укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Інструкції
Договори
Охорона праці
Правила
Протипожежна безпека
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа в громадських місцях 
Як боротися зі злодійством на складі? 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 6 
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: ЗАВЕДУЮЩИЙ СКЛАДОМ  
Хімічні пастки - як засіб боротьби із дрібними розкраданнями 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
Відеоспостереження як спосіб контролю поведінки працівників 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Служба персоналу і її шахрайства 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
протокол   безпек?   самооборона   Екзаменаційні   Захист   CCTV   БІОМЕТРИЧНІ   методы   группа   пастки   Хімічні   работу.   данных   программе   автомоб  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №7   1. Порядок зміни чатових. Змінна постова марка. Числовий пропуск.
   Порядок зміни чатових (вартових):
   1. Час зміни караулів встановлює начальник загону, виходячи з місцевих умов для того, щоб зміна була проведена, по можливості, у світлу пору доби. Виходячи з особливостей об’єкта, що охороняється та місцевих умов, начальник служби воєнізованої охорони може дозволити самостійну зміну вартових в світлий час доби з подальшою доповіддю начальнику караулу.
   2. Час для приймання їжі, занять, проведення господарських і інших робіт встановлюється розпорядком дня, затвердженим начальником загону (служби).
    3. Після закінчення інструктажу караульні зміни, що заступають, одержують зброю, боєприпаси, спецодяг, спорядження, змінні постові марки, заряджають зброю і відправляються на пости.
    4. Видача зброї та боєприпасів особовому складу караулу і заряджання зброї проводиться перед виходом на пости та в інші види нарядів, а розряджання – негайно після повернення в караульне приміщення.
    Особовий склад караулу озброюється справною, приведеною до нормального бою зброєю. Боєприпасами караул забезпечується із розрахунку: на кожен револьвер – по 7 патронів, пістолет – 8 патронів, карабін – 5 патронів, автомат – 60 патронів.
    5. Заряджання і розряджання зброї проводиться у чітко встановлених та обладнаних місцях під безпосереднім наглядом начальника караулу або його помічника.
    6. Після відправлення зміни на пости начальник нового караулу приймає від начальника старого караулу службову документацію, зброю і боєприпаси, що зберігаються в караульному приміщенні, засоби сигналізації та зв’язку, майно і інвентар за описом.
    При наявності в парках станції спецпостів (охорона розрядних вантажів, метанолу та інше) прийом-здача зміни проводиться після особистої зміни вартових на цих постах начальником нового караулу або його помічником.
    7. Про зміну караулу начальник нового караулу доповідає начальнику підрозділу в залежності від місцевих умов особисто або по телефону, а начальник старого караулу з відомістю роботи караулу, підписаного начальниками старого і нового караулів, прибуває особисто для доповіді начальнику підрозділу.
    8. Начальник підрозділу чи особа, яка його заміщає, перевіряє правильність оформлення відомості роботи караулу, робить відмітку про результати перевірки і дозволяє начальнику зміненого караулу іти на відпочинок.
    9. Направлення караульних для несення служби здійснюється начальником караулу або його помічником згідно відомості роботи караулу. Відпочиваючі караульні сповіщаються про заступання на службу за 10-15 хв. перед направленням їх на пост.
    Перед направленням на пости наряду визначається бойове завдання. При цьому вказується:
    - вид і місце розміщення, маршрут слідування;
    - тривалість несення служби;
    - спосіб зв’язку з підрозділом і виклику підтримки;
    - порядок дій під час тривоги;
    - місце розміщення сусідніх нарядів, спосіб зв’язку та взаємодії між ними;
    - порядок застосування зброї, затримання та супроводження порушників, правил з охорони праці;
    - числова перепустка.
    10. Зміна вартових на постах по охороні вагонів з розрядними вантажами і метанолом здійснюється в присутності начальника караулу або його помічника. На станціях, де налічується декілька парків або коли вони віддалені від караульного приміщення, порядок прийому-здачі таких вантажів встановлюється начальником загону (служби) воєнізованої охорони.
    11. Дані про прийняті вагони відмічаються, з записом їх номерів, у книзі обліку здачі і прийому вагонів з вантажами під охорону форми ХУ-3, а при переміщенні вагонів у інші парки станції – у відомості роботи караулу форми ХУ-1 або додатку до неї (при охороні окремих вантажів згідно вказівок ЦУО, НО, НОР дані про станцію призначення вагона записуються в маршрут караулу форми ХУ-2).
    12. Перелік об’єктів, зміна вартових на яких проводиться в присутності начальника караулу або його помічника, затверджується начальником служби воєнізованої охорони.
   Змінна постова марка
   У всіх інших випадках зміна на постах здійснюється самостійно по змінним постовим маркам з подальшою доповіддю начальнику караулу або його помічникові про здавання-приймання посту.
    Змінні постові марки виготовляються з легкого металу або пластмаси розміром 70х50 мм загонами воєнізованої охорони за кількістю постів. Зберігаються марки у залізному ящику, що закривається на замок, ключ від якого знаходиться у начальника караулу або його помічника.
    Змінна постова марка підтверджує те, що прибулий караульний дійсно призначений на цей пост і що пост здано у справному стані. Вартовий, який змінюється, здає пост прибулому караульному тільки у тому випадку, якщо йому пред’явлена змінна постова марка, що має відповідний номер поста, який підлягає здачі.
   При температурі повітря мінус 20 градусів і нижче або плюс 30 градусів (в тіні) і вище, а також у непогоду, зміна вартових на зовнішніх постах проводиться не рідше ніж через 2 години.
    При здаванні поста вартовий, який змінюється, словесно передає пост (об’єкт, вантаж та майно) вартовому, що заступає, після чого разом обходять територію поста і заступаючий вартовий приймає пост під охорону.
    У разі виявлення несправностей на посту караульний доповідає про це начальнику караулу і надалі діє за його вказівкою.
    Перехід караульного у положення вартового (вартового на положення караульного) визначається його доповіддю про прийом (здачу) поста і передачею змінної постової марки.
   Числова перепустка.
    Числова перепустка – це таємне слово, яке позначається непарним числом в межах від 5 до 17, що служить для впізнавання один одного особами службового наряду або осіб, які перевіряють службу наряду.
    Числова перепустка встановлюється начальником підрозділу на кожен черговий караул та оголошується особам службового наряду перед заступанням їх на службу, начальником караулу.
    Всі особи, яким відома числова перепустка, зобов’язані тримати її в таємниці. При розголошенні числової перепустки дія її негайно припиняється і начальник підрозділу встановлює нову.
    Особи, які наближаються до поста чи іншого виду наряду зупиняються окликом: “Стій, хто йде? “. Одержавши відповідь вартовий називає число, яке менше числової перепустки. У відповідь на це зупинений повинен назвати число, яке в сумі з числом, названим вартовим, складає встановлену числову перепустку.
   2. Явище пострілу.
   3. Вимоги безпеки при супроводженні вантажів на шляху прямування.
   1. Проїзд особового складу воєнізованої охорони при супроводженні вантажів на шляху прямування здійснюється відповідно до Правил охорони праці під час перевезення працівників, розміщення житлових, побутових і службових вагонів на коліях у пересувних формуваннях залізничного транспорту, затверджених наказом комітету України з нагляду за охороною праці від 24.03.2008 №55, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 21.04.2008 №341/15032.
   2. Проїзд особового складу воєнізованої охорони дозволяється на перехідній площадці тільки критого вагона. Перехідні пощадки зерновозів, цистерн, думпкарів та інших спеціальних вагонів використовувати для проїзду не дозволяється. При проїзді на перехідній площадці дозволяється сидіти тільки на відкидному стільці. Не дозволяється сидіти на східцях.
   3. Для проїзду особового складу може бути виділений порожній критий вагон. Порядок виділення та підготовки порожніх вагонів для проїзду нарядів воєнізованої охорони залізниць України передбачено Положенням про порядок охорони вантажів і об’єктів на залізницях України (зі змінами ЦУО-0034).
   4. Криті вагони для проїзду нарядів відомчої охорони виділяються відповідальними працівниками станції та вагонного депо за заявкою начальника відділення. Місце розташування критого вагона у складі поїзда черговий по станції (маневровий диспетчер) погоджує з начальником відділення підрозділу з урахуванням вимог п.15.32 ПТЕ та п.3 Інструкції з охорони праці особового складу воєнізованої охорони при прийманні і супроводженні нафтопродуктів, що перевозяться залізничним транспортом ЦУО-0010.
   5. Придатність вагону для проїзду наряду охорони встановлюється спільним оглядом за участю представника підрозділу відомчої охорони, станції та працівником вагонного господарства. Такий вагон повинен бути технічно справним, очищеним від залишків вантажу та його пакування, сміття після вивантаження, а також мати цілу підлогу (без проломів).
   6. Підготовку порожніх критих вагонів для проїзду нарядів відомчої охорони здійснюють працівники, що визначаються наказом начальника станції.
   7. Підготовка критого вагона для проїзду наряду включає наступне:
   - закріплення дверей вагону дротяними ув’язками для унеможливлення їх закривання (відкривання під час руху. При цьому відстань між створами дверей вагона (корпусом і створом дверей вагона) повинна бути не менше 1000мм;
   - закріплення у дверному отворі вагона поперечини із дерев’яного бруса розміром не менше 100×50мм на висоті не нижче 1000мм від підлоги;
   - очищення вагону від залишків вантажу, що в ньому перевозився,
   - наявність підніжки або сходів для підняття до критого вагону або виходу з нього.
   8. При неможливості виділення критого вагона та відсутності вагонів з перехідною площадкою проїзд особового складу воєнізованої охорони при супроводженні вантажів може бути дозволено в кабіні локомотива. При цьому, як правило, вагони (не більше 15) з вантажами, що підлягають охороні, ставляться в головну частину поїзда не далі 5 вагонів від локомотива. Особливий склад має бути проінструктованим машиністом локомотива про порядок проїзду в кабіні локомотива. Вихід та вхід до кабіни локомотива має здійснюватись тільки за попередженням та отриманням дозволу машиніста локомотива.
    9. Під час тривалої зупинки поїзду на електрифікованих дільницях на зупинках огляд вантажів дозволяється тільки з землі. На електрифікованих дільницях огляд вантажів, що знаходяться на платформах, дозволяється тільки з бокової сторони, при цьому попередньо переконатись в справності та надійному кріпленні бортів, а під час проведення огляду триматися за кріплення вантажу. Пересуватися по борту платформи, сідати на борт і переходити з платформи на платформу, переходити з вагона до вагона по покрівлям не дозволяється. Огляд автотракторної техніки ущільненого навантаження дозволяється виконувати з підлоги платформи або піввагона не залізаючи на кабіни або кузови машин. При огляді вантажів під час їх супроводження на зупинках в темний час доби необхідно користуватись переносними електричними вибухозахищеними ліхтарями.
   10 При супроводженні вантажів на шляху прямування не дозволяється сідати на перехідну площадку чи в критий вагон та сходити з них до повної зупинки поїзда.
   4. Графік змінності.
   1. Графіки змінності та табелі обліку використання робочого часу працівників воєнізованої охорони призначені для планування та фактичного обліку годин роботи працівників у відповідності з визначеною місячною (квартальною) нормою робочих годин та затвердженого розпорядку дня.
   2. Графіки змінності розробляються і підписуються начальником підрозділу (пожежного поїзда) погоджуються порядком визначеним п.6.2. зазначеного Положення та затверджуються начальником загону не пізніше ніж за 3 робочих дні до початку нового звітного періоду і вивішуються на видному місці (у вартовому приміщенні, пожежному поїзді тощо).
   3. Табелі обліку використання робочого часу вивішуються на видному місці (у вартовому приміщенні, пожежному поїзді тощо) і протягом звітного періоду заповнюються начальниками змінних варт по фактичному виконанню в кінці робочої зміни. Підсумовані записи по закінченню облікового періоду проводяться начальником підрозділу
   4. Підставою для внесення відомостей у табель обліку використання робочого часу є графік змінності несення служби; відомість роботи варти ф. ХУ-1; маршрут варти ф. ХУ-2 заповнений належним чином; журнал обліку роботи чергової варти стрілецько-пожежної команди ф. ХУ-18; журнал обліку роботи чергової варти пожежного поїзда (команди) ф. ХУ-14, посвідчення про відрядження.
   5. По закінченню звітного періоду начальник підрозділу проводить перевірку достовірності записів у табелі обліку використання робочого часу і підписує його.
   6. Графіки змінності зберігаються в справах підрозділу протягом 3 років, після чого комісійно, за участю представників загону, знищуються по акту. Акт знищення затверджує начальник загону.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 2755 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №1

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:1437 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №11

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2235 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №5

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2453 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №4

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2419 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети.
Екзаменаційний білет №6

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:2500 | 24/11/2015 Документи для роботи - Інструкції
замки Монитор Орион 4ТИ.1 панель NVC-HC520ZL NVB коммуникатор аудиопанел Катало? замк NVC-HC370HZL-2 Квадрато 4.1 мультиплексо магнитные пульт ДУ напа? датчики дыма Интеграл О4 встр. клав-ра -2 NVB-100 DVR-16 -2.1 09net Катало Hyundai «Кристалл-3» пуль? HDD
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011