укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Крадіжки в магазинах на складі 
Положение об инструктажах и проверке знаний по вопросам пожарной безопасности 
Як захистити себе від нападу собаки 
Положення про службу охорони праці  
КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, Часть 2  
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину 
Детектор брехні – чи законні перевірки на чесність? 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Безпека на привалі 
РЕФЕРАТ на тему «Информационная безопасность и защита информации в сети Интернет» 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
обязанности   видах   описания   уполномоченным   кондиціон   ущерба   прокладывать   Промислове   Виды   направляются.   тушения,   автомоб°?   inf_bezopasnost_kurs_lekcii   практикум   Джерела  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Класифікація сейфових замків
Одне з уразливих місць сейфа перебуває в пристрої, який повинен його ж і захищати. Замок може як перешкоджати несанкціонованому доступу, так і допомагати йому. Уся справа в тому, що його структура сильно відрізняється від іншої частини - а саме товстих сталевих стін.


Саме тому в створенні сейфових замків використовують додаткові спеціальні захисні елементи в складі замка які утрудняють ідентифікацію кодового механізму й перешкоджають його дешифруванню самими різними способами (наприклад, неправильні пази на рамках і сувальдах, штифти змінного перетину, відсічені втулки, буферні механізми між ключем і кодовим механізмом і т.д.). Їх використання в замках різного класу визначається відповідними стандартами. Якщо просто - більш високий клас забезпечить більш високий захист.
   
   При цьому клас замкового пристрою відповідає класу сейфа - визначається це необхідним рівнем захисту й простою логікою. Навіщо складний і надзахищений замок сейфу, який можна зламати за 15 хвилин? Крім того, можлива наявність майстер-ключа або комбінації, або коду - для відкриття сейфа у випадку їх втрати. З однієї сторони це збільшує ймовірність злому сейфа, з іншою забезпечує більш зручний доступ до нього. Особливо це необхідно при роздільному використанні, наприклад, у випадку депозитных ячеек. Усі сейфові замки можна розділити на кілька видів, кожний з яких має свої переваги й недоліки.
   
   - Ключові (помпові, сувальдні, циліндрові) найбільш прості й доступні, хоча фіксований механічний комбінаційний може бути навіть дешевше. Однак у цьому випадку для розкриття замка необхідний ключ, або зліпок з нього, а кодовий замок розкривається й без цієї необхідності. І ше - сувальдний механізм більш захищений від силового злому, ніж циліндровий, і забезпечує більший рівень надійності. Але в кожному разі, це саме офісний вибір, тому що це найбільш швидкий спосіб доступу до інформації в сейфі.
   
    - Комбінаційні (кодові) механічні ж більш придатні в домашніх умовах, тому як немає необхідності носити постійно із собою ключ. Фіксовані кодові замки, хоч і дешеві, але ненадійні - немає гарантії, що встановленою фірмою код знаєте тільки ви, та й при будь-якій підозрі необхідна зміна абсолютно всього пристрою. Змінюваний кодовий замок позбавлений цього недоліку, на заміну коду навіть у власника-непрофесіонала піде від 15 до 20 хвилин. Але все-таки кодові замки з верньєром, що звивається, або, що натискаються кнопками досить складні у використанні.
    - Тому велику популярність мають комбінаційні (кодові) електронні замки. Цей тип має наступні можливості: вільна зміна коду, захист від добору комбінації й, у найбільш серйозних модифікаціях, затримка відкривання, підключення до пульта охорони, ієрархічні коди й багато чого іншого. Однак такі замки коштовні, сам пульт найчастіше не має достатню міцність, та й енергозалежність - серйозний недолік.
   
   Також існують замки з магнітною ідентифікацією - у цьому випадку замість ключа використовуються магнітні картки, які проводяться для відкриття замка через зчитувальний пристрій. З одного боку, з такої картки не можна так просто зняти зліпок, як із ключа. З іншого боку, сама форма магнітного запису "ключа" однаково піддається копіюванню. Так що розглядати цей вид замків треба, співвідносячи їх зі звичайними ключовими, просто більш "наверненими".
   
   Ще один новомодний тип електронних замків заснований на знятті біометричних даних. Біометричні замки теж енергозалежні й, хоч і здаються вищим досягненням людської думки, мають не занадто зроблені алгоритми. Наприклад, при знятті дактилоскопії - відбитка вашого пальця - програмне забезпечення замка робить його аналіз і звірення з наявним базовим відбитком. При цьому використовуються складні математичні алгоритми, що визначають можливість відкриття сейфа.
   
   І пам’ятайте - при виборі сейфа звертайте увагу на встановлений замок. Його надійність залежить і від цього - від класу й марки-виготовлювача сейфового замка до того, як він установлений.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5382 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як не помилитися, вибираючи сейф
На думку фахівців, оптимальним варіантом схоронності ваших цінностей може стати комбінація гарного сейфа й наявності у квартирі залізних вхідних дверей з підключенням до пульта позавідомчої охорони. Адже сейф – не панацея, а лише один з елементів системи вашої безпеки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5959 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Все про сучасні сейфи
Якщо металева шафа це всього лише металева коробка із замком, то обладнання сейфа значно складніше. Насамперед, сейф це завжди багатошарова конструкція. Особливості цієї «багатошаровості» залежать від призначення кожної конкретної моделі.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5059 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Типи сейфів та їх призначення
Сейфы призначені для захисту документів і матеріальних цінностей від стороннього доступу й ушкоджень. Існує три основні групи сейфів: и, вогнестійкі сейфи, сейфи, що поєднують вогнестійкість і зломостійкість (вогнезломостійкі сейфи).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6082 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Вибір сейфів.
Щоб правильно вибрати сейф для себе необхідно відповісти на наступні питання:
   Що й у якому обсязі підлягає зберіганню в сейфі? ( Який обсяг сейфа і його вага?)
   Що найбільшою мірою може загрожувати вмісту сейфа?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4620 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Сучасні сейфи
Вогнетривкі, непроникні для пилу й води стіни сучасних банківських сейфів здатні не тільки пручатися знаряддям зломщиків, але й витримати не один катаклізм.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4496 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020