укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Сучасні сейфи 
ПОЛОЖЕНИЕ о пропускном и внутриобъектовом режиме 
Системи захисту від крадіжок в супермаркеті 
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору 
Договор на охрану складских помещений 
Концепция управления жизненным циклом конфиденциальной информации как основа для защиты информации вне систем хранения данных 
Поради при виборі сейфа 
Як боротися зі злодійством на складі? 
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись». 
Технічні засоби протидії саботажу персоналу в готелях 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Искусственный   обязанности   Разрешается   ПОДРЯДА   качества.   работника   нарушением   Организация   труда   Хімічні   программа   інвентаризац?   відеосисте?   витоку   CCTV  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.


Залежно від того, де буде встановлене встаткування, необхідно вибрати зовнішню ( для вулиці) або внутрішню ( для приміщень) купольну камеру. У вуличних камер є захищаючий від зовнішніх впливів корпус із підігрівом. Також при необхідності ви можете вибрати вандалозахищену камеру.
   Роботизовані камери випускаються двох типів: зі середньоскоростним ( від 9 до 36 гр./с) і високоскростним ( від 120 до 400 гр./с) поворотними пристроями. Якщо у вашому проекті заплановане використання великої кількості передвстановлень камери й передбачений її поворот по сигналу тривоги, то ми рекомендуємо високошвидкісну.
   Вибираючи поворотну купольну камеру, зверніть увагу на горизонтальну розподільчу здатність, що визначає якість зйомки, яка виражається у Тв-Лініях (ТВЛ). У середньому відеокамера забезпечує здатність в 380-570 ТВЛ. Також визначальним фактором якості зйомки є світлосила об'єктива камери. Чим вона менше, тим вище якість зображення й, відповідно, вище значення у ТВЛ.
   
   На ринку систем відеоспостереження широко представлені купольні камери з варіооб’єктивом, завдяки якому можна розглянути необхідний об'єкт шляхом наближення або віддалення. Кратність об'єктива відеокамери (Zoom) складається з оптичного й цифрового збільшення, значення яких вказується виробником у технічному описі. Цифрове збільшення, одержується електронною обробкою, погіршує якість зображення, тому цей параметр має менше значення із практичної точки зору. Таким чином, значимим параметром об'єктива є кратність оптичного збільшення, яка зазвичай буває від х10 до х36.
   Високошвидкісні роботизовані камери обертаються досить швидко, до 400 гр./с. При різкій зупинці або старті поворотного пристрою інерція руху викликає тремтіння камери, відповідно, зображення на моніторі стає нечітким. Для запобігання цього якісне встаткування оснащується спеціальним механізмом для плавного, але швидкого розгону й гальмування. У деяких випадках визначальним фактором при виборі камери може бути мінімальна швидкість повороту. При максимальному збільшенні швидкість повороту множиться на кратність, і відеоспостереження за віддаленим об'єктом стає практично неможливим.
   
   Функція автоперевертання (auto-flip) зручна при ручному керуванні з пульта, тому що дозволяє повертати камеру у вертикальному напрямку на 180 гр. При досягненні кута повороту 90 гр. (камера дивиться вниз) відеомодуль автоматично перевертається на 180 гр., для того щоб не перевернулося зображення на екрані.
   Не всі поворотні купольні камери здатні обертатися в діапазоні 360 гр. У деяких моделей є обмеження в куті повороту звичайно в межах 5–30 гр., тобто в камери з'являється мертва зона.
   Сучасні виробники пропонують роботизовані камери з кількістю передустановлень 64, 128 і 256. Звичайно ця кількість перевищує реальні потреби. Більш важлива точність позиціонування камери в положенні передустановлення. Якісні камери позиціонуються з погрішністю не більш 0,1 гр. від заданого передустановлення.
   Також сучасні роботизовані камери мають функції сканування; у них є меню, яке відображаеться на екрані.
   Найбільш просунуті роботизовані камери мають додатково:
   – тривожні входи для позиціонування по сигналах тривоги;
   – тури;
   –групові тури;
   – відстеження мети (auto-tracking);
   – маскування зон спостереження (залежить також від використовуваної моделі відеомодуля).
   Усі ці функції розширюють можливості використання камер для рішення різних завдань.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4060 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3649 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:5951 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4049 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3449 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3627 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
4.1 Орион 4ТИ.1 dvr NVB-100/4MPG коммуникатор Тира? Триплекс Каталог gsm sts sdvr-1601 - магнитные «Кристалл-3» Тира -2 аудиопанел? sts SDVR-404 аудиопанель Интеграл О4 встр. клав-ра ? Монито? sts sdvr-1601-100 замк? домофон Купо? NVC-HC520ZL Симплекс башн NVB ВИП-2 «Кристалл-3»
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011