укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Методи ділової розвідки 
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm 
ПОЛОЖЕНИЕ о пропускном и внутриобъектовом режиме 
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах 
ДОГОВІР на монтаж та наладку охоронно-тривожної сигналізації 
Реферат На тему: «Спам» По дисциплине Информационная безопасность 
Договор охраны офисного помещения 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
билеты   воздуха.   inf_bezopasnost_kurs_lekcii   напа   Цуо-0034   2874   Информационн?   огневых   витоку   проведение   должностная   віде?   агресЅ?   НПАОП   забезпечення  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вхідні двері да замки
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв.
Самим надійним способом охорони житла вважається сигналізація й залізні сейфові двері з гарними замками. Закриватися такий замок повинен у чотирьох напрямках одночасно. Звичайний замок у залізних дверях легко вибивається, та й сама вона просто розкривається й мало чим відрізняється від дерев'яної.   
    Гарний варіант — це встановлення відразу двох дверей: першої дерев'ян, що не озвертає на себе уваги, яка буде легко розкриватися, і саме на неї потрібно встановити сигналізацію. Другі двері повинна бути залізними й мати кілька замків. Поки злодій займається другими дверми, співробітники охорони прибудуть на місце.
   
   Сучасні злодії часто проникають у житло не тільки через двері, але й через вікна. Тому необхідно продумати комплексний захист вашого будинку.
   
   Сучасні склопакети добре захищають від шуму, але розкриваються дуже легко. При замовленні нових пластикових вікон спитайте в продавця, чи є можливість оснастити їх спеціальною фурнітурою.
   
   Захисні рольставні, встановлені на вікна, краще ґрат, що не відповідають вимогам пожежної безпеки. Основна особливість рольставен — можливість згортання в рулон. Керуються рольставні двома способами: вручну й за допомогою електропривода. Незважаючи на зручність електричного приводу, зневажати дублюванням його ручним приводом не варто, адже можливе відключення електрики (наприклад, при пожежі). Сучасна автоматика електроприводів забезпечує й додаткові можливості захисту. Так, вона дозволяє створювати додаткове протидіюче зусилля в 300 кг при спробах підйому ставні зовні. Захисні рольставні можуть керуватися датчиками задимленості. Відповідно, з появою диму рольставні будуть підніматися, щоб не блокувати можливі шляхи відходу.
   
   Чимало небезпек для здоров'я підстерігає людей у їхньому власному будинку. Зокрема, матеріал для будівництва житлових будинків вимагає ретельного санітарного контролю й повинен мати відповідні сертифікати. Крім того, слід вибирати найбільш безпечні матеріали. Існують екологічні стандарти, зокрема — Ecomaterial Green 1.0/2009 (рекомендує застосування матеріалу усередині приміщення, у тому числі для спалень і дитячих кімнат). Знак Ecomaterial Green, який одержує продукція, відповідна до цього стандарту, підтверджує безпеку матеріалу для людини й навколишнього середовища. По екологічній безпеці на першому місці (у якості матеріалу для стін) перебуває деревина, потім силікатна й червона обпалена цегла й далі бетон. Якщо говорити про матеріали для теплоізоляції, то одним з найбільше екологічно безпечних матеріалів є кам'яна вата.
   
   З покрівельних матеріалів — краще метал, черепиця (цементно-піщана й керамічна, а також композитна), потім рулонні матеріали, а от від використання популярного колись шиферу краще втриматися — азбест, визнаний канцерогенним матеріалом, сьогодні виключають із усіх сфер будівництва.
   
   Важливою умовою для комфортного проживання є зниження рівня шуму. Навіть невеликі шумові впливи, близько 35 дб, можуть стати причиною порушення сну.
   
   Шум викликає поступове ослаблення слуху, сильне гноблення або, навпаки, порушення нервової системи, гіпертонію й т.п.
   
   До основних джерел шуму відноситься транспорт: наприклад, на магістралях значення рівня звуку становлять 90-95 дб, а в житлових будинках поблизу досягають 62-77 дб. Існують способи знизити шумове навантаження - наприклад, установивши подвійні склопакети, які дозволять знизити рівень зовнішнього шуму на 38-40 дб, або зробивши звукоізоляцію стін і підлоги волокнистими утеплювачами на основі кам'яної вати.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4289 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5434 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Все про замки вхідних дверей
Рекомендуємо встановлювати на металеві двері два замка. Щоб зловмисникові було складніше проникнути у ваше житло, бажане встановлювати замки різних систем. Для розкриття різних систем необхідні різні набори спеціальних інструментів і свої специфічні навички.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5138 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Поради фахівців при виборі замка.
Для захисних дверей рекомендується використовувати як мінімум два замки різних типів (наприклад, сувальдний і циліндровий). Один з них виконує функцію силового. Його використовують у нічний час або при тривалій відсутності. Такий замок повинна характеризувати висока зломостійкість, хоча до нього не пред'являється жорстких вимог по надійності.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5564 | 07/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Цивільний арсенал - зброя самооборони
Сучасне життя повне небезпек. Тому бажання захистити себе виникає в багатьох. Але як це зробити? Найчастіше із цією метою здобуваються різні «засоби самооборони». Але наскільки вони ефективні?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5429 | 23/05/2011 Безпека особистості - Питання самозахисту
Як розпізнати підроблений документ
Сучасний світ наповнений усілякими досягненнями технічного прогресу. Дана обставина істотно полегшило життя різного роду шахраям і авантюристам. «Намалювати» практично будь-який документ зараз не становить особливих проблем для людини знаючої основи роботи із прикладними графічними програмами, а процес виготовлення печатки або штампа не перевищує 15-20 хвилин.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:5237 | 31/05/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020