укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
Математические основы криптологии, Учебное пособие 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Зміцнення безпеки компанії через навчання співробітників 
Инструкция по оказанию первой помощи при несчастных случаях. 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Відеоспостереження як спосіб контролю поведінки працівників 
Хімічні пастки - як засіб боротьби із дрібними розкраданнями 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
прокладывать   таке   уровни   возмещен?   визначення   последовательность   норм   сетей   личной   Кража   спостереження   положение   БІОМЕТРИЧНІ   работ   гуртожиток  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Питання самозахисту
Як захистити себе від нападу собаки
Напад розлютованого пса на людину, що погано обороняється, може привести до смертельного результату. Щоб протистояти собаці, що напав на Вас, прийміть поради, які, сподіваюся, допоможуть Вам гідно вийти з важкої ситуації.   Коли собака нападає з гавкотом, небезпека, як правило, невелика. Він Вас просто лякає, проганяючи з території (місця), де Ви перебуваєте. При цьому не виключене, що він може Вас і вкусити, але це відбудеться тільки тоді, коли Ви повернетеся спиною або боком і відведете погляд. Не робіть ні того, ні іншого. Не відводячи погляду від очей собаки, не поспішаючи й не роблячи різких рухів, покиньте дану територію (місце), і конфлікт буде вичерпаний.
   
   У випадку, якщо конфлікт затягнеться, спробуйте перевірити її реакцію на команди "Фу!", "Гуляй!", "Апорт!", "Кішка!". Багатьом собакам вони знайомі. Якщо, наприклад, на команду "Фу!" собака реагує й зробить паузу, виходить, команда "працює" і вас захистить. У розвиток цієї команди ( при позитивній реакції собаки) подайте іншу: "Добре фу", а потім "Гуляй!". Якщо тварина виявить цікавість до команди "Апорт!", підберіть із землі яку-небудь паличку, камінь або зламайте гілку. Покажіть її собаці, повторюючи команду "Апорт!", а потім киньте. Не виключене, що кинутий предмет собаку зацікавить, і він дасть Вам спокій.
   
    Досить ефективної може виявитися й команда "Кішка!". Як правило, на цю команду собака реагує бурхливо. При цьому він починає метатися зі сторони убік у пошуках кішки. Для Вас це виграш у часі. Скоріше йдіть із цієї місцевості.
   
    Але якщо бачите собаку, що біжить на Вас мовчачи або з ричанням, знайте - він може серйозно атакувати. Якщо дозволяють час і обстановка, постарайтеся зайняти таке місце, на якому собака Вас не дістане (заберіться куди-небудь вище або скористайтеся найближчими дверми). Якщо є водойма, зайдіть у воду. Навіть якщо вона неглибока і собака спробує добратися до Вас убрід, зустріньте її бризами води - це її зупинить. Там, де собаці прийде добиратися до Вас уплав, будьте спокійні - Ви в безпеці. На плаву собака не вкусить, та й відігнати його бризами не важко буде.
   
    Якщо нікуди сховатися або піднятися й немає водойми, то візьміть пригорщу піску (землі) і киньте її ( по можливості з найменшої відстані) в очі й у пащу собаці, що набігає.
   
    В інших випадках, коли неможливо уникнути контакту із твариною, приготуйтеся до захисту. Насамперед оцініть свої сили й міць собаки, а також підручні засоби. Ніколи не кричіть безцільно, особливо переляканим голосом. Не розмахуйте руками й не метушиться! Лемент від страху й нервозність ще більше збудять собаку. Його натиск тільки підсилиться. З підручних засобів можете скористатися ціпком, ящиком, коробкою, верхнім одягом, головним убором і т.д.
   
    Якщо у Вас вистачає сил нанести собаці відчутний удар (наприклад, ціпком або ящиком), постарайтеся зробити це перш, ніж собака вас вкусить. Болючий удар похитне впевненість тварини у своїй перевазі. Укус же, навпаки, його зміцнить. Але й у цьому випадку будьте обережні. Не всі собаки пасують від болю. Точно й сильно потрапити у тварина, що рухається, не так-те просто. До того ж собак службових порід спеціально готовлять тримати удар і пробиватися перемагаючи біль. Урахуйте, що для нанесення удару у Вас буде тільки одна спроба.
   
    Кусають собаки по-різному. Хтось вкусить, відскочить, ще раз вкусить і знову відскочить. Інші, зробивши хватку, починають тягти, прагнучи відірвати те, що схопили. Тягти собака буде, поки почуває Ваш опір. Перехоплення в цей час малоймовірне. Але, як тільки опір ослабне, чекайте перехоплення в новому місці й повторну спробу відірвати схоплене. Як правило, така поведінка спостерігається в більшості собак, але особливо в тих, хто пройшов спецдресування.
   
    Якщо поблизу немає хазяїна собаки, здатного прийти Вам на допомогу, а небезпека досить серйозна, зробіть так: притулитеся спиною до стіни, забору, щоб не впасти й не дати вкусити себе сзаду. Візьміть у руки що-небудь зі свого верхнього одягу (куртку, сорочку, головний убір і т.д.) і виставте це перед собою на витягнутих руках. Собака інстинктивно це схопить і потягне на себе. Тримаєте міцніше! У момент її максимальної напруги різко (і якнайсильніше) ударте її носком ступні в горло. Цього буде досить, щоб вирішити результат двобою у Вашу користь.
   
    У тому випадку, якщо обстановка не дозволяє скористатися якимсь предметом для приймання на нього хватки собаки, встаньте до тварини, що наближається, напівбоком. Зігнуту в лікті руку тримайте на рівні пояса. Ударну ногу відведіть назад і небагато спружиньте коліна. Коли між Вами й собакою залишиться близько двох метрів, різко виставте вперед на рівень грудей передпліччя. Собака інстинктивно зреагує на цей рух і стане атакувати руку. У момент стрибка вона витягнеться, розкривши незахищений живіт. Скористайтеся цим і нанесіть їй удар ногою в область підребер'я. Але врахуйте, якщо Ви упустите момент і не встигнете вдарити до того, як собака Вас схопить за руку, можливості зробити це потім у Вас уже не буде.
   
   Уявіть, що Ви не встигли з ударом, і тварина вхопилася у руку. Незважаючи на біль, наступайте на собаку швидше, чим вона буде від Вас задкувати. Не почуваючи опору руки, собака, швидше за все, її відпустить, щоб схопити Вас в іншому місці. Якщо на ній нашийник, постарайтеся вхопитися за нього вільною рукою й перекрутити. Це задушливе приймання, що вимагає великих зусиль. Якщо нашийника немає, повторіть спробу з ударом ногою.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 6193 | 23/05/2011 Безпека особистості - Питання самозахисту

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Цивільний арсенал - зброя самооборони
Сучасне життя повне небезпек. Тому бажання захистити себе виникає в багатьох. Але як це зробити? Найчастіше із цією метою здобуваються різні «засоби самооборони». Але наскільки вони ефективні?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5430 | 23/05/2011 Безпека особистості - Питання самозахисту
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 4
Робіть записи під час виставки, тому що потім обсяг інформації буде настільки великим, що неможливо стане що-небудь згадати.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5644 | 02/07/2011 Безпека бізнесу - Бізнес-розвідка
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4431 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Біометричні замки - плюси й мінуси
Можна купити супернадійні вхідні двері, але вони не захистять ваше майно, якщо замок виявиться ненадійним. От головна причина, по якій до вибору замків варто віднестися з великою увагою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5434 | 03/11/2012 Безпека помешкання - Вхідні двері да замки
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат.
Для підтримки оптимальної температури в будинку необхідно встановити ефективне казанове встаткування. Зараз популярні конденсаційні казани, споживання газу якими, у порівнянні зі звичайними, знижене на 30%. У багатоквартирних будинках можливості для регулювання температури також існують.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5047 | 01/09/2011 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020