укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека в будинку
Вхідні двері да замки
Сейфи
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Правовые аспекты применения полиграфа при работе с кадрами (Росия) 
Види сучасних електронних протикрадіжкових систем (Electronic Article Surveillance) 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації 
Крадіжки в магазинах на кассі 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Правила того, як узимку не розбитися на машині 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ НАЧАЛЬНИКА КОНТРОЛЕРОВ КПП 
ПОЛОЖЕНИЕ о пропускном и внутриобъектовом режиме 
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись». 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
зако   нева   пожарной   НПАОП   ТЕПЛОМЕХАНИЧЕСКОГО   кондиціон   програмне   закон   минимума   информационной   вентил   прокладывать   пожарно   связи   автомобі  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека в будинку
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030
Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030


Чотириканальний віброметричний аналізатор HD 2030
   Вібрація є одним із найнебезпечніших впливових факторів сучасного життя, який може приводити до професійних хвороб і загального погіршення здоров'я людини.
   Одним із негативних параметрів більшості сучасних механізмів та моторизованих робочих інструментів є вібрація, оцінка впливу якої на людський організм є невід'ємною умовою організації безпечних умов праці. Прилад HD2030, запропонований фірмою Delta Ohm, являє собою портативний аналізатор вібрації, призначений для виконання спектрального і статистичного аналізу одночасно по чотирьох каналах. Інструмент вимірює параметри вібрації, яка передаються через руки або тіло людини.
   HD2030 поєднує в собі максимальну функціональність і простоту використання.
   Віброметричний аналізатор HD2030 виявляє прискорення по чотирьох осях за допомогою двох акселерометрів із вбудованими електронними підсилювачами (IEPE або еквівалентного типу). Входи трьох осей згруповані справа, до них можна підключити три акселерометри або один тривісний акселерометр, вхід акселерометра четвертої осі розташовано зліва.
   Акселерометри із вбудованою електронікою дають змогу використовувати стандартні кабелі для підключення акселерометра до приладу, чим досягається низький опір підключення і низький рівень завад, що знижує ймовірність помилки вимірювання від дії електромагнітних перешкод.
   HD2030 аналізує сигнали акселерометрів і робить розрахунки одночасно для чотирьох осей. Для всіх вимірювальних каналів прилад розраховує зважену величину прискорення, спектр октави або третьої октави, прискорення, швидкість або переміщення, які можуть бути відображеними для кожного частотного діапазону. Частотне зважування може бути обране в залежності від специфіки застосування. Разом із значеннями миттєвої або середньої величини прискорення аналізатор додатково розраховує піковий рівень і дозу вібрації (VDV), коефіцієнт піка навантаження, а також виконує статистичний аналіз.
   Як статистичний аналізатор, HD2030 розраховує імовірнісний розподіл вимірювального параметру в класі 1 дБ. Графік імовірності розподілу і рівень процентилю доступні від L1 до L99. Вимірювання прискорень по чотирьох осях дає змогу, наприклад, виміряти вібрацію, яка передається до тіла людини через сидіння транспортного засобу, і оцінити ефективність сидіння, підвіски і вібропоглинаючих матеріалів. При аналізі будівель можна корелювати збурювальний сигнал від молота із сигналом, прийнятим високочутливим тривісним акселерометром.
   Функція реєстрації даних дає змогу зберігати багато профілів і спектрів або у внутрішній пам'яті 8 Мб, або на карті пам'яті типу SD об'ємом до 2 Гб. За необхідності можна додавати в профілі сигнали акселерометрів, записані в цифровій формі. Крім того, HD2030 може використовуватися як диктофон, що надає ще одну можливість для документування вимірювань. Програма «Navigator» дає змогу дослідити записані результати вимірювання і прослухати коментарі.
   Калібрування приладу може бути виконане за допомогою даних калібрування або генератора вібрації. Останні 120 калібрувань записуються у файл реєстру і зберігаються в захищеній області пам'яті приладу. Програма інтерфейс «Noise&VibrationStudio», яка постачається з приладом, автоматично додає файл калібрування до вимірювань при завантаженні даних у пам'ять ПК.
   HD2030 також може повністю контролюватися з ПК через RS232 та USB-інтерфейси за допомогою спеціального протоколу обміну.
   Технічні характеристики HD2030
   Режими вимірювання:
   - вібрація, що передається до рук
   - вібрація, що передається до тіла
   - вібрація будівель
   Вимірювані параметри: RMS, VDV, MTVV, Peak, Max, Min
   Частотні зважування:
   - Fz, Fc, Wh для вібрації, що передається до рук
   - Fz, Fa, Wb, Wc, Wd, We, Wj, Wk для вібрації, що передається до тіла
   - Fz, Fm, Wm для вібрації будівель
   Спектральний аналіз смуг октави і третьої октави:
   • Статистичний аналіз - вибраний параметр вимірювання аналізується в класі 1дб. Можуть бути відображені графіки процентилю та ймовірності.
   • Діапазон вимірювання - 0,1÷7000 м/с2 з акселерометром HD356A02 для вимірювання вібрації рук.
   • Лінійний діапазон - три діапазони 80 дб
   • Цифровий конвертер - чотири 25-розрядних АЦП зі швидкістю 8 кіловиборок за секунду
   • Власний рівень шуму - менше ніж 30 мм/с2 з акселерометром HD356A02 у режимі вимірювання дії вібрації на руки з Wh-фільтром
   • Пам'ять - 8Мб внутрішньої пам'яті FLASH типу і роз'єм для карти пам'яті типу SD до 2Гб
   • Інтерфейс - серійний RS232 та USB типу
   Програмне забезпечення
   Програма-інтерфейс «Noise&VibrationStudio» поставляється разом із приладом і дає змогу завантажувати й візуалізовувати дані, збережені в приладі, а також керувати установками, конфігурувати сенсор та файл реєстру калібрувань. Налаштування приладу можуть змінюватися користувачем і зберігатися під своєю назвою в інсталяційному файлі для подальшого використання. Для того щоб легко виконувати різні види вимірювань, можна завантажити до дев'яти обраних налаштувань приладу з інсталяційного файлу. Конфігурацію датчика можна встановити вручну, заповнивши таблицю даних акселерометра, або автоматично з компакт-диску, який поставляється з акселерометрами фірми Delta Ohm.
   Конфігурування вимірювань та аналіз результатів у програмі «Noise&VibrationStudio»
   За допомогою ліцензій можуть бути активовані додаткові модулі для аналізу.
   
   
   Запис амплітуди вібраційних коливань
   Програма може автоматично оновлюватися через Інтернет і включає в себе демонстративні версії всіх модулів.
   Сфера застосування
   Аналізатор HD2030 здійснює вимірювання вібрації, що передаються до рук (HA) або всього тіла (WB чи BV). Застосування HD2030 рекомендовано для оцінки впливу вібрації на робочих місцях і оцінки ризику отримання травм у випадках коли:
   • вібрація передається до рук від вібруючого інструменту або предметів, що вібрують чи вдаряють, а також коли вібрація діє на всі системи організму і передається через сидіння транспортних засобів, вібруючої підлоги чи сидінь на робочих місцях
   • вібрація передається на всі системи організму від вібрації будівлі
   Віброаналізатор HD2030 здійснює:
   • спектральний аналіз вібрації в смугах октави і третьої октави
   • статистичний аналіз із розрахунком процентилю від L1до L99
   • оцінку зменшення вібрації антивібраційними рукавицями, сидіннями, матеріалами
   • структурну перевірку будівель щодо дії вібрації.
   Моделі акселерометрів фірми Delta Ohm для віброметричного аналізатора HD2030:
   • HD356A02 - тривісний акселерометр для вимірювання вібрації, що передається до рук людини. Чутливість 10 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 500 g. Використовується в основному для вимірювання дії вібрації на руки.
   • HD356B21 - мініатюрний тривісний акселерометр для вимірювання вібрації, що передається до рук людини. Чутливість 10 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 500 g. Використовується в основному для вимірювання дії вібрації на руки.
   • HD356B41 - тривісний акселерометр, розміщений у гумовому килимку, призначений для вимірювання дії вібрації, що передається до тіла людини. Чутливість 100 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 10 g.
   • HD356A22 - тривісний акселерометр для загального застосування. Чутливість 100 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 50 g.
   • HD352C34 - одновісний акселерометр для загального застосування. Чутливість 100 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 50 g.
   • HD356B20 - мініатюрний тривісний акселерометр для вимірювання вібрації, що передається до рук людини. Чутливість 1 мВ/g, максимальне прискорення еквівалентне 5000 g.
   Крім вищезазначених акселерометрів, Delta Ohm пропонує інші сенсори й аксесуари для віброметрів цього типу.
   
   
   Докладніше з продукцією фірми DELTA OHM можна ознайомитися на сайті компанії SIMVOLT® - офіційного представника в Україні DELTA OHM.
   


Автор: jul_n | Відгуки: 0 | Перегляди: 3308 | 18/11/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm
Основним завданням сучасної кліматологічної техніки є створення комфортних умов для життєдіяльності людини.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3023 | 05/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Шумоміри DELTA OHM
Шум є постійним супутником людини, який супроводжує її вдома, у транспорті, на роботі і має неабиякий вплив на її стан. Для оцінки стану шумового клімату використовуються шумоміри.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3139 | 20/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Вимірювання комплексних параметрів мікроклімату приладами фірми Delta Ohm
Основним завданням сучасної кліматологічної техніки є створення комфортних умов для життєдіяльності людини.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3023 | 05/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
Шумоміри DELTA OHM
Шум є постійним супутником людини, який супроводжує її вдома, у транспорті, на роботі і має неабиякий вплив на її стан. Для оцінки стану шумового клімату використовуються шумоміри.

Автор: jul_n |Відгуки:0 | Перегляди:3139 | 20/10/2012 Безпека помешкання - Безпека в будинку
видеокамер? пуль? «Кристалл-3» ir замк? объектив gsm Монито CNB-G1310 DVR-16 Квадрато? оповещатель черепаха -3 ВИП-2 «Кристалл-3» сертификат Каталог ВИП-2 NVB мультиплексор 09net 4.1 панель NVB-100/ видеокамер NVC-HC520ZL CNB-G1310PF домофон видеовво аудиопанел
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011