укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на вулиці, у гаражі, на дачі 
Використання поліграфа(детектора брехні) для підвищення ефективності в управлінні компанією. 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 2 
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах 
ТРУДОВОЙ ДОГОВОР 
Інструкція з пожежної безпеки 
Стратегія особистої безпеки 
Шахрайство в бізнесі, частина 2 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Конспект   администрированием   потерпевшего   испытаний   inf_bezopasnost_kurs_lekcii   плейфер   основы   применяемых   безопасной   дсту   дії.   уровни   Імобілайзе   Імобілайзе?   2874  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.   
   21-е століття диктує нам свої умови життя. Як ніколи, зараз актуальні питання безпеки житла або кабінету.
   
   Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу. Часто лиходіям досить 1-го погляду на камери охоронного відеоспостереження, щоб залишити спроби пройти на місцевість із беззаконними цілями.
   
   
   Зараз охоронне відеоспостереження – порівнянне юна галузь, але розвивається вона досить жваво. Серед головних обставин, які спонукують власників компаній і компанії замовляти охоронне відеоспостереження, можно відмітити наступні:
    посилення ефективності роботи охоронної служби;
    діяльність служби схоронності компанії, спрямована на контррозвідку;
    облік гостей, що побували у фірмі протягом дня;
   бажання начальства бути в курсі, чим зайняті співробітники на робочих місцях;
    міркування престижу.
   
   Системи охоронного відеоспостереження включать у себе:
    відеокамери відеоспостереження;
    відеомонітори системи відеоспостереження;
    кожухи відеокамер;
    об'єктиви для відеокамер;
    прийомна частина системи відеоспостереження.
   
   
   Стільки коштує система охоронного відеоспостереження?
   
   
   Вартість системи охоронного відеоспостереження цілком залежить від тих цілей, які переслідує замовник. Вартість охоронного відеоспостереження просто прорахувати за допомогою звичайного калькулятора. Система охоронного відеоспостереження може коштувати на порядок дорожче, коли, наприклад, ви замовляєте на чорно-білу, а кольорову камеру відеоспостереження. Вулична камера відеоспостереження, що входить у систему охоронного відеоспостереження, оснащена автоматичним регулюванням діафрагми, обійдеться вам приблизно в 1,5 дорожче, чим подібна камера відеоспостереження, але без функції АРД(автоматичне регулювання діафрагми). До слова, коли вже обладнати систему охоронного відеоспостереження на вулиці, то ще краще в критеріях вуличного висвітлення буде слугувати камера з автоматичним регулюванням діафрагми(АРД). Камери охоронного відеоспостереження найвищої чіткості « 560-600 Твл» обоходятся дорожче на 30-40 відсотків відносно звичайних «420 ТВЛ» камерами охоронного відеоспостереження.
   
   У справі охоронного відеоспостереження не можна опускати з виду дрібні деталі. Щоб вірно спроектувати систему охоронного відеоспостереження, оснащену високоякісною апаратурою, але в той же час урятовану від усього зайвого, потрібна консультація й допомога фахівця з відеоспостереження.
   
   
   Як сховати охоронне відеоспостереження?
   
   На даний момент є безліч методів встановлення відеокамер для схованого охоронного відеоспостереження.
   
   Розглянемо деякі з них:
   Відеокамери охоронного відеоспостереження вмуровуються в отвір прямо в стіну. Зовні видно тільки тільки крихітну частину об'єктива відеокамери (буквально кілька міліметрів!). Перевага такої системи охоронного відеоспостереження – повна прихованість і невидимість відеокамери - таку відеокамеру охоронного відеоспостереження фактично неможливо знайти. Є й недолік – ця система охоронного відеоспостереження досить важка й досить трудомістка в установці.
    Інсталюються датчики охоронного відеоспостереження з інтегрованою відеокамерою відеоспостереження. Таке охоронне відеоспостереження можна монтувати в будь-який час (навіть у робочий час), давши інформацію співробітникам, що зараз відбувається встановлення сигналізації.
    Відеокамери охоронного відеоспостереження ховають за підшивною стелею, за різними панно або картинами, у кабельних каналах і т.п.
   
   
   Прийомна частина системи охоронного відеоспостереження
   
   Посередині різнорідного прийомного встаткування, що використовується для охоронного відеоспостереження, здавна знамениті такі речі, як спеціальні відеомагнітофони, квадратори, світчери, мультіплексори і т.д. Усе це встаткування для охоронного відеоспостереження зарекомендувало себе в найкращому виді й, швидше за все, буде вживатися ще багато років.
   
   Порівнянно не дуже давно в системах охоронного відеоспостереження застосуються плати відеозахвату й цифрові відеореєстратори відеоспостереження. Ці нововведення мають величезну популярність серед споживачів. Основні переваги таких систем охоронного відеоспостереження втримуються в тому, що фактично всі вони здатні працювати по мережі, тобто немає необхідності кожний день змінювати відеокасету «диск ПК володіє досить великою ємністю»; мають безліч різних опцій і відмінний користувацький інтерфейс.
   
   Відеодомофони для охоронного відеоспостереження
   
   Гарною репутацією серед споживачів користуються такі системи охоронного відеоспостереження, як домофони. Частіше всього зовнішня панель домофону розміщається на вхідних дверях разом з електромеханічним або електромагнітним замком і доводчиком. Монітор домофону встановлюється близько сторожа або секретарки, таким образом, виконується охоронне відеоспостереження. Секретарка або сторож мають можливість побачити гостя, поспілкуватися з ним, з'ясувавши причину відвідування, після цього надавити клавішу «вхід» на моніторі або вирішити не пускати його в приміщення.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 1 | Перегляди: 6735 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:

    Гость14:56 19-09-2011    
встановлюємо відеоспостереження! львівськаобласть. тел0964504046

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду
13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження – як їх уникнути.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5079 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження
Ергономічному дизайну центрів керування й диспетчерських по праву приділяється все більша увага при розробці систем відеоспостереження. Однією з необхідних умов, є дизайн, що відповідає вашим конкретним операційним потребам, технологічним вимогам і робочим процесам. Перелік вимог ергономіки поки є одним з найбільш слабких місць у дизайні сучасних центрів керування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4441 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження: типові рішення

   Відеоспостереження допомагає забезпечувати безпеку житла й бізнесу, запобігати зловживанням персоналу, координувати ділові завдання.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6278 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4542 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4957 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020