укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Методи ділової розвідки 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Договор охраны офисного помещения 
Все про сучасні сейфи 
Коротко про біометричні технології 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 1 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 3 
Методы защиты от прослушивания 
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах 
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
какие–либо   начальник   віде   технического   інвентаризація   ПОДРЯДА   автомоб¦?   агрес°?   приховані   інвентаризац   Шапошников   пастки   Бабаш   Цуо-0034   пожаров  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в будинку
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат.
Для підтримки оптимальної температури в будинку необхідно встановити ефективне казанове встаткування. Зараз популярні конденсаційні казани, споживання газу якими, у порівнянні зі звичайними, знижене на 30%. У багатоквартирних будинках можливості для регулювання температури також існують.


Погода вашого будинку
   
    Рекомендується встановлювати на всі радіатори опалення термостатні вентилі, які дозволяють гнучко встановлювати комфортну температуру залежно від часу доби й приміщення. Наприклад, для спальні ця температура становить +21 градус С, а в кухні досить і +18°С, тому що там додатково надходить тепло від плити.
   
   Створенню комфортного мікроклімату сприяють додаткова термоізоляція ніш, у яких розташовані батареї, і встановлення в них тепловідбиваючих екранів.
   
   Важливо забезпечити й теплоізоляцію в старих будинках, де вона найчастіше не відповідає вимогам нормативів. Приведемо приклад для середньої смуги Росії ( залежно від регіону, значення товщини теплоізоляції, середньої витрати електричної енергії і її вартості можуть мінятися): витрата електричної енергії на опалення погано утепленої частки будинку площею 150 м2 складе більш 39 тис. кВт/год у рік. У грошовім вираженні — це 78 тис. рублів. Витрати на опалення можна скоротити в сім раз, якщо утеплити будинок відповідно до сучасних норм (теплоізоляційний шар повинен бути товщиною не менш 150 мм для стін і 200 мм для дахів). Якщо ж збільшити товщину теплоізоляції до 300 мм і 350 мм відповідно, то витрати на опалення в рік складуть менше 3 тис. рублів.
   
   Традиційним способом зниження забруднення повітря в житлі залишається періодичне провітрювання. Одним з факторів, що сприяють зниженню рівня забруднення повітря в приміщеннях, а також підвищенню концентрації кисню й вологості, є кімнатні рослини.
   
   Але є й більш сучасні методи: встановлення примусової вентиляції, кондиціювання й озонування. Кондиціювання регулює одночасно температуру й відносну вологість повітря. Багатошаровий фільтр затримує не тільки пил, але й тютюновий дим, різні алергени. За допомогою систем кондиціювання можна проводити одорацію (насичення повітря ароматичними речовинами), дезодорацію (нейтралізацію неприємних заходів), регулювання іонного складу (іонізацію) і мікробіологічне очищення повітря. Озонування житлових приміщень — це підвищення в повітрі концентрації озону. У присутності озону різко знижується адсорбційна здатність матеріалів стін, тому токсичні речовини видаляються із приміщення з повітрям. При озонуванні знижується й кількість мікроорганізмів, знищується цвіль.
   
   Ми привели лише деякі прості рекомендації зі створення сприятливого життєвого середовища, свого роду «абетку» безпеки. Однак їх виконання дозволить вам почувати себе захищеним, допоможе створити в будинку комфорт, надовго зберегти здоров'я.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4685 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека.
Кожному з нас важливо почувати себе захищеним. Властиво, і житло людина почала будувати, щоб захистити себе — від холоду, жари, дощу й снігу. Тому й з'явилося вираження: «Мій будинок — моя фортеця». Однак і у власному помешканні нас може підстерігати чимало небезпек.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4959 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Квартира - Небезпечна зона
На жаль, але наше життя повне небезпек. Ми живемо у світі погроз! Одні з них у всіх «на слуху», а про інших зазвичай ніхто не замислюється. Безумовно, ризику постраждати від терористичного акту, стихійного лиха або навіть банального злочину піддається кожний з нас.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4903 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Информационная безопасность. Курс лекций.
Среди защитных механизмов в сетевых конфигурациях на первое место выдвигается криптография, помогающая поддерживать как конфиденциальность, так и целостность. Следствием использования криптографических методов является необходимость реализации механизмов управления ключами.
   В интерпретациях "Оранжевой книги" впервые систематически рассматривается вопрос обеспечения доступности информации.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4378 | 11/02/2012 Захист інформації - Інформаційна безпека
Сто факторів благонадійності персоналу
Новий співробітник - це, як правило, кіт у мішку. Адже в резюме ніхто не напише про свої «подвиги» на старому місці роботи або таємній змові з конкурентами. Проте є спеціальні методи, що дозволяють перевірити кандидата на благонадійність.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4146 | 21/06/2011 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Перечень вопросов первичного инструктажа для работников.
Общие сведения о технологическом процессе и оборудовании на рабочем месте. Основные вредные факторы, особенности их воздействия на работников. Вопросы производственной санитарии и личной гигиены, связанные с выполнением работы и пребыванием в помещении.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6955 | 25/02/2012 Документи для роботи - Охорона праці
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011