укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
Крадіжки, чинені співробітниками 
Попередження небезпеки й самооборона 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Математические основы криптологии, Учебное пособие 
15 способів вкрасти в супермаркеті 
Промислове шпигунство. Джерела конфіденційної інформації. 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПЛАН И ПРОГРАММА ОБУЧЕНИЯ ПО ВОПРОСАМ ОХРАНЫ ТРУДА 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Часть   спостереженн   Информационн?   ДОГОВОР   0.00-4.36-05   уполномоченным   шпигунство.   ПРАВИЛА   охране   защищать   легкую   особистості   факторы   напа   информационной  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сейфи
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа.
1. Розмір і обсяг сейфа.
   2. Тип і ступінь захисту сейфа.
   3. Тип замка сейфа.
   4. Ціна сейфа.


Чотири фактори, які обов'язково потрібно враховувати при покупці сейфа.
   
   1. Розмір і обсяг сейфа залежить від того, що Ви збираєтеся в ньому зберігати. Зверніть увагу, що внутрішній і зовнішній розмір сейфа суттєво відрізняються друг від друга. У першу чергу Ви повинні визначитися із внутрішнім обсягом сейфа. При цьому необхідно врахувати, що до бажаного на даний момент обсягу сейфа потрібно додати, як мінімум, ще 25% обсягу для Ваших майбутніх потреб.
   
   Пам’ятайте, що після того як Ви купили сейф, внутрішній обсяг ніколи не стане більше, а от Ви, згодом, завжди знайдете більше речей, які прагли б захистити. Зовнішній розмір сейфа залежить від простору, який Ви маэте. Крім того, відомо, що дверцята сейфа у відкритому положенні вимагають додаткового простору – не забудьте врахувати й цей фактор при розташуванні сейфа в приміщенні.
   
   2. Тип і ступінь захисту сейфа буде залежити від речей, які Ви прагнете в ньому зберігати. Сейфи сконструйовані так, щоб відповідати певним стандартам вогнестійкості, зломостійкості або вогнезломостійкості.
   Важливі документи й записи можуть безпечно зберігається у вогнестійкому сейфі, а от великі суми готівки не рекомендується в ньому зберігати. Залежно від ступеня захисту вмісту вогнестійкого сейфа від вогню, сейфи діляться на такі класи вогнестійкості: 30Б, 60Б, 90Б. Число означає час у хвилинах, протягом якого вміст сейфа не постраждає в результаті впливу на нього вогню. Однак, якщо мова йде про зберігання коштовних речей, таких як готівка, ювелірні вироби й інші важливі для Вас предмети, то вони повинні зберігатися, відповідно, у зломостійкому сейфі. Ступінь захисту вмісту зломостійкого сейфа залежить від класу зломостійкості – чим вище клас зломостійкості сейфа, тим важче його зламати. Самий маленький ступінь захисту- 0 клас, самий великий – 5 клас зломостійкості. Вогнезломостійкі сейфи з'явилися порівняно недавно, але вже добре себе зарекомендували. Завдяки сучасним композитним матеріалам і надміцним сплавам ці сейфи можуть витримати як пожежу, так і атаку досвідченого злодія, безпечно й надійно зберігаючи Ваші коштовні речі. Ступінь захисту вмісту вогнеломостійкого сейфа визначається двома параметрами: класом вогнестійкості й класом зломостійкості.
   
    3. Замки бувають таких типів: ключовий, кодовий механічний і кодовий електронний. На деяких сейфах зустрічаються варіації замків, наприклад, встановлюються ключовий і кодовий механічний замок, два ключові або ключовий і кодовий електронний замок. Ключовий замок – це самий звичний і досить простій у використанні замок – провернули ключ і замок відкритий. Недоліками ключового замка є те, що, по перше, ключ можна втратити, друге, можливо виготовити дублікат ключа, а третє – у величезних сейфах ключ досягає великих розмірів. Кодовий механічний замок – досить надійний замок, але він не дуже простий у використанні. Щоб відкрити такий замок, потрібно дуже точно набрати на спеціальному барабані певну послідовність чисел. Середній час відкриття сейфа з таким типом замка, становить, приблизно, 1 хвилину. Щоб добратися до вмісту сейфа, досить пам'ятати комбінацію чисел і вже не потрібно використовувати ніяких ключів. Пам’ятайте, щоб код не зміг ніхто підібрати, ніколи не встановлюйте в якості шифру замка дати свого дня народження або номери телефонів! Кодовий електронний замок є найпростішим у використанні замком, досить просто набрати на електронній клавіатурі правильний код і замок відкритий. Також кодовий електронний замок – дуже надійний, до нього неможливо підібрати код завдяки функції «затримування відкриття замка». Навіть якщо Ви ввели правильний код, замок ще пару секунд не відкривається, тобто відбувається деяке затримування відкриття замка, що у свою чергу запобігає відкриттю сейфа зловмисником, якщо навіть він випадково вгадав код. На додаток до цього, якщо ввести 3 рази неправильно код, те замок на кілька хвилин відключається, що теж виключає можливість тупого добору коду до замка. Маленьким мінусом цього типу замка є те, що приблизно раз у рік потрібно міняти батарейки. Але якщо батарейки сіли або просто відсутні, код у жодному разі не збивається й залишається колишнім.
   
    4. Останній фактор – ціна – визначається розміром і типом сейфа, який Ви прагнете придбати. Ціни на сейфи коливаються в дуже широкому діапазоні, від найдешевших меблевих сейфів, до дуже дорогих сейфів, які призначені для зберігання ювелірних виробів і дуже важливих речей. Фахівці радять, що, в ідеалі, ціна сейфа повинна бути рівна 10% від вартості вмісту сейфа й тільки тоді Ви можете бути абсолютно спокійні за свої коштовні речі.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4374 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Як не помилитися з вибором сейфу
Для зберігання коштовностей, грошів, секретних документів люди з незапам'ятних часів влаштовували у своїх будинках усілякі хитромудрі схованки. Серед них - безліч вмонтованих у меблі або стіну шафок і скриньок з кодовими замками, із сигналізацією або без. Однак по надійності й зручності всі ці пристрої ні в яке порівняння не йдуть із дивом новітньої техніки й інтелекту - сучасними сейфами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4309 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Десять причин придбати сейф
Недавній неофіційний огляд, здійснений командою The Safe and Secure Store, показав, що 9 з 10 людей не мають власного сейфа. Після того, як їм пояснили переваги володіння сейфом, майже все відповіли, що найближчим часом серйозно розглянуть питання про його покупку.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3874 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Вибір сейфів.
Щоб правильно вибрати сейф для себе необхідно відповісти на наступні питання:
   Що й у якому обсязі підлягає зберіганню в сейфі? ( Який обсяг сейфа і його вага?)
   Що найбільшою мірою може загрожувати вмісту сейфа?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4388 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Як не помилитися, вибираючи сейф
На думку фахівців, оптимальним варіантом схоронності ваших цінностей може стати комбінація гарного сейфа й наявності у квартирі залізних вхідних дверей з підключенням до пульта позавідомчої охорони. Адже сейф – не панацея, а лише один з елементів системи вашої безпеки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5674 | 17/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Все про сучасні сейфи
Якщо металева шафа це всього лише металева коробка із замком, то обладнання сейфа значно складніше. Насамперед, сейф це завжди багатошарова конструкція. Особливості цієї «багатошаровості» залежать від призначення кожної конкретної моделі.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4701 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Сейфи
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011