укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Особливості керування взимку 
Бронежилет, його призначення й можливості 
ПОЛОЖЕНИЕ О СТРУКТУРНОМ ПОДРАЗДЕЛЕНИИ 
Відеоспостереження по GSM 
Все про сучасні сейфи 
Политика безопасности на предприятии. 
Відеоспостереження по GSM 
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі 
Обережно рейдери. Захист від захоплення підприємств 
Як не помилитися з вибором сейфу 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
тайна   словарь   відео   шпигунство   вітер   безпек?   прицілювання   СПб.:   коллектива   інвентаризац   охорона   воздуха.   напа   взимку   автомобЅ?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека подорожей за кордон
Як дурять туристів у Єгипті
Основне неписане правило Єгипту - закон дурнів не захищає. Це означає, що правоохоронні органі не перешкоджають спробам місцевого населення обдурити туристів. Звичайно, свавілля немає, усюди розставлені озброєні автоматами представники туристичної поліції, що контролюють ситуацію.


Однак, достаток різношерстих хитрюг, що з'являються всюди, де ходять туристи, не дозволяє розслаблено милуватися визначними пам'ятками. Наші поради туристам у Єгипті полегшать ваше занурення в арабське середовище. Якщо араб, що підлітає, розводить туриста на гроші, запопонувавши якусь послугу, або продавши щось, - значить усе нормально, закон не постраждав. Однак, у випадку опору туриста спробам розводу, або завзятого торгу, поспіває державна допомога. До бесіди приєднується туристичний поліцейський, який зазвичай приймає сторону приїжджого.
   
   У будь-якій точці Єгипту, особливо в туристичних місцях, треба бути готовим до спроб обману й виманювання грошей з боку місцевих "працівників". Останнє проводиться або у вигляді продажу якого-небудь малоцінного товару, або як одержання бакшишу - винагороди за послуги. Причому непідготовлена людина може зовсім не очікувати, що зараз його розведуть. Тому тут ми постаралися дати поради туристам у Єгипті, описавши найбільш популярні місцеві способи обдурення.
   
   Способи обдурення туристів
   
   1. Пряме випрохування грошей. На вулиці підходять люди й прямо просять гроші, або бакшиш. Звичайно цим займаються єгипетські діти. Вони вас переслідують, смикають за одяг, виснуть на рукавах. Усе це супроводжується лементами "Money!" або "Euro!". Відв'язатися від них украй важко. Але якщо їм дати хоч трохи, відразу з'явиться нова орава з тими ж вимогами.
   
   2. Перехоплення або оклик на вулиці, з подальшою спробою щось продати або завести у свою крамницю. Товари вам не потрібні, або є дрібничками. Звичайні оклики: "Hello!", "Where are you from?", причому це може повторюватися на багатьох мовах. Далі часто слідують спроби вгадати, з якої ж країни ви потрапили до них на вулицю. Популярний спосіб - всунути вам у руки якийсь товар, а потім запросити за нього гроші. Нехай вас не вводить в оману попереднє щиросерде завірення, що це безкоштовно: "Free!", або що ви тільки гляньте: "Only look!"
   
   3. Пропозиція послуг без попиту, після чого потрібен бакшиш. У послугах часто немає потреби, і вас просто ставлять перед фактом, що вам уже допомогли. Можливо також, що дуже дрібну послугу (наприклад, питання, де перебуває потрібна вулиця), араби перевиконують із великою запопадливістю (вони вас проведуть під ручки прямо туди куди треба, незважаючи на протести). Потім, "справедливо" запросять великий бакшиш.
    Гарний приклад. Ви йдете собі куди-небудь. До вас підбігає людина і душевно запитує, куди йдеш: "Where are you going?". Почувши відповідь, вона прилаштовується поруч і проводжає вас до місця призначення, тішачи своєю бесідою. Після чого радісно просить винагороду за свої послуги, адже вона допомогла вам як провідник.
    Від місцевого населення можуть надходити пропозиції допомогти вам у якості локального гіда, і провідника, і порадника, і чого тільки душа побажає. Причому це відбувається досить нав'язливо. Але треба пам'ятати, що нічого безкоштовно, за просто так, отут не робиться.
   
   4. Пропозиція послуг під виглядом службовця. У місці, музеї, до вас може підійти людина, і офіційним тоном попросити пред'явити квитки, розповісти про те, що ви можете тут відвідати, запропонувати провести, показати початок огляду або дати поради. Однак за тим упевнено попросить бакшиш за свої послуги.
    До речі, коли платите за вхід, дивиться на цінники або попередньо вимагайте квиток, і звіряйте ціну на ньому з тієї, яку просять. Отут не Німеччина, точність у числах в арабів не обов'язкова. Більше того, навіть якщо хтось запевняє, що за якусь їхню послугу ціна встановлена державою, що вони використовують офіційні тарифи, це часто не так. Просто попросіть пред'явити квиток, і визначивши наявність його відсутності - торгуйтеся.
   
   5. Перебріхування при описі пропонованих послуг. Допустимо, вам дійсно щось потрібно. І ви домовляєтеся з місцевим діячем про послуги з його боку. Наприклад, з'їздити оглянути визначну пам'ятку, або доставити їжу. Тоді будьте готові до того, що багато чого з того, що вам так барвисто розписували, відбудеться в дійсності по іншому.
   
   6. Дуже сильне завищення ціни. Остання визначається тут по обстановці, залежно від вашого виду, ступені засмаги, а також настрою продавця, його релігійності. Торгівля може вестися в як завгодно широкому діапазоні, від заявлених у пропозиції пари сотень єгипетських фунтів, до декількох фунтів з вашої сторони. Торгуватися треба практично завжди. Дуже корисно отут знати порядок місцевих цін.
   
   7. Піднімання вартості в процесі виконання послуги. Таксист може посередині шляху, або в його кінці, почати переконливо просити додаткові гроші (це ще не враховуючи бакшиш). Аргументація дуже переконлива, мов ми їхали довше чим планувалося, або зробили додатковий виток по дорозі. Якщо ви замовили човен, то будьте готові до того, що човняр зупиниться посередині Нила й попросить більшу суму. Отут перемагає той, у кого міцніше нерви.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 5630 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
7 щеплень для мандрівника
Вдалий відпочинок - це гарна погода, приємний супутник і впевненість, що не підхопиш у подорожі яку-небудь екзотичну хворобу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:4497 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Що робити туристові в складних ситуаціях
Під час відпустки кожній людині хочеться розслабитися, ні про що не думати й безтурботно насолоджуватися життям. Але, на жаль, туристам за кордоном іноді доводиться зустрічатися з неприємними ситуаціями, які можуть зіпсувати довгоочікуваний і казковий відпочинок.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4298 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Сім жестів, які можуть коштувати вам життя
Ніколи не показуйте «ОК» у Бразилії! Подібний жест у Бразилії позначає приблизно те ж саме, що й середній палець у цілому ряду країн. Так що краще залишити ідею показувати ОК менеджерові готелю: вас стовідсотково зрозуміють неправильно.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4326 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті
Ознайомившись із основними місцевими хитрощами, вам звичайно буде легше щось зробити у відповідь. Але для полегшення цього завдання ми приведемо деякі базові принципи, що допомагають мандрівникові полегшити спілкування з місцевим населенням.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4572 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Питання електробезпеки при пожежогасінні
Говорячи про роботи в області пожежної безпеки, неможливо залишити без уваги тему електроживлення протипожежного встаткування. Щоб забезпечити ефективність використання протипожежних засобів і систем, їх необхідно постійно підтримувати в стані працездатності, значить під напругою. Для цього використовується електроживлення від джерел струму з малою напругою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4856 | 28/05/2011 Пожежна безпека - Будівництво та протипожежна безпека
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020