укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Відеоспостереження по GSM 
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 7 
10 міфів інформаційної безпеки 
ТРУДОВИЙ ДОГОВІР 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 1 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 2 
Що таке кадрова безпека компанії 
ИНСТРУКЦИЯ по электробезопасности 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
інвентаризац   особистості   віде?   подачи   право   автомобі?   0.00-4.36-05   зброя   состав   забезпечен?   ЭКСПЛУАТАЦИИ   спостереженн?   спам   оборудования,   Бабаш  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:   
   Що ми бачимо на екрані при спробі відтворити записи системи відеоспостереження?
   
   Відеоспостереження перебуває на передньому краї технологічної конкуренції, що донезмоги загострилася в останні роки. Однак, по розумінню заступника головного констебля Грема Джерарда, якого опитали якості консультанта з питань розробки національної стратегії Великобританії в області CCTV, відсутність скоординованого підходу до розвитку мереж охоронного телебачення приводить до "істотних ризиків, що виникають внаслідок несумісності систем між собою, високим витратам на здійснення доступу до зображень і потенційній втраті оперативності" (ціт. по британському виданню "CCTV Image", 2007, стор.8).
   
   З погляду кожної системи відеоспостереження окремо, це означає унікальність застосовуваного апаратного й програмного забезпечення, яка дозволяє здійснити доступ до зображень і їх перегляд тільки лише на встаткуванні даної системи. Це також означає те. що для виводу зображень із такої системи з метою показу їх де-небудь в іншому місці (наприклад, у суді) потрібно приймати ряд спеціальних заходів.
   
   Уявимо собі, що виникла необхідність пильно вивчити відеоматеріали масштабної публічної події - на частку поліції в цьому випадку випадає "щастя" аналізу зображень із тисяч камер, що виражається в десятках тисяч людино-годин перегляду на цілому наборі несумісних одна з одною систем. Одним із прикладів такого роду став інцидент із вибухами в лондонському метро - у ході розслідування ряд систем довелося демонтувати й передислокувати в місця розташування поліцейських підрозділів: у той момент іншим шляхом експортувати зображення для передачі поліції виявилося просто неможливо.
   
   У погоні за тим, що, на їхню думку, є максимально ефективним з погляду витрат рішенням, комерційні компанії найчастіше приділяють підвищену увагу процесам збору інформації за допомогою камер і створенню відповідного робочого середовища. У безлічі випадків вони не опікуються про те, яким чином буде здійснюватися доступ до записаних зображень - а існуючі обмеження й недоробки спливуть лише в ході експлуатації систем. Тобто в реальних (найчастіше екстрених) ситуаціях, коли конче необхідно одержати відеозапис якоїсь конкретної події. Типовий набір технічних проблем, "спливаючих" у подібних випадках, має відношення до зберігання інформації в цифрових архівах - а найбільше суттєво впливають на якість зображень, які мають бути оперативно переглянути.
   
   Проведене в 2005 році в Голландії дослідження, приміром, показало, що надмірний стиск відеопотоку може призвести до того, що оператори попросту не помітять інцидент або важливі деталі, що відбуваються. Однак існує кілька моментів, про які необхідно подбати, якщо ви плануєте обзавестися системою, де свідомо буде потрібно детальний перегляд записаної відеоінформації й передача її за межі системи. Ці моменти можуть бути забезпечені певною комбінацією можливостей апаратного й програмного забезпечення.
   
   Висока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:
   
   1. Простота добування необхідних даних із системи - тобто наскільки легко одержувати доступ до зображень, здійснювати пошук і вибирати набір відеофрагментів, перегляд яких вам необхідний.
   
   2. Розміри відеозображення — у деяких системах виробник жертвує розподільчою здатністю в ім'я збільшення об’ема збережених відеоданих; однак при відтворенні відео розмір кадра виявляється занадто малим, щоб розібрати які-небудь деталі. Перевагою системи є можливість змінювати розміри зображення при відтворенні.
   
   3. Зручність керування відтворенням - наявність органів керування, що передбачають можливість тимчасово або повністю зупинити відтворення, відновити його із заданого місця, перейти до перегляду бажаних порцій відеофрагмента.
   
   4. Змінна швидкість перегляду — можливість повільного або надповільного, а також покадрового відтворення. У ряді випадків винятково корисною може виявитися й функція прискореного відтворення.
   
   5. У пошуку деталей інциденту неоціненну допомогу може виявити й функція зміни напрямку відтворення — можливість відтворення відеокадрів у зворотній послідовності.
   
   6. Можливість захвату й експорту окремих кадрів.
   
   7. Встановлення закладок або міток, що дозволяють швидко локалізувати раніше позначену оператором порцію відеофрагмента.
   
   8. Можливість експорту відеозображення в стандартний відеофайл .avi, який може бути відтворений на будь-якому комп'ютері, що працює під керуванням ОС Windows,- це дозволить здійснювати перегляд відео, експортованого із системи, усім зацікавленим організаціям.
   
   9. Легкість здійснення архівування відеофрагментів, що містять записи інцидентів і іншу важливу інформацію, - щоб гарантувати неможливість їх автоматичного або ненавмисного видалення.
   
   10. Парольний захист операцій доступу, добування й перенесення даних на оптичні носії дозволить вам забезпечити безпеку відеоінформації.
   
   11. Включення в процес відтворення даних різного роду відеоаналітичних процедур дозволить вам більш ефективно й швидко робити пошук необхідної інформації, виключивши потребу в наскрізному перегляді всього записаного матеріалу. У число таких процедур можуть входити автоматизоване виявлення змін у кадрі (наприклад, виділивши ділянку зображення, що охоплює предмет інтересу, можна автоматично виявити момент, у який предмет пропав з кадра), а також різного роду детектори руху.
   
   12. Легкість підключення системи до баз даних штучного інтелекту й роботи під керуванням аналітичних програмних додатків.
   
   Відсутність однієї або декількох позицій вищенаведеного списку у вашій системі може зробити її роботу неефективної в частині добування й аналізу записаних зображень.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 3587 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3991 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження
Аспекти правильного проектування, монтажу й експлуатації, є на сьогоднішній день найбільш витратними й складними етапами в побудові будь-яких систем відеоспостереження. Безліч проектувальників потрапляють у пастку картинки й інтерфейсу, зовсім не замислюючись при цьому про реальність монтажу, настроювання й обслуговування системи.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3779 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду
13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження – як їх уникнути.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4157 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3794 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження: типові рішення

   Відеоспостереження допомагає забезпечувати безпеку житла й бізнесу, запобігати зловживанням персоналу, координувати ділові завдання.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5360 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
режим кабель Falcon Eye сертификат пульт DPV DVR-16 датчики дыма Hyundai Триплекс Купол домофон CNB-G1310 плата ВИП-2 аудиопанель Симплекс Бескорпусные CNB-G1310PF CA-64 Квадратор sts-300 Falcon видеокамер? мультиплексор безопасность панель -2.1 NVC-HB200D -3
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011