укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах 
ОСНОВЫ ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, учебное пособие 
Перелік вимог до функцій відеосистеми 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 4 
Бронежилет, його призначення й можливості 
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Примерный перечень экзаменационных вопросов по курсу: КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ЗАЩИТЫ ИНФОРМАЦИИ 
10 міфів інформаційної безпеки 
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
терминов   наданню   варта   плейфер   условий   кладовщик   тушения,   Типи   таке   удаленные   автомоб°?   какие   схован?   розкраданнями   Т.М.,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Відеоспостереження: типові рішення

   Відеоспостереження допомагає забезпечувати безпеку житла й бізнесу, запобігати зловживанням персоналу, координувати ділові завдання.
   


Відеоспостереження в магазині
   
   Основне завдання відеоспостереження в магазині – запобігти розкраданню товару й коштів. Система відеоспостереження повинна охоплювати торгівельний зал, складські приміщення й касову зону. При встановленні відеокамер бажане уникнути «мертвих» зон. Відеореєстратор встановлюється в приміщенні з обмеженим доступом. Як правило доступ до нього мають керівник і начальник охорони.
   
   Відеоспостереження повинне забезпечити контроль торгівельного залу, входів у магазин і касових терміналів.
   
   Шляхи розкрадання товару.
   
    1. Персоналом через складське приміщення
    2. Через касовий термінал за допомогою касира, що в змові з покупцем
    3. Покупцем з торгівельного залу
    4. З паркувань
   
   Правильно встановлена система відеоспостереження дозволяє легко запобігти крадіжкам, а так само інші протиправні дії.
   
   Приклад встановлення відеоспостереження в невеликому магазині:
   
   Відеореєстратор, встановлюється в окремому приміщенні, що закривається, або в сейфі. До відеореєстратора підключаються чотири камери. Одна з камер направляється на покупців на вході. Друга камера повинна бути спрямована на касу так, щоб спостерігати за діями касира, а також обдивлятися простір біля каси. Дві, що залишилися камери зазвичай встановлюються в торгівельному залі. У випадку пропажі товару або грошей з каси, виникнення конфліктів з покупцями або пограбування, відеоспостереження зі збереженням відеозапису значно полегшить слідчі дії.
   
   
   Відеоспостереження на складі
   
   Склад це об'єкт, на якому зберігається велика кількість матеріальних цінностей. Тому має сенс спочатку встановити систему відеоспостереження й потім розміщати товар.
   
   Як правило, розкрадання зі складів здійснюють працівники складу. Заподіяний збиток може виявитися настільки великий, що система відеоспостереження окупає себе менш ніж за рік.
   
   Відеокамери на складі встановлюються з розрахунку 1 відеокамера на 50 кв. м.
   
   Обов'язково потрібно приділити увагу периметру складу й вантажно-розвантажувальним майданчикам. Зовнішні камери встановлюються з розрахунку 1 камера кожні 30 погонних метрів. На навантажувальних майданчиках слід встановлювати камери високої чіткості.
   
   Відеоспостереження у квартирі
   
   Відеоспостереження у квартирі призначене для контролю житла під час відсутності хазяїв.
   
   Відеоспостереження квартири особливо важливо при присутності в будинку сторонніх. Будь те няньки, домробітниці, гувернантки або доглядальниці. Так само має сенс встановлювати систему відеоспостереження, якщо в будинку перебувають люди похилого віку або діти.
   
   Відеоспостереження у квартирі, як правило, призначене для контролю відвідувачів, у цьому випадку доцільне встановлення відеодомофону. Не зайвим буде встановлення однієї-двох схованих відеокамер відеоспостереження ( на сходовому майданчику або в холі), на випадок, якщо зловмисник закриє камеру на викличній панелі.
   
   Наступний рівень по широті функціональних можливостей – відеоспостереження помешкання на основі відеореєстратора (або персонального комп'ютера із платою відеозахвату з відповідним програмним забезпеченням). Така система дозволяє переглядати зображення від кожної з телекамер у режимі реального часу, а також відтворювати запис подій. Обсяг архіву може становити від тижнів до місяців. Запис може бути встановлен по кожній з камер відеоспостереження в режимах:
   
    1. Безперервний
    2. По таймеру (запис проводиться тільки в певний час)
    3. По детектору руху (запис проводиться тільки при влученні об'єкта, що рухається, у поле зору відеокамери відеоспостереження)
   
   Відеоспостереження квартири може бути доповнене віддаленим спостереженням через інтернет. Віддалене відеоспостереження дозволяє керувати сервером (відеореєстратором) з віддаленого комп'ютера, контролювати події в режимі реального часу, а також переглядати архів.
   
   По кількості камер система відеоспостереження квартири може бути 4-х, 8-мі канальною залежно від розміру квартири, кількості кімнат і інших факторів. По способу встановлення камер відеоспостереження: відкриті, сховані й комбінація. Можна комбінувати встановлення схованих відеокамер і муляжів камер, щоб скерувати відвідувача по неправильному сліду.
   Відеоспостереження по типу камер: кольорові камери відеоспостереження мають високу інформативність, а чорно-білі більш високу чутливість ( при поганому висвітленні) і високою розподільчою здатністю. Скільки камер відеоспостереження й у яких кімнатах поставити - замовник вирішує сам. Можна лише порекомендувати ставити в кімнатах по одній ширококутовій камері, з кутом огляду близько 90º.
   
   Особливу увагу слід приділити першому й останнім поверхам, де можливе проникнення у квартиру через кватирку або за допомогою альпіністського спорядження. Тут доцільно встановити поблизу вікна вуличну відеокамеру в захисному кожусі. Якщо є віддалене відеоспостереження - можна вчасно відстежити несанкціоноване проникнення й підняти тривогу.
   
    Відеоспостереження в під'їзді
   
   Відеоспостереження в під'їзді дозволяє контролювати прилягаючу територію, пожежні сходи й ліфтові холи. При встановленні системи суттєво знижується кількість правопорушень у під'їзді.
   
   Як правило, реєстратор встановлюють у старшого по під'їзду, монітор, що дублює, можна встановити в консьєржа (якщо такий є). У ряді випадків за бажанням мешканців під'їзду відеокамери встановлюються на кожному поверсі з метою відеоспостереження за холом і прилягаючим сходовим майданчиком. У комбінації з телекамерами, встановленими в ліфті, система дозволяє простежити рух потенційних правопорушників від входу в під'їзд до квартири.
   
   Бажано встановити три вуличні відеокамери із зовнішньої сторони будинку:
   
    1. На рівні другого поверху щоб уникнути проникнення правопорушника на сходовий майданчик через козирок під'їзду.
    2. Оглядові, що охоплють балкони й вікна нижніх поверхів, як можливий шлях проникнення у квартири.
   
   Відомо, що сам факт встановлення відеоспостереження в будинку часто змушує потенційного злочинця відмовитися від правопорушення.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 6215 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4855 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4289 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Камери відеоспостереження
Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4981 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4446 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження
Аспекти правильного проектування, монтажу й експлуатації, є на сьогоднішній день найбільш витратними й складними етапами в побудові будь-яких систем відеоспостереження. Безліч проектувальників потрапляють у пастку картинки й інтерфейсу, зовсім не замислюючись при цьому про реальність монтажу, настроювання й обслуговування системи.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4499 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020