укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ МЕТОДЫ И СРЕДСТВА ИНФОРМАЦИОННОЙ БЕЗОПАСНОСТИ, Часть 2  
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Інструкція з пожежної безпеки 
Перечень вопросов, с которыми необходимо ознакомить работников во время проведения противопожарных инструктажей 
Як не помилитися з вибором сейфу 
Розробка заходів психологічного впливу на підприємства 
Як вибрати пожежний датчик 
Политика безопасности на предприятии. 
Як дурять туристів у Єгипті 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на транспорті 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
огневых   систем   Джерела   Баранова   спам   уполномоченным   быть   связанных   Уполномоченные   2874   практикум   CCTV   Лицо,   кому   защита  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Відеоcпостереження
Поради фахівців з інсталяції систем відеонагляду
13 найпоширеніших помилок при інсталяції систем відеоспостереження – як їх уникнути.


Оскільки системи відеоспостереження стають усе могутнішими, ніколи ще не було настільки важливо, як сьогодні, правильно навчати інсталяторів. У цій статті розглянуті деякі з найпоширеніших помилок при установці. Вони стосуються всіх ланок, починаючи від об'єктива й закінчуючи відеореєстратором. Усіх ціх помилок можна легко уникнути, прийнявши до відома описані в даній статті процедури.
   
   Правильний вибір діаметру коаксіального кабелю відповідно до довжини кабелю. За деякими виключеннями, довжина траси коаксіального кабелю RG-59 не повинна перевищувати 300 м, а для кабелю RG-6 – 450 м. "Більш довгі траси вимагають використання волоконної оптики або мікрохвильової передачі", -- радить Пол Баран, голова школи професійної підготовки Національної асоціації по пожежній і охоронній сигнализації, яка розташована в Сілвер-Спрінг, Мериленд.
   
   Правильне живлення системи забезпечується правильним вибором діаметру провідників крученої пари, що підключається до всіх пристроїв. "Не порушуйте закон Ома", -- радить П. Баран. Він говорить, що U (напруга) = I (струм) x R (опір). U – величина незмінна. Зазвичай вона становить 12 або 24 вольта. Струм I, що обчислюється шляхом підсумовування струму споживання всіх периферійних пристроїв, також фіксований. П. Баран радить інсталяторам задаватися запасом в 20 відсотків. Це означає, що єдиний фактор, на який може вплинути інсталятор, -- це R, тобто опір проведення, обумовлений довжиною й діаметром. Змінити довжину кабелю інсталятору може й не вдатися. Але діаметр провідника вибрати легко.
   
   Правильний вибір формату об'єктива, який використовують в конкретній моделі телекамери. За словами П. Барана, "Формат об'єктива пов'язаний з розмірами пристрою реєстрації зображення". У наш час як пристрої реєстрації зображення використовуються матриці розмірами 1/2, 1/3 або 1/4 дюйма. Вивчіть технічні дані телекамери й обов'язково придбайте об'єктив, призначений для роботи з матрицею даного типу. " При неправильному виборі об'єктива, -- попереджає П. Баран, -- зображення буде таке, немов дивишся в трубу".
   
   Правильний вибір фокусної відстані об'єктива забезпечує замовнику бажаний вигляд. "Якщо об'єкт потрібно впізнати, можливо, знадобиться телеоб'єктив з більшим діапазоном, наприклад, 5–50 мм, а не 3–8 мм, -- говорить Стів Больйо, національний менеджер по продажах компанії Tamron USA Inc. (Коммак, Нью-Йорк). – "Якщо ж потрібно просто зареєструвати рух у великій зоні, підійде об'єктив 3–8 мм, -- він покриє зону кутом понад 90 градуси. Але при цьому слід пам'ятати, що розпізнати об'єкт на відстані понад 6–10 м буде неможливо.
   
   Розгляньте можливість використання асферичних об'єктивів при встановленні телекамери в зоні з яскравим висвітленням, -- радить Сінтія Фресчі, президент компанії North American Video, системного інтегратора з г. Брік, Нью-Йорк. С. Фресчи вказує на те, що такі об'єктиви розсіюють світло, внаслідок чого зображення не видається розмитим.
   
   Крім того, як вона зауважує, перш ніж встановлювати кольорову телекамеру, слід переконатися, що цифровий відеореєстратор, до якого вона підключається, здатний сприймати кольорове зображення. Хоча більшість апаратів здатна приймати такий сигнал, але у випадку модернізації існуючого встановлення це іноді може бути не так. Якщо цифровий відеореєстратор не здатний сприймати кольорове зображення, записане зображення будуть чорно-білими, хоча на моніторі вони можуть бути кольоровими.
   
   Обов'язково змініть положення Dip-Перемикачів, якими звичайно оснащені телекамери з можливістю повороту, нахилу й збільшення, -- радить Дон Тейлор, віце-президент по маркетингу компанії Dedicated Micros Inc. з г. Чантілі, Віргінія. Звичайно ці Dip-Перемикачі встановлюються в стандартне положення Camera 1 (Камера 1), і їх потрібно переставити відповідно до настроювань, що вводяться на цифровому відеореєстраторі.
   
   Порадьтеся й разом із замовником визначте оптимальні величини ємності запису й швидкості записуваного зображення. "У цьому слід досягти рівноваги", -- говорить П.- Баран. – "З'ясуйте, що для нього дійсно важливо". Щоб забезпечити сприйняття зображення об'єкта, що рухається, швидше за все, необхідно записувати хоча б 7 кадрів у секунду. Щоб мінімізувати вимоги до ємності зберігання, систему слід запрограмувати так, щоб частота запису зображення підвищувалася при реєстрації руху. Можна також розглянути можливість використання цифрового відеореєстратора, що дозволяє використовувати різну частоту запису для різних телекамер. Величезний вплив на вимоги до ємності записуючого пристрою виявляє також розподільна здатність зображення. Як помітив П. Баран, для запису зображення низької розподільної здатністі може вимагатися 5 Кбайт, а для зображення високої розподільної здатністі – 40 Кбайт.
   
   При підключенні відеосистеми до мережі Ethernet, переконайтеся, що довжина кабелів 5-й категорії від кожного із пристроїв до найближчого концентратора мережі Ethernet не перевищує 100 м. Для трас довжиною понад 100 м слід використовувати волоконо-оптичні кабелі.
   
   При безпосередньому підключенні цифрового відеореєстратора до комп'ютера за допомогою порту Ethernet (наприклад, під час програмування цифрового відеореєстратора) користуйтеся кабелем з перехресними провідниками, а не сполучним кабелем. Хоча ці кабелі виглядають однаково й на кінцях їх перебувають однотипні рознімання, сполучний кабель призначений для підключення до мережних пристроїв, наприклад, до концентраторів, а в цьому випадку працювати не буде. Щоб не переплутати, закуповуйте кабелі з перехресними провідниками червоного кольору – тоді їх буде легко розпізнати.
   
   Перш ніж подавати на телекамеру й оптичний модуль живлення від одного джерела, переконаєтеся, що вони сумісні по живленню, -- радить Фред Келмер, інженер фірми Infinova, Монмаут Джанкшн, Нью-Джерсі. Обидва пристрої повинні мати однаковий тип випрямлення – двухполупериодное й однополупериодное, -- при підключенні слід також дотримуватися полярності. "У волконно-оптичних виробах встановлені теплові запобіжники", -- говорить Ф. Келмер. – "Вони розмикаються, а потім замикаються. Але після кількох сотень спрацьовувань вони виходять із ладу. У результаті може відбутися коротке замикання, внаслідок чого один із пристроїв може зайнятися".
   
   При програмуванні цифрового відеореєстратора або матричної системи обов'язково слід зберегти резервну копію конфігурації на диску або у флеш-памяти. Тоді можна буде перепрограмувати систему при стиранні настроювань.
   
   У жодному разі не говорите кодів скидання й резервних кодів матричних систем охоронному персоналу, -- радить Хейлі Германн, менеджер фірми Tyco по маркетингу брендів. Маючи таку інформацію, "скривджений співробітник зможе в лічені секунди привести систему в непридатність", -- говорить п. Германн.
   
   Як забезпечити надійну установку матриці
   Першорядне значення має організація кабельної системи. Використовуйте маркери й/або кабелі з кольоровими позначками. Усе записуйте в документацію.
   Пам’ятайте про перспективу розширення. Щоб уникнути перевантаження апаратних приміщень, у яких є проблеми з охолодженням або простором, плануйте ріст системи наперед.
   Конфігурацію й програмування матричних комутаторів повинен здійснювати добре навчений персонал, тому що вони передбачають складні системи сигналізації, макроси, мультіпротокольні пристрої і т.д..
   Гарне правило: у якості постійного інструмента для пошуку й усунення несправностей встановлюйте в апаратній клавіатуру або джерело зображення. Це дасть можливість не турбувати персонал охорони.
   Збережіть резервну копію конфігурації системи на диску й зберігаєте його в доступному місці.
   Рівні відеосигналу перевіряйте за допомогою осцилографа із Тв-Перемиканням. У багатьох установках є розірвані, замкнені, не забиті або забиті двічі, або ж перекручені відеосигнали
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4923 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Де краще встановлювати сховані камери?
Якщо ви сумніваєтеся в чесності вашої няньки або домробітниці, то сховані камери – це ідеальний варіант для вас. Зі схованою камерою ви будете впевнені, що ви захищені від різних неправомірних вчинків людей, які мають доступ до вашого майна. Якщо ви дивилися фільм «Щоденники няньки», то ви напевно бачили приклади використання схованих камер.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4208 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Охоронне відеоспостереження. Скільки коштує й види охоронного відеоспостереження.
Більш діючим методом убезпечити будинок, квартиру, кабінет, дачу або місцевість компанії від непрошених гостей є встановлення системи охоронного відеоспостереження. Сучасні системи охоронного відеоспостереження – це до того ж один з найдешевших способів визначення несанкціонованого доступу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:6591 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Відеоспостереження по GSM

   Часом вживання бездротових систем охорони визначається небажанням тягти дроти, псувати інтер'єр приміщення, однак у великій кількості випадків вживання бездротових систем викликане необхідністю, скажемо, величезною відстаню об'єкта й відсутністю провідних каналів зв'язку, або потрібно встановити систему на рухливому об'єкті. В окремий перелік тут потрібно виділити системи, що працюють по Gsm-каналу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4773 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4468 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Перелік вимог до функцій відеосистеми
исока якість переданих і відтворених відеоданих особливо важливо для проведення аудита, різного роду розслідувань, передачі й аналізу показань свідків, а також для моніторингу в загальному значенні цього слова. От зразковий набір вимог до функцій відеосистеми, що мають відношення до якості відтворених зображень:

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4266 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011