найближчим часом серйозно розглянуть питання про його покупку.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4198 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Класифікація сейфових замків
Одне з уразливих місць сейфа перебуває в пристрої, який повинен його ж і захищати. Замок може як перешкоджати несанкціонованому доступу, так і допомагати йому. Уся справа в тому, що його структура сильно відрізняється від іншої частини - а саме товстих сталевих стін.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5380 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися з вибором сейфу
Для зберігання коштовностей, грошів, секретних документів люди з незапам'ятних часів влаштовували у своїх будинках усілякі хитромудрі схованки. Серед них - безліч вмонтованих у меблі або стіну шафок і скриньок з кодовими замками, із сигналізацією або без. Однак по надійності й зручності всі ці пристрої ні в яке порівняння не йдуть із дивом новітньої техніки й інтелекту - сучасними сейфами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4602 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Сучасні сейфи
Вогнетривкі, непроникні для пилу й води стіни сучасних банківських сейфів здатні не тільки пручатися знаряддям зломщиків, але й витримати не один катаклізм.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4495 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020