укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
ПОЛОЖЕНИЕ О РАСПРЕДЕЛЕНИИ ОБЯЗАННОСТЕЙ МЕЖДУ ГЛАВНЫМ ВРАЧОМ И НАЧАЛЬНИКОМ МЕДИЦИНСКОГО ЦЕНТРА 
ІНСТРУКЦІЯ про заходи пожежної безпеки для приміщень  
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
Мій будинок — моя фортеця. Пожежна безпека. 
Обережно рейдери. Захист від захоплення підприємств 
ТЕМАТИЧЕСКИЙ ПЛАН И ПРОГРАММА ОБУЧЕНИЯ ПО ВОПРОСАМ ОХРАНЫ ТРУДА 
Крадіжки в магазинах на складі 
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Чого не слід робити при пожежі 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
инструктажей   Відеоспостереження   архів   крадіж   спостереження   2014   СРЕДСТВА   шпигунство.   роботи   вентил   начальник   Организация   допомоги   качества.   Характеристика  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в будинку
Шумоміри DELTA OHM
Шум є постійним супутником людини, який супроводжує її вдома, у транспорті, на роботі і має неабиякий вплив на її стан. Для оцінки стану шумового клімату використовуються шумоміри.


Шумоміри DELTA OHM
   Шум є постійним супутником людини, який супроводжує її вдома, у транспорті, на роботі і має неабиякий вплив на її стан. Для оцінки стану шумового клімату використовуються шумоміри. Одним із виробників високоякісних шумомірів першого та другого класів є італійська компанія «DELTA OHM». Так, прилади серій HD2010 і HD2110 є мобільними інтегруючими шумомірами з функцією статистичного аналізу (HD2110 також із функцією спектрального аналізу). Особливу увагу при розробці моделей серії HD2010, HD2110 виробники приділили можливості налаштування приладу і додавання опцій у будь-який час для розширення сфери його застосування. Користувач може оновити прошивку приладу з допомогою програми «NoiseStudio», яка поставляється разом із приладом.
   Сфера застосування шумомірів серій НD2010 та HD2110:
   • оцінка рівня шуму
   • функція запису даних
   • збір і аналіз звукових подій
   • статистичний аналіз з обчисленням 3 рівня процентиля та (опційно повний статистичний аналіз)
   • ідентифікація імпульсних шумів
   • вимірювання на робочих місцях
   • вибір персональних шумозахисних засобів (SNR і HML методи)
   • контроль якості продукції
   • вимірювання рівня шуму машин та обладнання.
   З допомогою шумомірів серій HD2010, HD2110 можливе вимірювання рівня звуку за 3 вибраними параметрами з вільним вибором частотних і часових констант. Він може вимірювати такі параметри, як Leq (неперервний звуковий рівень), SEL (рівень впливу шуму) та максимум і мінімум звукового рівня з часом інтегрування від 1 до 99 годин. Якщо небажана звукова подія викликає перевантаження приладу чи змінює його результат вимірювання, то її можна виключити за допомогою функції Back-Erase.
   Виміряні значення рівня звуку можуть бути записані в енергонезалежну пам’ять для передачі й подальшої обробки на ПК у програмі «NoiseStudio».
   Як статистичний аналізатор, шумомір робить вибірку звуку 8 разів на секунду з А-зважуванням і малою постійною часу та статистично аналізує їх в класі 0,5 дб. Прилад може відображати до 3 рівня процентиля між L1 та L99. Використовуючи опцію «AdvancedAnalyser» можна вибрати тип вибірки LFp, Leq або Lpk із частотним зважуванням по A, C або Z (для Lpk тільки C і Z).
   Вихід LINE дає змогу записувати звукові вибірки на плівку або передавати їх безпосередньо до ПК для подальшого аналізу.
   Висока швидкість інтерфейсу USВ у поєднанні з гнучкістю інтерфейсу RS232 дозволяє швидко передавати дані з шумоміра на запам’ятовуючий пристрій ПК, а також дає змогу контролювати модем або принтер. Наприклад, у разі тривалого запису можна активувати функцію «Monitor», яка дозволяє передавати результати вимірювань до запам’ятовуючого пристрою ПК через інтерфейс RS232.
   
    З ПК можна повністю керувати шумоміром через мультистандартний інтерфейс (RS232 і USB) за допомогою спеціального протоколу зв’язку. Шумомір може бути з’єднаним з ПК через модем, підключений до приладу по інтерфейсу RS232.
   Калібрування приладу може проводитись за допомогою акустичного калібратора (тип 1 відповідає IEC60942) або за допомогою вбудованого зразкового генератора. Для електричного калібрування використовується спеціальний передпідсилювач і перевіряється чутливість вимірювального каналу включно з мікрофоном. У захищеному секторі енергонезалежної пам’яті зберігаються параметри заводського калібрування, які використовуються як еталонні для калібрування користувачем, а також для запобігання дрейфу приладу і попередження втрати параметрів калібрування.
   Повний контроль функцій шумоміра може здійснюватися користувачем на місці за допомогою діагностичної програми.
   Опції шумомірів DELTA OHM, які можуть інсталюватися додатково
   Опція «ThirdOctave» - аналізатор спектра октави і третьої октави 1 класу відповідає IEC 61260. За допомогою опції «ThirdOctave» можна здійснювати аналіз спектра звукового джерела від 25 Гц до 12,5 кГц у реальному часі. Чутливість різних компонентів спектра можна оцінити завдяки порівнянню з кривою гучності в програмі «NoiseStudio», яка постачається разом з приладом.
   Опція «DataLogger» використовує внутрішню пам’ять об’ємом від 2 до 4 МБ, відображає і записує А-зважений рівень звукового профілю з малою постійною часу вибраний 8 разів на секунду. Зберігає профіль із 3-х вибраних параметрів двічі за секунду. Має можливість зберігати 3 програмованих параметри в інтервалі від 1 с до 1 год для моніторингу рівня звуку. Цей режим дає змогу зберігати 3 параметри з інтервалом в 1 хв упродовж 80 днів з допомогою пам’яті приладу (4 Мб з можливістю розширення до 8Мб). Опція «DataLogger» перетворює шумомір на пристрій запису рівня звуку з 4-ма параметрами упродовж 23 годин. Імпульсні звукові події можуть бути легко ідентифіковані завдяки одночасному аналізу рівня звукового профілю з константами повільної, швидкої та імпульсної події.
   Опція «ReverberationTime» - вимірювання часу реверберації за допомогою перервних звукових джерел методом імпульсного джерела. Вимірювання часу реверберації проводиться одночасно по всій смузі октави від 125 Гц до 8 кГц та опційно в смузі третьої октави від 100 Гц до 10 кГц. Інтервал між вибірками становить 1/32 с. Здійснюється автоматичний розрахунок часу реверберації EDT, T10, T20 і T30 для всіх смуг.
   Опція «AdvancedAnalyser» містить повний набір функцій аналізатора звукового рівня, а саме:
   • статистичний аналіз, доступний у графічній формі як імовірнісний або кумулятивний розподіл
   • тригер для фіксування звукових подій з порогом рівня і фільтром довжини
   • запис звітів про вимірювання, які містять повний статистичний аналіз з інтервалом від 1 с до 1 год, відповідно до установок
   • запис параметрів події з можливістю установки максимуму часової роздільної здатності для запису подій і меншої роздільної здатності для запису фону
   • можливість зберігання маркерів
   • таймер для програмування затримки початку вибірки.
   
    Опція «FFT» (тільки для шумоміра HD2110 з опцією «AdvancedAnalyzer») додає:
   Leq-профіль з інтервалом 1/32с
   спектральний аналіз вузької смуги (FFT) у всьому звуковому діапазоні зі змінною роздільною здатністю з частотою від 1,5 до 100 Hz.
   Програмне забезпечення для шумомірів фірми DELTA OHM
   Програма «NoiseStudio», що постачається разом з приладом, забезпечує взаємодію ПК з шумоміром у простий інтуїтивно зрозумілий спосіб. Програма працює в операційних системах Windows® 98/XP/Vista.
   
   Основними функціями програми «NoiseStudio» є:
   • передача збережених даних з шумоміра до пам’яті ПК
   • візуалізація зібраних даних у графічній і табличній формах, експорт в Excel та PDF форматі
   • друк графіків і таблиць даних
   • контроль збору даних із ПК
   • управління настройками шумоміра
   • оновлення прошивки шумоміра.
   Програма спрощує розробку документації з результатами вимірювання шумоміру завдяки зручній функції, яка дозволяє копіювати графіки та таблиці і використовувати їх в інших додатках та створювати PDF файли.
   Крім того в «NoiseStudio» є програма подальшої обробки, яка може виконувати різні види аналізу за допомогою специфічних додатків, які включені в програмні модулі використання котрих дозволяється ліцензією.
   Модуль «Workerprotection» аналізує шум на робочих місцях відповідно до «DL 81/2008, European directive 2003/10/EC» і «UNI 9432:2008». Дані вимірювань рівня шуму в робочому середовищі організовано в рамках проекту, де вони можуть бути оброблені відповідно до нормативних вимог. Крім розрахунку впливу робочого шуму, програма дає змогу оцінювати ефективність засобів захисту SNR- та OBM-методами. Відповідно до UNI 9432 від 2008 р. програма розраховує індекс імпульсивності механізму.
   Модуль «AcousticPollution» аналізує профілі рівня звуку, що виміряні як в приміщенні, так і поза ним, для оцінки звукового клімату в аеропортах і транспортній інфраструктурі. Аналіз звукового клімату може здійснюватись щоденно, щотижнево і щорічно з роздільною здатністю від 1 хв. Профілі шумів навколишнього середовища аналізуються з метою пошуку та систематизації джерел шуму, таких як залізниці та аеропорти. Аналіз відбувається поденно з роздільною здатністю 1/8 с, з автоматичним пошуком та аналізом звукових подій.
   
   
   
   Модуль «Monitor» дає змогу контролювати шумомір із ПК на відстані. Його основні функції:
   • відображення отриманих даних у графічній і табличній формі в реальному часі
   • підключення шумоміра через модем
   • збір даних рівня шуму безпосередньо в пам’ять ПК (функція монітору)
   • управління функціями діагностики та калібрування
   • програма автоматичного моніторингу та збору даних
   • можливість синхронізованої реєстрації звуку паралельно з вимірюваннями за допомогою функції тригера.
   
   Для вимірювань поза приміщеннями фірма DELTA OHM пропонує атмосферний захист мікрофону HD WME, який включає в себе:
   • кожух з нержавіючої сталі для передпідсилювача HD WME3 з кріпленням для дощового екрану HD WME2
   • антипташиний шип HD WME1
   • вітровий екран HD SAV3
   • дощовий екран HD WME2.
   З приладом також можна замовити мікрофони, калібратори, додаткові кабелі, передпідсилювачі та кріплення.
   Докладніше з продукцією фірми DELTA OHM можна ознайомитися на сайті компанії SIMVOLT® - офіційного представника в Україні DELTA OHM.
   
   


Автор: jul_n | Відгуки: 0 | Перегляди: 3886 | 20/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm
Основним завданням сучасної кліматологічної техніки є створення комфортних умов для життєдіяльності людини.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3977 | 05/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3905 | 18/11/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3905 | 18/11/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm
Основним завданням сучасної кліматологічної техніки є створення комфортних умов для життєдіяльності людини.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3977 | 05/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011