укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Техніка промислового шпигунства. Що потрібно знати споживачеві.  
ІНСТРУКЦІЯ про заходи з пожежної безпеки для приміщень кафе 
Промислове шпигунство. Білі комірці. 
Можливості системи контролю доступу 
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Угрозы информации в компьютерных системах 
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
Крадіжки в офісі 
Договор оказания услуг по охране  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
відео   НПАОП   подачи   Искусственный   Практическая   контроль   первин   Какое   основы   Разрешается   шпигунство   стажировка   вентил   работников   автомоб  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Особиста безпека
Особиста стратегія безпеки
Усе передбачити й підготувати людину до всіх прогнозованих небезпек абсолютно неможливо. Необхідно виробити стратегію особистої безпеки, що забезпечує керування діями людини в екстремальній ситуації.


Особиста безпека являє собою інтегрований захист прав, життя й здоров'я людини у вигляді забезпечення фізичної, інтелектуальної й духовної безпеки особистості. Фізична безпека забезпечує захист честі, гідності, здоров'я й життя людину. Сюди входять: фізична підготовка, зміцнення власних знарядь тіла, активна самооборона, удосконалювання техніки бою. Інтелектуальна безпека передбачає захист інтелектуальної впевненості й чистоти мислення, своїх прав і дій. Вона поєднує психологічну підготовку, оперативне й тактико-стратегічне мислення, контроль стану людини, мобілізацію сил. Духовна безпека це захист своїх переконань, вірувань, моралі. Духовна безпека складається з формування філософії дії, зміцнення внутрішнього стрижня, самосвідомості й самоствердження. Особиста безпека це наше право, наша відповідальність і наш привілей.
   
   Стратегія особистої безпеки є загальною моделлю поведінки людини в забезпеченні власної безпеки. Те, що може підійти одній людині, може бути не зовсім зручно іншій. Ніхто не впорається із завданням краще, чим закладене його внутрішньою природою. Тільки формування особистої стратегії безпеки, згідно з індивідуальними особливостями людини, може забезпечити виживання в будь-якій небезпечній ситуації. Для цього потрібний простий, універсальний і ефективний інструмент, за допомогою якого можна створити особисту стратегію безпеки.
   
   Правильно побудована особиста стратегія безпеки дозволить вам передбачити й вчасно нейтралізувати будь-яку небезпеку, не ставши об'єктом нападу, а якщо все-таки зустріч із небезпекою неминуча, вийти із цієї ситуації з найменшими для себе втратами, діючи швидко, рішуче й правильно.
   
   Філософія дії - "Дій, а не споглядай!"
   
   Це динамічний і активний життєвий шлях, проходження по якому збільшить внутрішню силу, розвине розумові здатності, зміцнить здоров'я й дасть віру у власні сили. Життя воїна не має нічого загального з війсковими діями. Бути воїном, незалежно від того, хто ви, чоловік або жінка - значить жити по-справжньому, чесно й гідно перед обличчям будь-якої небезпеки, страхів, сумнівів.
   
   Постійна готовність це можливість передбачити загрозливі вам небезпеки, і завчасно подбати про те, щоб бути на цей рахунок у всеозброєнні. Необхідно припускати й оцінювати ймовірні небезпеки й ступінь труднощів їх подолання, порівнянне з вашими можливостями. Кожна людина реагує на небезпеку по-своєму. У цьому проявляється її темперамент, психофізичні дані, стан розуму й уявлення про можливу погрозу. Ступінь і характер небезпеки завжди суб'єктивні стосовно окремій конкретній людині. Те, що становить смертельну небезпеку для однеї, для іншої може бути звичною справою. Ступінь небезпеки завжди визначений ступенем ризику людиною в можливій ситуації, що відбувається й.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5330 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Стратегія особистої безпеки
Наше життя не стає спокійніше й безпечніше. Ми живемо серед багатьох небезпек, які підстерігають нас на кожному кроці: кримінальне свавілля, домашні насильства, переслідування на роботі й багато чого іншого.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5972 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки
Фізична підготовка ніколи не буде зайвою. Якщо в спорті фізична підготовка відіграє головну розвиваючу роль, є основою профільних здатностей.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6025 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Попередження небезпеки й самооборона
Уникайте по можливості небезпечних ситуацій. Не провокуйте агресію стосовно себе, якщо ви не впевнені, що зможете її нейтралізувати. Простіше обійти небезпечне місце, не залучаючи до себе уваги, чим вступати в єдиноборство з дуже сумнівним для вас результатом, навіть якщо ви й виявитеся переможцем, де гарантія того, що не прийдеться відповідати перед законом?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4432 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Психолгічні аспекти особистої безпеки
Психологічна установка. Від волі й уміння керувати своїм психологічним станом багато в чому залежить ефективність дій бійця в реальному вуличному бою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4341 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Безпека на лижних маршрутах
Про що, насамперед, слід думати взимку, як про головне джерело небезпеки? Звичайно, про мороз і холод. І тому, щоб уникнути обмороження шкіри й кінцівок, заздалегідь продумайте свій зовнішній вигляд і екіпірування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:4 | Перегляди:7749 | 27/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Активний відпочинок
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020