укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Бізнес-розвідка
Безпека в торгівлі
Захист комерційної таємниці
Контролюючі органи
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності
Шахрайство та крадіжки
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Економічна контррозвідка банку 
Перечень вопросов для проверки знаний по вопросам охраны труда должностных лиц и специалистов  
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Типовий варіант безпеки супермаркетів 
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР 
Безпека на лижних маршрутах 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорті 
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Якщо машина опинилася у воді 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
прокладывать   журнал   А.А.   спостереження   Відеоспостережен?   дії.   направляются.   подачи   Т.М.,   обеспечения   организации   вірус   противопожарного   ТЕПЛОВЫХ   пляжа  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Шахрайство та крадіжки
Застосування поліграфа у сфері матеріально-технічного постачання, оптової і роздрібної торгівлі, сфері сервісних послуг
Що приховувати – в будь-якому бізнесі є лазівки для крадіжки і махінацій. Близько 25% втрат прибутку будь-якого торгового підприємства доводиться на крадіжки через каси. На думку багатьох фахівців, в цій області найбільший відсоток збитків в магазинах доводиться саме на касові термінали, коли покупці самі або в змові з касирами виносять товар без оплати або товар не відповідає чеку. Проте є і інші джерела втрат


- при розвантаженні і отриманні товарів;
   - банальна крадіжка з складів;
   - псування устаткування і товару в торговому залі.
   Дуже часто всі ці збитки виявляються тільки в процесі інвентаризації, а часто не виявляються зовсім.
   Отже якщо реклама є двигун торгівлі, то крадіжку можна назвати її гальмом.
   Не дарма стан справ у сфері матеріально-технічного постачання, оптової і роздрібної торгівлі, сфері сервісних послуг характеризує всього одне слово – “крадуть”. Причому крадуть часто всі – покупці і продавці, охоронці і касири, комірники і менеджери.Про це не прийнято говорити, але у багатьох торгових підприємств в план закладений певний відсоток втрат від крадіжки. Це неминуче зло, як, наприклад, і певне число бракованих деталей у виробництві, неповернених кредитів в банці.
   Проблеми починаються, коли цей відсоток досягає критичної планки, а втрати наносять істотну утрату роботі магазина. Найбільші втрати від покупців несуть зазвичай гипер і супермаркети, в магазинах прилавкового типу більше крадуть різноманітними способами самі продавці. Враховуючи той факт, що в магазинах самообслуговування зазвичай велика рентабельність, однаково ризикують всі торгові місця, незалежно від того, знаходяться товари в прямому доступі чи ні. Залежно від формату торгового місця, його розміру ,то в середньому 30-60% крадіжок здійснюють покупці, 50-70% – персонал,10% – адміністрація.Практика показала, що ефективною може вважатися лише така організація охорони магазинів, яка не дозволяє злочинцям знайти незахищені місця в режимі охорони об’єкту, дає можливість присікати злочинні дії на найранішій їх стадії.Залишаються відкритими декілька головних питань – по-перше, яка вартість всіх цих сучасних технічних засобів, чи по кишені вона власникам бізнесів, і, по-друге, а хто встереже самих сторожів від спокуси вступити в змову з іншими співробітниками з метою незаконної наживи. Та і чи врятує бізнес найсучасніша техніка від нашого винахідливого народу? Якщо з крадіжкою покупців можна ефективно боротися, то крадіжка з боку власного персоналу – це вже зовсім інша проблема, часто просто нерозв’язна. Адже способи крадіжки персоналу ще різноманітніші, ніж втрати, які можуть нанести покупці, – це і махінації на касі, і продаж “лівого товару”, і змова з постачальниками за відкати, і традиційне списання розбитого і зіпсованого товару і так далі і тому подібне Загалом, підвівши підсумок вищесказаному, злодійкуватий персонал при належній старанності може запросто розорити фірму.Як же зупинити злодіїв-співробітників? Шляхів вирішення цієї проблеми всього два – створення команди або постійна ротація кадрів. Другий спосіб популярний, хоча зазвичай ні до чого ефективного не приводить. Професію продавця, особливо в продовольчому магазині, складно назвати престижною або високооплачуваною. Низька зарплата плюс прямий доступ до грошей або товарів – це могутній стимул для здійснення крадіжки у працедавця. Отже без ефективного захисту від своїх же працівників не обійтися.Як показала практика, найефективніша їх всіх систем захисту, – це тестування найманих співробітників на поліграфі, а також регулярні перевірки на поліграфі вже працюючих співробітників. І при цьому вартість оплати послуг фахівця з детекции брехні куди нижче, ніж втрати, які будуть в тому випадку, якщо таку перевірку не проводити.
   Перевірки на поліграфі(детекторі брехні) дозволяють запобігти:
   ·будь-які види крадіжок в магазинах, складських і виробничих приміщеннях;
   ·псування майна і товарів (включаючи і що має намір для махінацій при списанні, пересортиці і тому подібне).
   ·викрадання комерційної інформації (крадіжка документів, їх копіювання, знімання інформації з комп’ютерів і факсів, прослуховування і запис телефонних повідомлень, розмов в приміщеннях, підкуп співробітників).
   А також багато і багато інших способів нашкодити своєму колективу або поживитися за господарський рахунок.Ось чому все більше власників і керівників у сфері матеріально-технічного постачання, оптової і роздрібної торгівлі, сфері сервісних послуг удаються до допомоги фахівців з детекції брехні, щоб позбавити себе від багатьох подібних проблем.
   
   
   Послуги детектоа брехні у Львові


Автор: search | Відгуки: 0 | Перегляди: 3947 | 31/07/2012 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Злочини у сфері страхування
Криміналізація страхового ринку перешкоджає також виконанню страхуванням таких важливих функцій, як підвищення стабільності, обмеження економічних ризиків, стимулювання підприємницької ініціативи, підвищення кредитоспроможності (наприклад, шляхом страхування будов від пожежі для отримання кредиту під заставу нерухомості).

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:5425 | 31/07/2012 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Злочини у сфері страхування
Криміналізація страхового ринку перешкоджає також виконанню страхуванням таких важливих функцій, як підвищення стабільності, обмеження економічних ризиків, стимулювання підприємницької ініціативи, підвищення кредитоспроможності (наприклад, шляхом страхування будов від пожежі для отримання кредиту під заставу нерухомості).

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:5425 | 31/07/2012 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Використання поліграфа(детектора брехні) у банківській сфері
За останніх кілька років почастішали напади і крадіжки в комерційних і державних банках. Раз на кілька тижнів в українських ЗМІ то один банк, то інший промайне в розділі «Події». Мимоволі задаєшся питанням: «А чому?».
   
   Хто обкрадає банки?

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:4103 | 05/10/2012 Безпека банків - Економічна безпека банку
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия)
Опросы с использованием Полиграфа (часто неверно именуемого «детектором лжи») постепенно внедряются в ряде федеральных органов государственной власти в качестве системной меры отбора и проверки кадров при допуске к оперативно-розыскной деятельности и работе со сведениями, составляющими государственную тайну. Аналогичный процесс внедрения идет в сфере отечественного частного предпринимательства.

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:3031 | 05/12/2014 Безпека бізнесу - Захист комерційної таємниці
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі
На жаль, одним з основних понять, які характеризують українську дійсність, є злодійство.З цим погодиться більшість підприємців і власників компаній, які якщо не з особистого, то з досвіду колег знають про шахрайства серед деяких найманих керівників. Саме цей факт не дозволяє багатьом власникам залишити справи і передати управління довіреним особам.

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:4500 | 05/10/2012 Безпека та персонал - Кадрова безпека компанії
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020