укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Информационная безопасность. Курс лекций. 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Методи ділової розвідки 
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия) 
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
Инструкция по пожарной безопасности 
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки 
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження. 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
минимума   ОСНОВЫ   ИНФОРМАЦИОННОЙ   БЕЗОПАСНОСТИ   спостереженн   Часть   Организация   наемными   схован   Бабаш   -0034   защищенность   работников   Какое   дымовода   архів   коммуникации  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 3
У зв'язку із цим, маршрути переміщення членів команди повинні складатися так, щоб уникати місць із «дорожніми пробками», і при цьому не проходити повз стенди об'єктів. Це значить, що правильним може виявитися не той маршрут, який на плані виглядає як найбільш короткий.


9. Продумати, як команда буде обмінюватися інформацією
   
   На підготовчому етапі слід передбачити місця зустрічі команди на виставці, погодити графік таких зустрічей, передбачити екстрений зв'язок (з урахуванням того, що мобільні телефони нерідко не працюють у виставкових павільйонах або працюють нестабільно, у силу конструктивних особливостей виставочних будинків).
   
   Тоді ж продумуються форми, які будуть заповнювати члени команди, щоб забезпечити стандартизацію документів, без якої буде неможлива їхня подальша обробка. Навіть такий момент, як транспорт, на якому члени команди будуть добиратися до виставки, відіграє істотну роль. Наприклад, при покупці квитків для всієї команди на той самий поїзд або літак можна виграти додатковий час для обговорення планів. Тільки не треба забувати, що обговорення планів у громадських місцях може стати надбанням сторонніх, серед яких можуть виявитися зацікавлені в цій інформації особи.
   
   10. Продумати можливість зустрічі з об'єктом до початку виставки або конференції
   
   На виставці, як ми вже говорили, головний обмежуючий фактор – це дефіцит часу. Завжди є ймовірність, що контакт зірветься – наприклад, тому, що не з'явиться підходящої можливості, щоб переговорити з потрібною людиною або та просто не зможе приїхати на виставку по якихось своїх причинах.
   
   У той же час, часто виявляється, що об'єкт визначається саме в процесі підготовки до виставки, але в принципі він доступний для спілкування й у повсякденному житті. У такому випадку краще спробувати переговорити з об'єктом до виставки, звільнивши виставочний час для роботи з іншою інформацією. Крім того це дозволяє убезпечити себе від ризику невдачі в контакті з об'єктом на виставці, або зберігши виставку як додатковий шанс для спілкування, або для закріплення контакту з ним.
   
   11. Провести «розвідку на місцевості», якомога раніше
   
   Плани – це всього лише прогнози ймовірного розвитку подій. Реальне життя може від них відрізнятися. Ті, хто планував брати участь у виставці або в конференції можуть передумати, і навпаки, можуть з'явитися учасники, що заявилися в останній момент. Раптово можуть бути закриті якісь павільйони, і тоді виставка переміщається в інші. Може бути заміна в графіку навчальних заходів. Може бути перекритий прохід між деякими павільйонами. Багато чого може піти не за планом.
   
   У ситуації, коли до заходів «прив'язані» контакти й логістика роботи команди, ці зміни можуть виявитися критичними. Неминуче прийдеться коректувати власні плани. Краще зробити це не тоді, коли виставка вже йде на повний хід і часу залишається усе менше, а якомога раніше. От для цього й потрібно прийти на виставку й оглянути ситуацію на місці в числі перших, а ще краще – взагалі до офіційного відкриття (якщо ваша компанія бере участь у виставці, це не проблема).
   
   12. Вечір перед початком виставки – це не час для відпочинку, а час для налаштування команди на режим «бойової готовності»
   
   «Відпочивайте, завтра має бути важкий день», - це не ті слова, які керівник команди повинен сказати своїм підлеглим.
   
   Навпаки, команду слід зібрати разом. Ще раз уточнюються завдання, координується підхід до тих або інших об'єктів, перевіряється, чи всі члени команди оснащені всім необхідним устаткуванням, аж до запасних батарейок до фотоапаратів і кулькових ручок.
   
   Усі аксесуари й одяг повинні бути знеособлені, крім тих випадків, коли спеціально слід продемонструвати символіку своєї (або не своєї) компанії. Перевіряється працездатність техніки, яку вирішили задіяти в роботі.
   
   Подібно тому, як у фронтовій розвідці развідгрупа оглядається командиром перед виходом на завдання, члени команди конкурентної розвідки повинні з'явитися перед керівником напередодні першого робочого дня в тому одязі, у якому вони будуть присутні на виставці або конференції. Це дозволить, по-перше, краще пізнавати один одного в юрбі, а, по-друге, усунути очевидні ляпи (ми зустрічалися з випадками, коли члени команди по звичці брали із собою портфелі або куртки із символікою своєї компанії).
   
   Члени групи не повинні бути взуті в нове взуття, тому що їм потрібно багато часу проводити на ногах і просто багато ходити. Робота на виставці – це цілий день ходьби. Це просто нелегко фізично. Тим, у кого ноги швидко утомлюються й набрякають, слід заздалегідь видати компресійні гольфи, які можна купити в аптеці. Ці гольфи просто незамінні для тривалої роботи, яка вимагає багато ходити або стояти. Тим, у кого ноги болять, слід дати роботу, не пов'язану з біганиною або зовсім виключити їх з команди заздалегідь, оскільки однаково працювати вони не зможуть.
   
   Якщо виставка або конференція проходить не в тому ж готелі, де розмістилася команда, то керівник і всі члени команди обов'язково повинні особисто добратися до виставки напередодні, щоб зранку не витрачати час на пошук потрібного місця або, ще гірше, не виїхати в іншу сторону (і такі прецеденти бували). Крім того, така поїздка дозволяє спланувати час, необхідний, щоб добратися до місця роботи. Наш досвід показує, що проблеми, пов'язані із транспортом – типа ремонту ділянок доріг або закриття цілком станцій метрополітену на найкоротшому маршруті – зовсім не рідке явище.
   
   У цьому ж розділі торкнемося ще одного немаловажного моменту. Добре, якщо виставка проходить у павільйонах, розташованих в одному місці. Може бути й так, що об'єкти працюють на майданчиках, значно віддалених друг від друга. Тоді доцільно розглядати це як дві різні виставки й добре подумати, що краще – розпорошувати свої нечисленні сили, намагаючись бути одночасно у двох місцях, або перекинути команду через один – два дні на інший майданчик або вибрати найбільш пріоритетний майданчик і зосередитися тільки на ньому.
   
   Якщо виставка займає кілька десятків гектарів, то фізичні переміщення займають стільки часу, що їх не можна не брати до уваги. Єдиний вихід у такому випадку – ретельне планування того, які ключові питання з якими об'єктами на який день роботи виставки слід віднести.
   
   На конференціях зазвичай працювати легше, але там виникає проблема, пов'язана з великою кількістю учасників конференції. Об'єкт може бути так сильно завантажений спілкуванням з людьми, що підійти до нього не виходить фізично. Правда, цей ефект юрби й штовханини можна іноді використовувати у своїх інтересах.
   
   13. Спланувати маршрути переміщень по виставці
   
   Переміщення по виставці повинні відповідати двом принципам:
   
   заощаджувати час
   
   не демаскувати вашу команду конкурентної розвідки
   
   Фахівці знають, що на виставках павільйони практично ніколи не заповнені однаково. Десь є більш цікаві стенди, десь менш цікаві. Особливо багато людей юрбиться в стендів, на яких можна зі знижкою купити що-небудь корисне в побуті. Так, на сільськогосподарських виставках у стендів компаній, що торгують насінням, накопичується велика кількість приватних осіб, а в стендів фермерів, що продають перепелів, індичок і домашніх хутрових звірків багато дітей з батьками, які подовгу розглядають тварин. Якщо маршрут переміщень до стенда об'єкта й назад пролягає через таку юрбу, то це значно сповільнює переміщення й віднімає багато сил, навіть якщо по плануванню здається, що цей маршрут - найкоротший.
   
   Проблема «розшифрування» команди може бути пов'язана з тим, що якщо маршрут переміщень буде пролягати повз стенд об'єкта, то об'єкт може через якийсь час звернути увагу на тих самих людей, що проходять повз його стенд. Якщо потім він випадково побачить команду в пункті збору, це може викликати в нього підозри.
   
   У зв'язку із цим, маршрути переміщення членів команди повинні складатися так, щоб уникати місць із «дорожніми пробками», і при цьому не проходити повз стенди об'єктів. Це значить, що правильним може виявитися не той маршрут, який на плані виглядає як найбільш короткий. Оскільки ми говорили, що накази керівника групи повинні виконуватися неухильно, а також тому, що саме керівник групи підготовлений краще інших членів команди, саме на керівника покладається обов'язок спланувати маршрут, пояснити його членам команди й контролювати виконання цього розпорядження.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5645 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4
Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5658 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5
Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6494 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства
Чим більше наше суспільство наближається до цивілізованого ринку, тем гостріше відчувається конкурентна боротьба з однієї сторони й зміна в пріоритетах у бажаючих вплинути на конкурентів з іншої сторони. Іде час "свавілля", коли більшість питань вирішувалася винятково силовими методами. А замість них з'являються більш витончені способи виведення із гри конкурента - економічні, соціальні, психологічні…

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4877 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 1
Для конкурентної розвідки виставки й конференції – унікальний шанс одержати максимальний результат за мінімальний час. Відбувається це тому, що безліч конкурентно потрібних або конкурентно небезпечних людей, які зазвичай розкидані географічно й укриті за бар'єром із секретарів і охорони, на виставці стають доступні.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6146 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.
На початку 90-х років із припиненням дії союзного договору склався певний законодавчий вакуум для колишніх союзних республік: закони СРСР перестали діяти, а законів знову утворених держав прийняте ще не було. У Росії діяли, в основному, закони СРСР, але вони мало відповідали економічній ситуації, що змінилася, у країні, у зв'язку із чим у той період в економіці діяли за принципом: дозволене все, що не заборонене.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5787 | 01/09/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020