укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
Запобігання крадіжок на складі. Загальні питання. 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 3 
Методы защиты от прослушивания 
ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці. 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ лица, ответственного за организацию эксплуатации лифтов 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Шумоміри DELTA OHM 
Що несуть співробітники в останній робочий день? 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
боротьба   приховані   действий   біометрія   агрес°?   пожаров   віру?   0.00-4.36-05   зако?   медичної   безопасность   віде?   какие–либо   норм  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа.
1. Розмір і обсяг сейфа.
   2. Тип і ступінь захисту сейфа.
   3. Тип замка сейфа.
   4. Ціна сейфа.


Чотири фактори, які обов'язково потрібно враховувати при покупці сейфа.
   
   1. Розмір і обсяг сейфа залежить від того, що Ви збираєтеся в ньому зберігати. Зверніть увагу, що внутрішній і зовнішній розмір сейфа суттєво відрізняються друг від друга. У першу чергу Ви повинні визначитися із внутрішнім обсягом сейфа. При цьому необхідно врахувати, що до бажаного на даний момент обсягу сейфа потрібно додати, як мінімум, ще 25% обсягу для Ваших майбутніх потреб.
   
   Пам’ятайте, що після того як Ви купили сейф, внутрішній обсяг ніколи не стане більше, а от Ви, згодом, завжди знайдете більше речей, які прагли б захистити. Зовнішній розмір сейфа залежить від простору, який Ви маэте. Крім того, відомо, що дверцята сейфа у відкритому положенні вимагають додаткового простору – не забудьте врахувати й цей фактор при розташуванні сейфа в приміщенні.
   
   2. Тип і ступінь захисту сейфа буде залежити від речей, які Ви прагнете в ньому зберігати. Сейфи сконструйовані так, щоб відповідати певним стандартам вогнестійкості, зломостійкості або вогнезломостійкості.
   Важливі документи й записи можуть безпечно зберігається у вогнестійкому сейфі, а от великі суми готівки не рекомендується в ньому зберігати. Залежно від ступеня захисту вмісту вогнестійкого сейфа від вогню, сейфи діляться на такі класи вогнестійкості: 30Б, 60Б, 90Б. Число означає час у хвилинах, протягом якого вміст сейфа не постраждає в результаті впливу на нього вогню. Однак, якщо мова йде про зберігання коштовних речей, таких як готівка, ювелірні вироби й інші важливі для Вас предмети, то вони повинні зберігатися, відповідно, у зломостійкому сейфі. Ступінь захисту вмісту зломостійкого сейфа залежить від класу зломостійкості – чим вище клас зломостійкості сейфа, тим важче його зламати. Самий маленький ступінь захисту- 0 клас, самий великий – 5 клас зломостійкості. Вогнезломостійкі сейфи з'явилися порівняно недавно, але вже добре себе зарекомендували. Завдяки сучасним композитним матеріалам і надміцним сплавам ці сейфи можуть витримати як пожежу, так і атаку досвідченого злодія, безпечно й надійно зберігаючи Ваші коштовні речі. Ступінь захисту вмісту вогнеломостійкого сейфа визначається двома параметрами: класом вогнестійкості й класом зломостійкості.
   
    3. Замки бувають таких типів: ключовий, кодовий механічний і кодовий електронний. На деяких сейфах зустрічаються варіації замків, наприклад, встановлюються ключовий і кодовий механічний замок, два ключові або ключовий і кодовий електронний замок. Ключовий замок – це самий звичний і досить простій у використанні замок – провернули ключ і замок відкритий. Недоліками ключового замка є те, що, по перше, ключ можна втратити, друге, можливо виготовити дублікат ключа, а третє – у величезних сейфах ключ досягає великих розмірів. Кодовий механічний замок – досить надійний замок, але він не дуже простий у використанні. Щоб відкрити такий замок, потрібно дуже точно набрати на спеціальному барабані певну послідовність чисел. Середній час відкриття сейфа з таким типом замка, становить, приблизно, 1 хвилину. Щоб добратися до вмісту сейфа, досить пам'ятати комбінацію чисел і вже не потрібно використовувати ніяких ключів. Пам’ятайте, щоб код не зміг ніхто підібрати, ніколи не встановлюйте в якості шифру замка дати свого дня народження або номери телефонів! Кодовий електронний замок є найпростішим у використанні замком, досить просто набрати на електронній клавіатурі правильний код і замок відкритий. Також кодовий електронний замок – дуже надійний, до нього неможливо підібрати код завдяки функції «затримування відкриття замка». Навіть якщо Ви ввели правильний код, замок ще пару секунд не відкривається, тобто відбувається деяке затримування відкриття замка, що у свою чергу запобігає відкриттю сейфа зловмисником, якщо навіть він випадково вгадав код. На додаток до цього, якщо ввести 3 рази неправильно код, те замок на кілька хвилин відключається, що теж виключає можливість тупого добору коду до замка. Маленьким мінусом цього типу замка є те, що приблизно раз у рік потрібно міняти батарейки. Але якщо батарейки сіли або просто відсутні, код у жодному разі не збивається й залишається колишнім.
   
    4. Останній фактор – ціна – визначається розміром і типом сейфа, який Ви прагнете придбати. Ціни на сейфи коливаються в дуже широкому діапазоні, від найдешевших меблевих сейфів, до дуже дорогих сейфів, які призначені для зберігання ювелірних виробів і дуже важливих речей. Фахівці радять, що, в ідеалі, ціна сейфа повинна бути рівна 10% від вартості вмісту сейфа й тільки тоді Ви можете бути абсолютно спокійні за свої коштовні речі.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3750 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Сучасні сейфи
Вогнетривкі, непроникні для пилу й води стіни сучасних банківських сейфів здатні не тільки пручатися знаряддям зломщиків, але й витримати не один катаклізм.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3537 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Класифікація сейфових замків
Одне з уразливих місць сейфа перебуває в пристрої, який повинен його ж і захищати. Замок може як перешкоджати несанкціонованому доступу, так і допомагати йому. Уся справа в тому, що його структура сильно відрізняється від іншої частини - а саме товстих сталевих стін.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3736 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Все про сучасні сейфи
Якщо металева шафа це всього лише металева коробка із замком, то обладнання сейфа значно складніше. Насамперед, сейф це завжди багатошарова конструкція. Особливості цієї «багатошаровості» залежать від призначення кожної конкретної моделі.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3988 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Поради при виборі сейфа
Визначьтеся з типом сейфа. Вам потрібно вирышити для себе, від якої потенційної небезпеки – крадіжки або пожежі – ви в першу чергу прагнете захистити своє майно. Це важливо тому, що всі сейфи діляться на дві основні категорії: зломостійкі й вогнестійкі. Є й сейфи, що одночасно захищають від цих небезпек, але вони коштують дуже дорого.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3128 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Типи сейфів та їх призначення
Сейфы призначені для захисту документів і матеріальних цінностей від стороннього доступу й ушкоджень. Існує три основні групи сейфів: и, вогнестійкі сейфи, сейфи, що поєднують вогнестійкість і зломостійкість (вогнезломостійкі сейфи).

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4729 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
замки черепаха NVB мультиплексо? видеокамер аудиопанел? LCD видеопанель Монитор gsm пуль коммуникатор кабель DPV - видеокамер? sts NVR SATEL зако? sts sdvr-1601 панель Купол Орион замк? Триплекс мультиплексор sts SDVR-404 NVB-100/ NVB-100/4MPG
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011