укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Правила того, як узимку не розбитися на машині 
Реферат На тему: «Кража личной информации» По дисциплине Информационная безопасность  
Цивільний арсенал - зброя самооборони 
Реферат На тему: «Защита персональных данных в ИС» По дисциплине Информационная безопасность  
Конспект лекций по программе пожарно - технического минимума (часть 2) 
Біометричні замки - плюси й мінуси 
Примерный перечень экзаменационных вопросов по курсу: КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ ИНФОРМАЦИИ 
Договор на охрану складских помещений 
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
какие–либо   организации   МЕТОДЫ   количество   основы   администрированием   безпеки   вентил   Утешев   Цуо-0034   сигнализации   криптоалгоритмов   удаленные   Delta   агресі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Договори
Договір охорони ботаничного саду
"Виконавець" у денний і нічний час, відповідно до затвердженої «Замовником» «Інструкції з виконання служби» (додаток №2), здійснює охорону території, зданих під охорону помешкань, матеріальних цінностей, від спроб розкрадання, розбійного нападу, навмисного знищення і проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Забезпечення самотужки правопорядку на території "Замовника"


Ботанічний сад в особі __________________________________________________________, що діє на підставі ______________________________________., іменоване надалі "Замовник", з однієї сторони і приватне підприємство «____________________», в особі директора _______________________, діючого на підставі Статуту і ліцензії МВС України № ____________________, іменоване надалі "Виконавець", з іншого боку, уклали цей договір про нижченаведене:
   
   1. Предмет договору.
   1.1. Предметом договору є виконання "Виконавцем" за рахунок засобів "Замовника" охорони території ботанічного саду , позначеного на плані-схемі (додаток №1).Місце знаходження : _______________________
   
   2. Обов'язки "Виконавця".
   2.1. "Виконавець" у денний і нічний час, відповідно до затвердженої «Замовником» «Інструкції з виконання служби» (додаток №2), здійснює охорону території, зданих під охорону помешкань, матеріальних цінностей, від спроб розкрадання, розбійного нападу, навмисного знищення і проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Забезпечення самотужки правопорядку на території "Замовника" та припинення спроб правопорушення, виконання розпоряджень керівництва "Замовника", спрямованих на попередження правопорушень, забезпечення пропускного режиму.
   2.2. Охорона здійснюється цілодобово нарядом в кількості 4 охоронців.
   За вимогою "Замовника" режим роботи може змінитися.
   2.3. Виконувати зобов'язання силами постійно визначеного складу співробітників "Виконавця", не допускати сторонніх осіб у зону охорони, помешкання, будівельний майданчик, що охороняється.
   2.4. Контролювати винос (вивіз) із території, що охороняється, матеріалів устаткування, рослин, техніки по перепустках, накладних, підписаних керівництвом "Замовника".
   2.5. Забезпечувати своїх співробітників спеціальною формою і спеціальними засобами, мототехнікой , службовими собаками.
   
   3. Обов'язки "Замовника"
   3.1. Оплачувати послуги "Виконавця" щомісяця по пред'явленню "Виконавцем" акту виконаних робіт, прийнятого "Замовником". Вартість послуг "Виконавця" визначаються з калькуляції послуг з охорони (додаток №3) и становить 12,5 грн(дванадцять гривень 50 копійок) за кожну відпрацьовану годину даного місяцю.
   Сума договору складає __________________ грн( _______________________ 00 копійок)
   Оплата проводиться щомісячно не пізніше 25 числа наступного місяця. .
   3.2. Забезпечувати надійність помешкань, що охороняються, на предмет проникнення ззовні, зовнішнього освітлення будинку. Помешкання, де зберігаються матеріальні цінності, наприкінці зміни повинні опечатуватись і здаватись "Виконавцю" під розпис у журналі «Прийому-здачі об’єкта під охорону».
   3.3. Сприяти «Виконавцю» при виконанню їм своїх обов'язків, а так само в удосконаленню охорони об’єкта.
   3.4. Повідомляти «Виконавцю» у термін за 3 доби до початку робіт про переустаткування, зміні профілю робіт, дислокації об’єктів, що охороняються, а так само про проведення заходів, унаслідок яких може виникнути необхідність зміни характеру охорони.
   3.5. Повідомляти «Виконавцю» про всі хиби і порушення щодо служби особовим складом охорони для прийняття необхідних мір.
   3.6. "Замовник" надає "Виконавцю" помешкання для чергового наряду з місцем для прийому їжі, відпочинку і забезпечує телефоном.
   
   4. Особливі умови і відповідальність сторін
   
   4.1. «Виконавець» несе повну матеріальну відповідальність перед «Замовником» за збиток:
   - заподіяний крадіжкою товарно-матеріальних цінностей, зробленої за допомогою злому на об’єкті, що охороняться, помешкань, запорів, замків, вікон, огороджень, іншими засобами в результаті не забезпечення охорони або в наслідок невиконання «Виконавцем» прийнятих за договором зобов'язань;
   - нанесений знищенням або ушкодженням майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, в результаті неналежного виконання «Виконавцем» прийнятих за Договором зобов'язань.
   4.2. Факт крадіжки, а також факти знищення або ушкодження майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, або внаслідок пожежі або в силу інших причин із вини робітника, що здійснює охорону об’єкта, установлюються органами слідства, дізнання чи суду, а також можливо спільною комісією договірних сторін.
   4.3. Відшкодування «Замовнику» заподіяного з вини «Виконавця» збитку провадиться по наданні «Замовником» постанови органів дізнання, слідства або вироку суду, або рішення спільної комісії договірних сторін, що встановили факт крадіжки, а також факт знищення або ушкодження майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, або в наслідок пожежі або в силу інших причин із вини робітників, що здійснюють охорону об’єкта, або за узгодженням сторін. Розмір збитку повинний бути підтверджений відповідними документами і розрахунком вартості викрадених, знищених або ушкоджених матеріальних цінностей, складених за участю «Виконавця» та звіреним із бухгалтерськими даними. У збиток, що відшкодовується, включаються: вартість викраденого або знищеного майна, витрати на відновлення ушкодженого майна.
   4.4. «Виконавець» не несе відповідальності у випадках, коли втрата або псування матеріальних цінностей відбулася в результаті виникнення обставин непереборної сили, надзвичайні невідворотні за даних умов події (стихійне лихо, суспільні явища і т.п.).
   4.5. «Виконавець» не несе відповідальності у випадках, коли втрата матеріальних цінностей відбулася по халатності або наміру підрядних організацій.
   4.6. Відшкодування «Замовнику» заподіяних із вини «Виконавця» збитків здійснюється по наданню необхідних матеріалів «Замовником».
   4.7. Всі зміни і доповнення до цього договору вносяться тільки за узгодженням сторін у виді додаткових угод, листів, телексів, підписаних уповноваженими на це представниками.
   4.8. Договір складений у двох примірниках: один - «Виконавцю», другий - «Замовнику».
   4.9. Цей договір набирає сили з 1 квітня 2009 року (підставою являється підписаний обома сторонами акт прийому кожного об’єкта під охорону) і діє до 31.12.2009 року.
   У випадку розірвання договору однієї зі сторін, інша сторона повинна бути попереджена в письмовому виді не менш ніж за 1 місяць.
   4.10. У випадку відсутності заяви однієї зі сторін про припинення або зміну Договору після закінчення його терміну протягом місяця він рахується продовженим на той же термін і на тих же умовах, що були передбачені Договором.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4419 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
ДОГОВОР ПОДРЯДА, установка видеонаблюдения
Подрядчик обязан выполнить работы по монтажу системы видеонаблюдения на территории ________________, а Заказчик принять эту работу и оплатить в соответствии с условиями настоящего договора.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:9123 | 25/02/2012 Документи для роботи - Договори
ДОГОВОР субаренды нежилого помещения.
Физическое лицо – ______________________________________, именуемая далее по тексту «Арендатор», с одной стороны, и юридическое лицо- ______________________ в лице директора _________________________________, действующего на основании Устава, именуемое далее по тексту «Субарендатор», с другой стороны, а вместе далее по тексту именуемые как «Стороны», заключили этот договор о следующем:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6351 | 22/11/2011 Документи для роботи - Договори
Договор охраны магазина в рабочее время
Исполнитель в рабочее время магазина с 9-30 до 22-30, осуществляет охрану помещений, материальных ценностей от попыток хищения, грабежа, умышленного уничтожения. Обеспечивает совместно с сотрудниками Заказчика правопорядок на территории Заказчика, выполнение распоряжений его руководства, направленных на предупреждение правонарушений.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7736 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
Договор охраны, обеспечения сохранности и хранения автомобилей
«Исполнитель» обязан обеспечить свободный въезд во двор офисного здания и выезд со двора автотранспортных средств «Заказчика» согласно списка автомобилей. «Исполнитель обязан обеспечить сохранность автомобилей «Заказчика», находящихся на «Объекте».

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:7401 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
Договор на охрану складских помещений
Исполнитель в дневное и ночное время, согласно режиму работы Заказчика, осуществляет охрану сданных под охрану помещений, материальных ценностей, от попыток хищения, грабежа, разбойного нападения, умышленного повреждения, умышленного уничтожения и несанкционированного проникновения на охраняемую территорию посторонних лиц.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4571 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011