укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Кадрова безпека компанії
Контроль персоналу
Крадіжки на виробництві та в офісі
Посадові інструкції
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2 
Як захистити себе від нападу собаки 
Билеты для зачета по правилам пожарной безопасности 
Компоненти біометричних систем. Розпізнавання по райдужній оболонці ока 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
Должностная инструкция директора (генерального директора, управляющего) предприятия  
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа. 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат. 
Информационная безопасность. Курс лекций. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Лабораторный   финансирование   ущерба   самооборон   положение   відеосисте   електро   протокол   основы   ТЕПЛОМЕХАНИЧЕСКОГО   Особенности   увольнения   работников   связи   нарушением   собственником   уполномоченным   органом   норм   охране   труда   хімічні   пастки   спостереження   словарь   терминов   информационной   безопасности  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Контроль персоналу
Відеоспостереження як спосіб контролю поведінки працівників
Контроль поведінки співробітника на робочому місці може здійснюватися шляхом фіксації часу приходу/уходу його на роботу, шляхом перевірки листування, телефонних переговорів, роботи в Інтернеті. Відносно новим видом контролю є відеоспостереження.


Кожний роботодавець у праві вимагати від своїх співробітників повної віддачі на робочіому місці. Дисциплінованість персоналу, сумлінне відношення до роботи – важливі складові успіху компанії. У наш час розповсюдженим елементом контролю над співробітниками стає відеоспостереження в офісі. Найчастіше такий контроль ведеться без відома співробітників, що є грубим порушенням недоторканності приватного життя людини.
   
   Невірне переконання більшості роботодавців, що приватне життя співробітника закінчується з моменту приходу його на роботу. Адже згідно з постановою Європейського суду із прав людини від 24 червня 2004 р. кожна людина має свою особисту зону інтересів, що є недоторканною навіть у робочий час. Також за працівником конституційно закріплене право на інформацію про умови праці, у тому числі про методи контролю продуктивності праці.
   
   Незважаючи на вищесказане, встановити відеоспостереження на підприємстві можливо. Але для цього необхідно строго додержуватися норм законодавства:
   
   1) пункт про функціонування системи відеоспостереження повинен бути включений у ПВТР (Правила внутрішнього трудового розпорядку);
   
   2) у спеціальному Положенні прописуються всі складові роботи системи: перелічуються приміщення, у яких будуть перебувати камери спостереження з обов'язковим обґрунтуванням виробничої необхідності такого нововведення. Відеоспостереження повинне здійснюватися винятково на робочих місцях працівників. Неправомірним є встановлення системи відеоспостереження в коридорах, кімнатах відпочинку й туалетних кімнатах;
   
   3) приміщення, у яких проводиться відеоспостереження, повинні бути укомплектовані відповідними попереджуючими табличками;
   
   4) спеціальним Наказом керівник визначає дату початку роботи системи й призначає відповідальних осіб за її встановлення й функціонування;
   
   5) персонал, що обслуговує систему, в обов'язковому порядку повинен бути ознайомлений з Положенням про захист персональних даних щоб уникнути розголошення персональної інформації про співробітників;
   
   6) до відома всіх співробітників доводить нова редакція ПВТР, що включає пункт про відеоспостереження, Положення про роботу системи й Наказ про початок її роботи й призначення уповноважених осіб по обслуговуванню. У спеціальному аркуші ознайомлення співробітник помічає, що з новими умовами праці він згодний і розписується.
   
   Таким чином, відеоспостереження може бути встановлено винятково на робочому місці співробітника. Правила роботи системи спостереження прописуються у ПВТР, з якими під розпис повинен бути ознайомлений кожний співробітник. Інакше встановлення системи відеоспостереження й результати її роботи будуть вважатися незаконними й можуть оскаржуватися співробітниками в суді.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 15983 | 21/06/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Сто факторів благонадійності персоналу
Новий співробітник - це, як правило, кіт у мішку. Адже в резюме ніхто не напише про свої «подвиги» на старому місці роботи або таємній змові з конкурентами. Проте є спеціальні методи, що дозволяють перевірити кандидата на благонадійність.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3587 | 21/06/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Зміцнення безпеки компанії через навчання співробітників
Одним з немаловажних елементів кадрової безпеки компанії вважається такий аспект діяльності служби персоналу як організація навчання співробітників. Крім стандартно запланованих підвищення професійної кваліфікації, перенавчання і т.д. у планах і програмах служби персоналу значиме місце повинне зайняти додаткове інформування фахівців різних підрозділів з питань безпеки.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4545 | 21/06/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 1
Коли ми замислюємося про безпеку фірми, то в першу чергу думаємо про зовнішню погрозу, зовсім забуваючи про те, що небезпека може підстерігати нас зсередини. На жаль, наш власний персонал найчастіше здатний завдати шкоди в сотні раз більше, ніж несумлінні конкуренти або зловмисники. І більшості керівників навіть у голову не може прийти, що проблеми підприємства викликані внутрішніми "хворобами".

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:3447 | 01/07/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Технічні засоби протидії саботажу персоналу в готелях
У рамках даної статті ми спробували підняти проблему використання технічних засобів, доступних системним інтеграторам, для попередження такого негативного явища як саботаж. Зрозуміло, проблема ця не вирішується тільки технічними засобами. Існують ще методики добору персоналу й методики керування існуючим персоналом.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3945 | 02/07/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»
На сегодняшний день системы защиты информации очень востребованы как среди государственных, так и среди коммерческих организаций. Персональные данные нуждаются в надежной защите ввиду повсеместно распространившихся краж информации, превратившихся в проблему мирового масштаба.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3938 | 11/02/2012 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Монито NVB-100/4MPG плат? безопасность Тира ВИП-2 «Кристалл-3» антивандал объектив мультиплексо? DPV dvr sts SDVR-404 LCD аудиопанель аудиопанел? ВИП-2 Hyundai gsm Falcon Eye NVC-HB200D сертификат башн замк? Купол CNB-G1310 Каталог CCM-054 мультиплексо CA-64 видеокамер
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011