укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Засоби захисту
Зброя
Пожежна безпека
Системи безпеки
Можливості системи контролю доступу 
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс» 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Все про сучасні сейфи 
Положение о защите конфиденциальной информации на предприятии 
Основні заходи безпеки при керуванні автомобілем 
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 9 
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
Сто факторів благонадійності персоналу 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
агресію   ПАСПОРТИ   типовые   шпигунство.   зброя   вентиляці   віру   СПбГУ,   каналів   НПАОП   применяемых   першої   автомобі?   схован?   електро  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Засоби захисту
Активні та пасивні засоби захисту
Ваша безпека насамперед залежить від Вашого вміння уникати екстремальні ситуації. Це вміння складається з уродженого інтуїтивного почуття небезпеки й придбаних навичок по подоланню критичних ситуацій з мінімальними втратами. Інстинкт самозбереження споконвічно закладений у кожній з живих істот, що населяють нашу планету, але тільки людина - "цар природи " - успішно бореться із цим інстинктом простими міркуваннями типу: "либонь пронесе", "мені пощастить".   Життя привчило нас сподіватися на краще, завтра буде краще, ніж учора. Тому, коли виникає екстремальна ситуація, коли під погрозою виявляється безпека й здоров'я, ми найчастіше буваємо не готові до такого повороту подій.
   
    Фундаментом придбаних навичок є психологічна готовність до будь-якої екстремальної ситуації. Поки ви не будете впевнені, що вийдете переможцем з будь-якого скрутного стану, до цих пір ніякі засоби індивідуального захисту Вам не допоможуть.
   
    Інша складова придбаних навичок - це критичний самоаналіз Ваших фізичних можливостей до відбиття можливого нападу. В екстремальній ситуації краще сподіватися тільки на власні сили. Навіть для того, щоб просто втекти від злочинця необхідно щодня бігати по п'ять кілометрів. Засоби особистої безпеки дозволять Вам компенсувати свої пробіли у фізичній підготовці.
   
   Засоби особистої безпеки підрозділяються на пасивні й активні.
   
   Пасивні засоби особистої безпеки уявляють собою механічну перешкоду для нападаючої сторони й використовуються тільки для захисту.
   
   Пасивні засоби особистої безпеки
   1. Різні накладки (шоломи, каски, наколінники і т.д.)
   2. Бронежилети
   3. Індивідуальні пояси безпеки або "пояса вірності ".
   
    Якщо каски або шоломи, на щастя, поки ще використовують тільки співробітники спецпідрозділів, то наколінники й налокотники можна надягати кожній людині при виході на вулицю. Будь-які захисні накладки будь те футбольні щитки або захисні засоби, використовувані в таких "ударних" видах спорту як " у-шу", "карате" і т.д. охоронять Вас при падіннях від усіляких забитий місць, захистять від ударів.
   
   Бронежилети.
   Основу бронежилета становить високоміцна тканина кеврал (вітчизняний аналог тканини СВМ), складена в 5-40 шарів, нитки такої тканини "працюють" на розтягання, поглинаючи енергію кулі. У шарах тканини залишають спеціальні кишені-ніші, у які вкладають пластини з легкої броні.
   
    У Росії прийнята шестиступенева класифікація бронежилетів. Залежно від калібру й початкової швидкості кулі для кожного із шести класів захисту визначена типова зброя, постріли з якої повинен витримувати бронежилет.
   
   Бронежилети 1 класу призначені для захисту від холодної зброї. Такі бронежилети складаються з 5-10 шарів кевлару. Наприклад, бронежилет "Прохор" захищає від ударів фінкою, шилом, заточкою. Носять його, приховуючи під одягом.
   
   Бронежилети 2 класу охороняють від кулі пістолетів "Наган", ПМ, АПС. До другого класу ставиться,наприклад, модульний бронежилет "Корунд ", основа його важить 3 кг. Ремені дозволяють змінити розмір костюма з 48 до 56.
   
   Основа бронежилетів 3 класу захисту - це 15-25 шарів тканинного модуля із пластинами-вкладишами із твердих бронеелементів і спеціальна прокладка, що амортизує, демпфер. Бронежилети 3 класу - захистять від пістолетів ТТ, ПСМ, Парабелум. Історичний факт: під час візиту останнього президента СРСР М.С. Горбачова в Індію його дружину - Р.М. Горбачову - захищав бронежилет схованого носіння "Візит".
   
    Бронежилети 4 класу захисту являють собою в більшості випадків посилений варіант бронежилетів 3 класу. Основа залишається такою ж, а підсилюється броня. Прикладом таких виробів може бути бронежилет схованого носіння "Візит-2М", бронежилети зовнішнього носіння "Кора", "Горіх ". Усередину останніх вставлені пластини зі сплавів титану. Типовою зброєю для 4 класу захисту -мисливська зброя (калібр 12), автомат УЗІ.
   
    Бронежилети 5 класу захисту часто називають "антикалашников", тому що вони розраховані на влучення небронебійних куль патронів калібру 5,45 мм і 7,62 мм -з відстані 5 метрів і бронебійних куль - з відстані 10 метрів.
   
    І, нарешті, бронежилети 6 класу охороняють від пострілів із гвинтівки М-16 і гвинтівки СВД.
   
    Наступною важливою характеристикою бронежилетів після класу захисту є площа захисту. Площа захисту виміряється у квадратних дециметрах і визначає площу поверхні тіла людини, яку захищає бронежилет від пострілу з типової зброї.
   
    Зрозуміло, що чим більше площа захисту, тим краще. Для збільшення площі захисту в багатьох вітчизняних моделях бронежилетів передбачена можливість додавання до основної секції додаткових коміркової й пахової секцій.
   
    Чи потрібні бронежилети простим громадянам? Однозначно, так. Такий приклад:часто грабіжник або ґвалтівник загрожує своїй жертві холодною зброєю.Через страх за своє життя люди бувають змушені підкоритися вимогам злочинця. Бронежилети 1-3 класу захисту дозволяють Вам у такій ситуації почувати себе впевненіше й почати більш активні заходи для самозахисту.
   
    Але, зрозуміло, прямої залежності між почуттям власної захищеності й ефективністю заходів, що вживаються Вами, зв’язку не існує.
   
    Страх може скувати Ваші дії й тоді ніякий засіб захисту не допоможе.
   
    Кілька слів про щити. Щити являють собою вироби спеціального призначення, їх зовнішній вигляд не має нічого загального с їхнім внутрішнім змістом. Наприклад: "Папка для паперів" - 8 кг. При виникненні екстремальної ситуації досить таку "папку" підняти й відпустити одну з ручок. "Папка" розкривається, перетворюючись у щит, який надійно прикриє голову й тулуб від куль..
   
    "Дипломат". Також нічим не відрізняється від звичайного дипломата, але якщо в останнього відкривається тільки кришка, то "дипломат" із сюрпризом перетворюється в щит, який виставляється перед пістолетом нападаючого.
   
    Увага !!!! Високий попит на бронежилети привів до того, що на ринку з'явилася безліч різних бронежилетів тільки за назвою, "якість " яких проявляється в екстремальній ситуації таким чином, що власник такого бронежилета вже ніколи не зможе пред'явити рекламації фірмі-виготовлювачеві. Реально при покупці перевірити тільки бронежилети 1 класу захисту: для цього необхідно шило. Більш високі класи захисту перевірити рядовому громадянинові, якщо він не мисливець, украй важко.
   
   Активні засоби самозахисту
   
    У наш час з'явилося багато різних засобів захисту, але для щоб з їхньою допомогою реально убезпечити себе й своїх близьких треба орієнтуватися в типах, видах, перевагах і недоліках існуючих засобів захисту, тому що пропоновані засоби можуть бути
   
    - неефективними
   
    - забороненими
   
    - не сертифікованими
   
    - ненадійними
   
    - просто підробками
   
    - незручними (складними в застосуванні) і т.д.
   
   Першими із засобів особистої безпеки з'явилися балончики зі сльозоточивим газом, потім балончики з нервово - паралітичним газом і останніми в цій категорії засобів самозахисту з'явилися балончики з витяжкою червоного перцю.
   
    Що стосується нервово - паралітичного газу, його застосування заборонене й відповідно, використовуючи заправлений балончик, ви ризикуєте потрапити з "вогню так у полум'я", тому що в такий спосіб робите кримінально карне діяння. До того ж досить імовірно, що балончик з написом " нервово -паралітичний " взагалі є підробкою.
   
    Балончики зі сльозоточивим газом дозволені до застосування, але, на жаль, малоефективні, тому що мають лише слабкий дратівний ефект для слизових оболонок. Інакше кажучи, у тих хто потрапив під вплив сльозоточивого газу починають текти сльози, що, звичайно, може заподіяти деякі незручності, але зазвичай не більші ніж виникаючі при різанні ріпчастої цибулі ( господарки знають, що це таке й, до речі, спокійно терплять ).
   
    Балончики з витяжкою червоного перцю вигідно відрізняються найбільш високою ефективністю. Вражають атакуючого миттєво . Впливаючи на слизові оболонки й тимчасово дестабілізуючи діяльність дихального й зорового центрів, ефективно діють навіть на людей з високим " болючим порогом " ( п'яниці, людей, що перебувають під впливом наркотиків, психічних хворих ), а також на собак і диких тварин.
   
    Крім звичайних балончиків, вони випускаються у вигляді брелоків для ключів, авторучок ( пристають, наприклад, до дівчини дуже наполегливо, а дівчина говорить: "зараз я запишу Вам свій телефон",дістаючи такий балончик - авторучку, знімає ковпачок і розпорошує вміст в обличчя зловмисника, що нічого не очікує). До речі, такий балончик у вигляді брелока або ручки, може стати гарним подарунком - гарним, нестандартним і, разом з тим, практичним.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 8733 | 21/06/2011 Зброя та спецзасоби - Засоби захисту

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Бронежилет, його призначення й можливості
Цей популярний виріб урятував не одну тисячу людських життів, але він же погубив чимало людей, що повірили в дивну невразливість бронежилетів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7234 | 23/05/2011 Зброя та спецзасоби - Засоби захисту
Ответы на вопросы по информационной безопасности
Какие задачи являются важнейшими в деле обеспечения информационной безопасности
   Каковы основные группы методов и средств технической защиты информации от утечки?
   В чем принцип действия и слабые стороны электронных дистанционных идентификаторов?
   На чём основана классификация извещателей охранно пожарной сигнализации по их назначению.
   В чём принцип действия и слабые стороны сейсмических и сейсмомагнитных извещателей охранной сигнализации?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6309 | 11/02/2012 Захист інформації - Техничний захист інформації
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека.
Кожному з нас важливо почувати себе захищеним. Властиво, і житло людина почала будувати, щоб захистити себе — від холоду, жари, дощу й снігу. Тому й з'явилося вираження: «Мій будинок — моя фортеця». Однак і у власному помешканні нас може підстерігати чимало небезпек.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4959 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину
У наш час камери відеоспостереження встановлюють не тільки в супер- і гіпермаркетах і/або дорогих бутіках, але також і в невеликих магазинах площею від 200 кв. м.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4103 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Безпечна експлуатація канатних доріг
Безпека користування канатними дорогами залежить від правильності проектування, встановлення й експлуатації підйомників. Канатні дороги підрозділяються на наземні й повітряні. До наземних ставляться буксировочні підйомники. А до повітряних – крісельні, гондольні й кабінні. Вибір місця для підйомника залежить від його призначення.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4789 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011