укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Інженерні системи захисту
Біометрія
Відеоcпостереження
Системи керування доступом
Деякі технології боротьби з крадіжками на складі 
Инструкция по пожарной безопасности 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа 
ДОГОВОР ПОДРЯДА, установка видеонаблюдения 
ИНСТРУКЦИЯ О ПРОПУСКНОМ И ВНУТРИ ОБЪЕКТОВОМ РЕЖИМЕ  
Формат стиску H.264 
Промислове шпигунство. Джерела конфіденційної інформації. 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 8 
Договор охраны, обеспечения сохранности и хранения автомобилей  
Положення про службу охорони праці  
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
підприємство   менеджер   спам   віру?   ответственное   труда.   ресторан   Черкасов   обеспечения   медичної   добовий   криптоалгоритмов   должен   хімічні   техническая  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Біометрія
Компоненти біометричних систем. Розпізнавання по райдужній оболонці ока
Даний метод біометричної ідентифікації особистості ґрунтується на унікальних характерних ознаках і особливостях райдужної оболонки людського ока.   
   Райдужна оболонка – це частина ока, що представляє собою кольорове коло, найчастіше коричневого або блакитного кольору. Процес сканування райдужки починається з фотографії. У спеціальному фотоапараті, який звичайно підноситься дуже близько до людині, але не ближче 90 см, застосовується інфрачервоне підсвічування для одержання фото з дуже високою розподільчою здатністю. На процес фотографування йде всього від однієї до двох секунд, потім отримане детальне зображення райдужки перетвориться в схематичну форму, записується й зберігається для наступного порівняння/верифікації. Окуляри й контактні лінзи ніяк не впливають на якість зображення, а системи сканування райдужки перевіряють живе око за допомогою виміру постійних коливань, що спостерігаються в нормі, розміру зіниці.
   
   Внутрішній край райдужки визначається алгоритмом системи сканування, який відображає у вигляді схеми індивідуальний малюнок і характерні риси райдужної оболонки. Алгоритм являє собою серію вказівок, які направляють процес інтерпретації системою конкретної проблеми. Алгоритми складаються з декількох послідовних кроків і використовується біометричною системою для визначення відповідності між біометричним зразком і зареєстрованими даними.
   
   Райдужна оболонка формується ще до народження людини, і, за винятком випадків ушкодження очного яблука, залишається незмінною протягом усього життя людини. Малюнок райдужки є надзвичайно складним і несе в собі разюче великий обсяг інформації, а також має більш ніж 200 унікальних точок. Той факт, що праве й ліве око людини відрізняються друг від друга, і що їх малюнки дуже легко зафіксувати в схематичній формі, робить технологію сканування райдужної оболонки одним із самих надійних засобів ідентифікації, не підданим неправильному порівнянню й фальсифікації.
   
   Частота неправильного розпізнавання в системах ідентифікації по райдужці рівна 1 до 1,2 мільйонам, статистично це набагато вище, чим результати, які демонструються в середньому системами розпізнавання по відбитках пальців. Реальною перевагою є частота невизнання – кількість дійсних зареєстрованих користувачів, особистість яких не розпізнається. Сканери відбитків пальців допускають помилки невизнання в 3% випадків, у той час як системи сканування райдужної оболонки відрізняються частотою невизнання 0%.
   
   Експериментально, технологія ідентифікації по райдужній оболонці ока стала застосовуватися при роботі з банкоматами в Англії, США, Японії й Німеччини, починаючи з 1997 року. У цих експериментальних проектах дані про райдужку клієнта ставали засобом верифікації для доступу до банківського рахунку, усуваючи в такий спосіб необхідність уведення клієнтом Pin-Коду або пароля. Коли клієнт представляв своє очне яблуко банкомату, і верифікація особистості була позитивною, то допускався доступ до банківського рахунку. Такі системи мали великий успіх, тому що не потрібно було турбуватися із приводу забутих або украдених паролів, відповідно рейтинги популярності серед клієнтів були дуже високими.
   
   Метод сканування райдужної оболонки почали застосовувати й в аеропортах для таких різноманітних функцій, як ідентифікація/верифікація працівників для проходження через зони обмеженого доступу, а також для ідентифікації пасажирів, що часто користуються послугами авіакомпанії для швидкого проходження ними паспортного контролю. Крім цього, слід перелічити такі проекти, як верифікація при онлайнових покупках, онлайновому користуванні банківськими послугами, онлайновому голосуванні й онлайновой торгівлі акціями. Метод ідентифікації по райдужній оболонці забезпечує високий рівень безпеки користувача, захист приватної інформації, а також просто допомагає підтримувати спокій і гарний настрій клієнта.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5388 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Коротко про біометричні технології
Біометричні методи розпізнавання застосовуються людством протягом усієї його історії. Дійсно, найчастіше ми впізнаємо знайомих людей саме з їхньою допомогою – по обличчю, голосу або ході.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4785 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія
Компоненти біометричних систем. Сканування форми руки
У даному біометричному методі для ідентифікації особистості використовується геометрична форма руки. Руки людини не є унікальними, тому необхідно поєднувати кілька специфічних характеристик для забезпечення динамічної верифікації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4116 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія
Відповіді на питання, що найбільш часто задаються по біометрії
Які компанії роблять системи розпізнавання людини по райдужній оболонці ока?
   Який обсяг даних зберігається в базі даних для однієї людини?
   Якої інтенсивності повинне бути освітлення?
   Які переваги в технології розпізнавання по райдужній оболонці ока?

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5081 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія
Проблеми та перспективи використанні біометричних технологій
Не все райдужно в області біометричних технологій. Укажемо декілька існуючих на даних момент проблем, відзначивши, що вони, все-таки, поступово вирішуються:
   Дорожнеча. Ця проблема актуальна для нових біометричних технологій, як, втім, і для всіх нових технологій взагалі. Для дактилоскопічних систем можна вважати її майже вирішеною.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6089 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія
Комбінація різних методів біометричної ідентифікації
Сканування руки може легко сполучатися з іншими біометричними методами, наприклад, з ідентифікацією по відбитках пальців.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5065 | 25/05/2011 Системи безпеки - Біометрія
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020