укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Шахрайство в бізнесі, частина 1 
Договор оказания услуг по охране  
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
ІНСТРУКЦІЯ про заходи пожежної безпеки для приміщень  
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для складських приміщень  
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 9 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат. 
Служба персоналу і її шахрайства 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: Монтажник внутренних санитарно-технических систем и оборудования 2-го разряда 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Delta   М.М.   личной   минимума   увольнения   Типи   начальник   відеосисте?   вентиляці   Какое   боротьби   ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ   быть   ПОДРЯДА   воєнізованої  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека дитини
Діти без наркотиків. Посібник для батьків
Деякі батьки наркоманів думають, що їх дитина стала вживати наркотики під впливом однолітків або торговців наркотиками. Однак діти говорять, що стали вживати наркотики, щоб позбутися нудьги, забути про свої проблеми й розслабитися, повеселитися, задовольнити свою цікавість, ризикнути, відчути себе дорослим, показати свою незалежність, продемонструвати приналежність до певної групи і т.д.


Витримки з інструкції, яку багато років поширює серед американських батьків Міністерство Освіти США\Department of Education
   
    Деякі батьки наркоманів думають, що їх дитина стала вживати наркотики під впливом однолітків або торговців наркотиками. Однак діти говорять, що стали вживати наркотики, щоб позбутися нудьги, забути про свої проблеми й розслабитися, повеселитися, задовольнити свою цікавість, ризикнути, відчути себе дорослим, показати свою незалежність, продемонструвати приналежність до певної групи і т.д.
   
   Діти й підлітки часто самі примикають до нової компанії ровесників, щоб проводити час з ними, а не просто підпадають під вплив нових друзів. Батьки найкраще знають своїх дітей, і тому їм легше запропонувати правильні альтернативи вживанню наркотиків.
   
    На жаль, у нашій культурі квітнуть моди й примхи, що пропагують самі цінності, що шокують. У мозок сучасних дітей проникають винятково витонченими й неявними способами ідеї про те "гарне", що пов'язане з алкоголем, тютюном і наркотиками. Для боротьби з такими враженнями поставте телевізор і комп'ютер у спільній кімнаті, щоб ви могли контролювати те, що дивляться ваші діти. Посидіть з ними, коли вони дивляться телевізор, або коли вони перебувають в Інтернеті, щоб вивчити їхні смаки. Ви можете встановити принципи, яким повинні відповідати телепередачі, фільми й сайти Інтернету, що підходять для вашої дитини.
   
   Розмова з дитиною про наркотики
   
    Спілкування з дітьми 4-5 років

   
    Погляди й звички, які формуються в цьому віці в дітей, впливають на рішення, які вони будуть приймати, ставши старше. У цьому віці вони прагнуть пізнавати й запам'ятовувати правила й прагнуть почути вашу думку про те, що таке добре й що таке погано. Хоча вони вже досить великі для того, щоб розуміти, що паління для них погано, вони ще не готові до сприйняття складних фактів про алкоголь, тютюн і інші наркотики.
    - Розповідайте, чому дітям потрібна здорова їжа. Попросіть дитину назвати кілька улюблених продуктів і роз'ясните, як ця їжа сприяє підтримці здоров'я й сили.
    - Виділіть регулярний час, коли ви можете всю свою увагу приділяти вашій дитині. Сядьте на підлогу й пограйте з дитиною, довідайтеся про те, що їй подобається й не подобається, дайте їй зрозуміти, що ви любите її. Тим самим ви створите міцні відносини довіри й прихильності, які дозволять полегшити рішення не вживати наркотики в прийдешні роки.
    - Установіть такі принципи, як необхідність грати чесно, ділитися іграшками й говорити правду, щоб діти знали, якого роду поведінки ви від них очікуєте.
    - Заохочуйте вашу дитину додержуватися вказівок і ставити запитання, якщо вона не розуміє вказівки.
    - Якщо у вашої дитини щось не виходить у процесі гри, скористайтеся цим для розвитку навичок подолання проблем. Приміром, якщо вежа з кубиків увесь час падає, попрацюйте разом, щоб знайти можливі рішення. Перетворення негативної ситуації в успішну зміцнює впевненість дитини у власних силах.
    - По можливості дозволяйте вашій дитині вибирати, що одягати. Навіть якщо одяг не зовсім витриманий у колірній гамі, ви розвиваєте здатності дитини до прийняття рішень.
    - Укажіть на отрутні й шкідливі речовини, які зазвичай перебувають в будинку й прочитайте вголос попереджуючі етикетки на продуктах. Поясніть дітям, що не на всіх "поганих" ліках є попередження про небезпеку влучення їх усередину організму людини, а тому можна є або нюхати тільки їжу або прописані ліки, які їм дають батьки. Роз'ясніть, що ліки, можуть допомогти тому, для кого вони призначені, і ушкодити будь-якому іншому, особливо дітям.
   
    Спілкування з дитиною 5-8 років
   
    У цьому віці дитина звичайно демонструє зростаючий інтерес до світу, що перебуває за межами родини й будинку. Розповідайте, що будь-яка речовина, яку людина приймає усередину, відмінну від їжі, може бути вкрай шкідливою. Поясніть, як наркотики заважають роботі організму й можуть призвести до дуже поганого самопочуття людини або навіть викликати смерть. Роз'ясніть поняття звикання - що вживання наркотику може стати шкідливою звичкою, від якої важко позбутися.
    Діти повинні розуміти:
    - як відрізняються друг від друга продукти харчування, отрути, ліки й наркотики;
    - що ліки, прописані лікарем і прийняті під керівництвом відповідального дорослого, можуть допомагати в період хвороби, але можуть бути шкідливими при неправильному вживанні, і тому дітям потрібно триматися подалі від невідомої речовини або ємності;
    - чому дорослі можуть пити алкоголь, а діти не можуть, причому навіть у невеликих кількостях.
   
    Спілкування з дитиною 9-11 років
   
    З дітьми цього віку можна провести більш складне обговорення того, чому людей залучають наркотики. Ви можете скористатися їхньою цікавістю із приводу серйозних подій у житті людей, що травмують (типу автомобільної аварії або розлучення), щоб обговорити питання про те, як наркотики можуть стати причиною цих подій. Крім того, діти цього віку люблять пізнавати різні факти, особливо дивного роду. Діти цієї вікової групи можуть сильно зацікавитися тем, як наркотики діють на мозок або організм наркомана. Поясніть, що будь-яка речовина, прийнята в зайвій кількості може бути небезпечною.
    У цей час украй важливе значення набувають друзі, а також належне положення в групі й сприйняття себе іншими як "нормального". Діти залишають своє вузьке й краще захищаюче оточення й вступають у більш численну й більш роз'єднану юрбу дітей. Більш старші діти можуть познайомити вашу дитину з алкоголем, тютюном і наркотиками. Дослідження показують, що чим раніше діти починають вживати ці речовини, тим більше ймовірність виникнення серйозних проблем.
   
    Дитина повинна знати наступне:
    - безпосередній вплив приймання алкоголю, тютюну й наркотиків на організм, включаючи небезпеку настання коми або смертельного передозування;
    - як і чому може виникати звикання до наркотиків і як вони можуть приводити до втрати наркоманами контролю над своїм життям;
    - причини того, чому наркотики особливо небезпечні для зростаючого організму;
    - проблеми, які алкоголь і інші наркотики створюють не тільки для того, хто їх вживає, але й для його родини й світу в цілому.
   Дитина, усі друзі якої вживають наркотики, швидше за все також почне їх вживати. Познайомтеся із друзями ваших дітей, довідайтеся, де вони проводять час і чим їм подобається займатися. Подружитеся з батьками друзів ваших дітей.
   
    Спілкування з підлітком 12-14 років
   
    Час "конфлікту поколінь". Підлітки керуються думкою ровесників і їх залучають небезпеки. Хоча підлітки й насправді часто не сприймають промов батьків, борючись за свою незалежність, вони потребують підтримки, участі й керівництві батьків більше, чим коли-небудь,.
    Скористайтеся тим значенням, яке молодь надає своєму соціальному образу й зовнішності, підкреслюючи безпосередні й непривабливі наслідки вживання тютюну й марихуани - наприклад те, що паління приводить до появи поганого запаху з рота. У той же саме час необхідно обговорити й довгочасні наслідки наркотиків:
   - неотримання найважливіших соціальних і емоційних навичок, які звичайно здобувають замолоду;
    - автотранспортні події зі смертельним результатом і каліцтвами, а також ушкодження печінки в результаті сильного пияцтва;
    - звикання й смерть.
   
    Спілкування з підлітком 15-17 років
   
    Нинішні підлітки багато чого знають про наркотики, проводячи відмінності не тільки між різними наркотиками і їх наслідками, але й між пробним, випадковим уживанням і звиканням. Вони бачать, що багато їхніх однолітків приймють наркотики. Для того, щоб пручатися впливу ровесників, підліткам потрібно щось більше, ніж загальна ідея про невживання наркотиків. У цьому віці доцільно розповісти підліткам про те, як уживання алкоголю, тютюну й інших наркотиків під час вагітності пов'язане з появою дефектів у немовлят. Їм потрібно почути слова батьків про те, що будь-яка людина може стати наркоманом і що навіть несистематичне вживання наркотиків може привести до серйозних наслідків.
    Як правило, підлітки - ідеалісти й люблять слухати про те, як вони можуть поліпшити світ. Розповідайте своїм дітям-підліткам про те, що вживання наркотиків - це не "злочин без жертви", і добийтеся розуміння того впливу, який виявляє вживання наркотиків на суспільство. Важливо, щоб батьки хвалили й заохочували підлітків за все те, що вони роблять добре, і за правильні рішення, які вони приймають. Коли ви відчуваєте гордість за сина або дочку, скажіть їм про це. Знання того, що їх поважають і високо цінують навколишні дорослі, виявляє потужний стимулюючий вплив.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5024 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки
Усе більше й більше нещасть пов'язано з наркоманією, усе більше життів несуть наркотики. Тут ви знайдете інформацію, яка допоможе вам, батькам, розібратися в причинах вживання дітьми наркотиків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4333 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Як помітити що дитина вживає наркотики
І найголовніше, якщо ви запідозрите, що з дитиною щось негарне, необхідно шукати допомогу хоча б на рівні консультації із грамотним лікарем, який знає, як підійти до рішення цих питань.

Автор: donlegion.com |Відгуки:2 | Перегляди:4342 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика
Тепер зупинимося більш докладно на заходах щодо забезпечення конфіденційності. Їх можна умовно класифікувати на внутрішні й зовнішні, які у свою чергу діляться на правові, організаційні, технічні й психологічні. Деякі джерела виділяють ще одну -- страхову, тобто страхування комерційної таємниці від її розголошення. Однак у наших умовах такий метод захисту представляється нам мало реальним. Крім того, дуже важко визначити реальну вартість приналежної підприємству комерційної таємниці.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6568 | 07/06/2011 Безпека бізнесу - Захист комерційної таємниці
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки
Усе більше й більше нещасть пов'язано з наркоманією, усе більше життів несуть наркотики. Тут ви знайдете інформацію, яка допоможе вам, батькам, розібратися в причинах вживання дітьми наркотиків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4333 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5
Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6501 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020