укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Характеристика каналів витоку інформації про підприємство 
Типи сейфів та їх призначення 
Реферат по дисциплине: Информационная безопасность и защита информации на тему: «Способы несанкционированного доступа к конфиденциальной информации» 
РЕФЕРАТ на тему «Информационная безопасность и защита информации в сети Интернет» 
Питання електробезпеки при пожежогасінні 
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
Экзаменационные билеты для проверки знаний по вопросам общего курса охраны труда должностных лиц и специалистов ООО «Бабл-гумс» 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Поводження зі зброєю 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
пастки   агресі   вентиляці   Какое   вентил   Джерела   2874   СПб.:   Дати   визначення   таке   варта   Организация   ответственность   боротьба   медичної   факторы   плейфер  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.


А з тих пор, як передача відеоданих по LAN/Internet мережам стала рутинною умовою роботи системи відеоспостереження, за лідерство в стиску відеоданих відкрився новий виток конкуренції.
   
   Прогресивні методи компресії в області безпеки повинні забезпечити таку якість картинки, при якій можливо впізнати людину, визначити номерні знаки та інші деталі. При цьому швидкість запису й передачі зображення по LAN/Internet мережам повинна бути мінімальною, щоб не стати вузьким місцем для чутливості системи спостереження. Ці фактори відіграють істотну роль в ефективності системи безпеки при аналізі подій, що стали надбанням архіву служби безпеки.
   
   Найбільш пристосовані до вимог охоронного телебачення формати стиску сімейства MPEG. Високий ступінь стиску при необхідній якості зображення досягається за допомогою таких Mpeg-Технік, як:
   
   - усунення просторової надмірності зображень шляхом придушення дрібних деталей сцени;
   
   - усунення частини інформації про кольоровість;
   
   - усунення тимчасової надмірності відео (враховується тільки різницева інформація);
   
   - збільшення інформаційної щільності результуючого цифрового потоку шляхом вибору компактного математичного коду для його опису.
   
   Якщо MPEG-1 і MPEG-2 уможливили інтерактивне відео на CD-ROM і цифрове телебачення, MPEG-4 спеціально створений для передачі відео по лініям зв'язку з низькою швидкыстю. Багаторазово зменшувати обсяг переданої інформації в MPEG-4 вдається в тому числі за рахунок того, що при переміщенні об'єктів у кадрові, передається інформація тільки про вектор цього руху, а інтелектуальний декодер синтезує й сам об'єкт, і його нове місце розташування.
   
   Сьогодні великі системи відеоспостереження нараховують сотні камер і використовують у більшості випадків високошвидкісні лінії зв'язку, для яких найбільш пристосований формат компресії H.264 або "MPEG-4 Part 10" (MPEG-4 Частина 10, ISO 14496-10) або AVC (Advanced Video Codec) (поліпшене кодування відео). Основний напрямок при розробці формату було взято на стиск громіздких файлів для передачі по мережі й завантаження відео на бездротові пристрої. Необхідність розробки цієї технології стиску полягала в тому, що збільшилися обчислювальних ресурсів ПК і поширення відео високої здатності (High Definition), який потребує більш ефективних методів стиску. Перша версія стандарту H.264 була закінчено чотири роки тому, і сьогодні він заслужив високі оцінки в сфері охоронного відеоспостереження.
   
   У порівнянні з MPEG4 стандарт H.264, забезпечує більш якісний стиск за рахунок застосування більш складних схем статистичного кодування потоку, більшої точності вистави векторів руху, пророкування руху в кадру. У складних для кодування сценах зі швидким рухом забезпечуються більш плавні колірні переходи, а стиск схожих кольорів здійснюється з меншим бітрейтом. Менша кількість артефактів досягається завдяки розширеній функції фільтра блочності. На відміну від MPEG2 і MPEG4, де мінімальні розміри макроблоків 16x16 і 8x8 пікселів відповідно, H.264 використовує блоки до 4x4 пікселів, причому розмір блоків адаптивне змінюється для кожного окремого фрагмента. У сценах з безліччю деталей це дає кращу якість.
   
   Принципова відмінність алгоритму в тому, що обробці підлягають тільки ті елементи зображення, які змінилися в порівнянні з аналогічними елементами попереднього кадра. У цілому стиск даних відбувається в 2-3 рази ефективніше, чим за допомогою попередніх форматів сімейства MPEG. При тому ж обсязі інформації і якості зображення архів Н.264 у середньому на 30 % меншого обсягу архіву MPEG-4. Виходячи з досвіду роботи із власним устаткуванням: архів «real time», отриманий за допомогою технології H.264 від однієї камери за 1 годину при здатністі 704\576 складе в середньому 50 Мбайт. Цілодобовий запис із 16 камер на дисковий простір 1 Терабайт дозволить системі «писати» від 3-х місяців до напівроку залежно від інтенсивності руху в кадрі й обраного значення к\сек.
   
   Якщо кілька років назад важливо було знайти вірний баланс між параметрами відеозапису, та періодом зберігання даних і рівнем стиску інформації, H.264 дозволяє зробити якісний стрибок у якісті й зберіганні даних. Формат прекрасно підходить як для низьких бітрейтів (наприклад, для мобільних телефонів), так і для дуже високих (оптичні носії HD-DVD і Blu-ray). Нове, краще співвідношення якості й бітрейту забезпечує підвищену якість на однакових бітрейтах або менший бітрейт при подібній якості.
   
   На першому етапі перешкодою для оцінки можливостей технології служила та обставина, що декодування відео в реальному часі з більш високим ступенем стиску й кращою якістю зображення відбувається при навантаженні на процесор в 3-4 кратному розмірі, що має на увазі використання могутнішої апаратної частини. Зараз можна говорити про те, що необхідний для комфортної роботи з Н.264 обсяг апаратного ресурсу по можливостях і вартості став доступним для широкого кола споживачів. Технологія успішно використовується як у реєстраторах під ключ (non-based PC), так і в картах відеозахвата (Pc-based).
   
   Для роботи з відео високої розподільчої здатності розроблені системи апаратного прискорення декодування формату H.264, що значно знижує навантаження на центральний процесор. Але це вже окрема тема.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4561 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
CCTV: Поворотні купольні камери: критерії вибору
При організації системи відеоспостереження багато початківців зустрічаються із проблемою обмеження по можливості монтажу камер. У таких випадках вибір відбувається на користь поворотних купольних камер, сучасна конфігурація яких з'явилася відносно недавно, лише в середині 90-х рр. 20 століття. Саме тоді вдалося зробити прийнятну на той момент швидкість повороту камери.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4966 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4629 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження
Ергономічному дизайну центрів керування й диспетчерських по праву приділяється все більша увага при розробці систем відеоспостереження. Однією з необхідних умов, є дизайн, що відповідає вашим конкретним операційним потребам, технологічним вимогам і робочим процесам. Перелік вимог ергономіки поки є одним з найбільш слабких місць у дизайні сучасних центрів керування.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4453 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження
Аспекти правильного проектування, монтажу й експлуатації, є на сьогоднішній день найбільш витратними й складними етапами в побудові будь-яких систем відеоспостереження. Безліч проектувальників потрапляють у пастку картинки й інтерфейсу, зовсім не замислюючись при цьому про реальність монтажу, настроювання й обслуговування системи.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4569 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4426 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020