укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Договор охраны лицея в ночное время 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ лица, ответственного за организацию эксплуатации лифтов 
Безпека для малого бізнесу 
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
Основні заходи безпеки при керуванні автомобілем 
Промислове шпигунство. Джерела конфіденційної інформації. 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
ТРУДОВОЙ ДОГОВОР 
Программа вводного инструктажа по вопросам охраны труда 
Бронежилет, його призначення й можливості 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
практикум   першої   описания   безпек   Баранова   забезпечен?   факторы   базы   Лицо,   криптография   праці   обеспечения   віру?   защите   Відеоспостережен?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Вибір сейфів.
Щоб правильно вибрати сейф для себе необхідно відповісти на наступні питання:
   Що й у якому обсязі підлягає зберіганню в сейфі? ( Який обсяг сейфа і його вага?)
   Що найбільшою мірою може загрожувати вмісту сейфа?


Кожний покупець сейфа повинен уявляти собі обсяг і кількість речей, що підлягають зберіганню в сейфі, розуміти значимість документів і коштовностей, ураховувати ступінь захищеності приміщень, у яких передбачається встановлення сейфа, у тому числі наявність охорони або її відсутність. Необхідно так само правильно оцінити найбільш імовірну небезпеку (злом або пожежа). По статистиці, у дев'яти випадках з десяти вміст сейфів зазнає знищення внаслідок факторів пожежі й лише в одному - у результаті несанкціонованого доступу, тобто розкрадання.
   
   Де буде розташований сейф?
   
   Для відповіді потрібно розуміти чи буде сейф вбудовуватися в стіну, встановлюватися усередині меблів (кріпитися до підлоги або стінки) або відкрито в приміщенні. Можливо, у покупця є й спеціальні запити, наприклад, власника нічного магазину або ресторану зацікавив би нічний депозитний сейф, мисливця – сейф для зберігання зброї, а забудовника індивідуального будинку – сейф, що вбудовується або схованка.
   
   Який тип замка Вам найбільш зручний?
   
   Потрібно також визначити підходящий тип замків: ключовий, механічний кодовий, електронний або їх можливе сполучення, наприклад: ключовий і механічний кодовий або два ключові замки і т.д.
   
   Чи сертифікований сейф на стійкість до злому або вогнестійкість?
   
   На всі моделі сейфів повинні надаватися сертифікати випробувань по стандартах країни-виробника й одночасно сертифікати відповідності ДСТР 50862-96, що заявляються постачальником характеристики у відповідності зі стандартними російськими методиками випробувань. Відсутність сертифікатів відповідності ДСТР 50862-96 може свідчити про те, що ступінь вогнестійкості або клас стійкості до злому не відповідає, що вказуються в документах.
   
   Чи є сертифікат і його згадування на внутрішній стороні дверцят сейфа?
   
   Чи є гарантійне й післягарантійне сервісне обслуговування?
   
   Для оцінки фактичної якості сейфа дуже важливо переконатися в тому, що заявлені якісні параметри дійсно підтверджені сертифікаційними табличками, які перебувають на внутрішній стороні дверей сейфа. На цих табличках повинні бути зазначені: країна-виробник; назва організації, що робила сертифікацію; стандарт, по якому сертифікований даний сейф; може бути зазначена додаткова інформація. Чи видається до сейфа паспорт на гарантійне обслуговування.
   
   Які документи необхідні при покупці сейфа?
   
   Сейфи – об'єкт обов'язкової сертифікації. При покупці сейфа ви повинні одержати копію сертифіката відповідності Дст Р 50862-96 із вказівкою класу захисту. Відсутність сертифіката може означати або неякісну продукцію, яка не забезпечить винного захисту, або те, що виробник свідомо не проводить сертифікацію по російському Дст Р 50862-96, тому що розуміє, що результат цих випробувань не підтвердить параметри сейфа, що заявляються, (клас вогнестійкості й/або клас стійкості до злому). У такому випадку, імовірно, що фірма-продавець не має стійких зв'язків з постачальниками й не зможе забезпечити необхідного сервісного обслуговування (ремонт і заміну замків, виготовлення дублікатів ключів замість загублених і т.п.).
   
    Простежте за тим, щоб Вам не пред'явили сертифікат на сейф, виданий на відповідність іншим стандартам (наприклад, Дст 16371-93 або Дст 17452-86, застосовуваним при сертифікації меблів). За цим стоїть прагнення торгуючої організації продати неякісний товар, уводячи в оману покупця щодо захисних властивостей сейфа.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4312 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Типи сейфів та їх призначення
Сейфы призначені для захисту документів і матеріальних цінностей від стороннього доступу й ушкоджень. Існує три основні групи сейфів: и, вогнестійкі сейфи, сейфи, що поєднують вогнестійкість і зломостійкість (вогнезломостійкі сейфи).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5595 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися, вибираючи сейф
На думку фахівців, оптимальним варіантом схоронності ваших цінностей може стати комбінація гарного сейфа й наявності у квартирі залізних вхідних дверей з підключенням до пульта позавідомчої охорони. Адже сейф – не панацея, а лише один з елементів системи вашої безпеки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5575 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Десять причин придбати сейф
Недавній неофіційний огляд, здійснений командою The Safe and Secure Store, показав, що 9 з 10 людей не мають власного сейфа. Після того, як їм пояснили переваги володіння сейфом, майже все відповіли, що найближчим часом серйозно розглянуть питання про його покупку.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3792 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа.
1. Розмір і обсяг сейфа.
   2. Тип і ступінь захисту сейфа.
   3. Тип замка сейфа.
   4. Ціна сейфа.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4285 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися з вибором сейфу
Для зберігання коштовностей, грошів, секретних документів люди з незапам'ятних часів влаштовували у своїх будинках усілякі хитромудрі схованки. Серед них - безліч вмонтованих у меблі або стіну шафок і скриньок з кодовими замками, із сигналізацією або без. Однак по надійності й зручності всі ці пристрої ні в яке порівняння не йдуть із дивом новітньої техніки й інтелекту - сучасними сейфами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4209 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011