укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Засоби захисту
Зброя
Пожежна безпека
Системи безпеки
Використання поліграфа(детектора брехні) у банківській сфері  
Як не помилитися з вибором сейфу 
Договор охраны, обеспечения сохранности и хранения автомобилей  
Положение об инструктажах и проверке знаний по вопросам пожарной безопасности 
Особливості відеоспостереження залежно від формату магазину 
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Запобігання крадіжок на складі 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Типи сейфів та їх призначення 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Ответы   Разрешается   журнал   самооборон   2014   Екзаменаційні   положение   СКУД   допомоги   СПбГУ,   норм   напа   данных   видеонаблюдения   напад  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Зброя
Поводження зі зброєю
Чоловіки діляться на дві категорії. В одних є зброя, в інших її немає.
    В одній з наших публікацій ми торкнулися цікавої для будь-якого справжнього чоловіка теми зброї. Але, якщо в минулій статті ми говорили про загальні речі, то тепер пропонуємо перейти до конкретних порад.


Як уже було відзначено, приміщення, де буде перебувати зброя в обов'язковому порядку повинне бути обладнане спеціальним сховищем (сейфом, збройовою шафою й т.п.).
   
   Наявність такого сховища перевіряється дільничним інспектором поліції, який видає характеристику громадянам, що бажають придбати зброю. Багато власників вважають це непотрібною формальністю. До того ж придбання такого "сховища" боляче б'є по кишені (простий сейф коштує близько 50 $, а спеціальні пістолетний приблизно 150-200 $ США). Проте, ця вимога має під собою цілком слушні підстави. Як показує практика там, де зброя зберігається без винного контролю, вона зазвичай стріляє. Причому жертвами найчастіше стають діти, що бажають пограти з батьковим пістолетом. Або надмірно цікава родичка, друзі й знайомі, що забувають, що в них у руках річ, яка здатна вбити.
   
   Тому однієї з перших проблем, яку Вам, як новому власникові зброї прийде вирішувати - це, де буде зберігатися Ваш пістолет. Після придбання сейф краще встановити в непомітному для сторонніх місці. Крім того, його бажане прикріпити до стіни або підлоги. Бували випадки, коли злодії, що забралися у квартиру з метою заволодіти зброєю, несли із собою сейф, щоб розкрити його в спокійній обстановці. До речі, багато власників, навіть, незважаючи на наявність сейфа, не поспішають ним скористатися. Серед аргументів, у захист своєї поведінки, звучить наступний: "А, якщо на мою квартиру нападуть, вони що будуть чекати поки я дістану пістолет із сейфа?"-що ж, якщо Ви побоюєтеся реального нападу - не кидайте пістолет на столі, дивані або іншому місці, а носіть в кобурі на тілі. Можливо, при цьому Ви будете виглядати круто, отаким героєм поліцейських серіалів. Так, це не зовсім зручно - але Ви ж опікуєтеся про свою безпеку. А кинутий без догляду пістолет, який Ви не захотіли замкнути в сейфі, скоріше всього вистрілить, причому не виключене, що у Вас. Так, і ще, якщо пістолет зберігається в сейфі, ключі від нього повинні бути тільки у Вас, причому із собою. Якщо ж вони зберігаються в будинку, у легкодоступному місці, сейф Ви купили даремно.
   
   Ще одна порада - вдома краще витягати магазин з патронами й зберігати їх окремо. Це дозволить зменшити шанс випадкового пострілу, якщо до зброї доберуться сторонні. Ну й тим більше в жодному разі не можна тримати зброю з патроном у стовлі. Це звичка, властива персонажам бойовиків, приводить до досить жалюгідних результатів. Занадто часто власники по безпам'ятності або іншим причинам роблять випадковий постріл. І в найкращому разі відбуваються переляком, а в гіршому відправляються на лаву підсудних або на цвинтар.
   
   Отже, будемо вважати, що зі зберіганням ми розібралися - давайте тоді перейдемо до наступної теми - догляд за зброєю. Тим, хто служив в армії, повинно бути знайоме прислів'я "Зброя любить пещення, чищення й змащення". На жаль, далеко не всі їй слідують. Причому іноді дивно спостерігати як чоловік, який ретельно миє й чистить свій автомобіль, пістолет чомусь тримає "у чорному тілі". Але ж процедура складання, чищення й змащення пістолета займає всього кілька хвилин. До того ж той, хто не вважає потрібним доглядати за своєю зброєю, дуже сильно ризикує. По-перше, погано змазаний, брудний пістолет здатний відмовити в самий відповідальний для власника момент. А, по- друге, у результаті пострілу в стволі пістолета залишаються його продукти, які осідають на стінках, утворюючи пороховий нагар. Причому, якщо ствол не чистити, цей нагар руйнує метал, з якого зроблений пістолет. У результаті можливе здуття або навіть розрив ствола, від якого може постраждати сам стрілець. Тому зброю потрібно регулярно чистити й змазувати. Якщо пістолет не стріляв, то, як радять фахівці, його потрібно чистити раз на тиждень. Ну, а у випадку застосування - після кожної стрілянини. Чим чистити? Зараз у продажу є багато спеціалізованих збройних олив. Яка з них Вам краще підходить, Ви довідаєтеся від продавця збройового магазину. Але, якщо збройової оливи у Вас не виявилося - підійде звичайна машинна, яка застосовується для автомобіля. Тільки не здумайте змазувати пістолет соняшниковою олією! Це йому тільки нашкодить.
   
   Наступне запитання, про яке доводиться задуматися - це носіння зброї. Питання дійсно серйозне й вирішувати його потрібно з урахуванням індивідуальних особливостей власника. Деякі воліють носити зброя "по- бандитські" тобто просто за ременем на поясі. Погодьтеся, спосіб не самий зручний. Останнім часом модно стало носити пістолет в "барсетці". Не раджу цього робити по чисто прагматичних причинах. У Вашої "барсетці безліч мікроскопічного сміття, пилу, шматочків паперу й крихт. Усе це, потрапляючи в пістолет, додатково забруднює його. До того ж "барсетка" тяжчає майже на кілограм, відтягає руки й приводить до додаткової утоми. При цьому багато хто дуже люблять залишати її на столах, у машинах і інших місцях, зовсім забуваючи про її вміст. А якщо врахувати, що сама "барсетка", як можливе сховище грошей, викликає особливий інтерес у злочинців, її власник сильно ризикує. Тому краще придбати для пістолета кобуру. Вони бувають декількох видів : поясна (закритого або відкритого "оперативного" типу), плечова, схованого носіння (носиться під одягом у пахвовій області). Існує також, досить екзотична кобура, яку носять на гомілці під колошею штанів. У ній, як правило, носять малогабаритні пістолети.
   
   Якій кобуру віддати перевагу залежить від Вас. Головне, щоб Вам було зручне. Кобура не повинна сковувати Ваші рухи, заважати при ходьбі. Пістолет повинен надійно втримуватися кріпленнями, а не випадати випадково в невідповідний момент. Ремені кобури не повинні стягати Вас, натираючи шкіру й викликаючи дискомфорт. Крім того, зброю прийнято носити приховано, тому важливо звернути увагу, чи не виділяється кобура на тлі Вашого костюма. Накидане око легко знаходить зброю по характерних "пухлинах" і опуклостям Вашого одягу. Ще один важливий момент. Якщо Ви носите пістолет не просто так, то повинні переконатися, що його легко витягти з кобури. При цьому Ви не повинні плутатися в складках одягу, чіплятися пістолетом за тканину або судорожно намагатися відстегнути клапан кобури. Пістолет повинен бути витягнутий у лічені секунди. Від цього може залежати ваше життя, тому краще заздалегідь потренуватися.
   
   Більшість кобур робиться зі шкіри, але останнім часом усе більшу популярність завойовують кобури із синтетичних матеріалів. На відміну від шкіряних вони не втрачають свою форму від часу, до того ж більш еластичні. І ще одна перевага синтетичних кобур. При різким змінах температури, вони вбирають вологу, не даючи їй осідати на металевих частинах пістолета.
   
   Підводячи підсумок, хотілося б помітити, що ця стаття дає лише загальні поверхневі знання, тому що кожна з порушених тем, вимагає окремого, ретельного розгляду. Проте, сподіваюся, що навіть ці поради зможуть принести Вам користь. А в одній з наступних публікацій ми поговоримо про особливості застосування зброї з метою самооборони.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4371 | 23/05/2011 Зброя та спецзасоби - Зброя

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Зберігання мисливської зброї
Якщо Ви читаєте цю статтю, те, швидше за все, Ви - мисливець, а для будь-якого мисливця завжди актуальна проблема зберігання своєї зброї. Тому, якщо Вам дорога Ваша рушниця, скористайтеся нашими порадами.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:9770 | 17/06/2011 Зброя та спецзасоби - Зброя
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка
Для захисту від нападу співробітник охорони повинен використовувати переваги, які створює йому наявність гумового ціпка. Ціпок збільшує важіль руки, робить удар більш твердим, дозволяє тримати супротивника на відстані.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:7701 | 23/05/2011 Зброя та спецзасоби - Зброя
Шахрайство в бізнесі, частина 2
Об'єктом шахрайства в принципі може виявитися будь-яка людина. Але найбільша ймовірність таким виявитися в того, хто, по-перше, як і шахрай, праг би швидко й без витрат звичайних трудових зусиль збагатитися. У цьому пункті багато жертв за мотивами тотожні самим шахраям.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4587 | 01/06/2011 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №6

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4183 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»
На сегодняшний день системы защиты информации очень востребованы как среди государственных, так и среди коммерческих организаций. Персональные данные нуждаются в надежной защите ввиду повсеместно распространившихся краж информации, превратившихся в проблему мирового масштаба.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5439 | 11/02/2012 Безпека та персонал - Контроль персоналу
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020