укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Все про сучасні сейфи 
Системи захисту від крадіжок в супермаркеті 
ДОЛЖНОСТНАЯ ИНСТРУКЦИЯ МЕНЕДЖЕРА 
Договор оказания услуг по охране  
Как должны вести себя сотрудники при проверке 
Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті  
Як розпізнати підроблений документ 
Концепция управления жизненным циклом конфиденциальной информации как основа для защиты информации вне систем хранения данных 
Як вибрати пожежний датчик 
Информационная безопасность. Курс лекций. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
Кража   Психофизиологические   Т.М.,   пожарно   собственником   возмещения   автомобіл   -0034   пожежної   самооборон   схован   ТЕПЛОМЕХАНИЧЕСКОГО   какие-либо   спам   Уполномоченные  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Системи керування доступом
Можливості системи контролю доступу
Для чого використовують систему контролю доступу? Відповідь очевидна: для підвищення рівня безпеки на підприємстві, для ведення обліку і контролю робочого часу, для підвищення трудової дисципліни, для запобігання проникнення на об'єкт сторонніх осіб. Усе це так, однак на цьому можливості системи контролю доступу не вичерпуються.   
   Контроль доступу
   
   До тих секторів, до яких пред'являються підвищені вимоги до безпеки, на додаток до считувача електронного ключа може застосовуватися панель для введення персонального коду доступу.
   
   Функція введення коду може настроюватися персонально для кожного співробітника (визначати дозволений час для входу на об'єкт, список пропускних точок, через які можливий прохід і т.д.) Якщо використовується клавішна панель, то користувач повинен спочатку пред'явити картку або електронний ключ. Після цього активується кодова клавіатура.
   
   Користувач набирає свій особистий код, якщо система визначає, що доступ цьому користувачеві дозволений, то відбувається розблокування замка. Код у кожного співробітника унікальний і валіден тільки у випадку його використання разом з персональною картою доступу ( у такий спосіб користувач має два секретні ключі: один реалізує принцип "що я маю", а інший "що я знаю". Застосування ключів різних типів підвищує стійкість системи до злому.)
   
   Якщо співробітнику загрожує небезпека з боку третіх осіб, він може ввести особливий "код тривоги" (механізм "тиха тривога"), який буде прийнятий співробітниками служби безпеки, що допоможе запобігти розвитку небезпечної ситуації.
   
   Керування дверми
   
   Застосування системи контролю доступу дозволяє робити керування всіма дверми, що входять до складу СКД.
   
   Контроль може здійснюватися по наступних параметрах:
   • максимально дозволений час відкриття двері.
   Якщо двері залишаються відкритими більш максимально дозволеного проміжку часу - подається сигнал тривоги.
   
   Тривога може передаватися як на пульт черговому або в приміщення охорони, так і спрацювати прямо у дверей у вигляді звукового сигналу.
   
   • За допомогою програмного забезпечення двері можуть відмикатися на певний період часу. Наприклад, двері можуть бути відкритими, кожний робочий день c 8.00 до 17.00.
   
   Можна також запрограмувати систему таким чином, щоб відкриття зранку здійснюється тільки після зчитування першої картки. Тобто, відкриття дверей здійснюється тільки тоді, коли у відповідній зоні перебуває особа, що має право доступу.
   
   • Для додаткового контролю, кожний замикаючий механізм або пристрій (електронний замок, турнікет, шлюзова камера) може з'єднуватися з охороною.
   
   Право доступу в ліфт
   
   Користування ліфтом може контролюватися також за допомогою електронних ключів. Доступ на деякі поверхи будинку може бути заблокований, а вхід на них може здійснюватися тільки при наявності права доступу. Можна також викликати ліфт на певні поверхи карткою замість кнопки виклику й тим самим обмежити користування ліфтом.
   
   Ще більш просте застосування систем обмеження доступу до ліфтів можна знайти, наприклад, у нових, тільки що зданих будинках, де в якісь квартири вже заселилися мешканці, а в інших- ще йдуть ремонтні роботи. Мешканці можуть обмежити користування ліфтом будівельникам, оснастивши ліфт считувачем електронних ключів, і роздати мешканцям будинку ці ключі.
   
   Контроль в'їзду
   
   Якщо при в'їзді водії автотранспорту будуть тримати картку у вікна автомобіля, ідентифікація здійснюється автоматично на відстані. При наявності права доступу із центрального пульта передається сигнал на відкриття воріт або шлагбаума.
   
   Така система знайшла своє застосування на паркуваннях і автостоянках перед офісними центрами, в аеропортах і на вокзалах.
   
   Системи контролю доступу можна зараз зустріти практично повсюдно, її встановлення й монтаж- операції, що вимагають професійної підготовки й досвіду.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4938 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
СКУД із чого почати?
Припустимо, перед Вами постало завдання: треба обладнати офіс або будинок сучасною системою контролю й керування доступом. Сюжети можуть бути самі різні, але сенс у тому, що треба почати із грамотної постановки завдання - тоді й рішення буде адекватним.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4551 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом
СКУД, види пристроїв, що загороджують
Отже, ви вибрали систему (мережну або автономну), визначилися з типом ідентифікаторів (в 95% випадків сьогодні це будуть безконтактні картки або брелоки), і збираєтеся встановлювати систему. Не кваптеся - ви забули про найголовніше - мова йде про замки, турнікети й інші виконавчі механізми, тобто про встаткування безпосередньо крапки проходу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4809 | 24/05/2011 Системи безпеки - Системи керування доступом
Діти без наркотиків. Посібник для батьків
Деякі батьки наркоманів думають, що їх дитина стала вживати наркотики під впливом однолітків або торговців наркотиками. Однак діти говорять, що стали вживати наркотики, щоб позбутися нудьги, забути про свої проблеми й розслабитися, повеселитися, задовольнити свою цікавість, ризикнути, відчути себе дорослим, показати свою незалежність, продемонструвати приналежність до певної групи і т.д.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5018 | 23/05/2011 Безпека особистості - Безпека дитини
Основні правила керування автомобілем у складних дорожніх умовах
Якщо вам треба терміново їхати, а на вулиці сильний дощ, ніч або сліпуче яскраве сонце, те, швидше за все, це вас не зупинить. Але якщо вже ви зважилися на поїздку в таких умовах, тільки одного усвідомлення труднощів майбутньої поїздки недостатньо. Щоб захистити себе, необхідно точно знати, як діяти в кожному конкретному випадку, пов'язаному з недостатньою видимістю.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:12298 | 22/05/2011 Захист автомобіля - Пасивна безпека
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа
Ситуація: ПОЖЕЖА В КАБІНІ ЛІФТА
   Ситуація: ПОЖЕЖА В КОМОРІ, ПІДВАЛІ АБО НА ГОРИЩІ БУДИНКУ

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4614 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Поведінка при пожежі
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020