укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Инструкция по оказанию первой помощи при несчастных случаях. 
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
ФСТЭК, ФСБ, МЧС, МВД, Классификация сфер ответственности в рамках защиты объектов информации. 
Крадіжки в магазинах на кассі 
Інструкція з охорони праці при роботі на персональному компютері 
ПРАВИЛА ПРОЖИВАНИЯ В ОБЩЕЖИТИИ ДЛЯ РАБОТНИКОВ ОТЕЛЯ 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
агресі   мороз   Промислове   пожарно   монтаж   погибших   электрооборудования   допомоги   безопасной   сертификат   электробезопасности,   органом   МЕТОДЫ   Какое   варта  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вхідні двері да замки
Все про замки вхідних дверей
Рекомендуємо встановлювати на металеві двері два замка. Щоб зловмисникові було складніше проникнути у ваше житло, бажане встановлювати замки різних систем. Для розкриття різних систем необхідні різні набори спеціальних інструментів і свої специфічні навички.   ►"Верхні" і "нижні" замки. Основний замок. Верхнім називають замок встановлений на горі, відповідно нижнім називають замок встановлений нижче верхнього. Один замок є основним, тобто, що мають засувку для запирання дверей і дверну ручку керуючу засувкою (конусоподібним ригелем). Як правило, основний замок встановлюють у двері нижнім. Бажане щоб верхній і нижній замки були різних систем. Наприклад сувальдноЇ (сейфовий) і циліндрової конструкцій.
   ►Сувальдні (сейфові) системи замків. Одержали свою назву від слова сувальда (елемент кодового механізму замка). Прізвисько "сейфові" такі системи одержали внаслідок застосування цих систем для запирання сейфів.
   Гарний сувальдний замок має досить високу зломостійкість проти несанкціонованого розкриття.
    До недоліку таких систем можна віднести порівняно великі розміри ключа й необхідність міняти весь замок при зміні комплекту ключів ( за винятком сувальдних замків з перекодуванням).
   ►Цилиндрові системи замків з так званим "англійським" і так званим "комп'ютерним" ключем - одержали свою назву від циліндричної форми кодового механізму замка.
   Перевагою таких систем є те, що сам секрет (циліндр) є легко змінним елементом і при заміні ключа не потрібно міняти весь замок. До переваг таких систем, також можна віднести відносно недорогу вартість "циліндра" і те, що ключ циліндрового механізму ( враховуючи невеликі розміри й форму) зручний при носінні.
   Недолік циліндрової системи полягає в необхідності встановленні спеціальних броненакладок для забезпечення належного захисту від несанкціонованого розкриття. Циліндр не захищений спеціальною системою захисту не забезпечує достатній захист і може бути без особливої праці й шуму зламаний.
   Також більшість циліндрових механізмів піддаються розкриттю так званим "бампінгом".
   
   ►"Електронно кодові системи замків: Це системи в яких застосовуються електронні зчитувальні пристрої для відмикання й запирання замка. Існує безліч систем і принципів роботи таких пристроїв. Підприємство "Київспецсталь" наприклад пропонує електронно кодовий замок VLS.
   Перевагою замка VLS, є те, що він має гарну захищеність проти механічного злому і його не можна вивести з ладу електорошокером. Через замкову щілину відсутній доступ до механічних частин замка. Велика кількість можливих комбінацій ключа й система блокування у випадку спроби добору коду не дозволяють розкрити замок інтелектуальним методом. Система дозволяє легко запрограмувати замок під новий код ключа незліченну кількість разів. Також ви можете дозволити доступ від ключів з різними кодами ( до 10 варіантів) і здійснювати керування доступом. Тобто, ви можете вручити ключ із кодом відмінним від вашого, кому або, і при необхідності заборонити доступ від цього ключа.
    До переваг замка також слід віднести можливість відмикання кнопкою або через домофон. Наявність сигналізатора нещільно закритої двері, сигналізатора розрядженості батарей. Можливість підключення аварійного джерела живлення у випадку виходу з ладу батарей. Живлення замка - 4 батарейки формату ААА перебувають усередині замка.
    До недоліку такої системи можна віднести необхідність заміни батарей живлення, що перебувають усередині замка (4 батарейки формату ААА). Періодичність заміни - приблизно один раз на рік ( при середній кількості відкривань 25 разів на добу).
   ►Моноблок - це комбінований замок утримуючий два замки в одному корпусі. Моноблок може бути двосистемним, тобто кодові механізми верхнього й нижнього замків моноблока мають різні системи запирання (наприклад сувальдну й циліндрову).
   Перевага застосування моноблоків - більш низька ціна за два замки (якщо купувати замки роздільно). У випадку застосування моноблока із залежною системою роботи замків - підвищення зломостійкості системи.
    До недоліку таких систем можна віднести порівняно невелика відстань між ригелями верхнього й нижнього замків, що до деякої міри знижує зломостійкість двері. Тому моноблоки, як правило, мають тяги для багатобічного запирання й монтуються із застосуванням системи багатобічного запирання ("краб").
   Залежні й незалежні моноблоки. Залежним називається моноблок, у якого один замок блокує роботу іншого. Приміром, при закритті верхнього замка на шпару нижнього замка висувається спеціальна шторка, що блокує його роботу. Також використовуються інші системи блокування. Замки таких систем відмикаються й закриваються в певній послідовності. Незалежним називається моноблок замки якого працюють роздільно друг від друга.
   ►Замки с перекодуванням Це замки обладнані спеціальним механізмом перекодування під новий комплект ключів. Здобуваючи новий комплект ключів для цього замка, ви можете без труда адаптувати під нього ваш замок.
   ►Система багатобічного запирання "краб". Дозволяє здійснювати багатобічне запирання дверей для підвищення її зломостійкості до силових методів розкриття. Для монтажу такої системи встановлюються замки обладнані спеціальними тягами. Це можуть бути як сувальдні так і циліндрові замки. Як основні, так і додаткові.
   Перевагою таких систем є підвищена зломостійкість двері, внаслідок її багатобічного запирання. Сторони запирання можуть бути будь-якими (верх, низ, бічні сторони).
   Недоліком подібних систем є підвищене навантаження на ключ і механізм замка, оскільки керування додатковими тягами здійснюється ключем через механізм замка. Додаткова складність і вартість конструкції.
   ►Девіатори - спеціальні замкові механізми для системи багатобічного запирання керовані додатковими тягами замків.
   ►Врезні й вкладні замки. Кріплення за лицьову планку. Врізним називається замок, встановлення якого припускає наявність спеціального вирізу. Такий замок, як правило, кріпиться за свою лицьову планку. Перевага такої системи полягає в тому, що для заміни й обслуговування замка розбирання дверей не потрібно. Вкладним називають замок встановлення якого припускає наявність спеціального кріплення усередині дверей. Такий замок кріпиться гвинтами безпосередньо за корпус. Перевага такої системи - підвищення зломостікості проти методів силового розкриття.
   Більшість замків для металевих дверей мають можливість кріплення як у врізному, так і у вкладному варіанті. При необхідності кріплення у вкладному варіанті лицьова планка відкручується.
   ►Броненакладки. Це спеціальні захисні конструкції з надтвердих сплавів значно підвищують зломостійкість замків. Броненакладки настійно рекомендується встановлювати на всі типи замків, особливо на замки циліндрових систем.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5148 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв.
Самим надійним способом охорони житла вважається сигналізація й залізні сейфові двері з гарними замками. Закриватися такий замок повинен у чотирьох напрямках одночасно. Звичайний замок у залізних дверях легко вибивається, та й сама вона просто розкривається й мало чим відрізняється від дерев'яної.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4294 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Поради фахівців при виборі замка.
Для захисних дверей рекомендується використовувати як мінімум два замки різних типів (наприклад, сувальдний і циліндровий). Один з них виконує функцію силового. Його використовують у нічний час або при тривалій відсутності. Такий замок повинна характеризувати висока зломостійкість, хоча до нього не пред'являється жорстких вимог по надійності.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5571 | 07/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5442 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Корпоративный саботаж
Корпоративный саботаж становится все более злободневной темой. Сегодня высшим исполнительным лицам и специалистам по IT-безопасности необходимо знать, как выглядит, какими мотивами руководствуется и на что способен типичный саботажник.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4434 | 11/02/2012 Безпека та персонал - Кадрова безпека компанії
ДОГОВІР на монтаж та наладку охоронно-тривожної сигналізації
Замовник доручає, а Виконавець бере на себе зобов’язання на проведення наступних робіт:
   Монтаж та наладка охоронно-тривожної сигналізації ( в подальшому - ОТС) в приміщенні за адресою: ____, їх підготування та передача для підключення на пульт централізованої охорони (в подальшому- ПЦО) і профілактичного обслуговування

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:11200 | 20/02/2013 Документи для роботи - Договори
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020