укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
ПРАВИЛА безопасной эксплуатации тепломеханического оборудования электростанций и тепловых сетей  
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 2 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ лица, ответственного за организацию эксплуатации лифтов 
Як помітити що дитина вживає наркотики 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Обладнання гірськолижних трас 
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия) 
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
електро   Бабаш   віру?   медичної   семьям   мороз   ОБОРУДОВАНИЯ   безпека   безпеки   Цифры   быть   допомоги   Атмосфера   действий   Імобілайзе?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Десять причин придбати сейф
Недавній неофіційний огляд, здійснений командою The Safe and Secure Store, показав, що 9 з 10 людей не мають власного сейфа. Після того, як їм пояснили переваги володіння сейфом, майже все відповіли, що найближчим часом серйозно розглянуть питання про його покупку.


10 основних причин, чому більшість людей повинні придбати й встановити в будинку сейф:
   
   1) Пожежа: Якщо ваш будинок постраждає від вогню, збиток може бути заподіяний усьому вашому майну: цінності, кошти, дорогі вам сувеніри й важливі документи можуть бути знищені. Вогнестійкий сейф захистить вашу власність від диму, вогню й впливу води (пожежні будуть використовувати воду для гасіння пожежі!).
   
   2) Повінь: Вода може завдати значної шкоди й зруйнувати життєво важливі документи, фотографії, електронні прилади, кредитні карти й паперові гроші. Водонепроникний сейф допомагає уникнути подібного ризику. Знаючи, що всі ваші важливі речі перебувають у водонепроникному сейфі, ви не будете витрачати час на їх пошук і зможете швидко евакуювати вашу власність, перш ніж буде занадто пізно...
   
   3) Безпека: сейф – це відмінний спосіб, щоб не тільки забезпечити безпеку таких речей, як паспорта, свідчення про шлюб і про народження, страхові документи, ключі і т.д., він дозволяє легко їх знайти, коли в них є потреба. Сейф стає єдиним сховищем, куди ви будете складати всі коштовні й важливі речі, які мають властивість зникати в самий невідповідний момент.
   
   4) Захист: Якщо ви ділите свій будинок зі своєю великою родиною, іншими мешканцями й сусідами, ви будете почувати себе більш упевнено, знаючи, що ваші особисті цінності, кошти й документи надійно замкнені, коли вас немає поруч.
   
   5) Зберігання грошей: Це сумний факт, але банки втрачають довіру людей і вже не видаються надійним місцем для зберігання грошей, як це було раніше, і все більше людей, воліють зберігати великі обсяги коштів у себе будинку. Готівка, розкладена по будинку в різних місцях – спокуса для гостей, членів родини, прибиральників і робітників. Якщо ви зберігаєте в будинку готівку й прагнете, щоб вона була легко доступна, але не можете довіряти всім, хто приходить до вас у будинок, сейф є ідеальним рішенням.
   
   6) Страхування: Якщо у вас є сейф, безпека якого оцінена страховою компанією, ви можете одержати знижки на страхові внески.
   
   7) Комп'ютери: Більшість персональних комп'ютерів і ноутбуків містять велику кількість коштовних даних. Музика, фотографії, програмне забезпечення, фінансова звітність і особиста електронна пошта можуть коштувати дорого як з фінансової точки зору, так і з емоційної. Регулярне резервне копіювання даних і зберігання їх на USB флеш-карті, зовнішньому жорсткому диску або CD/DVD дисках у спеціальному Data-Сейфі захистить вашу інформацію від крадіжки, пожежі, повені або збою в роботі комп'ютера. Цифровий дата-сейф навіть дозволить створити резервну копію вмісту комп'ютера прямо в спеціальному пристрої зберігання даних, розташованому безпосередньо усередині сейфа!
   
   8) Вартість: Останні кілька років ціни на сейфи значно знизилися. У наш час вони доступні для більшості власників житла. Вартість найпростішого сейфа починається від 300 грн, досить місткий сейф, безпека якого оцінена страховою компанією, і який підходить для більшості родин, доступний за ціною близько 2 000 - 3 000 грн.
   
   9) Щиросердечний спокій: Ми живемо в складний, повний стресових ситуацій час. Знаючи, що найцінніші й дорогі речі перебувають у безпеці 24 години на добу, ви будете менше переживати про їх схоронність.
   
   10) Злом: Це один з розповсюджених методів крадіжки. Близько мільйона спроб злому реєструються щороку в Україні, і цілком можливо, що на певному етапі ви можете стати жертвою нападу зловмисників на вашу власність. Якісний домашній або офісний сейф, пригвинчений до підлоги або стіни, зможе зупинити навіть самих рішучих і безжалісних грабіжників.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3794 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вибір сейфів.
Щоб правильно вибрати сейф для себе необхідно відповісти на наступні питання:
   Що й у якому обсязі підлягає зберіганню в сейфі? ( Який обсяг сейфа і його вага?)
   Що найбільшою мірою може загрожувати вмісту сейфа?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4312 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Типи сейфів та їх призначення
Сейфы призначені для захисту документів і матеріальних цінностей від стороннього доступу й ушкоджень. Існує три основні групи сейфів: и, вогнестійкі сейфи, сейфи, що поєднують вогнестійкість і зломостійкість (вогнезломостійкі сейфи).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5597 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Поради при виборі сейфа
Визначьтеся з типом сейфа. Вам потрібно вирышити для себе, від якої потенційної небезпеки – крадіжки або пожежі – ви в першу чергу прагнете захистити своє майно. Це важливо тому, що всі сейфи діляться на дві основні категорії: зломостійкі й вогнестійкі. Є й сейфи, що одночасно захищають від цих небезпек, але вони коштують дуже дорого.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3660 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися з вибором сейфу
Для зберігання коштовностей, грошів, секретних документів люди з незапам'ятних часів влаштовували у своїх будинках усілякі хитромудрі схованки. Серед них - безліч вмонтованих у меблі або стіну шафок і скриньок з кодовими замками, із сигналізацією або без. Однак по надійності й зручності всі ці пристрої ні в яке порівняння не йдуть із дивом новітньої техніки й інтелекту - сучасними сейфами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4210 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа.
1. Розмір і обсяг сейфа.
   2. Тип і ступінь захисту сейфа.
   3. Тип замка сейфа.
   4. Ціна сейфа.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4286 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011