укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
ДОГОВІР на монтаж та наладку охоронно-тривожної сигналізації 
Обладнання гірськолижних трас 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ: ЗАВЕДУЮЩИЙ СКЛАДОМ  
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 7 
Билеты для зачета по правилам пожарной безопасности 
Акції-це завжди шахрайство!!! 
Як вижити за кермом? Новітні засоби безпеки 
Типи крадіжок на підриємстві та їх причини 
Должностная инструкция директора (генерального директора, управляющего) предприятия  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
0.00-4.36-05   техническая   зброя   мороз   закон   программа   собственником   каких   охорони.   защита   техники   порох   состав?ет?   тайна   самооборон  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Системи керування доступом
Можливості системи контролю доступу
Для чого використовують систему контролю доступу? Відповідь очевидна: для підвищення рівня безпеки на підприємстві, для ведення обліку і контролю робочого часу, для підвищення трудової дисципліни, для запобігання проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Усе це так, однак на цьому можливості системи контролю доступу не вичерпуються.   
   Контроль доступу
   
   До тих секторів, до яких пред'являються підвищені вимоги до безпеки, на додаток до считувача електронного ключа може застосовуватися панель для введення персонального коду доступу.
   
   Функція введення коду може настроюватися персонально для кожного співробітника (визначати дозволений час для входу на об'єкт, список пропускних точок, через які можливий прохід і т.д.) Якщо використовується клавішна панель, то користувач повинен спочатку пред'явити картку або електронний ключ. Після цього активується кодова клавіатура.
   
   Користувач набирає свій особистий код, якщо система визначає, що доступ цьому користувачеві дозволений, то відбувається розблокування замка. Код у кожного співробітника унікальний і валіден тільки у випадку його використання разом з персональною картою доступу ( у такий спосіб користувач має два секретні ключі: один реалізує принцип "що я маю", а інший "що я знаю". Застосування ключів різних типів підвищує стійкість системи до злому.)
   
   Якщо співробітнику загрожує небезпека з боку третіх осіб, він може ввести особливий "код тривоги" (механізм "тиха тривога"), який буде прийнятий співробітниками служби безпеки, що допоможе запобігти розвитку небезпечної ситуації.
   
   Керування дверми
   
   Застосування системи контролю доступу дозволяє робити керування всіма дверми, що входять до складу СКД.
   
   Контроль може здійснюватися по наступних параметрах:
   • максимально дозволений час відкриття двері.
   Якщо двері залишаються відкритими більш максимально дозволеного проміжку часу - подається сигнал тривоги.
   
   Тривога може передаватися як на пульт черговому або в приміщення охорони, так і спрацювати прямо у дверей у вигляді звукового сигналу.
   
   • За допомогою програмного забезпечення двері можуть відмикатися на певний період часу. Наприклад, двері можуть бути відкритими, кожний робочий день c 8.00 до 17.00.
   
   Можна також запрограмувати систему таким чином, щоб відкриття зранку здійснюється тільки після зчитування першої картки. Тобто, відкриття дверей здійснюється тільки тоді, коли у відповідній зоні перебуває особа, що має право доступу.
   
   • Для додаткового контролю, кожний замикаючий механізм або пристрій (електронний замок, турнікет, шлюзова камера) може з'єднуватися з охороною.
   
   Право доступу в ліфт
   
   Користування ліфтом може контролюватися також за допомогою електронних ключів. Доступ на деякі поверхи будинку може бути заблокований, а вхід на них може здійснюватися тільки при наявності права доступу. Можна також викликати ліфт на певні поверхи карткою замість кнопки виклику й тим самим обмежити користування ліфтом.
   
   Ще більш просте застосування систем обмеження доступу до ліфтів можна знайти, наприклад, у нових, тільки що зданих будинках, де в якісь квартири вже заселилися мешканці, а в інших- ще йдуть ремонтні роботи. Мешканці можуть обмежити користування ліфтом будівельникам, оснастивши ліфт считувачем електронних ключів, і роздати мешканцям будинку ці ключі.
   
   Контроль в'їзду
   
   Якщо при в'їзді водії автотранспорту будуть тримати картку у вікна автомобіля, ідентифікація здійснюється автоматично на відстані. При наявності права доступу із центрального пульта передається сигнал на відкриття воріт або шлагбаума.
   
   Така система знайшла своє застосування на паркуваннях і автостоянках перед офісними центрами, в аеропортах і на вокзалах.
   
   Системи контролю доступу можна зараз зустріти практично повсюдно, її встановлення й монтаж- операції, що вимагають професійної підготовки й досвіду.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4658 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
СКУД із чого почати?
Припустимо, перед Вами постало завдання: треба обладнати офіс або будинок сучасною системою контролю й керування доступом. Сюжети можуть бути самі різні, але сенс у тому, що треба почати із грамотної постановки завдання - тоді й рішення буде адекватним.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4279 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом
СКУД, види пристроїв, що загороджують
Отже, ви вибрали систему (мережну або автономну), визначилися з типом ідентифікаторів (в 95% випадків сьогодні це будуть безконтактні картки або брелоки), і збираєтеся встановлювати систему. Не кваптеся - ви забули про найголовніше - мова йде про замки, турнікети й інші виконавчі механізми, тобто про встаткування безпосередньо крапки проходу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4567 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом
Договор на охрану строительных лесов вокруг здания
До начала предоставления Услуг по Договору (а в дальнейшем по необходимости) Исполнитель проводит обследование технического состояния Объекта, освещение периметра территории Объекта, наличие и техническое состояние средств противопожарной защиты (пожаротушения) на Объекте. В случае выявления недостатков, которые приводят к ухудшению охраны имущества, такие результаты обследования Исполнитель вносит в соответствующий Акт обследования, который предоставляет для сведения Заказчику.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:3999 | 14/01/2012 Документи для роботи - Договори
Системи захисту від крадіжок побутової техніки й електроніки
Аптеки, магазини парфумерії й косметики
   Магазини побутової техніки й електроніки

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4197 | 03/06/2011 Безпека бізнесу - Безпека в торгівлі
Поворотні камери: області застосування, особливості інсталяції
Поворотні камери займають особливе місце серед відеокамер, які використовують у системах відеоспостереження. Використання поворотних камер дозволяє вирішувати завдання відеоспостереження за великими відкритими ділянками шляхом керування положенням їх зон огляду.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4402 | 24/05/2011 Системи безпеки - Відеоcпостереження
Copyright © «donlegion.com», 2004-2011