укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 9 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Деякі технології боротьби з крадіжками на складі 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Математические основы криптологии, Учебное пособие 
Договор на охрану складских помещений 
Як вижити за кермом? Новітні засоби безпеки 
Поради при виборі сейфа 
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті 
ДОГОВОР субаренды нежилого помещения. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
сетей   спам   інвентаризац   потерпевшего   Изд-во   спостереженн?   Delta   конфіденційної   праці   Искусственный   Характеристика   имеют   А.А.   защищенность   порох  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження
Аспекти правильного проектування, монтажу й експлуатації, є на сьогоднішній день найбільш витратними й складними етапами в побудові будь-яких систем відеоспостереження. Безліч проектувальників потрапляють у пастку картинки й інтерфейсу, зовсім не замислюючись при цьому про реальність монтажу, настроювання й обслуговування системи.


Існуюча на сьогоднішній день уніфікація й погодженість усіх пристроїв максимально полегшує завдання проектувальника на вибір комплектуючих. Але найчастіше ця видимість погодженості відіграє злий жарт у процесі пуско-наладки. У цій статті буде зроблена спроба викласти найбільш часті й небезпечні помилки, що зустрічаються в практиці. Деякі з них напевно знайомі багатьом. Але наше завдання - навчатися на чужих, а не на своїх помилках, тим більше, що ціна помилок часто буває вкрай висока.
   
   
    Почнемо із джерела відеозображення - камери!
   
    Її вихідний каскад розрахований на роботу з кабелем хвильовим опором 75 Ом, і має сигнал амплітудою 1В. Дане правило поширюється як на міні камери, так і на великі поворотні з керованим інтерфейсом. Т.ч. потрібно чітко розуміти, що від розмірів і специфіки камери ніяк не залежить рівень сигналу і його завадостійкість.
   
    Нерідка помилка проектувальників:- "куплю всепогодну поворотну камеру з керуванням на 1.5 км, простягну всі проведення, і на іншому кінці одержу ідеальну картинку!"
   
    НІ! Не одержить він нічого, крім вихідного каскаду камери, що вилетів! Тому що на такі відстані від відеосигналу не залишається практично нічого. Мало того, на РК-75 може нагромадитися такий потенціал або перешкода, що ніякі заземлення або захист не врятують ні камеру, ні пристрій, що записує. Є, звичайно, фідери товщиною з руку із чистої міді покриті сріблом. За умови їх укладання в екранований рукав на глибині пів метра, можливо, ви доб'єтеся гарного зображення. Але це екстремальні й дуже дорогі шляхи побудови системи.
   
    Тому повернемося в реальність. Як ви вже здогадалися, а багато хто зрозумів із власного досвіду, довжина сигнальної лінії в середньому рівна 100м. При гарній завадостійкій обстановці й використанні гарного кабелю, без наслідків можна побудувати лінію на 200м. але подальше збільшення так чи інакше загрожує неприємностями. "Ми тягли й на 300м" - скажуть заслужені монтажники, які не перший день працюють на цьому поприщі, - "і все працює". Але варто підключити до Bnc-Рознімання осцилограф і подивитися, що діється з формою сигналу (а в складних погодних умовах і з рівнем перешкоди), так усе відразу стає на свої місця. У таких "горе-проектах" виручає запас живучості вихідного каскаду камери, а також відсутність яких-небудь погодних катаклізмів поблизу об'єкта.
   
    Значну проблему для одержання ідеального сигналу створюють силові лінії, так чи інакше присутні по сусідству. На вулиці це висвітлення, ЛЕП і ін., у приміщеннях - переважно встаткування силових установок, лампи денного світла, офісна техніка. Повсюдно є присутнім недотримання вимог безпеки й відсутність технічно правильних рішень. Тому не варто дивуватися, що та сама камера виходить із ладу саме по понеділках в 8 годин ранку. Провиною всьому може виявитися потужний компресор, трифазне живлення якого проходить впритул до вашого РК. І при низькому тиску в системі кондиціювання, саме в понеділок, коли всі приходять у свої задушливі офіси, пусковий струм у десятки амперів по трифазній лінії наводить згубний імпульс для слабкострумових ланцюгів. Таких загадкових прикладів велика безліч, і розібратися в причинах буває досить важко.
   
    Враховуючи вищесказане, можна зробити висновок: у сигнальних лініях треба використовувати кабель найвищої якості з мінімальним опором по міді, гарним екраном, і конструкції, що виключає нагромадження або проникнення статичних зарядів і перешкод ззовні. Бажане використання мідних провідників центральної жили й оплетки. Матеріал діелектрика слід вибирати залежно від умов експлуатації, оскільки випадки, коли лінія працює відмінно в "кімнатних" умовах і зовсім не працює у вуличних, зустрічаються досить часто. Чим довше лінія й чим напруженіше електромагнітна обстановка, тем свідоміше потрібно підходити до вибору сигнальних ліній.
   
   Другий дуже важливий нюанс - це електроживлення системи відеоспостереження.
   
    Тут, мабуть, відбувається найбільша кількість помилок. Перше, що хочеться виділити із загального снопа проблем: ДОБРОДІЇ, припиняйте використовувати "адаптери" і подібні їх джерела живлення! Ясно, що при погляді на кошторис системи відеоспостереження вартість цих "адаптерів" сприяє підвищенню настрою, однак наслідки даної економії можуть бути самі сумні! Практика ремонту й тестування встаткування, а також робота із клієнтами ( від проектувальників, до монтажників), говорять про одне - близько 70% випадків виходу з ладу встаткування на совісті джерел живлення!
   
    Давайте небагато зупинимося на цьому питанні з технічної точки зору. Існують 2 основних виду джерел живлення - лінійні й імпульсні. У нашому випадку будь-які з них повинні забезпечувати необхідні нам напругу й струм споживання. Видалося б, чого ще треба? Струм із запасом, напруга в нормі, захист у вигляді запобіжника є. Але ніхто й ніколи не задається питанням про здатність внутрішніх вузлів БЖ працювати на велике ємнісне, індуктивне й реактивне навантаження! Якщо розібрати будь-який БЖ і подивитися на схемотехніку, то з'ясовується, що дане технічне рішення стабілізатора, наприклад на КРЕН12, не призначене для роботи з лініями довжиною більше 1 метра. Інакше ця сама "КРЕН…." за свою роботу не відповідає. Мало того, подібні джерела живлення є лінійними, і працюють за принципом обмеження вхідної напруги до потрібного нам рівня на виході. Т.ч на вході цієї самої КРЕН присутній близько 20в, а на виході ми одержуємо 12в. При будь-якій позаштатній ситуації на виході ми можемо одержати ці самі 20в – наслідки - усім відомі.
   
    Гарним варіантом використання в системі відеоспостереження є спеціалізовані імпульсні джерела живлення. Вони менш чутливі до всіх супутніх довгих трасів, наведень і резонансних явищ. Принцип роботи імпульсних БЖ повністю виключає перевищення вихідної напруги вище заданого параметру. Перевантажувальна здатність і режим "самовідновлення" є для них звичайним параметром. Робота у великому інтервалі сіткової напруги й 100% захист по струму робить такі БЖ невід'ємною частиною професійної системи відеоспостереження.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4563 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4960 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:6740 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4362 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4622 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4551 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020