Для захисту від нападу співробітник охорони повинен використовувати переваги, які створює йому наявність гумового ціпка. Ціпок збільшує важіль руки, робить удар більш твердим, дозволяє тримати супротивника на відстані.
Ця перевага може бути реалізоване при виконанні махових ударів, головним чином по кінцівках, у комбінації з пересуванням, що забезпечують підтримку дистанції, що не дозволяє супротивникові виконати захват або удар рукою, ногою, короткими предметами, у тому числі ножем.
Захист від нападу насамперед містить у собі попереджаючі удари гумовим ціпком – удари раптові й випереджуючі атаку супротивника.
Сприятливими ситуаціями для ударів, що попереджають, є:
коли супротивник явно має намір атакувати й не очікує атаки з боку співробітника;
при спробі дістати зброю з одягу або взяти лежачий небезпечний предмет (ніж, ціпок, розбита пляшка й т.п.);
коли збройна рука перебуває в невигідному для атаки положенні, наприклад рука при хваті ножа від мізинця або ціпок у нижньому положенні;
на замаху й т.п.
Перед попереджаувальним ударом доцільно здійснювати відволікаючі дії: ведення переговорів, що присипляють пильність, відволікати поглядом і т.п., Попереджувальний удар необхідно виконувати в першу чергу по озброєній руці з метою вибивання зброї або виведення руки з ладу.
Існує думка про те, що основним способом захисту від ударів є зустрічний маховий удар гумовим ціпком по ударній кінцівці або відбивання маховим ударом гумового ціпка. У цьому зв'язку слід зазначити, що гумовий ціпок має досить велику інерційність, тому що має значну масу й має еластичні властивості. Враховуючи це, відбивання ударів рукою, у тому числі озбрєною короткими й легкими предметами, може виявитися неефективним, тому що удар ціпком буде проводитися повільніше, чим рукою.
Тому основним способом захисту від ударів супротивника, особливо озброєного холодною зброєю й небезпечними предметами, є уход у комбінації з маховим ударом гумовим ціпком по озброєній руці з метою виведення руки з ладу або вибивання зброї незалежно від фази атаки і її положення. Надійність цього способу захисту буде визначатися рівнем навченості пересуванням і маховим ударам.
У ситуаціях, коли атака проводиться з досить короткої дистанції й на великій швидкості, можуть бути використані ті ж способи захисту, які застосовуються неозброєним співробітником: відбивом передпліччям або долонею, захватом, підставкою руки або менш уразливих місць у комбінації з уходом, поворотами, захист ухилами й нирками. У якості відповідної дії може використовуватися будь-який удар гумовим ціпком або комбінація ударів гумовим ціпком з ударами ногами й рукою.
Крім того, може використовуватися захист відбивом - толчковим ударом середньою частиною ціпка при хватові двома руками за кінці.
Інерційні властивості ціпка при такому хваті стають незначними, тому що маса ділиться на дві руки, а еластичні властивості не є перешкодою.
Чоловіки діляться на дві категорії. В одних є зброя, в інших її немає. В одній з наших публікацій ми торкнулися цікавої для будь-якого справжнього чоловіка теми зброї. Але, якщо в минулій статті ми говорили про загальні речі, то тепер пропонуємо перейти до конкретних порад.
Якщо Ви читаєте цю статтю, те, швидше за все, Ви - мисливець, а для будь-якого мисливця завжди актуальна проблема зберігання своєї зброї. Тому, якщо Вам дорога Ваша рушниця, скористайтеся нашими порадами.
«Исполнитель» обязан обеспечить свободный въезд во двор офисного здания и выезд со двора автотранспортных средств «Заказчика» согласно списка автомобилей. «Исполнитель обязан обеспечить сохранность автомобилей «Заказчика», находящихся на «Объекте».
Исполнитель в рабочее время выставки осуществляет охрану выставочных площадей и выставочного оборудования, Заказчика , оказывает содействие участникам выставки в сохранности их выставочных экспонатов и оборудования. Обеспечивает совместно с сотрудниками Заказчика правопорядок в период работы выставки, прием – сдачу стендов под охрану.,
Национальный Центр Компьютерной Безопасности (NCSC) США [National Computer Security Center] - организация, поддерживающая и стимулирующая распространение защищенных систем в учреждениях Федерального правительства. Является координирующим органом в области анализа и разработки систем с гарантированной защитой. Первичное название - Центр Компьютерной Безопасности министерства обороны США (DoD Computer Security Center).