укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Перечень вопросов для проверки знаний по вопросам охраны труда должностных лиц и специалистов  
Правила внутреннего распорядка для охраны 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Робота групи конкурентної розвідки на виставках і конференціях. Теорія й практика. Частина 1 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 3 
Положення про службу охорони праці  
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Працівники - помічники або диверсанти? Частина 1 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
администрированием   Организация   забезпечен   лица   вальцовщик   охране   безпек?   віде   інформаційна   самооборона   стажировка   потерпевшего   банк   быть   электрохозяйства,  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.


Ринок послуг мобильного зв'язку зростає, і простий мобільний телефон, нині дозволяє виконувати завдання, пов'язані з охороною різних об'єктів.
   
   Першими з'явилися електронні пристрої, здатні віддавати лише текстові Sms-Повідомлення з об'єкта, що охороняється. Такий пристрій складався з електричного блоку, до якого можна було підключити 1-4 зовнішніх датчика або шлейф охоронної сигналізації й звичайного мобільного телефону. Пристрій можна було встановити на об'єкті, що має стійке приймання Gsm-мережі. Принцип роботи пристрою заснован на сповіщені ії користувача за допомогою текстового Sms-повідомлення, яке передавалося на мобільний телефон користувача через Gsm-Канал у випадку спрацьовування охоронного датчика або порушення цілісності шлейфа охоронної сигнализація. Подібні пристрої завоювали популярність серед хазяїв невеликих заміських будинків і котеджів невисокою ціною й простотою встановлення. У якості відповідного заходу власник подібного пристрою при одержанні Sms-Повідомлення передзвонював на мобільний телефон сусіда або місцевого сторожа, той, у свою черговість, ішов до будинку й з'ясовував причини спрацьовування. Подібні пристрої мали й істотні недоліки, не можливо було відрізнити неправильне спрацьовування від тривожної події без участі людини, а при тривожній події нерідко не можливо було її запобігти, скажемо сусіда не було вдома або він не відповідав на телефонний дзвінок. При цьому, при сильному навантаженні стільникової мережі Sms-Повідомлення може бути доставлене із запізненням від декількох хвилин до годин, що робило дану систему непотрібною.
   
   Пізніше на ринке Gsm-охорони з'явилися пристрої так званого "двостороннього" зв'язку, які дозволяють не лише получити повідомлення про тривогу за допомогою того ж Sms-Повідомлення, а також і мають докладний комплект додаткових функцій. За допомогою даних пристроїв шляхом відсилання того ж Sms-Повідомлення або в режимі прямого зв'язку по Gsm-Каналу:
   - мати інформацію про стан різних датчиків, встановлених на об'єкті, до того ж здобувати значення параметрів, вимірюваних датчиками (температури, вологості і так далі).
   - включати й виключати виконавчі пристрої: сирени, електрозамки дверей, висвітлення, опалення, побутові електроприлади.
   - дистанційно задавати настроювання й режими автоматичної роботи устаткування.
   У деяких моделях є можливість крізь зовнішній мікрофон, що підключається до пристрою, дистанційно прослуховувати місце для доказу тривожної події, що дає істотні переваги.
   
   У приватному секторі вживати дані системи стали люди з більш високим достатком, оскільки з'явилася ймовірність не лише оперативно реагувати на тривожні події, а і дистанційно й завчасно керувати автоматикою: підключити опалення, висвітлення заміського будинку перед приїздом. Крім того, дані пристрої можуть бути встановлені на рухливих об'єктах. В цьому випадку дозволено получати інформацію про поточні координати транспортних засобів, показувати місця розташування й маршрути автомобілів на електронній карті місцевості.
   
   Однак при використанні всіх перерахованих вище пристроїв перед користувачем постійно вставало одне істотне завдання: як упевнитися, що відбувається тривожна подія, а краще - самому побачити те, що реально відбувається на об'єкті?
   
   Стандарт GSM дає можливість віддавати дані зі швидкістю 9600 біт у секунду. Надати передачу відео 25 кадр/сек нереально, зазвичай це й не потрібно, користувачеві треба як тільки побачити ситуацію на охоронюваному об'єкті, наприклад, відрізнити невірне спрацьовування від справжньої тривоги.
   
   Виробниками систем прораховувалися різні варіанти передачі відеозображення, зокрема, використання GPRS каналу. Однак, не дивлячись на більш високу скорость передачі даних, GPRS не став використовуватися, тому що по цьому каналу 1 абонент не може підключитися до іншого абонента, а тільки до мережі Інтернет, що вимагає створення проміжного web-сайту в мережі Інтернет. При цьому, Gprs-Канал має низький пріоритет підключення в стільниковій мережі, що веде до неможливості зв'язку в районах з великою завантаженістю стільникової мережі, у підсумку основним каналом залишився GSM. Для передачі відео в настільки вузькому каналі зв'язку розроблювачам довелося багато потрудитися, треба було підняти особливий алгоритм відеостиску, їм виявився додатково оптимізований алгорітм H.263, здатний при прийнятній якості надати по GSM середню швидкість 3-5 кадр/сек з телекамери.
   
   До даних пристроїв додається програмний пакет, що дозволяє власникам КПК або смартфонів (КПК сполучений зі стільниковим телефоном) контролювати стан охоронюваних приміщень і територій, що дає можливість оперативно реагувати на тривожні події у всякий час.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4926 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4420 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду
13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження – як їх уникнути.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5081 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4960 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4622 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4362 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020