укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Детектор брехні – чи законні перевірки на чесність? 
Десять причин придбати сейф 
Договор на охрану складских помещений 
Мій будинок — моя фортеця. Захист від злодіїв. Мікроклімат. 
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки 
Що робити туристові в складних ситуаціях 
КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, часть 1 
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки 
Промислове шпигунство. Білі комірці. 
Активні та пасивні засоби захисту 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
відеосистем   напа   інвентаризація   факторы   Атмосфера   Імобілайзе   керування   Вступ   воєнізованої   охорони.   Екзаменаційні   білети.   состав?ет?   Психофизиологические   Информационная   быть   сейф   базы   Відеоспостережен  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №3


Екзаменаційний білет №3
   1. Права працівників воєнізованої охорони залізниці щодо забезпечення покладених обов’язків.
   Працівникам воєнізованої охорони при виконанні службових обов’язків надається право: 1. Вимагати від працівників залізничного транспорту та інших осіб дотримання Правил перепусткового режиму та пожежної безпеки на підприємствах, в організаціях і установах, підвідомчих Укрзалізниці. По службовим питанням користуватися всіма видами залізничного зв’язку.
   2. Призупиняти частково чи повністю роботу підприємств, експлуатацію будинків, споруд чи окремих приміщень при порушенні правил збереження вантажів, матеріальних цінностей та пожежної безпеки, що створюють безпосередню загрозу їх втраті та виникненню пожежі, а також в разі невиконання заходів, що передбачаються нормами проектування, технічними вимогами та іншими нормативними актами; забороняти випуск на лінію вагонів, контейнерів і тягового рухомого складу, що знаходиться в пожежонебезпечному стані.
    3. Притягувати у відповідності з чинним законодавством до адміністративної відповідальності, затримувати правопорушників, проводити їх особистий огляд та огляд речей.
    4. Під час виконання службових обов’язків застосовувати вогнепальну зброю та спеціальні засоби (наручники, гумові кийки, сльозоточиві речовини) у випадках і порядку, передбачених законодавством.
   5. Проїзду в пасажирських і вантажних поїздах та на локомотивах в межах дільниці обслуговування по маршруту караулу форми ХУ-2, завіреному печаткою підрозділу, відповідно до встановлених правил.
    Якщо в пункті призначення стоянка поїзда не передбачена графіком руху, черговий по станції відправлення на підставі письмової заявки начальника підрозділу, який видав маршрут, видає машиністу локомотива попередження про зупинку поїзда.
   2. Тактико-технічна характеристика револьвера системи «Наган».
   Револьвер «Наган»
   Калібр 7,62 мм
   Патрон 7,62*39 мм Наган
   Початкова швидкість кули 272 м/с
   Загальна довжина 234 мм
   Довжина ствола 115 мм
   Маса з зарядженого револьвера 0,880 кг
   Маса з порожнім барабаном 0,795 кг
   Місткість барабана 7 шт.
   Нарізи 4 канавки
   Прицільна дальність 50 м
   Дальность польоту кулі 700 м
   3. Заходи безпеки під час затримання порушника (порушників).
   Вимоги безпеки під час затримання, особистого огляду та доставляння порушників у визначене місце.
   1 Для запобігання травмування рухомим складом під час перевірки документів і перепусток у осіб, що ходять по залізничних коліях у не відведених для цього місцях, особовий склад наряду воєнізованої охорони зобов’язаний здійснювати таку перевірку, відвівши затриманих осіб на узбіччя колії на відстань не ближче 2,5 м від крайньої рейки, або провести перевірку на міжколійї у разі відсутності наближення рухомого складу.
   2 Адміністративне затримання осіб, які вчинили правопорушення, проводиться старшою посадовою особою, яка знаходиться у межах об’єкта , що охороняється, і може тривати не більше 3-х годин.
   3 На осіб, що винні в порушенні встановлених на залізничному транспорті правил, згідно з чинним законодавством накладається штраф, а особи, які не мають документів, що засвідчують їхню особу або викликають підозру, доставляються до підрозділів органів внутрішніх справ.
   4 При наближенні до поста або іншого виду службового наряду невідомої особи або групи осіб, працівнику воєнізованої охорони необхідно виконати наступні послідовні дії:
   - зупинити окриком “Стій, хто іде?”;
   - у випадку непідкорення, попередити окриком “Стій, буду стріляти!” і, при можливості, терміново викликати начальника відділення ( караулу) або його помічника;
   - у випадку непідкорення і на цей окрик зробити попереджуючий постріл вгору;
   - у випадку непідкорення і на цей раз та спробі порушника ( або групи порушників) проникнути на пост (перетнути заборонену зону) та спробі правопорушника (правопорушників) проникнути на пост ( заборонену зону) застосувати до нього (них) зброю, як крайній захід;
   - не підпускати до себе сторонніх осіб на відстань ближче 5-6 кроків.
   5.Вартовому з охорони об’єкту або вантажу після затримання порушника (порушників) необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:
   - проводити особистий огляд затриманого порушника (або порушників) одному не дозволяється;
   - терміново викликати начальника варти (або його помічника) та наряд охорони для передачі їм затриманого порушника (порушників) для особистого його (їх) огляду на місці затримання або доставляння затриманого порушника (порушників) до вартового приміщення або до лінійного відділку міліції на станції цим нарядом охорони;
   - склад наряду визначається начальником підрозділу або начальником відділення (караулу) і в усіх випадках повинен бути не менше 2-х осіб. При необхідності наряд підсилюється службовою собакою.
   1. При особистому огляді затриманого порушника (порушників) необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:
   - при поводженні з затриманим порушником (порушниками) проявляти тактовність і ввічливість;
   - один вартовий з складу наряду (якщо наряд озброєний автоматами) ставить зброю на запобіжник і, взявши її «за спину», підходить до затриманого ззаду чи збоку і проводить огляд, знаходячись в такому положенні, щоб не заважати спостереженню і діям решти осіб наряду;
   - решта осіб наряду держить затриманого порушника (порушників) під прицілом і уважно спостерігає за його (їх) діями для прийняття, у разі необхідності, заходів по недопущенню нападу або втечі затриманого порушника.
   - особистий огляд жінок проводиться у вартовому приміщенні і лише жінками.
   - 7 При необхідності передачі затриманих в органи МВС, інші правоохоронні органи, начальник підрозділу (відділення) чи особа, яка його заміщає,інструктує наряд, який буде супроводжувати затриманих. Під час інструктажу необхідно вказати:
   - де і кому передати затриманих, порядок їх передачі та повернення наряду до підрозділу;
   - маршрут і порядок прямування;
   - дії наряду при нападі на нього чи спробі порушників втекти;
   - порядок застосування зброї;
   - до кого звертатися за допомогою;
   - кому і коли доповісти про передачу затриманих.
   4. Що зараховується до робочого часу.
   1. Тривалість облікового періоду встановлюється колективним договором або наказом начальника загону (служби) воєнізованої служби охорони за погодженням із виробничим органом профспілки.
   Для працівників, зайнятих на цілодобових безперервних роботах, норма робочого часу за обліковий період установлюється із розрахунку шестиденного робочого тижня з урахуванням скорочення робочого часу в передвихідні і передсвяткові дні.
   2. При допущенні неявок (відпустка, тимчасова непрацездатність, тощо) в обліковому періоді норма робочого часу коригується на години, які припадають на дні неявок, передбачені графіком.
   3. Для працівників воєнізованої охорони, зайнятих на цілодобовій службі, застосовуються чотирьохзмінні графіки з тривалістю, що не перевищує 12 годин.
   Варта воєнізованої охорони, інші види нарядів чи служби з урахуванням місцевих умов можуть призначатися на строк до однієї доби. Більша тривалість безперервної служби допускається у виняткових випадках (ліквідація пожеж чи наслідків аварій і катастроф, стихійних лих, ускладнення оперативного становища і т.п.). Із урахуванням місцевих умов за погодженням з уповноваженим органом найманих працівників або первинною профспілковою організацією начальник загону (служби) воєнізованої охорони залізниці може встановлювати інші режими несення служби.
   4. Тривалість зміни, що перевищує нормальну, не повинна допускатися більше двох календарних днів підряд, окрім працівників, постійна робота яких має роз’їзний характер.
   5. Загальна кількість надурочних годин для змінних працівників не повинна перевищувати 120 за рік.
   При підсумковому обліку робочого часу надурочним вважається час, відпрацьований понад встановлену норму робочих годин за обліковий період.
   Надурочний час компенсується додатковою оплатою у встановленому порядку. Компенсація надурочних годин роботи шляхом надання відгулу не допускається.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 2353 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №10

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2329 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №5

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2456 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Правила внутреннего распорядка для охраны
Правила внутреннего распорядка для охраны

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3459 | 26/03/2012 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №11

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2243 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ лица, ответственного за организацию эксплуатации лифтов
Настоящая должностная инструкция определяет функциональные обязанности, права и ответственность лица, ответственного за организацию эксплуатацию лифтов (далее - "Ответственное лицо") ООО "Лифтовоз" (далее - "Организация").

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3221 | 05/12/2014 Документи для роботи - Інструкції
видеокамер? ДУ мультиплексо SATEL Орион-2.1А аудиопанель sts SDVR-404 NVC-HC370HZL-2 ПО замк? sts sdvr-1601 кабель Hyundai Купо замки DVR-16 Орион 4ТИ.1 Триплекс видеовво Монито? монтаж Квадратор NVR оповещатель HDD Falcon Eye CNB-G1310PF ВИП-2 «Кристалл-3» CNB-D1310P видеоввод
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011