укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Крадіжки в магазинах на складі 
Особливості керування взимку 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 2 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 2 
Питання електробезпеки при пожежогасінні 
Про використання систем відеоспостереження в роздрібній торгівлі 
ПРИКАЗ О создании комиссии по расследованию несчастного случая непроизводственного характера 
Використання поліграфа(детектора брехні) для підвищення ефективності в управлінні компанією. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
рейдерство   віде   Імобілайзе   должностная   Хімічні   інвентаризац?   язык   комірник   электрохозяйства,   государственный   работы   життя   автомобЅ?   Особенности   увольнения   работников   связи   нарушением   собственником   уполномоченным   органом   норм   охране   труда   охорони  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека дитини
Як помітити що дитина вживає наркотики
І найголовніше, якщо ви запідозрите, що з дитиною щось негарне, необхідно шукати допомогу хоча б на рівні консультації із грамотним лікарем, який знає, як підійти до рішення цих питань.


Отже, ви спостерігаєте за поведінкою дитини й виявляєте, що в минулому навчальному році дитина цікавилася навчанням, оцінками, раділа своїм успіхам, а отут раптом, начебто дитину підмінили: підручники закинуті, немає інтересу ні до малювання, ні до спортивних занять, ні до обговорення того, що відбувається в школі - школа для дитини як би перестає існувати. Точно так дитина швидко показує вам, що їй не цікаво те, що відбувається вдома (особливо це помітно в малолітніх хлопців, які ще недавно, за місяць до дня народження своїх батьків, малювали листівки, обмірковували, який подарунок вони можуть зробити на день народження, сьогодні навіть не згадують про те, що треба поздоровити маму або тата в день народження). Абсолютна байдужість і відсутність інтересу до того, що відбувається вдома. Різко міняється відношення до життя, і дитина в цей час починає проявляти усе більше й більше інтересу до музики, причому до тієї її частини, яку музикою назвати досить важко - це металевий барабанний бій, це ритм, який дозволяє дитині відволіктися від неприємних переживань (а в цей час їх уже в неї предосить) і тримає її в якімсь такому відключеному стані.
   
   Наступними ознаками є дратівливість, нетерпимість, іноді плаксивість, дуже часто агресивність. Ті ознаки, які вже були названі, цілком достатні для того, щоб почати розмову з дитиною про те, що з нею відбувається.
   
   Як вести розмову
   
   Наступний момент є дуже важливим перевірочним моментом, чи не дарма ви турбуєтеся. У розмовах з дитиною ви згадуєте слово наркотик, і якщо ви бачите сторожкість дитини, а вона проявляється тим, що дитина починає заглядати вам в очі, іноді прищулюється, іноді відстороняється, і ви бачите маскуємий інтерес: "А чи знає щось? Чому про це зайшла мова?" Це говорить про те, що дитині є що приховувати, і дуже важливо продовжити з нею розмову.
   
   Інші ознаки
   
   Не дивуйтеся, якщо ви виявите, що друзі, з якими вона спілкувався, яких ви знали, які приходили до вас у будинок, дзвонили й спілкувалися з вашою дитиною - раптом вони зникли. Дитина може демонструвати відсутність інтересу до своїх колишніх приятелів і друзів. Проте, хтось залишається в її поле зору, і ви це почуваєте: якщо раніше дитина могла говорити годинами по телефону, обговорюючи фільм, відносини, які-небудь спортивні досягнення і т.д., те зараз ви чуєте її розмову в стилі телеграфу: так, біжу, у стільке-то, там-те. Ви ніколи не знаєте, хто дзвонив, ви не знаєте, куди вона рветься. І якщо ви намагаєтеся його затримати, то напруга, яка виникла під час початку розмови про наркотики, переходить в агресію, озлобленість, і дитина дійсно залишає будинок, іноді голосно ляскаючи дверми. Ця ознаки є досить серйозною, щоб ви зрозуміли, що вашою дитиною хтось або щось керує.
   
   Вашу увагу може також залучити неохайність зовнішнього вигляду. Діти починають віддавати перевагу таким супермодним проявам, як шкіряні куртки із заклепками, масивні ремені з великими бляхами, розмальовані джинси, іноді діти починають імітувати наколки, розмальовуючи руки, специфічно проявляється смак до зачісок - у всякому разі ви усе більше й більше зауважуєте в зовнішньому вигляді вашої дитини певний виклик і протистояння звичайній нормальній культурі, властивої дітям 10,12,14 років, іноді й більш старшого віку. У дитини в мові можуть змінитися обороти, способи вираження, і все частіше й частіше починають прослизати сленгові або жаргонні вираження. Вам потрібно буде познайомитися із цим жаргоном.
   
   Зовсім очевидні, але часто ретельно приховувані ознаки - це сліди від уколів, а також сліди того, що дитина сама вже готовить наркотики. Тут потрібно бути більш спокушеними, більш спостережливими, а найголовніше - у цей момент ви повинні вирішити для себе наступну проблему: чи залишаєтеся ви батьками цій дитині або ви все-таки продовжуєте грати у дружбу. У цей період гра в дружбу, на жаль, обійдеться вам дуже дорого. Батьки мають права й повинні в цей період, коли в них з'явилися сумніви в поведінці своєї дитини, додивлятися свою дитину. І тоді не дивуйтеся, якщо ви побачите свою дочку в жаркий літній день із довгими рукавами, що прагне не попадатися вам на очі в той час, коли руки не прикриті. Або зовсім недоречно дитина на дачі буде віддавати перевагу довгим штаням. Звертайте на це увагу. І ви можете підійти й подивитися ліктьові згини - якщо ви побачите сліди від уколів, то це прямий привід для розмови з вашою дитиною. Звертайте увагу на зіниці, колір шкіри, запахи.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 2 | Перегляди: 3473 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки
Усе більше й більше нещасть пов'язано з наркоманією, усе більше життів несуть наркотики. Тут ви знайдете інформацію, яка допоможе вам, батькам, розібратися в причинах вживання дітьми наркотиків.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3520 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Діти без наркотиків. Посібник для батьків
Деякі батьки наркоманів думають, що їх дитина стала вживати наркотики під впливом однолітків або торговців наркотиками. Однак діти говорять, що стали вживати наркотики, щоб позбутися нудьги, забути про свої проблеми й розслабитися, повеселитися, задовольнити свою цікавість, ризикнути, відчути себе дорослим, показати свою незалежність, продемонструвати приналежність до певної групи і т.д.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4150 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3991 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Все про замки вхідних дверей
Рекомендуємо встановлювати на металеві двері два замка. Щоб зловмисникові було складніше проникнути у ваше житло, бажане встановлювати замки різних систем. Для розкриття різних систем необхідні різні набори спеціальних інструментів і свої специфічні навички.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4073 | 08/06/2011 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Крадіжки, чинені співробітниками
Крадіжки товару власним персоналом у магазині або офісі відбуваються досить часто. Досить сказати, що співробітники магазину наносять удвічі більший збиток, ніж покупці. І це тільки по розкраданнях.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3738 | 21/06/2011 Безпека та персонал - Крадіжки на виробництві та в офісі
домофо мультиплексо? замки NVB оповещатель объектив пуль gsm монтаж sts датчики дыма черепаха ccm CA-64 безопасность датчики башня Интеграл О4 встр. клав-ра Монито видеокамер? dvr Катало? замк? аудиопанель -2.1 башн Falcon Интеграл Тира? ДУ
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011