укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Инструкция по охране труда при проведении огневых работ 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2 
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації 
Варіанти встановлення систем захисту в супермаркеті 
Сто факторів благонадійності персоналу 
Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність 
Все про замки вхідних дверей 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
РЕФЕРАТ на тему «Информационная безопасность и защита информации в сети Интернет» 
ПОЛОЖЕНИЕ О РАСПРЕДЕЛЕНИИ ОБЯЗАННОСТЕЙ МЕЖДУ ГЛАВНЫМ ВРАЧОМ И НАЧАЛЬНИКОМ МЕДИЦИНСКОГО ЦЕНТРА 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
нформационная   безопасность   уровни   обеспечения   варта   программе   каналах   потерпевшего   Искусственный   CCTV   работу.   журнал   пасивна   забезпечен?   ответственное   вірус   Ответы   життя  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вхідні двері да замки
Поради фахівців при виборі замка.
Для захисних дверей рекомендується використовувати як мінімум два замки різних типів (наприклад, сувальдний і циліндровий). Один з них виконує функцію силового. Його використовують у нічний час або при тривалій відсутності. Такий замок повинна характеризувати висока зломостійкість, хоча до нього не пред'являється жорстких вимог по надійності.   
   У якості силових, оптимально використовувати сувальдні замки. Рекомендована відстань, на яку висуваються засуви силових замків, повинна бути близько 30-40 мм. Другий замок — допоміжний, призначений для закривання дверей у денний час або при короткочасній відсутності. До нього пред'являються підвищені вимоги по надійності й таємності, хоча він може мати меншу стійкість до злому. Рекомендована відстань висування засувів - не менше 20 мм.
   
   Необхідно пам'ятати, що витрати на покупку й встановлення надсекретного замка будуть марні доти, поки двері не буде виготовлені з міцного матеріалу, якісно підігнані й встановлені в міцній дверній коробці. При цьому слід знати, що встановлення врізного замка у дверний брус шириною менш 100 мм суттєво знижує опірність дверей до удару, особливо якщо вона відкривається у середину приміщення.
   
   Для профільних дверей замки повинні бути вузькими, не більше ширини самого профілю. Для дверей із Пвх-Профілів замок виконує ще й таку немаловажну функцію, як притиснення стулки. Це необхідно для забезпечення нормальної роботи ущільнювача й запобігання піддування повітря в щілині між коробкою й стулкою.
   
   Особливо це актуально для вхідних дверей, хоча для поліпшення звукоізоляції або при необхідності забезпечення більш високого захисту, на внутрішні двері також можуть встановлюватися багатозапірні замки.
   
   На додаток до вище перерахованих рекомендацій із застосування замків, необхідно додати ще ряд дуже простих правил:
   При покупці замків вітчизняних виробників, зверніть увагу на етикетку на коробочці із замком. На ній повинні бути зазначені: тип замка, його клас, кількість секретів (якщо це замок 1-го класу — область застосування), а також інформація про наявність сертифіката.
   Якщо у вас звичайні, стандартні двері, не рекомендується встановлювати замки, розмірами більше, ніж обв'язувальна частина дверей. У цьому випадку, при закріпленні замка, частина його потрапить у порожнє тіло дверей, і ваш замок легше буде вибити.
   Якщо ви встановлюєте металеві двері, — обов'язково вимагайте пред'явлення сертифіката на замки. Для металевих, або укріплених дверей основний охоронний замок не повинен бути нижче 3 класу, переважно — сувальдного типу. Встановлення не сертифікованого замка не гарантує його надійну працездатність, а усунення поломки замка, встановленного в металеві двері це значна складність.
   Якщо ви проживаєте на першому або останньому поверхах, або ваша квартира перебуває над козирком під'їзду, необхідно, щоб ваш замок закривався зсередини квартири ключем, при цьому запасні ключі не повинні перебувати на видному місці.
   Металеві декоративні накладки до урізних замків повинні кріпитися до дверей гвинтами М5, а не шурупами.
   Замок краще здобувати із пристроєм для захисту замкової шпари від проникнення сторонніх предметів, тому що будь у вас навіть найдорожчі броньовані двері - зловмисники можуть забити в замкову щілину сірника, цвяхи або скріпки, і в такий спосіб вивести двері з ладу.
   Зовнішні двері обов'язково повинні мати міцний металевий ланцюжок і хоча б один надійний засув. Оглядове вічко у двері теж не перешкодить, однак ефективніше було б використовувати відеовічко.
   Конструкція дверного блоку іноді має комплекс заходів щодо захисту засувів від впливу зовні. У них входять: сталеві зовнішні лиштви, сталеві притвори дверної стулки, торцевий захист засувів від доступу з торця дверної рами. Кращий варіант монтажу, при якому усі перераховані елементи мають максимальну потужність і є повнотілими сталевими.
   Використовуйте метод дезінформації. Щоб увести злочинця в оману, розташуйте де-небудь у верхній половині стулки двері будь-який датчик від старої сигналізації. Крім того, кольоровим проведенням проведіть лінію із квартири в розподільну коробку на сходовому майданчику, нічого до цього проведення не приєднуючи. Наявність датчика й проведення змусить квартирного злодія замислитися. Він адже знає, що в момент руйнування проведення або датчика сигналізація спрацює.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3999 | 07/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4177 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Все про замки вхідних дверей
Рекомендуємо встановлювати на металеві двері два замка. Щоб зловмисникові було складніше проникнути у ваше житло, бажане встановлювати замки різних систем. Для розкриття різних систем необхідні різні набори спеціальних інструментів і свої специфічні навички.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4138 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв.
Самим надійним способом охорони житла вважається сигналізація й залізні сейфові двері з гарними замками. Закриватися такий замок повинен у чотирьох напрямках одночасно. Звичайний замок у залізних дверях легко вибивається, та й сама вона просто розкривається й мало чим відрізняється від дерев'яної.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3498 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій
Протикрадіжкові системи акустомагнітної технології мають найвищий коефіцієнт спрацьовування, здатні захищати самі широкі проходи без перегороджування їх антенами, уся електроніка, що настроюється програмним способом, вбудована в одну стійку-антену.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:7397 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті (далі - Правила) поширюються на суб'єктів господарювання, які організовують або виконують роботи на висоті, у тому числі верхолазні роботи

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5013 | 14/01/2012 Документи для роботи - Правила
черно-белая Тира? -3 антивандал Commax sts sdvr-1601-100 «Кристалл-3» Катало? мультиплексо Бескорпусные Монито? замки режим SATEL gsm замк безопасность CA-64 видеокамер пуль видеокамера плат? пульт Интеграл Купол CNB-G1310 Орион Тирас башн NVB
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011
gsm репитер vector оптом.