укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 1 
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Конспект лекций по программе пожарно - технического минимума (часть 2) 
Корпоративный саботаж 
Наркотики й діти. Підозрілі ознаки 
Вимоги безпеки на гірськолижних трасах 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Безпека на лижних маршрутах 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Организация   Утешев   автомоб°?   программа   связанных   агресЅ?   білети.   каналів   охране   пляжа   інформації   данных   особиста   должностная   применяемых  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Договори
Договір охорони ботаничного саду
"Виконавець" у денний і нічний час, відповідно до затвердженої «Замовником» «Інструкції з виконання служби» (додаток №2), здійснює охорону території, зданих під охорону помешкань, матеріальних цінностей, від спроб розкрадання, розбійного нападу, навмисного знищення і проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Забезпечення самотужки правопорядку на території "Замовника"


Ботанічний сад в особі __________________________________________________________, що діє на підставі ______________________________________., іменоване надалі "Замовник", з однієї сторони і приватне підприємство «____________________», в особі директора _______________________, діючого на підставі Статуту і ліцензії МВС України № ____________________, іменоване надалі "Виконавець", з іншого боку, уклали цей договір про нижченаведене:
   
   1. Предмет договору.
   1.1. Предметом договору є виконання "Виконавцем" за рахунок засобів "Замовника" охорони території ботанічного саду , позначеного на плані-схемі (додаток №1).Місце знаходження : _______________________
   
   2. Обов'язки "Виконавця".
   2.1. "Виконавець" у денний і нічний час, відповідно до затвердженої «Замовником» «Інструкції з виконання служби» (додаток №2), здійснює охорону території, зданих під охорону помешкань, матеріальних цінностей, від спроб розкрадання, розбійного нападу, навмисного знищення і проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється. Забезпечення самотужки правопорядку на території "Замовника" та припинення спроб правопорушення, виконання розпоряджень керівництва "Замовника", спрямованих на попередження правопорушень, забезпечення пропускного режиму.
   2.2. Охорона здійснюється цілодобово нарядом в кількості 4 охоронців.
   За вимогою "Замовника" режим роботи може змінитися.
   2.3. Виконувати зобов'язання силами постійно визначеного складу співробітників "Виконавця", не допускати сторонніх осіб у зону охорони, помешкання, будівельний майданчик, що охороняється.
   2.4. Контролювати винос (вивіз) із території, що охороняється, матеріалів устаткування, рослин, техніки по перепустках, накладних, підписаних керівництвом "Замовника".
   2.5. Забезпечувати своїх співробітників спеціальною формою і спеціальними засобами, мототехнікой , службовими собаками.
   
   3. Обов'язки "Замовника"
   3.1. Оплачувати послуги "Виконавця" щомісяця по пред'явленню "Виконавцем" акту виконаних робіт, прийнятого "Замовником". Вартість послуг "Виконавця" визначаються з калькуляції послуг з охорони (додаток №3) и становить 12,5 грн(дванадцять гривень 50 копійок) за кожну відпрацьовану годину даного місяцю.
   Сума договору складає __________________ грн( _______________________ 00 копійок)
   Оплата проводиться щомісячно не пізніше 25 числа наступного місяця. .
   3.2. Забезпечувати надійність помешкань, що охороняються, на предмет проникнення ззовні, зовнішнього освітлення будинку. Помешкання, де зберігаються матеріальні цінності, наприкінці зміни повинні опечатуватись і здаватись "Виконавцю" під розпис у журналі «Прийому-здачі об’єкта під охорону».
   3.3. Сприяти «Виконавцю» при виконанню їм своїх обов'язків, а так само в удосконаленню охорони об’єкта.
   3.4. Повідомляти «Виконавцю» у термін за 3 доби до початку робіт про переустаткування, зміні профілю робіт, дислокації об’єктів, що охороняються, а так само про проведення заходів, унаслідок яких може виникнути необхідність зміни характеру охорони.
   3.5. Повідомляти «Виконавцю» про всі хиби і порушення щодо служби особовим складом охорони для прийняття необхідних мір.
   3.6. "Замовник" надає "Виконавцю" помешкання для чергового наряду з місцем для прийому їжі, відпочинку і забезпечує телефоном.
   
   4. Особливі умови і відповідальність сторін
   
   4.1. «Виконавець» несе повну матеріальну відповідальність перед «Замовником» за збиток:
   - заподіяний крадіжкою товарно-матеріальних цінностей, зробленої за допомогою злому на об’єкті, що охороняться, помешкань, запорів, замків, вікон, огороджень, іншими засобами в результаті не забезпечення охорони або в наслідок невиконання «Виконавцем» прийнятих за договором зобов'язань;
   - нанесений знищенням або ушкодженням майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, в результаті неналежного виконання «Виконавцем» прийнятих за Договором зобов'язань.
   4.2. Факт крадіжки, а також факти знищення або ушкодження майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, або внаслідок пожежі або в силу інших причин із вини робітника, що здійснює охорону об’єкта, установлюються органами слідства, дізнання чи суду, а також можливо спільною комісією договірних сторін.
   4.3. Відшкодування «Замовнику» заподіяного з вини «Виконавця» збитку провадиться по наданні «Замовником» постанови органів дізнання, слідства або вироку суду, або рішення спільної комісії договірних сторін, що встановили факт крадіжки, а також факт знищення або ушкодження майна сторонніми особами, що проникли на об’єкт, що охороняється, або в наслідок пожежі або в силу інших причин із вини робітників, що здійснюють охорону об’єкта, або за узгодженням сторін. Розмір збитку повинний бути підтверджений відповідними документами і розрахунком вартості викрадених, знищених або ушкоджених матеріальних цінностей, складених за участю «Виконавця» та звіреним із бухгалтерськими даними. У збиток, що відшкодовується, включаються: вартість викраденого або знищеного майна, витрати на відновлення ушкодженого майна.
   4.4. «Виконавець» не несе відповідальності у випадках, коли втрата або псування матеріальних цінностей відбулася в результаті виникнення обставин непереборної сили, надзвичайні невідворотні за даних умов події (стихійне лихо, суспільні явища і т.п.).
   4.5. «Виконавець» не несе відповідальності у випадках, коли втрата матеріальних цінностей відбулася по халатності або наміру підрядних організацій.
   4.6. Відшкодування «Замовнику» заподіяних із вини «Виконавця» збитків здійснюється по наданню необхідних матеріалів «Замовником».
   4.7. Всі зміни і доповнення до цього договору вносяться тільки за узгодженням сторін у виді додаткових угод, листів, телексів, підписаних уповноваженими на це представниками.
   4.8. Договір складений у двох примірниках: один - «Виконавцю», другий - «Замовнику».
   4.9. Цей договір набирає сили з 1 квітня 2009 року (підставою являється підписаний обома сторонами акт прийому кожного об’єкта під охорону) і діє до 31.12.2009 року.
   У випадку розірвання договору однієї зі сторін, інша сторона повинна бути попереджена в письмовому виді не менш ніж за 1 місяць.
   4.10. У випадку відсутності заяви однієї зі сторін про припинення або зміну Договору після закінчення його терміну протягом місяця він рахується продовженим на той же термін і на тих же умовах, що були передбачені Договором.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4661 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
ДОГОВІР на монтаж та наладку охоронно-тривожної сигналізації
Замовник доручає, а Виконавець бере на себе зобов’язання на проведення наступних робіт:
   Монтаж та наладка охоронно-тривожної сигналізації ( в подальшому - ОТС) в приміщенні за адресою: ____, їх підготування та передача для підключення на пульт централізованої охорони (в подальшому- ПЦО) і профілактичного обслуговування

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:10913 | 20/02/2013 Документи для роботи - Договори
Договор охраны объекта
Исполнитель обязан: в дневное и ночное время, согласно режиму работы, организовывать и обеспечивать охрану и неприкосновенность объектов Заказчика принятых под охрану, материальных ценностей от попыток порчи, грабежа, хищения, разбойного нападения, умышленного уничтожения и проникновения на охраняемую территорию посторонних лиц и не допускать несанкционированный доступ посторонних лиц.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5973 | 20/09/2011 Документи для роботи - Договори
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР
Фізична особа зобов'язується:
   оплачувати працю Працівника у розмірі мінімальной з/пл. грн. на місяць.
   Розмір заробітної плати визначається за згодою сторін, але не нижче законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати;

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4226 | 25/02/2012 Документи для роботи - Договори
ДОГОВІР З працівником діяльність якого пов’язана з інформацією з грифом “Для службового використання” чи “Комерційна таємниця”
Працівник зобов'язується виконуючи роботу, визначену цим договором, з додержанням привил внутрішнього трудового розпорядку, дотримуватися положеннь Статуту «Про информацію» та інших внутрішніх положень у сфері режиму секретності, а роботодавець зобов'язується забезпечити належні умови зберігання такої інформації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4201 | 20/09/2011 Документи для роботи - Договори
Договор охраны лицея в ночное время
«Исполнитель» в ночное время, согласно режиму работы, осуществляет охрану сданных под охрану помещений, материальных ценностей ,от попыток хищения разбойного нападения, умышленного уничтожения и проникновения на охраняемую территорию посторонних лиц. Обеспечение своими силами правопорядка на территории "Заказчика" и пресечение попыток правонарушений, выполнение распоряжений руководства "Заказчика", направленных на предупреждение правонарушений.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4373 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020