укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Положение о защите конфиденциальной информации на предприятии 
Положение о работе уполномоченных трудового коллектива по вопросам охраны труда. 
Як не помилитися з вибором сейфу 
Фактори, які потрібно враховувати при покупці сейфа. 
Відеоспостереження по GSM 
Инструкция по охране труда при проведении огневых работ 
ДОГОВОР на проведение предрейсовых медицинских осмотров 
ПРИКАЗ О создании комиссии по расследованию несчастного случая непроизводственного характера 
ИНСТРУКЦИЯ ПО ОХРАНЕ ТРУДА ДЛЯ ХОЛОДИЛЬЩИКА РЕЗИНОВЫХ СМЕСЕЙ 
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
зако   автомобЅ?   ТЕХНОЛОГІЇ   відео   інформації.   пожежо   безпек   рейдерство   нарушением   действий,   Відеоспостережен   право   уровни   ресторан   подачи  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 5
Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.


Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика
   
   
   Намагайтеся скласти повну картину по питаннях, що цікавлять вас. Думайте про те, як закривати «дірки» в інформації. Перевіряйте раніше зроблені гіпотези. Придумуйте нові підходи. І знову, і знову розпитуйте свою команду при кожній можливості – тому що спочатку вам розповідають те, що вважають головним, а потім – те, що вважають другорядним.
   
   Тільки от це «другорядне» насправді може виявитися тим самим самородком, який дорожче всього раніше намитого золота.
   
   Відвідайте всі семінари, що мають відношення до вашої теми, і презентації, включаючи ті, які не були заплановані заздалегідь ( для цього, зрозуміло, треба внести корективи в наявні плани й виділити людей). Розклад цих заходів відомий заздалегідь, але бувають заміни й переноси вже в процесі виставки, тому розклад семінарів і презентацій треба періодично відслідковувати протягом дня. Не забувайте, що доповідачі дуже пишаються своїми доповідями й готові з любов'ю розповідати про предмет свого проекту по закінченню презентації. Часто їх вдається «розговорити» більш докладно. Якщо ставити запитання грамотно, то майже напевно можна одержати додаткову інформацію. Іноді випадково можуть бути «видані» і секрети фірми.
   
   До речі, постарайтеся своїх доповідачів, якщо вони не дуже досвідчені у виставках, не залишати без догляду більш досвідчених і не настільки захоплених предметом товаришів.
   
   Взагалі не соромтеся ставити запитання й висловлювати свою думку. Практика показує. Що в такий спосіб на виставках і конференціях можна одержати колосальну кількість інформації. Треба просто запитати. Це дуже легко. І вкрай ефективно.
   
   16. Приділяйте особливу увагу відвідуванню стенда конкурента як відвідувач
   
   Це може дати вам неоціненну можливість провести порівняння свого бізнесу з бізнесом конкурента й дати іноді факти, які заповнять інформаційні дірки. Ви можете довідатися щось нове про дії конкурента, його технологіях, нових розробках, відмові від розробок, про просування продукту, виставах про мораль, зв'язки і т.д.
   
   Слухайте, що говорять ваші існуючі й потенційні покупці. Це може виявитися чудовим джерелом ідей по поліпшенню продуктів, що випускаються сьогодні й по розвитку нових. Це може бути й джерелом інформації про продукти конкурентів, про появу нових конкурентів.
   
   17. Розмовляти із членами команди протягом доби після закінчення роботи на виставці або конференції
   
   Практика показує, що не всі корисні дані вносяться в спеціальні форми, які заповнюються членами команди на виставці. Почасти це відбувається тому, що можуть траплятися події, які не були передбачені формою. Почасти – тому, що деякі думки приходять уже після того, як якась подія відбулася, тому що треба, щоб думки «улежалися в голові».
   
   Під час таких бесід можна одержати відповіді на деякі питання, а головне – намітити нові ключові питання, які слід проясняти в майбутньому.
   
   Зручно проводити такі бесіди по дорозі в аеропорт або на вокзал, а також у потязі або літаку – але знову з оглядкою на те, щоб випадкові сусіди не були в курсі цієї бесіди.
   
   18. Поділитися, у межах можливого, результатами з колегами, як усередині компанії, так і поза неї, і спробувати одержати їхні поради й підказки.
   
   Практикою неодноразово доведене, що, чим більше ви ділитеся з людьми своїми думками, незрозумілими питаннями й варіантами їх рішень, тим більше ці люди схильні розповісти вам. Іноді можна одержати відповідь, яку зовсім зненацька знає співрозмовник, тому що він колись зустрічався зі схожою ситуацією.
   
   Звичайно, делікатну інформацію вибовкувати не можна, але далеко не всяка інформація, особливо якщо її знеособити, є делікатною. Фахівці з роботи з інформацією знають, що обмін думками дозволяє кожному долучитися до колективного досвіду й збагачує кожного з учасників.
   
   19. Зменшити ваші записи до тез і співвіднести їх з тим, що важливо для вашої компанії
   
   На підставі цього аналізу складіть короткий, орієнтований на приймання управлінського рішення доповідь і забезпечте доставку копій цієї доповіді тим, хто повинен приймати це рішення.
   
   Доповідь в ідеалі повинна дозволити керівникові створити конкретний план заходів, призначити відповідальних за його виконання, встановити строки й організувати перевірку виконання.
   
   20. Витягти всі контакти, що мають користь, із зібраних матеріалів і включити їх у вашу базу даних по експертах
   
   Мова йде про те, що при роботі з будь-якими джерелами інформації ви повинні зберігати інформацію про експертів у якій-небудь області. Подібний підхід дозволяє при необхідності негайно звернутися до фахівця з конкретного питання за консультацією.
   
   Усі ці рекомендації перевірені на практиці й довели свою ефективність. Наслідування їм значно підвищить ефективність роботи фахівців конкурентної розвідки на виставках і конференціях.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 6496 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.
На початку 90-х років із припиненням дії союзного договору склався певний законодавчий вакуум для колишніх союзних республік: закони СРСР перестали діяти, а законів знову утворених держав прийняте ще не було. У Росії діяли, в основному, закони СРСР, але вони мало відповідали економічній ситуації, що змінилася, у країні, у зв'язку із чим у той період в економіці діяли за принципом: дозволене все, що не заборонене.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5787 | 01/09/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2
Ніяка розвідка ( у тому числі конкурентна) не може працювати без мети. Керівник повинен чітко й однозначно поставити завдання, і лише після цього конкурентна розвідка може почати роботу. І це природно, оскільки не можна виконати завдання, яке не поставлене. Однак проблема в тому, що вміння формулювати своє питання – це одне із самих складних вмінь, а керівник компанії не є фахівцем з роботи з інформацією. Фахівець конкурентної розвідки повинен допомогти керівникові в постановці завдання.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:8069 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Методи ділової розвідки
Сьогодні вже не стоїть питання про доцільність проведення ділової розвідки. Багато керівників підприємств розуміють, що це прямо пов'язано з корпоративною безпекою. Погроза для останньої, як правило, виникає через конфлікт інтересів, який в умовах конкурентної боротьби присутній завжди.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7064 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 1
Для конкурентної розвідки виставки й конференції – унікальний шанс одержати максимальний результат за мінімальний час. Відбувається це тому, що безліч конкурентно потрібних або конкурентно небезпечних людей, які зазвичай розкидані географічно й укриті за бар'єром із секретарів і охорони, на виставці стають доступні.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6146 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4
Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5659 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020