укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Як крадуть у ресторані 
Договор на охрану строительных лесов вокруг здания 
ПРИКАЗ О создании комиссии по расследованию несчастного случая непроизводственного характера 
Реферат На тему: «Защита персональных данных в ИС» По дисциплине Информационная безопасность  
Безпека на лижних маршрутах 
Крадіжка на підприємстві і перевірка на поліграфі: особливості залучення до матеріальної відповідальності працівника в Україні 
Доступно про пожежну безпеку в побуті: фізика й хімія пожежі 
ДОГОВОР ПОДРЯДА, установка видеонаблюдения 
Запобігання крадіжок на складі. Загальні питання. 
ОСНОВЫ ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, учебное пособие 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
подачи   техники   Черкасов   напа?   увольнения   А.А.   криптография   технического   агрес°?   Виды   ответственность   охорони   тайна   оборудования,   протокол  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №5   1. Пост, чатовий, загальні обов’язки чатового.
   Постом називається все доручене для охорони і оборони вартовому, а також місце або дільниця, на якій він виконує свої обов’язки.
   Пости розподіляються на:
    - постійні (добові, денні, нічні), що визначається дислокацією і табелем постам;
    - тимчасові (добові, денні, нічні), які виставляються на визначений час в залежності від обставин що склалися у певний період;
    - зовнішні та внутрішні – в залежності від місця розміщення;
    - рухомі та нерухомі – за характером несення служби.
    1. На посту по охороні особливо важливого об’єкта вартовому повинен бути забезпечений огляд і обстріл на відстань не менше 50 м.
   Територія навколо поста повинна бути очищена від кущів, дерева розріджені, нижні гілки обрубані на висоту 2,5 м, трава і очерет скошені, зайві предмети прибрані.
    2. Пости по охороні мостів встановлюються на відстані від 5 до 30 м від крайньої опори мосту або між коліями при роздільних мостових переходах, а також на дільницях, що прилягають до мосту, з яких добре проглядається навколишня місцевість.
    За умови доброї видимості пости можуть бути встановлені на дамбах, берегах річки і на островах.
    Пости з охорони тунелів встановлюються на відстані від 5 до 30 м від порталу, а також на надтунельних площадках по охороні вентиляційних стволів.
    3. На постах обладнуються майданчики з перилами. У центрі майданчика встановлюється типова постова будка, засклена з чотирьох сторін і обладнана пристроями опалення, мати ящики для зберігання документів, сигнальних засобів і ліхтарів тощо, внутрішнє та зовнішнє освітлення.
    4. Пост повинен бути забезпечений необхідним зв’язком, тривожною сигналізацією, з забезпеченням можливості користування ними із різних пунктів посту, та поворотними прожекторами.
    5.В нічний час підступи до поста та об’єкта охорони повинні освітлюватись так, щоб вартовий, який знаходиться на посту або рухається по дільниці поста, був у тіні. Охоронне освітлення повинно бути: в межах заборонної зони, опор мосту – не менше 0,5 люкса, стежок нарядів, пішохідних доріжок, площадок для шикування караулу – не менше 10 люксів, робочих місць у караульному приміщенні – 100 – 150 люксів.
    6. На постах повинні бути сигнали для зупинки поїзда (прапорці, ліхтарі, петарди, свистки, духові ріжки) і засоби пожежегасіння, а на мостах, крім того, сигнали для зупинки плавучих засобів (мегафони, прапорці білого кольору).
    7. Для оборони об’єкта обладнуються в кожному секторі поблизу від постової будки одиночні стрілецькі окопи, а на території заборонної зони – вкорочені стрілецькі окопи польового типу на 3-5 осередків кожний із врахуванням чисельності особового складу підрозділу. Окопи повинні мати пристосування для ведення вогню з усіх видів табельної зброї.
    8. При охороні особливо важливих об’єктів постова будка повинна мати під підлогою бойовий каземат з люком із відкидною лядою і драбиною (східцями), обладнаний необхідною кількістю амбразур. Місце спостереження повинно бути шириною не менше 800 мм, а поручні місця спостереження повинні бути достатньої висоти для ведення прицільної стрільби.
   Чатовим називається озброєний вартовий, який виконує бойове завдання з охорони та оборони дорученого йому поста. Чатовий підпорядковується начальникові варти та його помічникові. Тільки вони мають право змінювати чи знімати чатового з поста, а у випадку їх фізичної неможливості зміна проводиться начальником підрозділу, його заступником, старшиною або диспетчером загону.
   Загальні обов’язки вартового (чатового):
    - охороняти та обороняти свій пост;
    - не відволікатися від несення служби, не залишати і нікому не віддавати зброю, включаючи осіб, яким він підпорядкований;
    - не залишати поста, доки не буде змінений чи знятий;
    - не допускати до поста ближче відстані, вказаної в табелі постам нікого, крім начальника караулу, його помічника та осіб, які мають право проходу через об’єкт;
    - вміти користуватись технічними засобами, якими обладнаний охоронний об’єкт та засобами пожежогасіння.
   2. Основні частини автомата Калашникова.
   3. Вимоги безпеки при супроводжені касира.
   1. Особовий склад відомчої охорони під час роботи має бути уважним, не займатись сторонніми справами, уважно спостерігати за навколишньою обстановкою, оточуючими людьми, їх діями та намірами.
   2. При супроводжені касирів підприємств залізничного транспорту перевезення наряду охорони здійснюється, як правило. Транспортними засобами цих підприємств.
   3. При прийманні від начальника поїзда (машиніста електропоїзда) місця проїзду наряд потрібно перевірити надійність та справність дверей, вікон, замків, дверної защіпки, відсутність сторонніх предметів у купе (кабіні). При виявлені недоліків вимагати від начальника поїзда або машиніста електропоїзда (дизель-поїзда) негайного їх усунення.
   4. При проїзді наряду в задній кабіні електропоїзда чи дизель-поїзда особовий склад повинен:
   - з метою дотримання техніки особистої безпеки працівники в кількості не більше 2-х осіб зобов’язані знаходитись в задній кабіні під безпосереднім контролем локомотивної бригади;
   - заборонено: зачіпати будь-що на пульті управління при проїзді у локомотиві та у неробочій кабіні МВРС; відкривати двері шаф та доторкатися до електросилових установок.
   5. При супроводжені касирів та матеріальних цінностей від поїзда до спецмашини, структурного підрозділу залізниці, банку або безпосередньо до вартового приміщення підрозділу відомчої воєнізованої охорони з охорони матеріальних цінностей необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:
   - наряд прямує у наступному порядку: першим іде старший наряду, за ним вартовий або касир з сумкою з матеріальними цінностями, потім другий вартовий наряду охорони і останнім – начальник варти (або його помічник);
   - на шляху прямування наряд охорони уважно спостерігає за навколишньою обстановкою, оточуючими людьми, їх діями і намірами;
   - особам наряду охорони забороняється мати при сої особисті речі.
   6. При нападі на осіб наряду охорони необхідно дотримуватись наступних заходів безпеки:
   - привести зброю у бойову готовність до стрільби;
   - старшому наряду оцінити обстановку і прийняти оптимальне рішення щодо дій наряду, безпосередньо керувати діями наряду;
   - застосовувати зброю без попередження тільки в тих випадках, коли життю та здоров’ю осіб службового наряду загрожує небезпека;
   - у випадку застосування вогнепальної зброї старшому наряду забезпечити охорону місця події, повідомити начальника поїзда, начальника варти воєнізованої охорони, сповістити, при необхідності, найближчий медичний заклад, а також органи прокуратуру та міліції.
   4. Порядок надання часу на відпочинок та прийняття їжі.
   1. Тривалість часу відпочинку працівників, що супроводжують вагони, касирів-платників, інших видів роз’їзних нарядів, із моменту звільнення їх від служби (наряду) до наступного заступання на службу (в наряд) визначається за формулою: tb=tpxK – tзм, де:
   tp – кількість годин, зарахованих у робочий час;
   К – коефіцієнт, одержаний від ділення тижневої норми годин відпочинку в робочі дні на тижневу норму годин робочого часу (104:40=2,6);
   Tзм – час відпочинку (год.) на змінному чи зворотньому пункті.
   2. Працівникам із роз’їзним характером роботи в пункті зміни чи обороту надається час для відпочинку, якщо час слідування в дорозі складає 4 години і більше. Тривалість цього відпочинку не може перевищувати 2 години, в пункті зміни (обороту) і враховується у загальну тривалість відпочинку за поїздку в обидва кінці. Час, витрачений на відпочинок, при умові здачі зброї, може використовуватися працівником в свій розсуд і в робочий час не зараховуються.
   Працівникам, які здійснюють охорону об’єктів (двозмінними постами), відпочинок надається після повернення з постів до відправлення на пости. Час, витрачений на відпочинок в спеціально обладнаному приміщенні, зараховується в робочий час у половинному розмірі.
   3. Під час несення служби працівникам надаються перерви для відпочинку і вживання їжі. Початок і закінчення, а також тривалість перерв, передбачаються Правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіком несення служби.
   Перерва для відпочинку та вживання їжі, як правило, повинна надаватися через чотири години після початку роботи та може використовуватися працівником на свій розсуд. У таких випадках перерва на обід і відпочинок у робочий час не зараховується.
   У деяких випадках перерви для вживання їжі можуть надаватися без права виходу з вартового приміщення. У цьому разі час, затрачений на це, зараховується до робочого часу. Перелік таких нарядів, порядок і місце вживання їжі визначає начальник загону (служби) воєнізованої охорони залізниці за погодженням з уповноваженим органом найманих працівників.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3872 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №11

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3457 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ НАЧАЛЬНИКА КОНТРОЛЕРОВ КПП
Начальник контролеров КПП - подчиняется председателю правления и зам. председателя правления по безопасности. В своей деятельности руководствуется должностной инструкцией начальника контролеров КПП.
    Назначается на должность и освобождается от должности приказом председателя правления.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:22738 | 14/10/2011 Документи для роботи - Інструкції
Должностная инструкция главного бухгалтера
На должность главного бухгалтера принимаются лица, имеющие полное базовое высшее образование соответствующего направления подготовки (магистр, специалист). Стаж бухгалтерской работы: для магистра не менее 2-х лет, специалиста - не менее 3-х лет. В определенных случаях на должность главного бухгалтера может быть принят работник без предъявления требований к стажу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5068 | 25/02/2012 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №10

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3671 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №9

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3663 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020