укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Активний відпочинок
Безпека подорожей за кордон
Дикий відпочинок
Документи для туристичного бізнесу
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Реферат на тему «Электронная цифровая подпись». 
Кілька порад по забезпеченню безпеки в Інтернеті 
Поліграф(детектор брехні) в приватному бізнесі 
Проблеми та перспективи використанні біометричних технологій 
Словарь терминов по информационной безопасности. Часть 1 
Вступ до воєнізованої охорони. Екзаменаційні білети. 
7 щеплень для мандрівника 
Запобігання крадіжок на складі. Загальні питання. 
Як поводитися в екстремальних ситуаціях - пожежа на вулиці, у гаражі, на дачі 
Конспект лекций по программе пожарно - технического минимума (часть 2) 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
первин   направляются.   особистості   кладовщик   организации   защищенность   данных   забезпечен   напа?   комірник   2874   ОСНОВЫ   ИНФОРМАЦИОННОЙ   БЕЗОПАСНОСТИ   ответственное   семьям   быть  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Безпека подорожей за кордон
Тактика захисту від вимагання. Поради туристам у Єгипті
Ознайомившись із основними місцевими хитрощами, вам звичайно буде легше щось зробити у відповідь. Але для полегшення цього завдання ми приведемо деякі базові принципи, що допомагають мандрівникові полегшити спілкування з місцевим населенням.


Корисні пропозиції:
   

   1. При ходьбі не зупиняйтеся й не затримуйте погляд на навколишніх. По можливості, не вступайте з місцевими в розмову й нічого не запитуйте. При потребі, спокійно й коротко відмовляти на їхні пропозиції. У міру росту досвіду ви навчитеся відрізняти шахраїв від нормальних людей, і навчитеся розмовляти з ними в місцевому стилі. Але навіть у цьому випадку повністю розслаблюватися не потрібно.
   
   2. Ставте запитання, пізнавайте щось або в службовців у формі, або в інших туристів, або в місцевих, одягнених у діловий одяг. Останні влаштовані з роботою й не ганяються за бакшишем. Звичайно можна одержати безкоштовну допомогу від туристичних поліцейських. Вони цілком доброзичливі й розумні. Однак, отут нерідко зустрічаються аматори бакшишу. А відмовити в бакшиші людині, озброєній автоматом, не так просто.
   
   3. При договорі про послугу максимально чітко й заздалегідь обговоріть вартість, час і умови. Спробуйте змусити співрозмовника явно погодитися, підтвердити сказане, ще краще - нехай сам проговорить остаточні умови договору. І пам’ятайте, що наприкінці, у кожному разі понад обговорену суму належить бакшиш. Не балуйте їх, не давайте зверху більше 1-5 єгипетських фунтів.
   
   4. Намагайтеся розплачуватися без решти. Не показуйте, що у вас є ще гроші, крім тих, що віддаєте. Для більш ефективного торгу ви можете показувати місцевим гроші, які готові заплатити. Вид грошей робить їх добріше.
    Однак, це не означає, що розміняти нормально гроші у вас не вийде. У музеях, кав’ярнях, готелях можна спокійно одержати решту. Більше того, якщо ви правильно попередньо домовилися з місцевими, то вони вас не обдурять. Навіть, якщо грошей у решті недодали, і ви попросите відсутнє, то вони повернуть потрібну суму без проблем.
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4565 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Що робити туристові в складних ситуаціях
Під час відпустки кожній людині хочеться розслабитися, ні про що не думати й безтурботно насолоджуватися життям. Але, на жаль, туристам за кордоном іноді доводиться зустрічатися з неприємними ситуаціями, які можуть зіпсувати довгоочікуваний і казковий відпочинок.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4291 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Як дурять туристів у Єгипті
Основне неписане правило Єгипту - закон дурнів не захищає. Це означає, що правоохоронні органі не перешкоджають спробам місцевого населення обдурити туристів. Звичайно, свавілля немає, усюди розставлені озброєні автоматами представники туристичної поліції, що контролюють ситуацію.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5626 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
7 щеплень для мандрівника
Вдалий відпочинок - це гарна погода, приємний супутник і впевненість, що не підхопиш у подорожі яку-небудь екзотичну хворобу.

Автор: donlegion.com |Відгуки:3 | Перегляди:4494 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
Сім жестів, які можуть коштувати вам життя
Ніколи не показуйте «ОК» у Бразилії! Подібний жест у Бразилії позначає приблизно те ж саме, що й середній палець у цілому ряду країн. Так що краще залишити ідею показувати ОК менеджерові готелю: вас стовідсотково зрозуміють неправильно.
   

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:4322 | 25/05/2011 Безпека туризму та відпочинку - Безпека подорожей за кордон
ИНСТРУКЦИЯ по применению промышленных противогазов и респираторов
Настоящая инструкция предназначена для широкого круга трудящихся, связанных по роду деятельности с применением промышленных противогазов и респираторов.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:13853 | 14/01/2012 Пожежна безпека - Інструкції
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020