укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Акції-це завжди шахрайство!!! 
Безпека на лижних маршрутах 
Реальні проблеми віртуального характеру 
Политика безопасности на предприятии. 
Конспект лекций по программе пожарно - технического минимума (часть 2) 
Поводження зі зброєю 
Стратегія особистої безпеки 
Инструкция по оказанию первой помощи при несчастных случаях. 
Діти без наркотиків. Посібник для батьків 
Хімічні пастки - як засіб боротьби із дрібними розкраданнями 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
имеют   формы   віру?   государственный   крадіжок   керування   СУБД   безпека   білети.   ТЕПЛОМЕХАНИЧЕСКОГО   практикум   вопросам   Інструкція   СРЕДСТВА   таке  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження
Ергономічному дизайну центрів керування й диспетчерських по праву приділяється все більша увага при розробці систем відеоспостереження. Однією з необхідних умов, є дизайн, що відповідає вашим конкретним операційним потребам, технологічним вимогам і робочим процесам. Перелік вимог ергономіки поки є одним з найбільш слабких місць у дизайні сучасних центрів керування.


Часто недостатня увага приділяється питанням організації систем з урахуванням потреб операторів так, щоб вони могли виконувати свою роботу з найбільшою ефективністю. Ергономіку часто розглядають як "косметичне" рішення, замість того щоб брати її за основу при забезпеченні реальних потреб робочого середовища. На додаток до сказаного, я б виділив деякі ергономічні проблеми, з якими мені доводилося зустрічатися в минулому.
   
   
   Використання елементів, які роблять гарне враження в інших центрах керування, без погоджування їх з конкретними поточними потребами. Те, що добре підходить для одного центру, необов'язково буде прийнятним для іншого. Запозичення ідей може бути корисним тільки тоді, коли ви правильно продумуєте свій власний дизайн, однак це може привести до серйозних помилок, якщо проектні рішення інших приймаються без винної оцінки того, чи підходять вони вам насправді.
   
   Монітори встановлюються на стійці занадто високо стосовно операторського крісла. Перебуваючи постійно в такій незручній позиції, оператор змушений буквально закидати голову або витягати шию, для того щоб переглядати зображення на моніторі. Після декількох хвилин це неминуче приводить до значного зниження уваги до того, що відбувається на моніторі, а також в оператора можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.
   
   Нестача місця на робочому столі для всіх елементів керування й регулювання, у результаті чого операторам постійно доводиться буквально жонглювати й вивертатися при використанні різних пристроїв керування роботою телекамер, комунікаційним устаткуванням і при введенні даних у комп'ютери.
   
   У проекті не враховуються майбутні потреби. Приміром, уся кабельна проводка гранично натягається, що, у результаті, украй утрудняє будь-які переміщення операторського пульта. Даний принцип також має відношення до розширення систем і модернізації операторських пультів.
   
   Використання глянсового лакового покриття на тих поверхнях, які, навпаки, повинні мінімізувати відбиття світла.
   
   Шафки й висувні ящики розташовуються під столом, що обмежує простір для ніг оператора й перешкоджає розміщенню додаткового працівника за операторським пультом. Таким чином, відсутність забезпечення простору для ніг оператора є ще однієї проблемою.
   
   Не забезпечений винний доступ до встаткування для цілей модернізації й технічного обслуговування, а в межах самого операторського пульта занадто мало місця для роботи технічного персоналу.
   
   Елементи керування розташовані занадто високо на операторському пульті, тому операторам низького росту доводиться підводитися з місць, щоб дотягтися до яких-небудь важелів або клавіш керування.
   
   Неправильне групування моніторів. У групи поєднуються монітори, не зв'язані один з одним по завданнях. Крім того, розташовані поруч монітори мають різну яскравість відображуваних сцен, що створює навантаження на зір при одночасному перегляді. Проблемою також є монітори, витягнуті в довгу лінію, і операторові, що працює з ними, не залишається нічого іншого, як переходити від монітора до монітора для перегляду відображуваних на них сцен.
   
   Перешкоди на лінії погляду оператора з робочого місця на монітор, що змушують оператора вставати або нахилятися убік для перегляду зображень на деяких моніторах.
   
   Монітори розташовані занадто близько або занадто далеко, що знижує ефективність спостереження. Або ж, неправильно підібрані розміри моніторів, у результаті чого останні не відповідають меті свого призначення або не відповідають конструкції операторського пульта.
   
   Не передбачені умови для роботи інвалідів: не врахована висота стола й немає місця для інвалідної коляски.
   
   
   Надмірні відблиски на екранах дисплеїв або робітників поверхнях, викликувані сонячним світлом або неправильно організованим штучним висвітленням.
   
   Вентиляційні системи створюють пряму тягу до робочого місця оператора, підвищуючи ймовірність виникнення застуди, особливо, якщо в системі не передбачене регулювання температури.
   
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4134 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4598 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Формат стиску H.264
У сфері охоронного відеоспостереження випробувалися всі існуючі технології стиску. Традиційний JPEG, перспективний Wavelet, широко розповсюджений MPEG2. Усі вони, закріпившись по численних додатках, у цій області достатніми не стали.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4153 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Рекомендації з монтажу систем відео спостереження
Аспекти правильного проектування, монтажу й експлуатації, є на сьогоднішній день найбільш витратними й складними етапами в побудові будь-яких систем відеоспостереження. Безліч проектувальників потрапляють у пастку картинки й інтерфейсу, зовсім не замислюючись при цьому про реальність монтажу, настроювання й обслуговування системи.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4230 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4094 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4298 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011