укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Промислове шпигунство. Кадри вирішують усе! 
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Екстремальний "дикий" відпочинок у Криму 
Программа вводного инструктажа по вопросам охраны труда 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Економічна контррозвідка банку 
Цивільний арсенал - зброя самооборони 
Особиста стратегія безпеки 
Проблеми та перспективи використанні біометричних технологій 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
першої   Баранова   терминов   охорони   ответственное   прокладывать   відеосисте?   СПб.:   напад   автомобі   автомоб°?   2001   вентиляці   сховані   БЕЗОПАСНОСТИ,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Камери відеоспостереження
Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.


Мережева поворотна телекамера Axis 233D «день/ніч» з мікрофоном і швидкістю панорамирования 450 град/с
   
   Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.
   
   
   Стисле у формати MPEG-4/M-JPEG відео й синхронне аудіо ця телекамера передає по мережі з розподільною здатністю до 704 х 576 пікс. і частотою 25 к/с, а, Ік-Фільтр, що відключається дозволяє використовувати Axis 233D для цілодобового відеоспостереження при освітленості 0,5 лк днем і 0,008 лк уночі. Для роботи телекамери у вуличних умовах додатково поставляється термокожух.
   
   Відеокамера Jec (Китай) ET 8011/NC
   
    Відеокамери даної серії обладнані 26-кратним трансфокатором з матрицею виробництва Sony. Камери управляються по протоколах Pelco D/Pelco P по інтерфейсу RS-485.
   Відмінною рисою даних камер є наявність 4 тривожних входів ( для підключення датчиків) і 2 тривожних виходів (підключення виконавчих пристроїв). При подачі сигналу тривоги на один з виходів камера може почати запрограмований тур патрулювання або повернутися в заданий режим. Монтаж даних камер можливий як у приміщенні, так і на вулиці. Робочий діапазон температур від –30 С до +50 С, що відповідає клімату України.
   
   Поворотна телекамера «день/ніч» Spectra IV SE Horizon з розширеним WDR і збільшеним кутом нахилу (Pelco)
   
   
   Швидкісна купольна телекамера Spectra IV SE Horizon «день/ніч» компанії Pelco призначена для цілодобового відеоспостереження в приміщеннях або на вулиці. На відміну від інших моделей серії Spectra IV, ця телекамера має збільшений кут нахилу, що розширює її область видимості до +18 градусів над лінією обрію.
   
   Завдяки наявності рухливого Ік-Фільтра вона автоматично переходить із кольорового в чорно-білий режим при освітленості на об'єкті нижче 0,5 лк, а її чутливість може досягати 0,00014 лк. Spectra IV SE Horizon має розподільчу здатність 540 ТВЛ, динамічний діапазон 128 дб, оснащено 35х трансфокатором з функцією автофокусування, доповненим 12х цифровим збільшенням і поворотним пристроєм з 256 програмувальними предустановками й швидкістю повороту до 400 гр/с.
   
   Високоточна поворотна телекамера Smartec STC-3905 «день/ніч» з 36-кратним трансфокатором
   
    Безшумна поворотна телекамера «день/ніч» STC-3905 марки Smartec призначена для цілодобового відеоспостереження в приміщеннях, а при установці в термокожух може працювати й у вуличних умовах. Вона оснащена рухливим Ік-Фільтром, а її чутливість у режимі «день» становить 1,4 лк, а в режимі «ніч» – 0,01 лк при незмінній розподільчій здатності 480 ТВЛ.
   
   STC-3905 має трансфокатор з 36-кратним збільшенням і малошумний прецизійний поворотний механізм, що підтримує протоколи Pelco, й забезпечує панорамування на 360 градусів і нахил телекамери в межах 180 градусів при максимальній швидкості 350 градусів/з і точності позиціонування 0,024 градусів. При цьому поворотний пристрій STC-3905 можна програмувати на 165 предустановок.
   
   PTZ купольні камери серії 686 (JVC) TK-C686E і C686WPE
   
    PTZ Купольні камери серії 686 постачені новим механізмом прямого приводу Direct Drive, який забезпечує унікальні характеристики точності й швидкості повороту, надійності камери й безшумності роботи механізму. На обидві моделі встановлені IT-CCD матриці (752 х 582 пиксела), що забезпечують розподільчу здатність 540 ТВЛ. За допомогою механічного Ік-Фільтра здійснюється надійне цілодобове спостереження. Камери виконані у двох варіантах: TK-C686E – для роботи в приміщенні й TK-C686WPE – для вуличного встановлення.
   
   Діапазон робочих температур TK-C686WPE становить від -40 до +50 градусів. 36-кратне збільшення дозволяє вести детальне спостереження на великих дистанціях. Електронний стабілізатор зображення компенсує коливання в діапазоні 1–5 Гц у випадку встановлення камери на щоглах і вишках. Вулична версія камери поставляється в комплекті з кожухом, що відповідають стандарту IP66.
    Нова версія прошивання доповнила характеристики камер функцією перевороту зображення. Тепер камери можуть легко інтегруватися в системи відеоконференції у випадку настільного встановлення.
   
   VN-V686U і VN-V686WPU (JVC)
   
    Мережевий варіант PTZ купольних камер JVC представлений моделями VN-V686U і VN-V686WPU. Дані камери мають ті ж механічні й оптичні характеристики, що і їх аналогові версії.
    Що стосується мережевих можливостей, то тут забезпечена одночасна передача двох потоків відео: JPEG і MPEG-4 з розподільча здатність до 640 х 480 і частотою до 30 к/c. Камера забезпечує передачу відео до 20 клієнтів у режимі unicast і необмежене число користувачів у режимі multicast. Для роботи із тривожними подіями камери мають пре- і післятривожний буфер обсягом 8 Мб і оснащено 2 вхідними й 2 вихідними тривожними розніманнями.
   
   VN-V686U/WPU мають відкритий інтерфейс для системної інтеграції в будь-які системи безпеки. З осені камери будуть поставлятися з новим прошиванням, яке наділило камеру функцією інтелектуального автоматичного спостереження по заданому кольору об'єкта з одночасним його масштабуванням на екрані. Усіма настроюваннями камери можна управляти віддалено через вбудований веб-сервер, сумісний з Windows XP/Vista.
   
   Інтелектуальна система камер PTZ серії Autodome 500i (Bosch)
   
    Модульна система камер Autodome компанії Bosch являє собою революційне рішення в області купольних камер. Це не просто серія камер, це завершена цілісна платформа, побудована навколо системи інтелектуальних змінних модулів, що дозволяють швидко й максимально рентабельно обновляти функціональні можливості камер.
   
   Повністю взаємозамінні процесори, камери, кожухи, модулі зв'язку й кронштейни, що дозволяють швидко й дешево пристосувати систему безпеки до мінливих умов. Камери з 36-, 26- і 18нкратним збільшенням типу «день/ніч» з 12нкратним цифровим збільшенням. Відеовиявлення руху, функція автосупроводу, технологія віртуального маскування. Гібридні функціональні можливості (додатково) забезпечують одночасну сумісність із аналоговим (коаксіальним) і Ip-обладнанням (MPEG-4). Маскуємі сектори можуть мати до 5 кутових крапок, що забезпечує маскування ділянок складної форми. Удосконалений механізм обробки тривожних сигналів, що забезпечує керування , тривогами, що настроюються користувачем. Передача відеосигналу по крученій парі (Utp-кабелю) для всіх аналогових моделей.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 1 | Перегляди: 4643 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4303 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду
13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження – як їх уникнути.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4741 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження: типові рішення

   Відеоспостереження допомагає забезпечувати безпеку житла й бізнесу, запобігати зловживанням персоналу, координувати ділові завдання.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5955 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4156 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:6446 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011