Згідно з Законом України “Про охорону праці” функції служби охорони праці виконує в порядку сумніцтва директор.
1. Згідно з Законом України “Про охорону праці” функції служби охорони праці виконує в порядку сумніцтва директор. 2. Працівник на якого покладено функції служби охорони праці повинен мати вищу освіту та стаж роботи за профілем не менше 3 років. 3. Перевірка знань з питань охорони праці працівника проводиться в установленому порядку до початку виконання їм своїх функціональних обов’язків і періодично один раз у три роки. 4. Працівник на якого покладено функції служби охорони праці у своїй діяльності керується законодавством про працю, межгалузевими і галузевами нормативними актами з охорони праці і Положенням про службу охорони праці. 5. Служба охорони праці виконує такі основні функції: Опрацьовує ефективну цілісну систему управління охороною праці, сприяє удосконаленню діяльності у цьому напрямку кожної посадової особи. Проводить для працівників відділення інструктажі з питань охорони праці та пожежної безпеки. Проводить оперативно-методичне керівництво роботою з охорони праці. Організує: а) забезпечення працюючих правилами, інструкціями, положеннями та іншими нормативними актами з охорони праці; б) облік, аналіз нещасних випадків і аварій, а також шкоди від цих подій; Бере участь у : а) розслідуванні нещасних випадків та аварій; б) розробці положень, інструкцій, інших нормативних актів про охорону праці. Розглядає листи, заяви та скарги працюючих з питань охорони праці. Готує проекти наказів та розпоряджень з питань охорони праці, загальних для всього відділення. Розглядає факти наявності виробничих ситуацій, небезпечних для життя чи здоров’я працівників або для людей, які їх оточують, навколишнього природного середовища, у випадку відмовлення з цих причин працівників від виконання дорученої їм роботи.
Контролює: а) дотримання чинного законодавства, інших нормативних актів, виконання працівниками посадових інструкцій з питань охорони праці; б) виконання приписів органів державного нагляду; в) своєчасне проведення навчання та інструктажів працюючих, дотримання вимог безпеки при виконанні цих робіт; г) виконання заходів, наказів, розпоряджень з питань охорони праці, а також заходів щодо усунення причин нещасних випадків і аварій, які зазначені в актах розслідування. 6.10 Працівник на якого покладено функції служби охорони праці має право: а) представляти підприємство в державних та громадських установах при розгляді питань охорони праці; б) надсилати подання про притягнення до відповідальності працівників, які порушують вимоги щодо охорони праці. 6. Працівник на якого покладено функції служби охорони праці несе персональну відповідальність за : а) невідповідність прийнятих рішень вимогам діючого законодавства з охорони праці; б) невиконання своїх функціональних обовязків, передбачених Положенням про службу охорони праці та посадовими інструкціями; в) низьку якість проведеного розслідування нещасних випадків на виробництві.
К работе в качестве холодильщика резиновых смесей допускаются лица, достигшие 18-летнего возраста, прошедшие медицинское освидетельствование, инструктаж, обучение профессии теоретическое и практическое, сдавшие экзамен на допуск к самостоятельной работе.
Избрав работу на предприятии, целью которой является получение и наращивание прибыли от любых видов предпринимательской деятельности, не запрещенных действующим законодательством, работник обязан соблюдать установленный в ЧП ____________ (в дальнейшем “Предприятие”) трудовой распорядок, трудовую и техническую дисциплины, а собственник предприятия в лице директора (в дальнейшем “Администрация”), обязан правильно организовать труд работников предприятия.
Служба охраны труда создается в ____________ (в дальнейшем «Предприятие») в соответствии с законом Украины «Об охране труда» (ст. 23). Типовым положением о службе охраны труда, утверждается приказом Государственного комитета по надзору за охраной труда от 3.08.1993г. № 73, зарегистрированного в Мингосте от 30.09.1993г. за № 140, для организации исполнения правовых, организационно-технических, санитарно-гигиенических, социально-экономических, ............