укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Як крадуть у ресторані 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат. 
Активні та пасивні засоби захисту 
Відповіді на питання, що найбільш часто задаються по біометрії 
Сучасні сейфи 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
Десять причин придбати сейф 
ДОГОВОР субаренды нежилого помещения. 
Должностная инструкция главного бухгалтера 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
підприємство   Цуо-0034   обеспечении   состояние   вопросам   Вступ   Промислове   віру   інвентаризац?   программе   2874   норм   минимума   ОБОРУДОВАНИЯ   пожежної  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вхідні двері да замки
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв.
Самим надійним способом охорони житла вважається сигналізація й залізні сейфові двері з гарними замками. Закриватися такий замок повинен у чотирьох напрямках одночасно. Звичайний замок у залізних дверях легко вибивається, та й сама вона просто розкривається й мало чим відрізняється від дерев'яної.   
    Гарний варіант — це встановлення відразу двох дверей: першої дерев'ян, що не озвертає на себе уваги, яка буде легко розкриватися, і саме на неї потрібно встановити сигналізацію. Другі двері повинна бути залізними й мати кілька замків. Поки злодій займається другими дверми, співробітники охорони прибудуть на місце.
   
   Сучасні злодії часто проникають у житло не тільки через двері, але й через вікна. Тому необхідно продумати комплексний захист вашого будинку.
   
   Сучасні склопакети добре захищають від шуму, але розкриваються дуже легко. При замовленні нових пластикових вікон спитайте в продавця, чи є можливість оснастити їх спеціальною фурнітурою.
   
   Захисні рольставні, встановлені на вікна, краще ґрат, що не відповідають вимогам пожежної безпеки. Основна особливість рольставен — можливість згортання в рулон. Керуються рольставні двома способами: вручну й за допомогою електропривода. Незважаючи на зручність електричного приводу, зневажати дублюванням його ручним приводом не варто, адже можливе відключення електрики (наприклад, при пожежі). Сучасна автоматика електроприводів забезпечує й додаткові можливості захисту. Так, вона дозволяє створювати додаткове протидіюче зусилля в 300 кг при спробах підйому ставні зовні. Захисні рольставні можуть керуватися датчиками задимленості. Відповідно, з появою диму рольставні будуть підніматися, щоб не блокувати можливі шляхи відходу.
   
   Чимало небезпек для здоров'я підстерігає людей у їхньому власному будинку. Зокрема, матеріал для будівництва житлових будинків вимагає ретельного санітарного контролю й повинен мати відповідні сертифікати. Крім того, слід вибирати найбільш безпечні матеріали. Існують екологічні стандарти, зокрема — Ecomaterial Green 1.0/2009 (рекомендує застосування матеріалу усередині приміщення, у тому числі для спалень і дитячих кімнат). Знак Ecomaterial Green, який одержує продукція, відповідна до цього стандарту, підтверджує безпеку матеріалу для людини й навколишнього середовища. По екологічній безпеці на першому місці (у якості матеріалу для стін) перебуває деревина, потім силікатна й червона обпалена цегла й далі бетон. Якщо говорити про матеріали для теплоізоляції, то одним з найбільше екологічно безпечних матеріалів є кам'яна вата.
   
   З покрівельних матеріалів — краще метал, черепиця (цементно-піщана й керамічна, а також композитна), потім рулонні матеріали, а от від використання популярного колись шиферу краще втриматися — азбест, визнаний канцерогенним матеріалом, сьогодні виключають із усіх сфер будівництва.
   
   Важливою умовою для комфортного проживання є зниження рівня шуму. Навіть невеликі шумові впливи, близько 35 дб, можуть стати причиною порушення сну.
   
   Шум викликає поступове ослаблення слуху, сильне гноблення або, навпаки, порушення нервової системи, гіпертонію й т.п.
   
   До основних джерел шуму відноситься транспорт: наприклад, на магістралях значення рівня звуку становлять 90-95 дб, а в житлових будинках поблизу досягають 62-77 дб. Існують способи знизити шумове навантаження - наприклад, установивши подвійні склопакети, які дозволять знизити рівень зовнішнього шуму на 38-40 дб, або зробивши звукоізоляцію стін і підлоги волокнистими утеплювачами на основі кам'яної вати.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4062 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5043 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Поради фахівців при виборі замка.
Для захисних дверей рекомендується використовувати як мінімум два замки різних типів (наприклад, сувальдний і циліндровий). Один з них виконує функцію силового. Його використовують у нічний час або при тривалій відсутності. Такий замок повинна характеризувати висока зломостійкість, хоча до нього не пред'являється жорстких вимог по надійності.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5262 | 07/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Все про замки вхідних дверей
Рекомендуємо встановлювати на металеві двері два замка. Щоб зловмисникові було складніше проникнути у ваше житло, бажане встановлювати замки різних систем. Для розкриття різних систем необхідні різні набори спеціальних інструментів і свої специфічні навички.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4845 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 2
Восстановление [Recovery (regeneration)] - 1) Возврат к исходному значению или к нормальному функционированию. 2) Процесс, с помощью которого станция передачи данных разрешает конфликт или исправляет ошибки., возникающие при/передаче данных.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4103 | 12/02/2012 Захист інформації - Інформаційна безпека
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4397 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011