укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Перелік вимог до функцій відеосистеми 
Правила внутреннего трудового распорядка  
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Що таке кадрова безпека компанії 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ РАБОТНИКА ПЛЯЖА (СТЮАРТ) 
Характеристика каналів витоку інформації про підприємство 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Акції-це завжди шахрайство!!! 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
обеспечении   Бабаш   применяемых   електро   влияние   спам   безопасность   защищенность   электрохозяйства,   ПАСПОРТИ   Атмосфера   связанных   наемными   МЕТОДЫ   работников  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №6   1. Інструктаж караулу. Дії караульних після проведення інструктажу.
   1. Особи, призначені в караул, перед заступанням в наряд проходять інструктаж і бойовий розрахунок. Час заступання на службу визначається графіком несення служби, розробленим з урахуванням специфіки роботи та найбільш раціонального використання особового складу і його робочого часу. Час прибуття роз’їзних стрільців визначається з урахуванням графіка руху поїздів і часу, необхідного для приймання вагонів з вантажами, що підлягають охороні.
    2. Інструктаж роз’їзних стрільців, які прибувають на службу після інструктажу основного караулу, а також караульних чергових змін проводить начальник караулу.
    3. Порядок і місце проведення інструктажу і бойового розрахунку встановлює начальник підрозділу виходячи з місцевих умов. Проведення інструктажу зі зброєю чи без зброї визначається наказом начальника служби (загону) воєнізованої охорони з урахуванням місцевих особливостей, умов роботи та чисельності підрозділу з охорони вантажів і об’єктів.
    4. При проведенні інструктажу особа, яка його проводить зобов’язана:
    - коротко охарактеризувати оперативні обставини на станції, об’єкті та дільниці обслуговування, оголосити підсумки несення служби караулом, що змінюється;
    - розподілити склад караулу для несення служби;
    - визначити бойове завдання та поставити конкретне завдання кожному караульному окремо;
    - перевірити знання складом нового караулу службових обов’язків, правил носіння, збереження та застосування зброї, порядку затримання та супроводження порушників, правил з охорони праці, знання залізничних сигналів і сигналів тривог, зовнішній вигляд складу караулу та з’ясувати стан здоров’я особового складу караулу;
    - визначити порядок взаємодії вартових з іншими вартовими та нарядами, які будуть діяти в зоні розташування постів охорони, на станції, об’єкті або у вантажному поїзді, що супроводжується.
    5. Для проведення інструктажу використовуються дані аналізу розкрадань вантажів та матеріальних цінностей, кількості складених комерційних актів на нестачі з ознаками розкрадань, стану пожежної безпеки, виявлених порушень правил перепусткового режиму, заборонних зон тощо.
    6. В стрілецьких підрозділах з охорони особливо важливих об’єктів інструктаж караулу може проводитися біля макету або на самому об’єкті, де шляхом вирішення коротких завдань (ввідних ) перевіряється засвоєння основного завдання та знання способів дій караулу в різних умовах оперативного становища.
   На кожну добу начальник підрозділу або особа, яка його заміняє, складає добовий план охорони об’єкта, в якому враховує особливості обставин, що склалися, стану погоди, пори року, доби і визначає:
   напрямки, які можуть бути найбільш небезпечними;
    підступи до об’єкта, які потребують прикриття, види наряду для цього і термін їх дії;
   завдання кожного виду наряду окремо;
    склад кожного виду наряду та загальні витрати особового складу підрозділу;
   термін несення служби кожним видом наряду;
   порядок використання службових собак;
   порядок взаємодії всіх видів наряду між собою, з органами внутрішніх справ на транспорті і територіальної міліції, сусідніми підрозділами воєнізованої охорони і прикордонними частинами;
   хто, коли, як і де буде перевіряти несення служби нарядами.
   2. Порядок застосування вогнепальної зброї.
   Відповідно до чинного законодавства і в цілях забезпечення виконання службових обов'язків з охорони вантажів та об'єктів, державного і громадського майна від злочинних посягань правопорушників робітникам воєнізованої охорони дозволено як крайній захід застосовувати вогнепальну зброю.
   1 Посадові особи, яким відповідно до чинного законодавства дозволено володіння вогнепальною зброєю, мають право застосовувати її як крайній захід у таких випадках:
   - для відбиття групового та збройного нападу на зазначену особу ,членів її сім'ї або окремих громадян, якщо їхньому життю чи здорові загрожує небезпека.
   - для захисту від злочинних посягань на своє житло та майно.
   - для затримання особи, яка вчинила злочин і намагається втекти або вчинити збройний опір.
   - для відбиття збройного чи групового нападу на приміщення державного і громадського підприємства, установи і організації, об’єкт, що охороняється, або залізничний рухомий склад, де працює або несе службу зазначена посадова особа.
   - для знешкодження тварин, що загрожують життю чи здорові посадової особи, членів її сім'ї, або окремих громадян.
   Перед застосуванням вогнепальної зброї посадова особа повинна попередити про намір її застосування, крім випадків, коли її життю чи життю інших громадян загрожує безпосередня небезпека.
   2. При враженні нападаючого в наслідок застосування вогнепальної зброї посадова особа повинна негайно викликати карету швидкої медичної допомоги для пораненого, вжити заходів до забезпечення охорони місця події, сповістити органи прокуратури та міліції про застосування зброї.
   3. Забороняється застосовувати і використовувати вогнепальну зброю при значному скупченні людей, якщо від цього можуть постраждати сторонні особи, а також по відношенню до жінок з явними ознаками вагітності, осіб похилого віку чи з вираженими ознаками інвалідності та малолітніх (крім випадків вчинення ними групового нападу, що загрожує життю чи здорові громадян, або збройного нападу чи збройного опору).
   3. Вимоги безпеки при прийманні цистерн зі світлими нафтопродуктами.
   Приймання під охорону цистерн із світлими нафтопродуктами здійснюється,як правило, на естакадах. При відсутності естакадах, цистерни для приймання повинні подаватися на не електрифіковану колію, або колію з знеструмленою контактною мережею протягом часу, визначеного для їх огляду та перевірки технологічним процесом роботи станції.
   При неможливості повного огляду цистерн, стрілець подає на ім’я начальника команди воєнізованої охорони рапорт, а в маршруті стрільця воєнізованої охорони форма ХУ-2 робить про це відмітку, яка завіряється ним та прийомоздавачем (агентом) станції.
   При прийомі нафтопродуктів стрілець воєнізованої охорони разом з прийомоздавачем зовнішнім оглядом перевіряють стан цистерн у комерційному відношенні (наявність та стан пломб або запірнопломбувальних пристроїв, комплекту бара шок, ущільнюючих прокладок, справність кришок наливних та зливних пристроїв, наявність пломб на запобіжних клапанах, які гарантують технічну справність драбин та ін.).
   Навантаження цистерн з несправними запірними пристроями, не завареними (не зашплінтованими) валиками кришки завантажувального люка і не запломбованого при ремонті запобіжними клапанами, що не виключає доступу до вантажу, а також без драбин чи з несправними драбинами не дозволяється.
   На станції призначення здавання вагонів стрільцями воєнізованої охорони здійснюється одержувачу з участю працівника станції або працівникам станції на не електрифікованих коліях, або коліях з знеструмленою контактною мережею в строк, що не повинен перевищувати двох годин з часу прибуття поїзда на станції, з відміткою про здачу у маршруті караулу форми ХУ-2.
   4. Правила внутрішнього трудового розпорядку.
   Правила внутрішнього трудового розпорядку складаються на основі Типових правил внутрішнього трудового розпорядку і затверджуються загальними зборами трудового колективу.
   Затверджені правила вивішені на видних місцях у підрозділах, загонах, службах. В ньому відображені графіки несення служби для особового складу, які затверджені начальниками відповідних підрозділів.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4167 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Должностная инструкция главного бухгалтера
На должность главного бухгалтера принимаются лица, имеющие полное базовое высшее образование соответствующего направления подготовки (магистр, специалист). Стаж бухгалтерской работы: для магистра не менее 2-х лет, специалиста - не менее 3-х лет. В определенных случаях на должность главного бухгалтера может быть принят работник без предъявления требований к стажу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5068 | 25/02/2012 Документи для роботи - Інструкції
ПОЛОЖЕНИЕ О СТРУКТУРНОМ ПОДРАЗДЕЛЕНИИ
За неисполнение или ненадлежащее исполнение должностной инструкции отдел контролеров КПП, несет административную, дисциплинарную ответственность, а если действия или бездействия любого члена отдела контролеров КПП – косвенно способствовали преступным посягательствам, причинившим материальный ущерб предприятию, он несет, в соответствии с действующим законодательством, материальную или уголовную ответственность.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6472 | 14/10/2011 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №9

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3663 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №2

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3929 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №10

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3672 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020