укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки 
СКУД із чого почати? 
Економічна контррозвідка банку 
ИНСТРУКЦИЯ по применению промышленных противогазов и респираторов 
Запобігання крадіжок на складі 
15 способів вкрасти в супермаркеті 
Методи ділової розвідки 
КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, Часть 3  
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека. 
Як правильно вибрати вогнегасник? 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
лица   основы   пожежної   пожарно   надзора   электробезопасности,   действий,   пляжа   актов   обеспечении   КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ   забезпечен   сертификат   ответственное   визначення  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 1
Для конкурентної розвідки виставки й конференції – унікальний шанс одержати максимальний результат за мінімальний час. Відбувається це тому, що безліч конкурентно потрібних або конкурентно небезпечних людей, які зазвичай розкидані географічно й укриті за бар'єром із секретарів і охорони, на виставці стають доступні.


Для конкурентної розвідки виставки й конференції – унікальний шанс одержати максимальний результат за мінімальний час. Відбувається це тому, що безліч конкурентно потрібних або конкурентно небезпечних людей, які зазвичай розкидані географічно й укриті за бар'єром із секретарів і охорони, на виставці стають доступні. Більше того, на виставці заздалегідь відоме місце й час появи цих людей, до того ж вони внутрішньо налаштовані на спілкування. Насамперед, на таких заходах іде полювання на таких людей, як керівники компанії і її технічні фахівці.
   
   Кілька слів про термінологію.
   
   Об'єкти – це люди або документи, які можуть відповісти на запитання, що цікавлять вас. Як правило, це – первинні носії потрібних відомостей.
   
   Джерела – це люди або засоби, які можуть допомогти одержати доступ до потрібних людей і інформації прямо або опосередковано. У цьому випадку їх іноді називають підджерелами.
   
   Джерела бувають зовнішніми й внутрішніми.
   
   Внутрішні джерела (стосовно до людей) працюють на вашому власному підприємстві.
   
   Зовнішні джерела – ті, хто працює на користь вашого підприємства, але не є його співробітником. Зазвичай до зовнішніх джерел відносять консультантів і клієнтів. Хтось із них працює за гроші. Інші працюють безкоштовно – або безкорисливо, або вирішуючи з вашою допомогою якісь свої завдання. До зовнішніх джерел можуть ставитися й аналітики галузі, що спеціалізуються на досліджуваній вами, і журналісти, що пишуть на теми, що цікавлять вас. Часто такі люди, добре інформовані в певних специфічних питаннях, офіційно продають наявну в них інформацію – у вигляді консалтингу або аналітичного звіту.
   
   Дуже часто буває, що ваші внутрішні джерела можуть вивести на зовнішні джерела.
   
   Крім того, джерела підрозділяють на первинні й вторинні.
   
   Первинні джерела – ті, хто одержали інформацію безпосередньо з об'єкта й передали її вам. Отриманою з первинних джерел можна вважати також інформацію, яку ви одержали самостійно (наприклад, якщо ви особисто порахуєте кількість вантажівок на паркуванні перед складом вашого конкурента, то результат буде вважатися отриманим з первинних джерел).
   
   Вторинні джерела (або підджерела) – одержали інформацію « із других рук».
   
   Ключове питання – питання, відповідь на яке дозволяє вирішити завдання, що стоїть перед конкурентною розвідкою.
   
   Повноцінна робота на виставці проводиться завжди групою й починається задовго до відкриття виставки.
   
   Надто важливо, щоб перед виставкою була зроблена відповідна підготовча робота. Найбільш часта помилка людей, що наміряються провести заходи конкурентної розвідки на виставці - слабка робота на підготовчому етапі. А саме підготовчий етап може зіграти ключову роль надалі.
   
   Перелічимо основні моменти, на які треба звернути увагу при підготовці й виконанні заходів конкурентної розвідки на виставках і конференціях.
   
   1. Встановити, що насправді потрібно організації й на підставі цього виробити основні питання, з якими буде працювати на виставці група конкурентної розвідки
   
   Ніяка розвідка ( у тому числі конкурентна) не може працювати без мети. Керівник повинен чітко й однозначно поставити завдання, і лише після цього конкурентна розвідка може почати роботу. І це природно, оскільки не можна виконати завдання, яке не поставлене. Однак проблема в тому, що вміння формулювати своє питання – це одне із самих складних вмінь, а керівник компанії не є фахівцем з роботи з інформацією. Фахівець конкурентної розвідки повинен допомогти керівникові в постановці завдання.
   
   2. Встановити, які саме виставки, конференції найбільше підходять для відповіді на ключові питання
   
   Для більшості компаній не представляється можливим побувати на всіх без винятку виставках. Видалося б, можна зорієнтуватися на найвідоміші й великі заходи й не займатися іншими зовсім. Однак практика показує, що якщо компанія вирішила вийти на якісь нові для себе регіональні ринки, вона часто приймає рішення брати участь у маловідомих регіональних виставках. Аналогічна справа при виході на нові товарні ринки – підприємство може почати приймати участь у виставках по тематиці, раніше для нього нехарактерної. Або не брати участь у виставці, але відвідувати її.
   
   Тому фахівець конкурентної розвідки не може дозволити собі обмежитися звичними маршрутами, а повинен уважно вивчити ВЕСЬ план виставок і конференцій. Слід вибирати з нього ті заходи, у яких будуть брати участь люди й підприємства, здатні допомогти відповісти на ключові питання. Зрозуміло, подібне планування здійснюється з оглядкою на цільовий бюджет.
   
   3. Спланувати, які заходи на виставці треба буде відвідати і які питання на кожному з них потрібно прояснити
   
   Для цього треба спланувати, як витратити той обмежений час, який відведений на виставку, визначити, які навчальні програми або презентації відвідати, подивитися, хто й коли виступає в ролі лекторів. Слід пам'ятати, що пошук відповіді на ключові питання – не єдина мета відвідування виставок і конференцій. Не менш важливе встановлення неформальних зв'язків і зав'язування знайомств у професійному середовищі. Такі знайомства можуть виявитися корисними в майбутньому.
   
   При плануванні заходів може виникнути ситуація, коли кілька потрібних і важливих подій відбуваються одночасно. Тоді прийдеться від чогось відмовитися. При однаковій важливості подій очевидно, що вибір краще зробити на користь тих заходів, на яких фахівець конкурентної розвідки максимально часто буде контактувати з об'єктом, бажане – у неформальній обстановці.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 6147 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.
На початку 90-х років із припиненням дії союзного договору склався певний законодавчий вакуум для колишніх союзних республік: закони СРСР перестали діяти, а законів знову утворених держав прийняте ще не було. У Росії діяли, в основному, закони СРСР, але вони мало відповідали економічній ситуації, що змінилася, у країні, у зв'язку із чим у той період в економіці діяли за принципом: дозволене все, що не заборонене.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5787 | 01/09/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5
Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6496 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4
Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5659 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2
Ніяка розвідка ( у тому числі конкурентна) не може працювати без мети. Керівник повинен чітко й однозначно поставити завдання, і лише після цього конкурентна розвідка може почати роботу. І це природно, оскільки не можна виконати завдання, яке не поставлене. Однак проблема в тому, що вміння формулювати своє питання – це одне із самих складних вмінь, а керівник компанії не є фахівцем з роботи з інформацією. Фахівець конкурентної розвідки повинен допомогти керівникові в постановці завдання.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:8069 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 3
У зв'язку із цим, маршрути переміщення членів команди повинні складатися так, щоб уникати місць із «дорожніми пробками», і при цьому не проходити повз стенди об'єктів. Це значить, що правильним може виявитися не той маршрут, який на плані виглядає як найбільш короткий.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5645 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020