укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки 
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для приміщень кафе 
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті  
Системи захисту від крадіжок аудіо-відео продукції 
Як захистити себе від нападу собаки 
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека. 
Системи захисту від крадіжок аудіо-відео продукції 
Доступно про пожежну безпеку в побуті: фізика й хімія пожежі 
Ответы на вопросы по информационной безопасности 
Договор охраны магазина в рабочее время 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
безпек?   агресЅ?   охорони.   коммуникации   курс   менеджер   журнал   медичної   контроль   ПОДРЯДА   Промислове   данных   напад   стажировка   вірус  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4
Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.   14. Безпосередньо збирати матеріал під час виставки
   
   Дайте доручення збирати все, що може мати відношення до питань, що цікавлять компанію. Як вже було сказано, питання ці призначаються до появи команди на виставці.
   
   Збирайте всі візитні картки, рекламні проспекти й інші офіційно розповсюджувані матеріали. Така робота поручається, як правило, молодим співробітникам, які включаються до складу делегації компанії вперше.
   
   Виберіть об'єкт для опитування на стенді конкурента. Особливо постарайтеся виявити там людей, що не мають великого досвіду участі у виставках. Їх можна визначити по тому, що вони соромляться самі брати участь в обговоренні питань із відвідувачами стенда і явно намагаються ухилитися від контактів з людьми. Найчастіше це фахівці в технічних питаннях і їх беруть на виставку, щоб прояснити або зрозуміти особливо складні питання саме технічного плану. Таких людей зазвичай слід тримати під доглядом більш досвідчених у роботі виставок співробітників, але нерідко це правило ігнорується. Якщо почати задавати такому фахівцеві «наївні» питання, він стане доводити переваги свого продукту, захоплюється й дає співрозмовнику дуже важливу інформацію.
   
   Правда, іноді ці люди можуть виявитися співробітниками служби безпеки, але це легко встановити по тому, як глибоко людина знає продукцію свого підприємства. Зазвичай для того, щоб відрізнити співробітника служби безпеки конкурента від технічного фахівця, досить відправити до нього в якості «передового загону» симпатичну дівчину, яка перебуває «у темі» і задасть пару питань по нюансах продукції конкурента. Якщо виявлена людина насправді виявиться співробітником служби безпеки, то прийдеться чекати, коли він куди-небудь піде – наприклад, на обід. Якщо ж конкурент спеціально затурбувався тим, щоб технічний фахівець ні на хвилину не залишався без супроводу співробітників служби безпеки, то від ідеї контакту з ним краще відмовитися. А якщо ні, то фахівці служби безпеки насторожаться й у результаті не дадуть працювати й з іншими об'єктами на своєму стенді.
   
   Дивлячись на стенд конкурента, зверніть увагу, у якій частині залу розташований цей стенд, якого він розміру і як оформлений. Склавши це з фінансовими можливостями конкурента й розцінками прийнятими на виставці, можна зрозуміти, наскільки велику увагу конкурент приділяє своєму продукту і його «розкручуванню» взагалі.
   
   15. Розпитувати свою команду, якнайчастіше про те, що де трапилося, хто й що побачив
   
   Намічайте час наступного збору команди при попередній зустрічі. Ще раз повторимося: вибирайте для цього місця, які не впадуть в око вашим конкурентам, і в жодному разі не збирайте команду разом на вашому стенді або поблизу. У процесі роботи поводьтеся природно. Ви не робите нічого протизаконного, а всього лише не прагнете насторожити своїх конкурентів. Тому не треба нервувати, оглядатися по сторонах, і тим більше приклеювати вуса, піднімати коміри й надягати темні окуляри. Ви – звичайні відвідувачі виставки, такі ж, як усі.
   
   Пропозиція організовувати періодичні збори своєї команди під час роботи виставки застосовується лише до виставок, які проведяться усередині СНД. На закордонних виставках серйозного рівня, наприклад, авіакосмічних салонах або виставках озброєнь подібні зустрічі, де б вони не проходили під час шоу – на самій виставці, в готелі, у кафе або десь ще, будуть в обов'язковому порядку прослуховуватися й записуватися контррозвідкою країни перебування. Виходьте з розуміння цього факту. Це нормальна практика, прийнята у всіх розвинених країнах.
   
   Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.
   
   Але не забувайте ці записи в готелі, на радість службі безпеки готелю й конкурента. А якщо ви проводите таку роботу на закордонній виставці, то тим більше не залишайте свої записи без догляду. Ви дійсно не робите нічого протизаконного, але для того, щоб у цьому переконатися, місцевій контррозвідці прийдеться спочатку витратити сили на уважне читання ваших конспектів. А якщо ваші конспекти демаскують сферу інтересів вашого підприємства, то тим більше не треба залишати їх в готелі.
   
   Це ж стосується й ноутбука. На ноутбуці, який ви берете на виставку, не повинно бути нічого. Крім чистої операційної системи й прикладних програм. Усі дані повинні зберігатися на зовнішньому носії. Ідеальним варіантом можна вважати зовнішній жорсткий диск для ноутбука з Usb-Приводом – він дуже місткий, але при цьому тонкий і легкий.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3990 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства
Чим більше наше суспільство наближається до цивілізованого ринку, тем гостріше відчувається конкурентна боротьба з однієї сторони й зміна в пріоритетах у бажаючих вплинути на конкурентів з іншої сторони. Іде час "свавілля", коли більшість питань вирішувалася винятково силовими методами. А замість них з'являються більш витончені способи виведення із гри конкурента - економічні, соціальні, психологічні…

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3978 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.
На початку 90-х років із припиненням дії союзного договору склався певний законодавчий вакуум для колишніх союзних республік: закони СРСР перестали діяти, а законів знову утворених держав прийняте ще не було. У Росії діяли, в основному, закони СРСР, але вони мало відповідали економічній ситуації, що змінилася, у країні, у зв'язку із чим у той період в економіці діяли за принципом: дозволене все, що не заборонене.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4517 | 01/09/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2
Ніяка розвідка ( у тому числі конкурентна) не може працювати без мети. Керівник повинен чітко й однозначно поставити завдання, і лише після цього конкурентна розвідка може почати роботу. І це природно, оскільки не можна виконати завдання, яке не поставлене. Однак проблема в тому, що вміння формулювати своє питання – це одне із самих складних вмінь, а керівник компанії не є фахівцем з роботи з інформацією. Фахівець конкурентної розвідки повинен допомогти керівникові в постановці завдання.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:5322 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5
Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4847 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Методи ділової розвідки
Сьогодні вже не стоїть питання про доцільність проведення ділової розвідки. Багато керівників підприємств розуміють, що це прямо пов'язано з корпоративною безпекою. Погроза для останньої, як правило, виникає через конфлікт інтересів, який в умовах конкурентної боротьби присутній завжди.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5868 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
видеокамер? Commax Купол замк? мультиплексо? зако? звуковой видеоввод Каталог DPV LCD Катало? датчики дыма NVC-HC370HZL-2 видеокамера Квадрато? sts замк панель NVC-HC520ZL пуль Монитор видеовво Квадратор sts SDVR-404 аудиопанел? NVR видеокамер ВИП-2 ПО
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011