укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях 
Самые необычные случаи утечки данных на предприятиях 
Захист комерційної таємниці. Теорія й практика 
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки 
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі 
Реферат На тему: «Роль систем информационной безопасности в защите персональных данных»  
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ РАБОТНИКА ПЛЯЖА (СТЮАРТ) 
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
систем   пожарной   взимку   агресЅ?   Відеоспостережен   влияние   факторы   прокладывать   0.00-4.36-05   CCTV   защищать   протокол   использование   сетей   видах  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.   
   21-е століття диктує нам свої умови життя. Як ніколи, зараз актуальні питання безпеки житла або кабінету.
   
   Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу. Часто лиходіям досить 1-го погляду на камери охоронного відеоспостереження, щоб залишити спроби пройти на місцевість із беззаконними цілями.
   
   
   Зараз охоронне відеоспостереження – порівнянне юна галузь, але розвивається вона досить жваво. Серед головних обставин, які спонукують власників компаній і компанії замовляти охоронне відеоспостереження, можно відмітити наступні:
    посилення ефективності роботи охоронної служби;
    діяльність служби схоронності компанії, спрямована на контррозвідку;
    облік гостей, що побували у фірмі протягом дня;
   бажання начальства бути в курсі, чим зайняті співробітники на робочих місцях;
    міркування престижу.
   
   Системи охоронного відеоспостереження включать у себе:
    відеокамери відеоспостереження;
    відеомонітори системи відеоспостереження;
    кожухи відеокамер;
    об'єктиви для відеокамер;
    прийомна частина системи відеоспостереження.
   
   
   Стільки коштує система охоронного відеоспостереження?
   
   
   Вартість системи охоронного відеоспостереження цілком залежить від тих цілей, які переслідує замовник. Вартість охоронного відеоспостереження просто прорахувати за допомогою звичайного калькулятора. Система охоронного відеоспостереження може коштувати на порядок дорожче, коли, наприклад, ви замовляєте на чорно-білу, а кольорову камеру відеоспостереження. Вулична камера відеоспостереження, що входить у систему охоронного відеоспостереження, оснащена автоматичним регулюванням діафрагми, обійдеться вам приблизно в 1,5 дорожче, чим подібна камера відеоспостереження, але без функції АРД(автоматичне регулювання діафрагми). До слова, коли вже обладнати систему охоронного відеоспостереження на вулиці, то ще краще в критеріях вуличного висвітлення буде слугувати камера з автоматичним регулюванням діафрагми(АРД). Камери охоронного відеоспостереження найвищої чіткості « 560-600 Твл» обоходятся дорожче на 30-40 відсотків відносно звичайних «420 ТВЛ» камерами охоронного відеоспостереження.
   
   У справі охоронного відеоспостереження не можна опускати з виду дрібні деталі. Щоб вірно спроектувати систему охоронного відеоспостереження, оснащену високоякісною апаратурою, але в той же час урятовану від усього зайвого, потрібна консультація й допомога фахівця з відеоспостереження.
   
   
   Як сховати охоронне відеоспостереження?
   
   На даний момент є безліч методів встановлення відеокамер для схованого охоронного відеоспостереження.
   
   Розглянемо деякі з них:
   Відеокамери охоронного відеоспостереження вмуровуються в отвір прямо в стіну. Зовні видно тільки тільки крихітну частину об'єктива відеокамери (буквально кілька міліметрів!). Перевага такої системи охоронного відеоспостереження – повна прихованість і невидимість відеокамери - таку відеокамеру охоронного відеоспостереження фактично неможливо знайти. Є й недолік – ця система охоронного відеоспостереження досить важка й досить трудомістка в установці.
    Інсталюються датчики охоронного відеоспостереження з інтегрованою відеокамерою відеоспостереження. Таке охоронне відеоспостереження можна монтувати в будь-який час (навіть у робочий час), давши інформацію співробітникам, що зараз відбувається встановлення сигналізації.
    Відеокамери охоронного відеоспостереження ховають за підшивною стелею, за різними панно або картинами, у кабельних каналах і т.п.
   
   
   Прийомна частина системи охоронного відеоспостереження
   
   Посередині різнорідного прийомного встаткування, що використовується для охоронного відеоспостереження, здавна знамениті такі речі, як спеціальні відеомагнітофони, квадратори, світчери, мультіплексори і т.д. Усе це встаткування для охоронного відеоспостереження зарекомендувало себе в найкращому виді й, швидше за все, буде вживатися ще багато років.
   
   Порівнянно не дуже давно в системах охоронного відеоспостереження застосуються плати відеозахвату й цифрові відеореєстратори відеоспостереження. Ці нововведення мають величезну популярність серед споживачів. Основні переваги таких систем охоронного відеоспостереження втримуються в тому, що фактично всі вони здатні працювати по мережі, тобто немає необхідності кожний день змінювати відеокасету «диск ПК володіє досить великою ємністю»; мають безліч різних опцій і відмінний користувацький інтерфейс.
   
   Відеодомофони для охоронного відеоспостереження
   
   Гарною репутацією серед споживачів користуються такі системи охоронного відеоспостереження, як домофони. Частіше всього зовнішня панель домофону розміщається на вхідних дверях разом з електромеханічним або електромагнітним замком і доводчиком. Монітор домофону встановлюється близько сторожа або секретарки, таким образом, виконується охоронне відеоспостереження. Секретарка або сторож мають можливість побачити гостя, поспілкуватися з ним, з'ясувавши причину відвідування, після цього надавити клавішу «вхід» на моніторі або вирішити не пускати його в приміщення.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 1 | Перегляди: 6558 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:

    Гость14:56 19-09-2011    
встановлюємо відеоспостереження! львівськаобласть. тел0964504046

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відеоспостереження: типові рішення

   Відеоспостереження допомагає забезпечувати безпеку житла й бізнесу, запобігати зловживанням персоналу, координувати ділові завдання.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6088 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4431 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4723 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4293 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Камери відеоспостереження
Високошвидкісна Ip-Телекамера «день/ніч» Axis 233D шведської компанії Axis Communications є стандартом для поворотних Ip-Телекамер багатьох виробників. Її принципова відмінність від аналогів полягає у використанні 35-кратного трансфокатора, вбудованого мікрофона, а також високоточний поворотний пристрый, який дозволяє змінювати швидкість «панорамирования» й нахилу в межах від 0,05 до 450 град/с.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4824 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011