укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Шахрайства в супермаркетах 
Информационная безопасность. Курс лекций. 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Безпека сплаву на байдарці 
Договор оказания услуг по охране  
7 щеплень для мандрівника 
Служба персоналу і її шахрайства 
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.  
Характеристика каналів витоку інформації про підприємство 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
уполномоченным   Вступ   вірус   охорона   БЕЗОПАСНОСТИ,   ТЕПЛОВЫХ   Информационн   электрических   Вступ   воєнізованої   охорони.   Екзаменаційні   білети.   Уполномоченные   словарь   терминов   информационной   безопасности   рейдерство   інформації.   видах   Особенности   увольнения   работников   связи   нарушением   собственником   уполномоченным   органом   норм   охране   труда  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в будинку
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат.
Для підтримки оптимальної температури в будинку необхідно встановити ефективне казанове встаткування. Зараз популярні конденсаційні казани, споживання газу якими, у порівнянні зі звичайними, знижене на 30%. У багатоквартирних будинках можливості для регулювання температури також існують.


Погода вашого будинку
   
    Рекомендується встановлювати на всі радіатори опалення термостатні вентилі, які дозволяють гнучко встановлювати комфортну температуру залежно від часу доби й приміщення. Наприклад, для спальні ця температура становить +21 градус С, а в кухні досить і +18°С, тому що там додатково надходить тепло від плити.
   
   Створенню комфортного мікроклімату сприяють додаткова термоізоляція ніш, у яких розташовані батареї, і встановлення в них тепловідбиваючих екранів.
   
   Важливо забезпечити й теплоізоляцію в старих будинках, де вона найчастіше не відповідає вимогам нормативів. Приведемо приклад для середньої смуги Росії ( залежно від регіону, значення товщини теплоізоляції, середньої витрати електричної енергії і її вартості можуть мінятися): витрата електричної енергії на опалення погано утепленої частки будинку площею 150 м2 складе більш 39 тис. кВт/год у рік. У грошовім вираженні — це 78 тис. рублів. Витрати на опалення можна скоротити в сім раз, якщо утеплити будинок відповідно до сучасних норм (теплоізоляційний шар повинен бути товщиною не менш 150 мм для стін і 200 мм для дахів). Якщо ж збільшити товщину теплоізоляції до 300 мм і 350 мм відповідно, то витрати на опалення в рік складуть менше 3 тис. рублів.
   
   Традиційним способом зниження забруднення повітря в житлі залишається періодичне провітрювання. Одним з факторів, що сприяють зниженню рівня забруднення повітря в приміщеннях, а також підвищенню концентрації кисню й вологості, є кімнатні рослини.
   
   Але є й більш сучасні методи: встановлення примусової вентиляції, кондиціювання й озонування. Кондиціювання регулює одночасно температуру й відносну вологість повітря. Багатошаровий фільтр затримує не тільки пил, але й тютюновий дим, різні алергени. За допомогою систем кондиціювання можна проводити одорацію (насичення повітря ароматичними речовинами), дезодорацію (нейтралізацію неприємних заходів), регулювання іонного складу (іонізацію) і мікробіологічне очищення повітря. Озонування житлових приміщень — це підвищення в повітрі концентрації озону. У присутності озону різко знижується адсорбційна здатність матеріалів стін, тому токсичні речовини видаляються із приміщення з повітрям. При озонуванні знижується й кількість мікроорганізмів, знищується цвіль.
   
   Ми привели лише деякі прості рекомендації зі створення сприятливого життєвого середовища, свого роду «абетку» безпеки. Однак їх виконання дозволить вам почувати себе захищеним, допоможе створити в будинку комфорт, надовго зберегти здоров'я.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4132 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Квартира - Небезпечна зона
На жаль, але наше життя повне небезпек. Ми живемо у світі погроз! Одні з них у всіх «на слуху», а про інших зазвичай ніхто не замислюється. Безумовно, ризику постраждати від терористичного акту, стихійного лиха або навіть банального злочину піддається кожний з нас.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4463 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека.
Кожному з нас важливо почувати себе захищеним. Властиво, і житло людина почала будувати, щоб захистити себе — від холоду, жари, дощу й снігу. Тому й з'явилося вираження: «Мій будинок — моя фортеця». Однак і у власному помешканні нас може підстерігати чимало небезпек.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4483 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Положение об обучении по вопросам охраны труда
Работники предприятия при приеме на работу и периодически в процессе работы должны проходить обучение и проверку знаний в соответствии с должным Положением. Допуск к работе без обучения и проверки знаний по вопросам охраны труда запрещается.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:11291 | 25/02/2012 Документи для роботи - Охорона праці
Положення про службу охорони праці
Згідно з Законом України “Про охорону праці” функції служби охорони праці виконує в порядку сумніцтва директор.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5138 | 22/10/2011 Документи для роботи - Охорона праці
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3649 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
черно-белая Монитор замки датчики Тира LCD NVB-100/4MPG пульт замк Купол 4.1 dvr напа? видеокамер Монито Commax sts SDVR-404 Falcon Квадратор Орион пуль Интеграл SATEL сертификат звуковой башня видеопанель Триплекс ПО Купо?
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011