укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 4 
Методы защиты от прослушивания 
Як крадуть у ресторані 
Инструкция по пожарной безопасности 
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства 
Інструкція з охорони праці при роботі на персональному компютері 
Безпека в магазині 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Правила того, як узимку не розбитися на машині 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ МЕНЕДЖЕРА 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
автомобЅ?   возмещен?   підприємство   Психофизиологические   вентил   пасивна   БЕЗОПАСНОСТИ,   монтаж   статус,   віру?   зако?   криптография   ущерба   базы   безопасной  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.


Залежно від того, де буде встановлене встаткування, необхідно вибрати зовнішню ( для вулиці) або внутрішню ( для приміщень) купольну камеру. У вуличних камер є захищаючий від зовнішніх впливів корпус із підігрівом. Також при необхідності ви можете вибрати вандалозахищену камеру.
   Роботизовані камери випускаються двох типів: зі середньоскоростним ( від 9 до 36 гр./с) і високоскростним ( від 120 до 400 гр./с) поворотними пристроями. Якщо у вашому проекті заплановане використання великої кількості передвстановлень камери й передбачений її поворот по сигналу тривоги, то ми рекомендуємо високошвидкісну.
   Вибираючи поворотну купольну камеру, зверніть увагу на горизонтальну розподільчу здатність, що визначає якість зйомки, яка виражається у Тв-Лініях (ТВЛ). У середньому відеокамера забезпечує здатність в 380-570 ТВЛ. Також визначальним фактором якості зйомки є світлосила об'єктива камери. Чим вона менше, тим вище якість зображення й, відповідно, вище значення у ТВЛ.
   
   На ринку систем відеоспостереження широко представлені купольні камери з варіооб’єктивом, завдяки якому можна розглянути необхідний об'єкт шляхом наближення або віддалення. Кратність об'єктива відеокамери (Zoom) складається з оптичного й цифрового збільшення, значення яких вказується виробником у технічному описі. Цифрове збільшення, одержується електронною обробкою, погіршує якість зображення, тому цей параметр має менше значення із практичної точки зору. Таким чином, значимим параметром об'єктива є кратність оптичного збільшення, яка зазвичай буває від х10 до х36.
   Високошвидкісні роботизовані камери обертаються досить швидко, до 400 гр./с. При різкій зупинці або старті поворотного пристрою інерція руху викликає тремтіння камери, відповідно, зображення на моніторі стає нечітким. Для запобігання цього якісне встаткування оснащується спеціальним механізмом для плавного, але швидкого розгону й гальмування. У деяких випадках визначальним фактором при виборі камери може бути мінімальна швидкість повороту. При максимальному збільшенні швидкість повороту множиться на кратність, і відеоспостереження за віддаленим об'єктом стає практично неможливим.
   
   Функція автоперевертання (auto-flip) зручна при ручному керуванні з пульта, тому що дозволяє повертати камеру у вертикальному напрямку на 180 гр. При досягненні кута повороту 90 гр. (камера дивиться вниз) відеомодуль автоматично перевертається на 180 гр., для того щоб не перевернулося зображення на екрані.
   Не всі поворотні купольні камери здатні обертатися в діапазоні 360 гр. У деяких моделей є обмеження в куті повороту звичайно в межах 5–30 гр., тобто в камери з'являється мертва зона.
   Сучасні виробники пропонують роботизовані камери з кількістю передустановлень 64, 128 і 256. Звичайно ця кількість перевищує реальні потреби. Більш важлива точність позиціонування камери в положенні передустановлення. Якісні камери позиціонуються з погрішністю не більш 0,1 гр. від заданого передустановлення.
   Також сучасні роботизовані камери мають функції сканування; у них є меню, яке відображаеться на екрані.
   Найбільш просунуті роботизовані камери мають додатково:
   – тривожні входи для позиціонування по сигналах тривоги;
   – тури;
   –групові тури;
   – відстеження мети (auto-tracking);
   – маскування зон спостереження (залежить також від використовуваної моделі відеомодуля).
   Усі ці функції розширюють можливості використання камер для рішення різних завдань.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4964 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4622 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Камери відеоспостереження
Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:5081 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4552 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:6740 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4363 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020