укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Кадрова безпека компанії
Контроль персоналу
Крадіжки на виробництві та в офісі
Посадові інструкції
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Що робити туристові в складних ситуаціях 
Як не помилитися з вибором сейфу 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Поради фахівців при виборі замка. 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Перечень вопросов первичного инструктажа для работников. 
Сто факторів благонадійності персоналу 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
Інструкція з пожежної безпеки 
Де краще встановлювати сховані камери? 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
виженер   підприємство   Цуо-0034   керування   составляется   курс   автомобі?   Лабораторный   класу   воздуха.   нарушением   удаленные   нформационная   ТЕХНОЛОГІЇ   каналів  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Кадрова безпека компанії
Використання поліграфа(детектора брехні) для підвищення ефективності в управлінні компанією.
Як же підібрати гідного працівника на роботу???


Давно відомо, що причиною основних злочинів, Детектор брехні при управлінні компанієющо відбуваються в комерційних структурах, є самі співробітники, які там прцюють. У кожній цивілізованій компанії існує концепція безпеки, яка не обходиться без використання поліграфа(детектора брехні).
   І ось тепер давайте уявимо, що кандидат підходить за всіма параметрами. Він не є агентом конкурентів, не спотворював власної автобіографії, не залежний від алкоголю, наркотиків, здоровий ... Але, у певних ситуаціях, він стає в ряди тих самих горезвісних корпоративних шахраїв або результативність його дій для бізнесу не приносить очікуваного ефекту. При хорошому інтелектуальному рівні, високій професійній підготовці наш кандидат виявляється слабо результативним. З кожним днем показники його знижуються, він не раціонально використовує робочий час, стає, так званим «розкрадачем часу», пропадає ініціатива, він переміщається в групу ризику і стає першим кандидатом на звільнення.
   У чому ж причина, чому підібравши начебто профі в бізнес, ми втрачаємо кваліфікованого спеціаліста?
   Куди зникла його ініціативність, прагнення і бажання працювати?
   І найголовніше питання - яким чином цей співробітник потрапляє в ряди недоброчесних партнерів?
   І на це питання, нам допоможе відповісти поліграф(детектор брехні).
   У цьому зв'язку хочеться нагадати, що ми виділяємо в особистості чотири основних структурних компоненти:
   - Спрямованість - потреби, мотиви, почуття, інтереси, оцінки, симпатії, антипатії, ідеали та світогляд;
   - темперамент - динаміка психічних процесів.;
   - Характер - прояв особистості у відповідних узагальнених способи поведінки;
   - Здатності - психічні можливості особистості в окремих видах діяльності.
   Сукупність цих компонентів, динаміка їх діяльності під впливом соціуму - психологічних, ідеологічних та політичних чинників компанії, в яку потрапляє ця особистість, впливають на її ефективність і результативність, а також надійність.
   Будь-яка компанія, як сім'я, зі своїми законами, засадами, принципами. Зі своєю місією і призначенням. У кожній компанії існують свої корпоративні закони, своя культура, правила спілкування, цінності, притаманні лише їй правила гри і правила ведення бізнесу. Але, на жаль, не завжди корпоративні закони і правила команди сприймає співробітник. Найчастіше він приховує це, однак ми маємо можливість це перевірити, використовуючи детектор брехні.
   Перш за все, при прийомі (до початку перевірок) слід максимально, в рамках дозволеного, не порушуючи комерційну таємницю, дати кандидату інформацію про діяльність компанії, її місії, ідеології, структуру, про цілі та завдання і корпоративні особливості.
   Це, як правило, доцільно проводити після попередньої співбесіди, за результатами психодіагностичних перевірок, на тому етапі, коли ми вже розглядаємо кандидатуру, як реальну на ту чи іншу посаду.
   Акцентуючи увагу на основних питаннях в передтестовій бесіді, ми відстежуємо реакції кандидата. Наприклад, ми говорили йому про те, що навіть поза робочим місцем і часом він є представником організації. У зв'язку з цим він повинен вести себе належно, контролювати свою поведінку і за стінами компанії. Наприклад, заборона куріння, в робочий час, на території компанії, жорсткий контроль зовнішнього вигляду, певна форма одягу, якісь економічні відносини між співробітниками, форми преміальних або штрафних санкцій тощо.
   Хтось легко погоджується з усіма умовами, швидко адаптується і сприймає все позитивно. А для когось це постійна напруга, що викликає внутрішній протест, відчуття дискомфорту, відчуття неприязні як в цілому, до всієї компанії, так і до окремих партнерів, особливо керівництва. І ось перебуваючи в такому ідеологічно і психологічно незадоволеному стані, наш співробітник перетворюється на потенційну загрозу для бізнесу і компанії. Такий кандидат вже не може бути надійним партнером, відданим справі.
   У зв'язку з цим, при прийомі на роботу, ми включаємо в перевірку питання, пов'язані саме з цією тематикою.
   З метою отримання інформації для більш ефективного управління персоналом, необхідно з'ясовувати питання, пов'язані з особистісними особливостями кандидата. Що для нього є стимулом у роботі, як він ставиться до партнерів по бізнесу, які моменти його можуть змусити зробити серйозні порушення, що для нього головне в бізнесі і.т.д.
   Дана інформація, отримана з використанням детектора брехні, є достовірною. На її основі ми можемо не тільки прогнозувати подальшу поведінку співробітника, ми маємо можливість більш ефективно будувати роботу і відносини з ним.
   Отримані дані після тестування на детекторі брехні можуть служити незамінним посібником з оптимального використання знань і безперервного розвитку персоналу і процесів компанії.
    Дослідження з використанням детектора брехні продуктивно використовуються як в кадровій, економічній безпеці компанії, так і в більш ефективному управлінні будь-якої організації.


Автор: search | Відгуки: 0 | Перегляди: 4621 | 14/08/2012 Безпека та персонал - Кадрова безпека компанії

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі
На жаль, одним з основних понять, які характеризують українську дійсність, є злодійство.З цим погодиться більшість підприємців і власників компаній, які якщо не з особистого, то з досвіду колег знають про шахрайства серед деяких найманих керівників. Саме цей факт не дозволяє багатьом власникам залишити справи і передати управління довіреним особам.

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:4579 | 05/10/2012 Безпека та персонал - Кадрова безпека компанії
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі
На жаль, одним з основних понять, які характеризують українську дійсність, є злодійство.З цим погодиться більшість підприємців і власників компаній, які якщо не з особистого, то з досвіду колег знають про шахрайства серед деяких найманих керівників. Саме цей факт не дозволяє багатьом власникам залишити справи і передати управління довіреним особам.

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:4579 | 05/10/2012 Безпека та персонал - Кадрова безпека компанії
Злочини у сфері страхування
Криміналізація страхового ринку перешкоджає також виконанню страхуванням таких важливих функцій, як підвищення стабільності, обмеження економічних ризиків, стимулювання підприємницької ініціативи, підвищення кредитоспроможності (наприклад, шляхом страхування будов від пожежі для отримання кредиту під заставу нерухомості).

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:5614 | 31/07/2012 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия)
Опросы с использованием Полиграфа (часто неверно именуемого «детектором лжи») постепенно внедряются в ряде федеральных органов государственной власти в качестве системной меры отбора и проверки кадров при допуске к оперативно-розыскной деятельности и работе со сведениями, составляющими государственную тайну. Аналогичный процесс внедрения идет в сфере отечественного частного предпринимательства.

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:3124 | 05/12/2014 Безпека бізнесу - Захист комерційної таємниці
Застосування поліграфа у сфері матеріально-технічного постачання, оптової і роздрібної торгівлі, сфері сервісних послуг
Що приховувати – в будь-якому бізнесі є лазівки для крадіжки і махінацій. Близько 25% втрат прибутку будь-якого торгового підприємства доводиться на крадіжки через каси. На думку багатьох фахівців, в цій області найбільший відсоток збитків в магазинах доводиться саме на касові термінали, коли покупці самі або в змові з касирами виносять товар без оплати або товар не відповідає чеку. Проте є і інші джерела втрат

Автор: search |Відгуки:0 | Перегляди:4049 | 31/07/2012 Безпека бізнесу - Шахрайство та крадіжки
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020