укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
ПРИКАЗ О создании комиссии по расследованию несчастного случая непроизводственного характера 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Ответы на вопросы по информационной безопасности 
Злочини у сфері страхування 
Класифікація сейфових замків 
Що несуть співробітники в останній робочий день? 
Корпоративный саботаж 
Обладнання гірськолижних трас 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ МЕНЕДЖЕРА 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
віде   Уполномоченные   CCTV   вопросы   інформації   допомоги   ТЕПЛОВЫХ   финансирование   личной   вірус   Искусственный   відеосистем   НПАОП   формы   життя  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Камери відеоспостереження
Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.


Мережева поворотна телекамера Axis 233D «день/ніч» з мікрофоном і швидкістю панорамирования 450 град/с
   
   Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.
   
   
   Стисле у формати MPEG-4/M-JPEG відео й синхронне аудіо ця телекамера передає по мережі з розподільною здатністю до 704 х 576 пікс. і частотою 25 к/с, а, Ік-Фільтр, що відключається дозволяє використовувати Axis 233D для цілодобового відеоспостереження при освітленості 0,5 лк днем і 0,008 лк уночі. Для роботи телекамери у вуличних умовах додатково поставляється термокожух.
   
   Відеокамера Jec (Китай) ET 8011/NC
   
    Відеокамери даної серії обладнані 26-кратним трансфокатором з матрицею виробництва Sony. Камери управляються по протоколах Pelco D/Pelco P по інтерфейсу RS-485.
   Відмінною рисою даних камер є наявність 4 тривожних входів ( для підключення датчиків) і 2 тривожних виходів (підключення виконавчих пристроїв). При подачі сигналу тривоги на один з виходів камера може почати запрограмований тур патрулювання або повернутися в заданий режим. Монтаж даних камер можливий як у приміщенні, так і на вулиці. Робочий діапазон температур від –30 С до +50 С, що відповідає клімату України.
   
   Поворотна телекамера «день/ніч» Spectra IV SE Horizon з розширеним WDR і збільшеним кутом нахилу (Pelco)
   
   
   Швидкісна купольна телекамера Spectra IV SE Horizon «день/ніч» компанії Pelco призначена для цілодобового відеоспостереження в приміщеннях або на вулиці. На відміну від інших моделей серії Spectra IV, ця телекамера має збільшений кут нахилу, що розширює її область видимості до +18 градусів над лінією обрію.
   
   Завдяки наявності рухливого Ік-Фільтра вона автоматично переходить із кольорового в чорно-білий режим при освітленості на об'єкті нижче 0,5 лк, а її чутливість може досягати 0,00014 лк. Spectra IV SE Horizon має розподільчу здатність 540 ТВЛ, динамічний діапазон 128 дб, оснащено 35х трансфокатором з функцією автофокусування, доповненим 12х цифровим збільшенням і поворотним пристроєм з 256 програмувальними предустановками й швидкістю повороту до 400 гр/с.
   
   Високоточна поворотна телекамера Smartec STC-3905 «день/ніч» з 36-кратним трансфокатором
   
    Безшумна поворотна телекамера «день/ніч» STC-3905 марки Smartec призначена для цілодобового відеоспостереження в приміщеннях, а при установці в термокожух може працювати й у вуличних умовах. Вона оснащена рухливим Ік-Фільтром, а її чутливість у режимі «день» становить 1,4 лк, а в режимі «ніч» – 0,01 лк при незмінній розподільчій здатності 480 ТВЛ.
   
   STC-3905 має трансфокатор з 36-кратним збільшенням і малошумний прецизійний поворотний механізм, що підтримує протоколи Pelco, й забезпечує панорамування на 360 градусів і нахил телекамери в межах 180 градусів при максимальній швидкості 350 градусів/з і точності позиціонування 0,024 градусів. При цьому поворотний пристрій STC-3905 можна програмувати на 165 предустановок.
   
   PTZ купольні камери серії 686 (JVC) TK-C686E і C686WPE
   
    PTZ Купольні камери серії 686 постачені новим механізмом прямого приводу Direct Drive, який забезпечує унікальні характеристики точності й швидкості повороту, надійності камери й безшумності роботи механізму. На обидві моделі встановлені IT-CCD матриці (752 х 582 пиксела), що забезпечують розподільчу здатність 540 ТВЛ. За допомогою механічного Ік-Фільтра здійснюється надійне цілодобове спостереження. Камери виконані у двох варіантах: TK-C686E – для роботи в приміщенні й TK-C686WPE – для вуличного встановлення.
   
   Діапазон робочих температур TK-C686WPE становить від -40 до +50 градусів. 36-кратне збільшення дозволяє вести детальне спостереження на великих дистанціях. Електронний стабілізатор зображення компенсує коливання в діапазоні 1–5 Гц у випадку встановлення камери на щоглах і вишках. Вулична версія камери поставляється в комплекті з кожухом, що відповідають стандарту IP66.
    Нова версія прошивання доповнила характеристики камер функцією перевороту зображення. Тепер камери можуть легко інтегруватися в системи відеоконференції у випадку настільного встановлення.
   
   VN-V686U і VN-V686WPU (JVC)
   
    Мережевий варіант PTZ купольних камер JVC представлений моделями VN-V686U і VN-V686WPU. Дані камери мають ті ж механічні й оптичні характеристики, що і їх аналогові версії.
    Що стосується мережевих можливостей, то тут забезпечена одночасна передача двох потоків відео: JPEG і MPEG-4 з розподільча здатність до 640 х 480 і частотою до 30 к/c. Камера забезпечує передачу відео до 20 клієнтів у режимі unicast і необмежене число користувачів у режимі multicast. Для роботи із тривожними подіями камери мають пре- і післятривожний буфер обсягом 8 Мб і оснащено 2 вхідними й 2 вихідними тривожними розніманнями.
   
   VN-V686U/WPU мають відкритий інтерфейс для системної інтеграції в будь-які системи безпеки. З осені камери будуть поставлятися з новим прошиванням, яке наділило камеру функцією інтелектуального автоматичного спостереження по заданому кольору об'єкта з одночасним його масштабуванням на екрані. Усіма настроюваннями камери можна управляти віддалено через вбудований веб-сервер, сумісний з Windows XP/Vista.
   
   Інтелектуальна система камер PTZ серії Autodome 500i (Bosch)
   
    Модульна система камер Autodome компанії Bosch являє собою революційне рішення в області купольних камер. Це не просто серія камер, це завершена цілісна платформа, побудована навколо системи інтелектуальних змінних модулів, що дозволяють швидко й максимально рентабельно обновляти функціональні можливості камер.
   
   Повністю взаємозамінні процесори, камери, кожухи, модулі зв'язку й кронштейни, що дозволяють швидко й дешево пристосувати систему безпеки до мінливих умов. Камери з 36-, 26- і 18нкратним збільшенням типу «день/ніч» з 12нкратним цифровим збільшенням. Відеовиявлення руху, функція автосупроводу, технологія віртуального маскування. Гібридні функціональні можливості (додатково) забезпечують одночасну сумісність із аналоговим (коаксіальним) і Ip-обладнанням (MPEG-4). Маскуємі сектори можуть мати до 5 кутових крапок, що забезпечує маскування ділянок складної форми. Удосконалений механізм обробки тривожних сигналів, що забезпечує керування , тривогами, що настроюються користувачем. Передача відеосигналу по крученій парі (Utp-кабелю) для всіх аналогових моделей.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 1 | Перегляди: 4775 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4684 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4260 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4643 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4401 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження
Ергономічному дизайну центрів керування й диспетчерських по праву приділяється все більша увага при розробці систем відеоспостереження. Однією з необхідних умов, є дизайн, що відповідає вашим конкретним операційним потребам, технологічним вимогам і робочим процесам. Перелік вимог ергономіки поки є одним з найбільш слабких місць у дизайні сучасних центрів керування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4243 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011