укр  |  рус 
Додати статтю | Реєстрація
Безпека бізнесу
Безпека банків
Безпека особистості
Безпека в похилому віці
Безпека дитини
Безпека споживача
Кримінал
Надзвичайні ситуації
Особиста безпека
Питання самозахисту
Безпека помешкання
Безпека та персонал
Безпека туризму та відпочинку
Документи для роботи
Захист інформації
Захист автомобіля
Зброя та спецзасоби
Пожежна безпека
Системи безпеки
Як не помилитися, вибираючи сейф 
Безпека для малого бізнесу 
Найбільш серйозні ергономічні помилки в проектуванні центрів керування системами відеоспостереження 
Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність 
Поводження зі зброєю 
Сто факторів благонадійності персоналу 
Положение об обучении по вопросам охраны труда 
Безпечна експлуатація канатних доріг 
Небезпеки й погрози підприємницької діяльності. Зовнішні погрози. 
Комерційна таємниця. Способи одержання інформації від людини. 
Як вибрати пожежний датчик 
Захист автомобіля: Імобілайзер. Питання й відповіді. 
Безпека на лижних маршрутах 
Захист й комбінована техніка з використанням гумового ціпка 
Переваги систем захисту від крадіжок різних технологій 
Каталог
Цифровые системы
Видеокамеры
Объективы
Устройства обработки
Оповещатели и указатели
Домофоны
Контроль доступа, замки, защелки
Корпуса, кожухи, аксессуары
Мониторы
ТЕХНОЛОГІЇ   увольнения   порох   билеты   схован   ЭКСПЛУАТАЦИИ   конфиденциальной   техники   Искусственный   прицілювання   работника   пожежо   КРИПТОГРАФИЧЕСКИЕ   основы   спостереженн?  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Особиста безпека
Попередження небезпеки й самооборона
Уникайте по можливості небезпечних ситуацій. Не провокуйте агресію стосовно себе, якщо ви не впевнені, що зможете її нейтралізувати. Простіше обійти небезпечне місце, не залучаючи до себе уваги, чим вступати в єдиноборство з дуже сумнівним для вас результатом, навіть якщо ви й виявитеся переможцем, де гарантія того, що не прийдеться відповідати перед законом?


Тотальна самооборона. Попередження, як модель реакції на конфліктні ситуації, є основою, але до певної межі, тому що надмірний і постійний відхід від проблем призведе до зміни установок і дисгармонії особистості, руйнуванню соціальної ролі й уяву про себе. І не завжди інші ненасильницькі методи врегулювання конфлікту, такі як переконання, компроміс, обман, угоди, посилання на авторитети, дають результат. У ситуації самооборони відбувається погроза як фізичній культурі (тілесній), так і культурі людини як системі внутрішніх цінностей, життєвих ідеалів. Тому людина не просто має право, а зобов'язана захистити особисту культуру від агресивних, кримінальних нападів.
   
   Часто плутають спортивні єдиноборства й самооборону.
   
   Спорт це особлива організація буття очевидна в рекордах і формальних досягненнях. Є результат - є досягнення. І якщо раніше в якості самооборони пропонувалося вивчення спортивних або яких-небудь екзотичних видів єдиноборств, то в наш час стає зрозуміло, що ці напрямки себе не виправдовують у якості самооборони. Спортивні єдиноборства й бойові мистецтва явно не відповідають тим завданням, які стоять перед людиною, на яку здіснений напад.
   
   Агресор завжди переважаюча сила, їх може бути декілька, чого не буває на спортивному майданчику. Імовірне застосування зброї. Напад може трапитися коли завгодно й де завгодно. Найголовніше психологічний настрій на дію. Супротивник може покалічити й навіть убити, і немає поруч судді, який може зупинити бій. Із цими особливостями й зв'язана специфіка реалістичної системи самооборони!
   
   Самообороні легше навчати, рівень вимог тут не припускає тонкощів майстерності.
   
   Майстерність, що займається самообороною укладене не в знанні технічних і тактичних тонкощів стилю, а у володінні всіма способами бойової практики. Самооборона це тверда, реальна, ефективна система особистої безпеки, за допомогою якої ви можете діяти й перемагати більш сильного й переважаючого вас супротивника. Можливість пізнання й самореалізація через психофізичну практику самооборони забезпечує гармонію існування.
   
   Інтеграція пізнання. Бойові навички являють собою лише малу частину того, що потрібно знать і вміти, щоб вижити в жорстоких умовах сучасних вулиць. Потрібно використовувати цілий комплекс теоретичних і практичних знань прикладного характеру з таких дисциплін як: філософія дії, психологія впливу, кримінальне право, акторська майстерність, конфліктологія, екстремальна медицина, керування кризовими ситуаціями й багато чого іншого. У результаті безпека особистості є інтегральною системою знань, навичок і вмінь.
   
   Моделюючи різні ситуації, людина довідається те, що вона боялася, довідається себе й свої страхи, довідається інших людей і те, що вони теж бояться.
   
   Людина збагачується й здобуває досвід знань небезпечних ситуацій. Ці зміни дозволяють здобувати все більшу впевненість у власних силах і здатність досягнення успіху в житті.
   
   


Автор: donlegion.com | Відгуки: 0 | Перегляди: 4431 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Особиста стратегія безпеки
Усе передбачити й підготувати людину до всіх прогнозованих небезпек абсолютно неможливо. Необхідно виробити стратегію особистої безпеки, що забезпечує керування діями людини в екстремальній ситуації.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5328 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Психолгічні аспекти особистої безпеки
Психологічна установка. Від волі й уміння керувати своїм психологічним станом багато в чому залежить ефективність дій бійця в реальному вуличному бою.

Автор: donlegion.com |Відгуки:1 | Перегляди:4338 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки
Фізична підготовка ніколи не буде зайвою. Якщо в спорті фізична підготовка відіграє головну розвиваючу роль, є основою профільних здатностей.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6022 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Стратегія особистої безпеки
Наше життя не стає спокійніше й безпечніше. Ми живемо серед багатьох небезпек, які підстерігають нас на кожному кроці: кримінальне свавілля, домашні насильства, переслідування на роботі й багато чого іншого.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:5970 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Фізична підготовка - важлива ланка особистої безпеки
Фізична підготовка ніколи не буде зайвою. Якщо в спорті фізична підготовка відіграє головну розвиваючу роль, є основою профільних здатностей.

Автор: donlegion.com |Відгуки:0 | Перегляди:6022 | 22/05/2011 Безпека особистості - Особиста безпека
Copyright © «donlegion.com», 2004-2020